رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

خوب فانوس جان در مورد اضافه کردن این بخش تو انجمن برنامه ای داری؟

یعنی بگو میخوای چیکار کنی و خودت میتونی فعالش کنی؟ چون نمیخوایم بخشی ایجاد بشه و بعد یه مدت فعالیت کلاً راکد بمونه. ممنون میشم در این مورد بیشتر توضیح بدی.

لینک به دیدگاه
خوب فانوس جان در مورد اضافه کردن این بخش تو انجمن برنامه ای داری؟

یعنی بگو میخوای چیکار کنی و خودت میتونی فعالش کنی؟ چون نمیخوایم بخشی ایجاد بشه و بعد یه مدت فعالیت کلاً راکد بمونه. ممنون میشم در این مورد بیشتر توضیح بدی.

بله من تو اين زمينه هم علاقه دارم و هم اينكه تا حدوي اطلاعات

فعال كردنش با من

چون من به اين مباحث علاقه ي زيادي دارم و دوست دارم در اين موارد بحث ايجاد شه تا بسياري از سئوالاتي كه شايد در ذهن همه ي ما ايجاد بشه پاسخ داده بشه ...

براي همين بعد از ايجاد اين بخشها من مطالبش رو خواهم گذاشت و دوستان هم مطمئنا علاقه مند مي شوند تا در اين بحثها شركت كنن

و به طبع يكي از فعال ترين بخش ها خواهد شد

من الان مي خوام مطلب بزارم واقعا نمي دونم چطوري و كجا بزارم يه مطلب هست هم در مورداسلام اما نبايد در بخش اسلام باشه چون به قول معروف يه زير بناست و زير بنا بايد در جايي قرار بگيره كه با پزوهش و تحقيق و بحث به اصل نزديك بشه...

ببين اگه جوابمكافي نبود من براي بازتر شدن بخش ها بيشتر توضيح مي دم...

لینک به دیدگاه
بله من تو اين زمينه هم علاقه دارم و هم اينكه تا حدوي اطلاعات

فعال كردنش با من

چون من به اين مباحث علاقه ي زيادي دارم و دوست دارم در اين موارد بحث ايجاد شه تا بسياري از سئوالاتي كه شايد در ذهن همه ي ما ايجاد بشه پاسخ داده بشه ...

براي همين بعد از ايجاد اين بخشها من مطالبش رو خواهم گذاشت و دوستان هم مطمئنا علاقه مند مي شوند تا در اين بحثها شركت كنن

و به طبع يكي از فعال ترين بخش ها خواهد شد

من الان مي خوام مطلب بزارم واقعا نمي دونم چطوري و كجا بزارم يه مطلب هست هم در مورداسلام اما نبايد در بخش اسلام باشه چون به قول معروف يه زير بناست و زير بنا بايد در جايي قرار بگيره كه با پزوهش و تحقيق و بحث به اصل نزديك بشه...

ببين اگه جوابمكافي نبود من براي بازتر شدن بخش ها بيشتر توضيح مي دم...

ممنون از توجهت به این بخش از انجمن، چون تا حالا فعالیت چشمگیری نداشته. امیدوارم با وجود شما این بخش هم فعال بشه.

در مورد دین پژوهی، خدمت مدیر تالار عمومی هم که این پیشنهاد رو به بنده رسوندن، عرض کردم که این بخش واقعا گسترده اس و اگر بدونم کسی مثل شما هم معلوماتش رو داره هم علاقه اش رو، قطعا این بخش ایجاد میشه. چون ریشه ی خیلی از مشکلات فعلی جوونهای ما همین عدم آگاهی درست از دین و... هستش.

و اما کلمه ی دین پژوهی همونطور که از اسمش پیداس کاری فردی نیست و نیازمند گروهی محقق هستش که به علوم زیر احاطه داشته باشن: فقه و مبانی اسلام، الهیات، عرفان، و همینطور در رابطه با دین های دیگه. و حتما اطلاع دارید که این بخش محدود به ارزیابی تفاوت های ادیان نمیشه. و با توجه به اینکه در محیط مجازی حتی کلمات خیلی ساده هم می تونن باعث سوء تفاهم بشن، نمیشه بحث به این مهمی رو اینجا مطرح کرد. همیشه نوشتار باعث یکسری بدفهمی ها و کج فهمی ها از طرف خواننده با توجه به طرف فکر و فیلتر بینش افراد خواهد شد.

