رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام .. اگه بشه یه تالاری بزارین که بچه ها یه تاپیک شخصی داشته باشن و هر چی می خوان بنویسن

یعنی هر عضوی برای خودش یک تاپیک داشته باشه؟ که چی توش بنویسن؟

لینک به دیدگاه
سلام و خسته نباشید

یه پیشنهاد داشتم که نمی دونم عملیه یا نه

می خواستم اگه ممکنه در بخش اخبار سیاسی یه بخش اضافه بشه به نام تحلیل سیاسی تا بتونیم اتفاقات رو تحلیل کنیم و بتونیم نظراتمون رو آزادانه تر بدیم

ممنون

اخبار فقط واسه گذاشتن خبره. تحلیلا و بحثا رو بذارین تو کنفرانس نواندیشان.

البته بازم میگم تو گذاشتن مطالب مراعات کنید وگرنه پست حذف میشه و با تکرارش کاربر اخطار میگیره.

کار اصلی انجمن ما کار علمیه. الان مباحث سیاسی بیشتر از علمیه و این واسه یه انجمن علمی خوب نیست. با ایجاد یه بخش جدا واسه تحلیلای سیاسی دیگه بیشترم میشه.

سلام .. اگه بشه یه تالاری بزارین که بچه ها یه تاپیک شخصی داشته باشن و هر چی می خوان بنویسن

در موردش بیشتر توضیح بده. یکی از کاربرای دیگه هم گفته بود که یه بخش سیاه مشق بذارین که بچه ها مطالب خودشونو اونجا بذارن. باید بیشتر در موردش فکر کرد. :ws38:

لینک به دیدگاه

به نظرتون حجم مطالب بالا نمیره ......؟؟؟؟؟

به فرض شاید الان این اتفاق نیوفته اما میدونید ما بعدا چندتا کاربرخواهیم داشت

اونم تو یک تالار :jawdrop:

به نظرم تاپیک بهتره..........:w16:

لینک به دیدگاه

همه که نمی یان یه تاپیک واسه خودشون بزنن ... ستاره جان شما که تو انجمن فرهیختگان هستی با تالار سیاه مشق آشنایین

شاید از همه کاربر ها فقط فقط یک چهارمشون بیا اینکارو بکنن.

من یکم اینترتم مشکل داره ... نتونستم فرهیختگان رو باز کنم .... اگه آدرسش رو بلدین برین ببینید ... تو تالار ادبیاته فکر کنم .... از 6 هزار تا کاربر فقط حدودا 100 نفر این کارو کردن

لینک به دیدگاه

خیلی دیگه شلوغ میشه. ما باید سعی کنیم مباحث علمی رو پر رنگ تر کنیم نه مباحث عمومی.

به نظر من تاپیک کافیه واسه اینکار. الانم تاپیکای مختلفی تو این زمینه تو تالار ادبیات هست. از یه یادگاری بذار تا حرف دلتو بزن و ....

لینک به دیدگاه

محمد میگم از میان چندین فرومی که توش عضوم این انجمن واقعا پتانسیل بالایی داره .....هم مدیراش باحالن هم اینکه مطالب جدید و بروزی داره .....دمتون گرم ....ولی یه اشکال کوچولو داره که گاهی اوقات ارور میده .....ایشالا که بودجه زیاد شد سرورشو قدرتمندتر کنی .....قوربونت

لینک به دیدگاه

نظر لطفته سهیل جان. ایشالا بعدها حتماً از سرور قویتری استفاده میکنیم تا هم مشکل ارورها و هم سرعت پایین انجمن حل بشه :a030:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

سلام حاجی.بازم اومدم ازون پیشنهادا بدما!!:ws3:

میگم حاجی.میشه این امکانو به کاربرا داد تا وقتی نظر سنجی راه انداختن،بتونن بعد از مدتی موضوعشو عوض کننو یه موضوع جدید بزارن.یعنی یه نظر سنجیه 0%جدید!!؟

یا مثلاً 2تا یا 3تا نظر سنجیو با هم توی یه تاپیک بزاریم!:ws38:

من الان داشتم یه تاپیکی میزدم(کلیک کنید)،دیدم اگه اینجوری باشه خیلی خفن میشه!!

