رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

من یجورایی این پیشنهادو داده بودم.ولی موافقت نشد!:ws44:

وا چرا آخه؟

خوبه که

حالا به همه کاربرا دسترسیشو نمیدن ندن به مدیرا که بدن!!

بابا من از دیشب همش به فکر مونا بودم چشاش داغون شد طفلی!!:tael_305:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
وا چرا آخه؟

خوبه که

حالا به همه کاربرا دسترسیشو نمیدن ندن به مدیرا که بدن!!

بابا من از دیشب همش به فکر مونا بودم چشاش داغون شد طفلی!!:tael_305:

به فکر چشاش بودی یا امتیازات؟

آی شولوخ!:ws3:

چون هک باید اضافه کنن.اونم سرعت سرورو میگیره.یه چیزی تو این مایه ها!

البته میشه این امکانو فقط به مدیرا داد!:ws38:

لینک به دیدگاه
به فکر چشات بودی یا امتیازات؟

آی شولوخ!:ws3:

چون هک باید اضافه کنن.اونم سرعت سرورو میگیره.یه چیزی تو این مایه ها!

البته میشه این امکانو فقط به مدیرا داد!:ws38:

شولوخ منم یا تو؟!

امتیازاتم که حتمی بود!

به فکر چشاش بودم بوخودا!:ws17:

سرور که عوض شد!نشد؟؟بازم فشار میاد؟!:banel_smiley_4::JC_thinking:

لینک به دیدگاه

اون ثبت نامی های یه زمان مشخص رو که میتونی از قسمت فهرست کاربران - بخش جسجوی پیشرفته ببینی. تو عکس زیر جای فهرست کاربران و جستوی پیشرفته رو نشون دادم:

karabran.jpg

بعدش صفحه زیر میاد که میتونید کاربرای ثبت نامی بین دو تا تاریخ مشخص رو ببینید:

ozviat.jpg

لینک به دیدگاه
سیلام

ببقچیدا

نمیشه یه کاری کرد که مدیرا یا حالا همه بتونن آمار تاپیک رو ببینن که هر نفر چقد پست داده و از این حرفااا؟؟؟

بابا دیشب طفلی مونا داغون شد 600 صفحه رو مرور کرد!!

نمیشه؟؟

باشگاه میشداااااااااااا،مثلا میرفتن آمار ور میزدن که همه ببینن چقد توی یه تاپیک شرکت کردن!

اینکارم میشه کرد. بالای هر تاپیک یه قسمت داره واسه جستجوی موضوع که جستجوی پیشرفته رو میزنی. بعد دو قسمت میاد یکی جستجوی کلمه یکی هم جستجوی نام کاربری.

بر اساس نام کاربری بزنی کل پستای اون کاربر رو نشون میده و معلوم میشه که چندتاس:

mozoo.jpg

این احتیاج به هک و این چیزا هم نداره.

محمد امین تو این قضیه رو کی گفته بودی؟ :ws52: حتماً من بد متوجه شده بودم اون موقع شرمنده :w139:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
اون ثبت نامی های یه زمان مشخص رو که میتونی از قسمت فهرست کاربران - بخش جسجوی پیشرفته ببینی. تو عکس زیر جای فهرست کاربران و جستوی پیشرفته رو نشون دادم:

بعدش صفحه زیر میاد که میتونید کاربرای ثبت نامی بین دو تا تاریخ مشخص رو ببینید:

نه.من منظورم این نبود.من میخواستم مسیرش اینقدر طولانی نشه.میخواستم با کلیک کردن روی کاربران جدید،کاربرای 1ماه اخیرو بیاره.

وگرنه میشد توی همون صفحه ی اصلی،با افزایش میزان نمایش تا 200تا به حد معقولی از تعداد کاربرا رسید.ولی اون مثل پیشنهاد شما بازه زمانی مشخص نمیکنه!

اگر درد سر داره بیخیالش شید.همین روشی که بهش اشاره کردید خوبه!:a030:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
اینکارم میشه کرد. بالای هر تاپیک یه قسمت داره واسه جستجوی موضوع که جستجوی پیشرفته رو میزنی. بعد دو قسمت میاد یکی جستجوی کلمه یکی هم جستجوی نام کاربری.