در این صورت رسوندن مطلب های ارائه شده به خواننده، کار بسیار دشواریه. که تجربه ثابت کرده این بحث ها در محیط مجازی نتیجه ی عکس می ده و باعث قفل ذهنی بیشتر افراد میشه. ولی خودم خیلی تمایل به این کار دارم، در موسسه عرفان کیهانی هم جزء کمیته ی دین پژوهی و قرآن پژوهی هستم و خوشحال می شم با شما همکاری کنم.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ولی اگه لطف کنید چند تا از مطالبتون و حیطه ی پژوهش شخصیتون رو برام یا در دفتر خودم یا بصورت پیغام خصوصی ارسال کنید، ممنون می شم.

لینک به دیدگاه
ممنون از توجهت به این بخش از انجمن، چون تا حالا فعالیت چشمگیری نداشته. امیدوارم با وجود شما این بخش هم فعال بشه.

در مورد دین پژوهی، خدمت مدیر تالار عمومی هم که این پیشنهاد رو به بنده رسوندن، عرض کردم که این بخش واقعا گسترده اس و اگر بدونم کسی مثل شما هم معلوماتش رو داره هم علاقه اش رو، قطعا این بخش ایجاد میشه. چون ریشه ی خیلی از مشکلات فعلی جوونهای ما همین عدم آگاهی درست از دین و... هستش.

و اما کلمه ی دین پژوهی همونطور که از اسمش پیداس کاری فردی نیست و نیازمند گروهی محقق هستش که به علوم زیر احاطه داشته باشن: فقه و مبانی اسلام، الهیات، عرفان، و همینطور در رابطه با دین های دیگه. و حتما اطلاع دارید که این بخش محدود به ارزیابی تفاوت های ادیان نمیشه. و با توجه به اینکه در محیط مجازی حتی کلمات خیلی ساده هم می تونن باعث سوء تفاهم بشن، نمیشه بحث به این مهمی رو اینجا مطرح کرد. همیشه نوشتار باعث یکسری بدفهمی ها و کج فهمی ها از طرف خواننده با توجه به طرف فکر و فیلتر بینش افراد خواهد شد.

در این صورت رسوندن مطلب های ارائه شده به خواننده، کار بسیار دشواریه. که تجربه ثابت کرده این بحث ها در محیط مجازی نتیجه ی عکس می ده و باعث قفل ذهنی بیشتر افراد میشه. ولی خودم خیلی تمایل به این کار دارم، در موسسه عرفان کیهانی هم جزء کمیته ی دین پژوهی و قرآن پژوهی هستم و خوشحال می شم با شما همکاری کنم.

ولی اگه لطف کنید چند تا از مطالبتون و حیطه ی پژوهش شخصیتون رو برام یا در دفتر خودم یا بصورت پیغام خصوصی ارسال کنید، ممنون می شم.

دوست عزيزم اول از همه بايد از جوابتون تشكر كنم كه وقت گذاشتين و پاسخ دادين

بله كاملا با صحبتهاتون موافقم و خوب مي دانم كه امروزه با اينكه علم هر روزه در حال پيشرفت است اما انسانها دار حل پس رفت

گويي زمان به عقب برگشته و همه با ههمه چيز با نوعي حالت پرشگرانه برخورد مي كنند

من در انجمن فرهيختگان مدت زياديست كه در حال فعاليت هستم و در حال حاضر جز هيت علمي فرهيختگان علاوه بر عضو ممتازي اديان مشغول هستم...