تاپیک من تاپیک بحث پیرامون اخبار و رخدادهای روزه.و همونجوری که شما میدونید منم حامیه سرسخت دموکراسیم.و توی اکثر تاپیکام یه نظرسنجیم میندازم بغلش تا دیگرانم نظرشونو بدن.

خوب.اینم یهپیشنهاده.امیدوارم اونقدر که فکر میکنید فضای هاستتو اشغال نکنه.درمورد سنگین شدن صفحه هم نگران نباش.کسی که تاپیکی میزنه با 5تا نظرسنجی،حتماً فکر سنگین شدن تاپیکشم کرده.اصلاً میتونیم واسه تاپیکی با 5تا نظر سنجی،موقع ساخت،این اختارو بدیم که با ایجاد 5نظر سنجی،تاپیک شما در موقع لود،سنگین خواهد شد!!:ws3::w58:

لینک به دیدگاه

روشن فکر عزیز شرمنده که دیر جواب می دم. دیدم طرف صحبتت حاجی شده، گفتم صبر کنیم حاجی بیاد ولی حالا که کارش یه کم طول کشیده من جواب میدم.

از بابت سنگین شدن تاپیک نگران نیستم، ولی امکان اینکه یک نظر سنجی رو ویرایش کنید و دوباره تغییر بدید عنوان و سوالها رو، فقط مدیران می تونن اینکار رو انجام بدن. اگر می خوای نظر سنجی رو ویرایش کنی، باید عنوان نظر سنجی جدید و سوالهای مورد نظرت رو با مدتی که می خوای نظر سنجی باز باشه ( اگر زمان داره ) بدی به مدیر مربوط به اون تالار، تا مدیر برات تغییراتش رو اعمال کنه. اگر هم سخته، می شه بعد از هر نظر سنجی مثلا 3 روز که گذشت، قبلی رو پاک کرد و فقط نتیجه اش رو اعلام کرد و نظر سنجی جدید اعلام کرد.

حالا هر کدوم که به نظرت بهتره. :rose:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
روشن فکر عزیز شرمنده که دیر جواب می دم. دیدم طرف صحبتت حاجی شده، گفتم صبر کنیم حاجی بیاد ولی حالا که کارش یه کم طول کشیده من جواب میدم.

از بابت سنگین شدن تاپیک نگران نیستم، ولی امکان اینکه یک نظر سنجی رو ویرایش کنید و دوباره تغییر بدید عنوان و سوالها رو، فقط مدیران می تونن اینکار رو انجام بدن. اگر می خوای نظر سنجی رو ویرایش کنی، باید عنوان نظر سنجی جدید و سوالهای مورد نظرت رو با مدتی که می خوای نظر سنجی باز باشه ( اگر زمان داره ) بدی به مدیر مربوط به اون تالار، تا مدیر برات تغییراتش رو اعمال کنه. اگر هم سخته، می شه بعد از هر نظر سنجی مثلا 3 روز که گذشت، قبلی رو پاک کرد و فقط نتیجه اش رو اعلام کرد و نظر سنجی جدید اعلام کرد.

حالا هر کدوم که به نظرت بهتره. :rose:

آره.حاجی رو فرستادن خط مقدم!!

چرا دیر دیر میاد؟

خوب اینطوری که کار مدیرا زیاد میشه که.تازه.شاید مدیرش یکی دو هفته ای نیومد!!

دومین روشو امتحان نکردم ببینم میشه یا نه!!

نمیشه این امکانو به خود کاربرا بدید؟

اینجوری تقسیم کارم صورت میگیره.مدیرا کارشون سبکتر میشه.

خوب صاحب تاپیکم امکان ویراستاری بیشتری رو پیدا میکنه.

اگر کسیم تخلف کرد،مدیر مربوطه کلاً تاپیکشو پاک میکنه خوب!!:ws6:

لینک به دیدگاه
آره.حاجی رو فرستادن خط مقدم!!

چرا دیر دیر میاد؟

خوب اینطوری که کار مدیرا زیاد میشه که.تازه.شاید مدیرش یکی دو هفته ای نیومد!!

دومین روشو امتحان نکردم ببینم میشه یا نه!!