بر اساس نام کاربری بزنی کل پستای اون کاربر رو نشون میده و معلوم میشه که چندتاس:

این احتیاج به هک و این چیزا هم نداره.

محمد امین تو این قضیه رو کی گفته بودی؟ :ws52: حتماً من بد متوجه شده بودم اون موقع شرمنده :w139:

آره کمی فرق داره با چیزی که من قبلاً گفتم.ولی این پیشنهاد قبلاً به ذهنم رسیده بود.نمیدونم چرا تایپش نکردم!!:JC_thinking:

ولی اینجا یه مشکلی هست.اگر یه مدیر بخواد بدونه توی یه تاپیک چه کسایی شرکت کردنو چه تعداد پست دادن،چیکار باید بکنه؟

مثلاً سر این قضیه مونا 1شماره به عینکش اضافه شد!!:TAEL_14:

لینک به دیدگاه
آره کمی فرق داره با چیزی که من قبلاً گفتم.ولی این پیشنهاد قبلاً به ذهنم رسیده بود.نمیدونم چرا تایپش نکردم!!:JC_thinking:

ولی اینجا یه مشکلی هست.اگر یه مدیر بخواد بدونه توی یه تاپیک چه کسایی شرکت کردنو چه تعداد پست دادن،چیکار باید بکنه؟

مثلاً سر این قضیه مونا 1شماره به عینکش اضافه شد!!:TAEL_14:

اینکار همین الان هم عملی هستش، و دوست خوبمون مهدی به من گفت، ولی من چون تعداد تاپیک های اسپم رو از تاپیکهایی که شماره اعلام شده بود کم کردم، تا تعداد پستهای واقعی افراد در بیاد، مجبور شدم دونه دونه چک کنم، ولی میشه تعداد پستهای افراد رو در یک تاپیک خاص در آورد. می گم مهدی عزیز بیاد همین جا توضیح بده. :rose:

لینک به دیدگاه
اینکار همین الان هم عملی هستش، و دوست خوبمون مهدی به من گفت، ولی من چون تعداد تاپیک های اسپم رو از تاپیکهایی که شماره اعلام شده بود کم کردم، تا تعداد پستهای واقعی افراد در بیاد، مجبور شدم دونه دونه چک کنم، ولی میشه تعداد پستهای افراد رو در یک تاپیک خاص در آورد. می گم مهدی عزیز بیاد همین جا توضیح بده. :rose:

ممنون:a030:

در هر تالاری، بعد از نام تاپیک در قسمت "پاسخ‌ها" ، تعداد کل پست‌های آن را مشخص کرده:

68167640.png

اگه بر روی عدد تعداد پست کلیک کنید، جزئیات را نمایش می‌ده:

81346376.png

همون طور که می‌بینید مشخص کرده هر کاربر چند تا پست داره. حالا اگه دوباره روی تعداد پست هر کاربر کلیک کنید، پست‌های اون را براتون نمایش می‌ده.

موفق باشید :)

68167640.png

لینک به دیدگاه
نه.من منظورم این نبود.من میخواستم مسیرش اینقدر طولانی نشه.میخواستم با کلیک کردن روی کاربران جدید،کاربرای 1ماه اخیرو بیاره.

وگرنه میشد توی همون صفحه ی اصلی،با افزایش میزان نمایش تا 200تا به حد معقولی از تعداد کاربرا رسید.ولی اون مثل پیشنهاد شما بازه زمانی مشخص نمیکنه!

اگر درد سر داره بیخیالش شید.همین روشی که بهش اشاره کردید خوبه!:a030:

نه متأسفانه تو امکانات عادی انجمن اینطوری امکان پذیر نیست. من خودم از روش جستجو واسه اینجور کارا استفاده میکنم.

مهدی جان بابت توضیحی که تو پیدا کردن تعداد پستای کاربرای شرکت کننده تو یه موضوع دادی ممنون :a030:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

ممنون مهدی جان.خداییش به فکرم نرسیده بود.مجبورم کردی برای جاهای مختلف انجمنو انگول کنم تا چیزای جدیدی پیدا کنم!!:ws3:

امیدوارم اسپم نکرده باشم!!:TAEL_14:

لینک به دیدگاه

سلام اول از همه می خوام از زحمات تک تک دوستان نهایت تشکر را داشته باشم که با صحه صبر (غلط املایی نگیرید لطفا) به تمام موارد رسیدگی می کنن

دوم اگه لطفا یه بخش به اسم هنر باز بشه واقعا بهتره چون بعضی وقت ها کمبودش به چشم میاد.