من از روي تجربه ي شخصيم درخواست اين بخش رو كردم چون ديدم كه با بيان بعضي از مطالب كه تا چندي پيش فكر مي كردم كسي نيست كه براي آنها چرا بياورد هنوز هستند كساني كه با اصل اين وارد دچار مشكلهستند و خوب مي دانم كه هستند افرادي كه شايد در اين فروم هم فعاليت مي كنند و با اين مسائل مواجه شدند و جوابي برايش نشنيده اند

و يا جايي نبوده كه به بحث بپردازند...

هر كسي با هر ديني و هر اعتقادي كه داشته باشد براي ما قابل احترام است و با مطرح شدن اينمباحث به صورت ريشه ايي همه ي ما از بسياري از اشتباهات در خواهيم آمد

ببينيد مي تونيد به ايران فار مراجعهنيد و منظور من از بيان اين مطالب رو بيشتر متوجه شويد

هنوز كساني هستند كه با وجود خداوند مشكل دارند و خيلي از اين گونه مسائل...

مثلا آيا وجود خدا اثبات ىذير است بايستي درمبحث دين پژوهي قرار بگيرد ...

در ضمن خوشحال مي شوم در اين موارد بيشتر با شما صحبت كنم

سپاس

لینک به دیدگاه

بابا خواهشا این ویرایش پست رو بردارین کلا .... من شخصا خودم خوشم نمی یاد پست رو ویرایش کنم اینطوری .... اگر اشتباه بنویسم اینطوری ویرایش می کنم :icon_pf (34):

خواهش میشه بردارین .... اصلا به چه دردی می خوره که گذاشتین

با احترام فراوان

در کل :ws53:

لینک به دیدگاه
بابا خواهشا این ویرایش پست رو بردارین کلا .... من شخصا خودم خوشم نمی یاد پست رو ویرایش کنم اینطوری .... اگر اشتباه بنویسم اینطوری ویرایش می کنم :icon_pf (34):

خواهش میشه بردارین .... اصلا به چه دردی می خوره که گذاشتین

با احترام فراوان

در کل :ws53:

عزيز ويرايش به اين درد ميخوره كه مشخص ميكنه كه وقتي يه پست ميذاري و يكي مياد دست كاريش ميكنه و شما شاكي ميشيد كي اين كار رو كرده .اونوقت راحت ميگيم فلان شخص در فلان تاريخ اومده اين كار رو كرده.

به فرض كه اين ويرايش نباشه

شما يه پست گذاشتيد. و من هم اومدم پست شما رو تغيير دادم و فحش و توهين و ناسزا نوشتم. اونوقت شما گردن ميگيريد اين فحشها رو؟ تو پستي كه شما گذاشتيد و معلوم نيست كي اين تاپيك رو ويرايش كرده و حرف نامربوط زده.

شما از يه جنبه به اين موضوع نگاه ميكنيد. ما از يه جنبه ديگه.

فقط ميشه مدت زبان بيشتري رو براي ويرايش اختصاص داد كه اون هم بسته به نظر محمد و مونا هست.

حالا محمد اگر امكان داشته باشه مدت زمان ويرايش پست رو به 4 الي 5 دقيقه تغيير بديد.

محسن جان اگر ور داریم کی سوتی هایه تو رو جمع کنه جیگر

داش مهدی :w139:

مهدي جان شما هم اينقدر پشت سر پسر عمه ، خوب و دوست داشتنيت اسپم نكن.

لینک به دیدگاه
محسن جان اگر ور داریم کی سوتی هایه تو رو جمع کنه جیگر

داش مهدی :w139:

من کی سوتی دادم ؟؟؟ بلاخره بعضی مواقع لازمه ویرایش ...

عزيز ويرايش به اين درد ميخوره كه مشخص ميكنه كه وقتي يه پست ميذاري و يكي مياد دست كاريش ميكنه و شما شاكي ميشيد كي اين كار رو كرده .اونوقت راحت ميگيم فلان شخص در فلان تاريخ اومده اين كار رو كرده.

به فرض كه اين ويرايش نباشه

شما يه پست گذاشتيد. و من هم اومدم پست شما رو تغيير دادم و فحش و توهين و ناسزا نوشتم. اونوقت شما گردن ميگيريد اين فحشها رو؟ تو پستي كه شما گذاشتيد و معلوم نيست كي اين تاپيك رو ويرايش كرده و حرف نامربوط زده.