نمیشه این امکانو به خود کاربرا بدید؟

اینجوری تقسیم کارم صورت میگیره.مدیرا کارشون سبکتر میشه.

خوب صاحب تاپیکم امکان ویراستاری بیشتری رو پیدا میکنه.

اگر کسیم تخلف کرد،مدیر مربوطه کلاً تاپیکشو پاک میکنه خوب!!:ws6:

اگر مسئولیت یک تاپیک مشخص باشه با کیه، شاید بشه اینکار رو کرد، البته بازم باید با محمد صحبت کنم. نمیشه دسترسی رو برای همه ی کاربرها باز کرد.

ولی میشه برای یک کاربر خاص ( با توجه به اینکه خودش مسئولیتی رو قبول کنه ) دسترسیش رو تغییر داد.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
اگر مسئولیت یک تاپیک مشخص باشه با کیه، شاید بشه اینکار رو کرد، البته بازم باید با محمد صحبت کنم. نمیشه دسترسی رو برای همه ی کاربرها باز کرد.

ولی میشه برای یک کاربر خاص ( با توجه به اینکه خودش مسئولیتی رو قبول کنه ) دسترسیش رو تغییر داد.

امیدوارم این امکان برای همه ی کاربرای فعال فراهم بشه.چون کاربری که فعاله،حتماً امتحانشو پس داده.اگر این امکان توی انجمن ایجاد بشه،فکر کنم انجمن نواندیشان،اولین فرومی باشه که این حد از آزادیو به کاربراش میده!!:w139:

لینک به دیدگاه

روشن فکر عزیز متاسفانه نمیشه اینکار رو بکنیم. چون اینکار جزء وظایف و دسترسی های مدیریتی هستش. برای اینجور تغییرات از یکی از همون 2 روشی که گفتم می تونی استفاده کنی. از پیشنهادت ممنون.

لینک به دیدگاه

روشن فکر عزیز متاسفانه نمیشه اینکار رو بکنیم. چون اینکار جزء وظایف و دسترسی های مدیریتی هستش. برای اینجور تغییرات از یکی از همون 2 روشی که گفتم می تونی استفاده کنی. از پیشنهادت ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها,میخواستم بگم یه بخشه تو این انجمن کمه! انجمن حیات وحش

چون من عاشق حیوانات هستم اینو گفتم که خودم بتونم مطالب مربوط به حیوانات رو اونجا بریزم. :ws38:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

میشه یه هکی اضافه کنید تا وقتی وارد یه تاپیکی میشیم که قبلاً توش شرکت کردیم،بتونیم با کلیک روش،بریم به آخرین ارسال خودمون و پستهای ارسالی رو از جایی که نبودیم بخونیم؟:ws38:

یا یه کار دیگه.میشه امکان اینو داد تا کاربری که نمیخواد توی بحث تاپیکی شرکت کنه(فقط می خواد خواننده اون تاپیک باشه!)،یجوری آخرین پستی رو که خونده،علامت بزنه تا با استفاده از همین هکی که گفتم،بعد ها اون پستو پیدا کنه و باقی مطالبو بخونه!:ws3:

البته میدونم.میشه رفت توی آخرین پست ارسالیه خودمونو ازونجا خوند.ولی با این کار،تو زمان خیلی صرفه جویی میشه!:ws21:

میشه این امکانو به لینک بارِ ابزارهای موضوع اضافه کرد!!:a030:

لینک به دیدگاه

سلام ایمان جان. این قسمت حیات وحش شامل چیا میشه؟ مثلاً در مورد انواع حیوانات توضیح بدی؟

این قضیه رو مطرح میکنم با مدیرا و تصمیم نهایی رو اعلام میکنم. :a030:

لینک به دیدگاه

نمیدونم همچین هکی باشه یا نه. ولی به نظرم ضروری به نظر نمیرسه. چون تعداد زیاد هک باعث ایجاد مشکلات در آینده میشه. اگر دیده باشی. سایتای بزرگ از هک های کمتری استفاده کردن. چون تعداد زیاد این هک ها ممکنه بعداً باعث بروز مشکل بشه.

البته این دیگه به سرور و سرعت و این چیزا هم مربوط نمیشه. کلاً هک زیاد، خوب نیست. فقط هک های ضروری بهتره نصب بشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...