رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

شما کی از ارسال پاسخ پیشرفته استفاده میکنید؟ همه امکانات که غیر از اضافه کردن فایل پیوست تو ارسال پاسخ سریع هست. حالا فرقش چیه؟ :ws52:

فقط موقع گرفتن نقل قول میرین تو صفحه ارسال پاسخ پیشرفته. که اونم نقل قول گرفتین و پستا مشخصه.

من میتونم اونا رو برگردونم ولی غیر از سنگین شدن صفحه نمیدونم چه کاربردی میتونه داشته باشه چون استفاده نمیشه صفحه ارسال پاسخ پیشرفته :ws38:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
شما کی از ارسال پاسخ پیشرفته استفاده میکنید؟ همه امکانات که غیر از اضافه کردن فایل پیوست تو ارسال پاسخ سریع هست. حالا فرقش چیه؟ :ws52:

فقط موقع گرفتن نقل قول میرین تو صفحه ارسال پاسخ پیشرفته. که اونم نقل قول گرفتین و پستا مشخصه.

من میتونم اونا رو برگردونم ولی غیر از سنگین شدن صفحه نمیدونم چه کاربردی میتونه داشته باشه چون استفاده نمیشه صفحه ارسال پاسخ پیشرفته :ws38:

میتونیم یه کاری رو انجام بدیم...

حاجی شکلکارو از اون حالت حذف کن.یعنی وقتی که از پستی نقل قول میگیریم،پست های قبلی بدون شکلک بیان.فقط تکست بیاد.اینطوری نقل قولا سبکتر میشن.:w139:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
محمدامین نمیشه شکلکا رو حذف کرد :icon_pf (34):

حالا چون اصرار میکنید اینکار رو میکنم. اما فرصت میخوام :a030:

اکشالی نداره...عجله نکن...ولی هر چه زودتر اینکارو بکنی بهتره!

:w139:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
سیلام

ببقچیدا چندتا از این اسمایلهای انجمن اصلا نمیفته!!نمیشه عوضشون کنین؟؟؟

یا جایگزین کنین یا جدید بذارین؟؟:JC_thinking:

اگر از هر کدوم 2بار بزنی میُفته!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اون چندتا شکلک رو یه تغییری دادم ایشالا که درست شده باشه.

بخش هنر تو تالار ادبیات هستش که شامل نقاشی ها و طراحی های دستی میشه.

موسیقی و سینما هم که تو تالار فیلم و موزیک هستش.

حالا اگه بخش هنر تو تالار ادبیات فعال بشه یه تالار جدا واسش در نظر میگیریم. :a030:

لینک به دیدگاه

متأسفانه تاپیک های پر بازدید، تاپیک های عمومی که اکثرشون اسپمه. :icon_pf (34):

اون بخش بیشتر درباره معرفی کاربرای برتر انجمنه. از نظر امتیاز و تعداد پست تو هفته و برترین معرف ها.

به نظرم برترین معرف ها بخش مهمی هستش. حالا شاید بگیم امتیاز و پست تقریباً یکیه اما برترین معرف خیلی فرق داره. :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

با شلام

من میخوام بگم که انجمن هرچه سریعتر باید یک مدیر اجرایی یا یک معاون معتمد داشته باشه تا مدیر کل سایت کارهاش سبکتر بشه و راحتتر بتونه کارهای اصلی و عمده رو انجام بده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خوب فارسی که اسم خود اون تالاره. به زبون انگلیسی عنوان هر تالار رو زیرش آوردیم. چون فارسی بنویسیم تکرار میشه.

لینک به دیدگاه

سیلام

این پیشنهادم برا پیشرفت انجمن نیست ولی برا خوجگلیشه:ws3:

یکم انجمن بی روح شده نمیشه مدیرا بجای اینکه سبز باشن آبی بشن؟؟:ws3: یا حداقل یکم اون رنگ سبز پررنگتر بشه؟

هوم؟؟میشه آیا چگونه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...