شما از يه جنبه به اين موضوع نگاه ميكنيد. ما از يه جنبه ديگه.

فقط ميشه مدت زبان بيشتري رو براي ويرايش اختصاص داد كه اون هم بسته به نظر محمد و مونا هست.

حالا محمد اگر امكان داشته باشه مدت زمان ويرايش پست رو به 4 الي 5 دقيقه تغيير بديد.

مهدي جان شما هم اينقدر پشت سر پسر عمه ، خوب و دوست داشتنيت(منو میگه:ws3: )اسپم نكن.

اول مهدی جان برو تاپیکتو ببین و قسمت قرمز رو بخون اونوقت بیا زد حال بزن :ws47: (اسپم :ws50:)

به جز مدیران ارشد کسی دیگه ای نمی تونه این کارو بکنه :icon_pf (34):.... پس این کار رو یه سری می تونن انجام بدن (میندازیم گردن اونا).... یعنی پست ها گزارش ندارن؟؟؟ :ws52: نمی دانم والا .

اره ... اگه مدتش رو بیشتر کرد بهتره

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به نظر من بهتره یه تالار به اسم بحث سبز و قرمز باشه که بحث های سیاسیمون رو اونجا انجام بدیم و اون تالار رو فقط یه عده ی خواص که عشق سیاست کشتتشون اونجا جولون بدن. :ws3:که اگرم کسی اومد اینجا بازرسی و فلان و این چیزا واسه مدیریت بد نشه

لینک به دیدگاه

وقتی یه پست ویرایش میشه فقط مدیرا میتونن عنوان ویرایش توسط.... ببینن. حالا اگه شما نمیخواین ببینید من محدودش میکنم به خودم که سوتی ها فقط واسه من تابلو باشه و کسی نفهمه :ws2:

لینک به دیدگاه

ما میخوایم بحثای سیاسی کمتر باشه و بیشتر از چندتا تاپیک خاص نشه. تالار مجزا در نظر بگیریم که دیگه کلاً سیاسی میشه.

حالا چرا رو گروه دیگه رنگ قرمز رو میذارین. رنگ اونا مشکیه. :ws2:

بهتره خبراش تو همون تالار اخبار بیاد و بحثا هم فقط تو 2،3 تا تاپیک.

بعدم نمیشه گفت این تالار رو کیا بیان توش. چیزی که هست و همه هم میان. ما هم نمیتونیم بفهمیم کیو راه بدیم به تالار کیو ندیم. در ضمن قرار نیست تو بحثا توهینی به هم بکنیم. چون با توهین به هر دو طرف برخورد میشه و فقط این 2،3تا تاپیک هم واسه بحثای منطقی و دوستانه و یا خبرای درست و معتبر هستش.

لینک به دیدگاه
ببخشيد ميشه بخشي به قسمت صنايع اضافه كنيد براي گذاشتن مقالات؟

عزیزم لطفا پیشنهادات و درخواستهاتون رو در تاپیک مربوط به پیشنهادات بفرمایید. فانوس جان صحبتمون رو اونجا می دیم. :w139:

لینک به دیدگاه

فانوس یه پیشنهاد برای تالار صنایع دادی. اگه میشه بگو چه بخش هایی لازمه تا ایجاد کنیم، تا انشاالله با افزایش مطالب این بخش و فعال شدنش، کم کم جدا کنیم از سایر رشته ها و مستقل بشه. که قطعا با حضور فعالت این اتفاق می افته :w139:

لینک به دیدگاه
وقتی یه پست ویرایش میشه فقط مدیرا میتونن عنوان ویرایش توسط.... ببینن. حالا اگه شما نمیخواین ببینید من محدودش میکنم به خودم که سوتی ها فقط واسه من تابلو باشه و کسی نفهمه :ws2:

میشه این کارو نکنین:ws6:

لازمه .........

این اصلا مهمه که بدونی کی اینکارو کرده محمد

به نظره من نکنین.........:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...