نواندیشان
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سفارش پروژه

مراحل انجام پروژه

فرم سفارش پروژه

شرایط سفارش پروژه

1- تمامی فعالیت و سفارش های ارسالی می بایست بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

۲- مطابق با قوانین آموزشی کشور سفارش پایان نامه و پژوهش های دانشجویی در سیستم خلاف قوانین بوده و رسیدگی نخواهد شد.

۳- ثبت پروژه های نظامی/ امنیتی دارای درجه محرمانگی بالا داخل سیستم مجاز نبوده و متقاضی می بایست خارج از سیستم و به صورت ارتباط مستقیم با مدیران دپارتمان، با بیان درجه محرمانگی باشد و قرارداد خارج از چارچوب فعلی منعقد خواهد شد.

۴- هرگونه توافق اولیه به صورت مکتوب بوده و حکم قرارداد را دارد. توافقات انجام گرفته خارج از سایت، غیرقابل استناد می باشد. برای سفارشات ویژه بنا به نظر متقاضی و سایت نواندیشان، قرارداد مکتوب خارج از سایت نیز به امضای دو طرف خواهد رسید که ملاک عمل برای آن سفارش خواهد بود. قرارداد بین متقاضی و کارشناس بوده و نواندیشان به عنوان ناظر و شاهد در این قرارداد می باشد.

۵- در صورت تغییر ساختار موضوع قرارداد در میانه کار، با توافق طرفین هزینه های احتمالی و زمان آن قابل تغییر می باشد.

۷- مشاوره اولیه جهت کلیه سفارشات ارسالی توسط کارشناسان به صورت رایگان می باشد.

۸- در زمان ارجاع کار توسط مدیران دپارتمان به کارشناسان، با در نظر گرفتن تخصص مربوطه، اولویت اول با کارشناسان فعال در انجمن نواندیشان و بر اساس امتیاز کسب نموده در سفارشات قبلی می باشد.

۹- در صورتی که تحویل سفارش تا موعد مقرر امکان پذیر نباشد کارشناس مربوطه باید در اسرع وقت متقاضی را مطلع نماید تا مهلت تحویل سفارش را تمدید کند. در صورت عدم موافقت متقاضی با تمدید مهلت تحویل، متقاضی می تواند سفارش را لغو کرده و درخواست استرداد پیش پرداخت را صادر کند. در این صورت، ضرر و زیان های وارد شده بر عهده کارشناس مربوطه می باشد.

۱۰- کارشناس موظف هست تا قبل از موعد مقرر سفارش را تحویل دهد. به ازای هر روز تأخیر، درصدی از هزینه کل کار (طبق توافقات اولیه) کاسته می شود.

۱۱- اگر زمان تأخیر از جانب کارشناس به بیش از ۲۰% زمان توافق شده برسد، متقاضی می تواند یکطرفه قرارداد را فسخ نماید و کارشناس حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

۱۲- در صورت لغو یکطرفه سفارش و بدون دلیل موجه از سوی متقاضی، هزینه پیش پرداخت اولیه غیرقابل استرداد می باشد.

۱۳- هزینه پرداختی توسط متقاضی تا تأیید نهایی توسط وی، نزد نواندیشان به امانت مانده و به حساب کارشناس واریز نخواهد شد.

۱۴- متقاضی به مدت ۴۸ ساعت فرصت دارد نسبت به تأیید یا اعمال نظر برای تغییرات مطابق با توافقات اولیه، اقدام نماید. عدم پاسخ از سوی وی در زمان مقرر، به منزله تأیید کار می باشد.

۱۵- در مواردی که نیاز به توضیح و آموزش توسط کارشناس بعد از تحویل سفارش می باشد، می بایست به صورت رایگان آموزش های مورد نیاز به متقاضی داده شود.

۱۶- کلیه ارتباطات بین متقاضی و کارشناس از طریق مدیران دپارتمان انجام خواهد گرفت و ارسال یا درخواست ایمیل، تلفن، تلگرام، اسکایپ یا هر وسیله چت، سایت شخصی که اطلاعات تماس در آن درج شده باشد، اطلاعات حساب بانکی یا هر گونه اطلاعات تماس دیگری برای ایجاد ارتباط خارج از سایت مجاز نیست.