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون فهیم جان.

در مورد بخش هنر به فکرش هستیم. :a030: دنبال اینیم که کجا این بخش رو اضافه کنیم. قبلاً تو تالار ادبیات بود ولی الان ادبیات مستقل شده و بخش هنر فعلاً جایی رو نداره. ولی به زودی ایجاد میشه. :w16:

لینک به دیدگاه

من به شخصه یشنهاد می کنم که تالارهنر و تالار عکاسی با هم ادغام بشن یعنی تالار عکاسی زیر مجموعه تالار هنر باشه البته با این دید که عکاسی یه هنره . با دید سیاسی اجتماعی که بخواهیم در نظر بگیریم یه مقدار نچسب می شه می دونم . اما خوب اینم یه پیشنهاده تا تالار هنر رو هوا نباشه .:a030:

لینک به دیدگاه

الان تالار هنر مثل قبل زیر شاخه ادبیات شد. البته قبلاً این تالار عنوان هنر و ادبیات رو داشت ولی الان شده شعر و ادبیات.

چون هر نوع عکسی هم تو تالار عکس هست شاید نشه اون رو زیرشاخه تالار هنر کرد.

امیدوارم الان که زیرشاخه ادبیات شده فعالیت دوستان هنرمند رو تو این بخش ببینیم. :a030:

لینک به دیدگاه

سلام

من یه پیشنهاد دارم

چرا اینجا هیچ کس از عکس خودش برای آواتار خودش استفاده نمی کنه (البته غیر از خودم ویکی از مدیران که ا چون توی یه انجمن دیگه عکسشو گذاشته بود فهمیدم )

ویا اسم های خودشون

این طوری مزیت های زیر به وجود می یاد :

1- افراد در قبال حرفهایی که میزنن مسولیت قبول می کنن . و هر حرفی رو نمی زنن و مثل بعضی تاپیک ها نمی شه که افراد چیز هایی بنویسن که موجب فیلتر شدن سایت بشه .

2- اگه جایی هم دیگه رو دیدیم . هم می شناسیم . دوست جدید پیدا می کنیم و...

3- موج می شه افراد با هر چهره ای و یا اسمی که دارن خودشون رو قبول کنن و شاید هم اعتماد به نفسشون بیشتر بشه .

اگه می خواین یه نظر سنجی انجام بدین .

لینک به دیدگاه

خوب اینکار مزایایی که میگی رو داره اما خوب بعضیا حتی اسم کوچیک خودشونم همینطوری نمیگن و با اسم مستعار خودشون رو معرفی میکنن. حالا اینکه نام کاربریش همون اسمش باشه یا آواتارش عکس خودش باشه دیگه خیلی بعیده.

به نظر من اینکار یه سری مزیت ها رو داره ولی یه سری ایراداتم داره. خوبه که یه نظرسنجی هم واسه این قضیه تا گپ و گفتگوهای دوستانه بذاری تا ببینیم نظر بقیه چیه. :w16:

لینک به دیدگاه

سلام

یه درخواست داشتم

من همینطوری بیشتر تاپیکا رو دیدم

هیچ کدوم تگ نداشتن

خوب اینطوری توی جست و جو هم ضعیف میشیم

خواستم بگم میشه تگ خودکار رو فعال کنید؟

لینک به دیدگاه

سلام محمد عزيز

اگر صلاح مي داني در تالار اصلي انجمن با يك تراز در جلوي هر بخش ، ميزان فعاليت آن را نشان دهيد . به اين ترتيب علاوه بر مزاياي بسياري كه چه براي كاربران چه براي ميهمانان و چه براي مديران دارد عاملي است جهت ترغيب كاربران هر بخش جهت بالا بردن ميزان فعاليت بخششان .

شازدي جاويد -- ارادتمند ايليا:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...