رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

عزیزم لطفا پیشنهادات و درخواستهاتون رو در تاپیک مربوط به پیشنهادات بفرمایید. فانوس جان صحبتمون رو اونجا می دیم. :w139:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ببخشي منا جوني

من اشتباهي اينجا نوشتم:icon_pf (34)::ws3:

لینک به دیدگاه

مدیرا هم لازمه ببینن تا بتونن تو تالارشون مدیریت کنن. ولی 2 دقیقه با 5 دقیقه همچین فرقی نداره. من که نمیدونم مشکل نوشته شدن این متن چیه :ws6: اتفاقاً به نظرم مدیرا هم باید راضی باشن که کمتر باشه تا بهتر بتونن مدیریت کنن رو ارسالها. (اگه نیاز شد)

لینک به دیدگاه

سلام راستش من کامل نخوندم ببینم کسی اینو گفته یا نه میشه توی اینجایی که نشون دادم بجای نوشتن تشکرهای پست بنویسه از کی تشکر گرفتیم خیلی خوف میشه.بهتر از اینکه بکوبی بری توی تاپیک و اون پست رو ببینی! برا من خیلی مهمه ببینم کی ازم تشکر کرده.banel_smiley_124.gif

t65svcx6qt23v1gwh6ba.bmp

لینک به دیدگاه
فانوس یه پیشنهاد برای تالار صنایع دادی. اگه میشه بگو چه بخش هایی لازمه تا ایجاد کنیم، تا انشاالله با افزایش مطالب این بخش و فعال شدنش، کم کم جدا کنیم از سایر رشته ها و مستقل بشه. که قطعا با حضور فعالت این اتفاق می افته :w139:

من به محمد عزيز گفتم

بخش مقاله رو به عنوان زير بخش به قسمت صنايع اضافه كنيد ممنون مي شم...:w139:

لینک به دیدگاه

سلام

فک کنم این سوال رو قبلا دوستان پرسیدن!حالا نمیدونم منم میپرسم:w16:

نمیشه یه کاری کرد توی صفحه انجمن که آمارو نشون میده میخوایم بریم پستهای جدید رو ببینیم از اول نیاد از جدیدترین پست بیاد؟؟؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه

از آخرین پست خونده نشده میاد. تو میتونی روی

که تو قسمت کلیدهای میانبر هست کلیک کنی تا همه پست ها خونده شده باشن و از این به بعد دیگه با کلیک بری آخرین پست خوانده نشده.

الان پستای قدیمی رو چون نخوندی وقتی کلیک میکنی میری صفحه اول که اونا رو بخونی.

لینک به دیدگاه

اگه تو پروفایل خودتون تاریخ تولدتون رو بزنید روز تولدتون اون پایین اعلام میکنه. :a030:

اگر تو اون روز تولدی باشه حتماً نشون میده.

لینک به دیدگاه

یه چیزی ,لیسته آخرین تغییراتی که تو هر انجمنی که شده رو در پایین بنر سایت اضافه کنید که به صورت اتومات به طرف بالا بره! مثلا:

مطالب جالب و خواندنی

نویسنده :فلان شخص - انجمن:گفتگو آزاد - شروع کننده موضوع:فلان شخص

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

سلام حاجی....

یه فکری به ذهنم رسیده.نمیدونم عملیه یا نه!!!

راستش عدم وجود این امکان برای کسایی که نظر سنجی راه میندازن عذاب آوره!!

می گم می تونی کاری کنی تا وقی کسی تو یه نظر سنجی شرکت میکنه،اون ثبت نظر به مصداق ارسال پست عمل کنه تا تاپیک نظرسنجی بیاد بالا و افراد بیشتری توش شرکت کنن؟:ws38:

چون افرادی هم که قبلاً توی اون نظرسنجی شرکت کردنم مشتاقن ببینن نتایج جدید چند درصد به چند درصده!!

اونوقت اگر کسی تو تاپیک نظرسنجی پستی نزده باشه،باید بین خروارها تاپیک بگرده تا پیداش کنه و نتایجو ببینه!!

شاید بگی با زدن دکمه ی نمایش تمامی تاپیکهای مشترک شده همه ی تاپیکارو نشون میده.ولی شما زمانی رو فرض کن که من 2000تا تاپیکو مشترک کردمو اون نظر سنجیم 2ماه قبل توش شرکت کردم!!:icon_pf (34)::ws44:

یه حسن دیگه ایم که داره اینه که زمان آخرین پست تو تالار مربوطه رو آپ دیت میکنه.و طبق تحقیقاتی که بنده انجام دادم،تمایل کاربرا به شرکت تو نظرسنجیا به مراتب بیشتر از پست زدن توی تاپیکاست!!:ws38:

لینک به دیدگاه

ممنون ایمان جان بابت پیشنهادت.

اینکار رو اوایل کرده بودیم ولی باعث پایین اومدن سرعت سایت شد.

یه بخش آخرین ارسالات پایین انجمن به صورت ثابت هست. واسه همین گفتیم این بخش دیگه ضروری نیست چون سرعت انجمنم میگرفت. شاید بعدها اضافه بشه.

لینک به دیدگاه

خوشحالم که بازم با پیشنهادای خوبت اومدی :a030:

ایشالا بعد برگشت کاملت اون لیست سوم پیشنهادایی که گفته بودی رو تهیه کنی و بیاری.

در مورد این پیشنهادی هم که گفتی عملیه و به نظرم کار خوبی هم باشه. همین تغییر رو انجام میدم

لینک به دیدگاه
یه ایده به ذهنم رسید امشب.:ws3:

چون جملاتی که بچه ها گفتن و بالای سایت گذاشته شده خیلی تو ذهن من مونده، داشتم به این فکر میکردم کاش میشد از امکانات این ابزار استفاده میکردیم برای یادگیری زبان انگلیسی.

بنظرم خیلی جنبه کاربردی تری هم داره و اینکه فکر کنم ایدۀ نویی باشه....

ایدۀ 100 امتیازی دادم آخجون :ws49:

با این ایده موافقت شد و 20 امتیاز به فرناز اضافه شد :a030:

قرار شد جملات بالا ترکیبی از جملات زیبا و جملات

باشه.

لینک به دیدگاه

یه نظره دیگهی هم دارم ,حالا شاید چرت باشه!!

عزیزانی که به غیر از اینکه ستاره میگیرن,مداله افتخاری حالا به هر جوری که میشه بهشون بدین...(اسمشو می تونیم بگیم یه تشویقی) :ws49:

این مدال میتونه زیره نامه کاربری یا زیره ستاره ها قرار گیرد.

لینک به دیدگاه

ایمان جان این ایده مدال های افتخار رو اسکای به صورت پیغام خصوصی بهم داده بود ولی چون تو اینجا کسی نفگته بود اگه اجرا بشه امتیازی که در نظر گرفته میشه به هر دو عزیز داده میشه.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

یه پیشنهاد داشتم که نمی دونم عملیه یا نه

می خواستم اگه ممکنه در بخش اخبار سیاسی یه بخش اضافه بشه به نام تحلیل سیاسی تا بتونیم اتفاقات رو تحلیل کنیم و بتونیم نظراتمون رو آزادانه تر بدیم

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...