۱۷- رابطه نواندیشان با کارشناسان، رابطه استخدامی نبوده و هیچ گونه مسئولیت قانونی برای نواندیشان نسبت به این موضوع ایجاد نخواهد کرد.

۱۸- نواندیشان ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

سوالات رایج

نواندیشان با بیش از ۱۰۰ متخصص آماده انجام سفارشات مختلف در زمینه های زیر است:

 • انجام کلیه پروژه های نرم افزاری در رشته های مختلف
 • پروژه های شبیه سازی نرم افزاری یا مهندسی معکوس
 • کارهای گرافیکی از جمله طراحی پوستر، شیت، لوگو، مجله و …
 • طراحی سایت و اپلیکیشن
 • انجام تجزیه و تحلیل ها آماری
 • انجام کلیه طرح های پژوهشی و طرح های مطالعاتی
 • تهیه پروپوزال های پژوهشی و طرح های توجیهی
 • تهیه مقالات علمی – پژوهشی، علمی – ترویجی، ISI و …
 • تهیه مبانی نظری و تجارب داخلی و خارجی موضوعات پژوهشی مختلف
 • و…

از پروژه های ساده تا انجام پروژه های تخصصی سازمانی و صنعتی، همه و همه در نواندیشان قابل انجام می باشد.

تخصص ما ساختن تیم های تخصصی برای موفقیت شما در پژوهش تعریف شده است. برای اطمینان از انجام کار چند راه وجود دارد:

 • بررسی سوابق تیم اجرایی انتخاب شده برای سفارش شما
 • بررسی پیشنهاد انجام کار ارسال شده به شما از سوی نواندیشان
 • پیگیری و گزارش گیری از پیشرفت کار در هر زمان از مرحله انجام کار

رضایت شما اولویت اصلی کار ماست و به همین منظور امکاناتی را برای شما در نظر گرفته ایم.

گزارش کار

در زمان انجام کار، شما به طور دائم می توانید از کارشناس یا تیم اجرایی گزارش پیشرفت کار بخواهید.

بلوکه کردن مبلغ فاز

تا زمان رضایت کامل شما، بسته به نوع قرارداد می توانید در خواست اعمال تغییرات و اصلاحات سفارش تحویل گرفته شده را کرده و از این طریق مطمئن باشید که کار تحویلی به شما عاری از هر ایراد است.

تیم متخصص نظارت و مجریان مجرب

کارشناسان دپارتمان در نواندیشان از بهترین های کشور می باشند که در زمینه کاری خود دارای سابقه درخشانی می باشند. از آن مهمتر مدیران دپارتمان به عنوان ناظران، جوانانی مستعد، پویا و متخصص می باشند که تا کنون کارهای متعددی نظیر آنچه شما می خواهید را رهبری نموده اند.

برای آنکه مطمئن باشید کارتان به درستی پیش خواهد رفت باید به موارد زیر دقت کنید:

اطلاعات کافی را در ثبت سفارش بیان کنید: در هنگام ثبت سفارش می توانید کار خود را ریزتر و دقیقتر بیان نمایید.

انتظارات خود را مطرح کنید: در شرح و توضیحات سفارش و یا در حین جلسات با مدیران دپارتمان، انتظارات خود را به درستی بیان کنید

قرارداد و مفاد آن را به درستی مشخص کنید: هنگامی که قرارداد برای شما ارسال می شود، مفاد آن را به طور کامل مطالعه نموده و در صورت نیاز به تغییرات آن را بیان کنید.

کارشناسان و مدیران دپارتمان تنها بر مبنای قرارداد نوشته شده سفارش شما را انجام می دهند. هر گونه تغییر در مفاد قرارداد پس از عقد قرارداد ممکن است با تغییر در هزینه تمام شده همراه شود.

زمانی که قرارداد بسته شد، هر زمان از مرحله انجام کار می توانید وضعیت سفارش را پیگیری نمایید. یا به درخواست متقاضی در بازه های زمانی مشخص، گزارش پیشرفت کار توسط کارشناس ارائه می گردد.

کارایی بهتر در اندروید نواندیشان
0