رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

ممنونم سهیل جان.

پیشنهادی هم واسه بهتر شدنش داری؟

والا محمد جان من از قالبو اینا زیاد سر در نمیارم ولی اگه بشه قالب کلی انجمن کمی مدرن تر بشه خیلی بهتر میشه

برای مثال

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

(ویرایش شد توسط 3shahrsaz) محیط زیبایی داره میتونه جاذب باشه:w00:

لینک به دیدگاه

ممنون بابت معرفی قالبی که داشتی. این قالبی که معرفی کردی رو تو چند انجمن دیگه دیدم. یه مشکلی که داره اینه که یه کمی سنگینه. اما قالب قشنگیه.

راستی سهیل جان دوتا قالب دیگه انجمن هم تست کردی؟ نظرت درباره اونا چیه؟

در ضمن لطفاً به هیچ سایتی بی احترامی نکن.

لینک به دیدگاه
ممنون بابت معرفی قالبی که داشتی. این قالبی که معرفی کردی رو تو چند انجمن دیگه دیدم. یه مشکلی که داره اینه که یه کمی سنگینه. اما قالب قشنگیه.

راستی سهیل جان دوتا قالب دیگه انجمن هم تست کردی؟ نظرت درباره اونا چیه؟

در ضمن لطفاً به هیچ سایتی بی احترامی نکن.

از کجا عوض کنم قالبو؟ هوم؟

در ضمن محمد جان حرف تو متین ولی ما هیچ وقت به خر نمیگیم آقای خر یا اینکه از خطاب کردنش با این اسم اکراه داشته باشیم:banel_smiley_4:

ولی در کل باشه چشم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

قالب رو به صورت موقت میتونی از قسمت پایین انجمن عوض کنی و برای تغییر دائمی، تو قسمت کنترل پنل کاربر، وارد تنظیمات شخصی میشی. بعد تقریباً آخرین تنظیماتش مربوط به قالب میشه. اگر خواستی بگو تا با عکس نشون بدم :a030:

لینک به دیدگاه
سیلام

یه چی دیگه خواستم به سمع و نظرتون برسونم:ws3:

من از قالب جدیده دارم استفاده میکنم یکی از بدی هاش اینه که تمام برچسب ها رو نشون میده میشه یه کاری کنین که نشون نده؟

اینجوری پنل کاربریم خیلی شولوخههههههههههه

ببینین

cay1g862gwydauctw0u0.jpg

شرمنده که انقدر دیر رسیدگی شد. :w139:

از اونجایی که من تو موضوعی مشترک نشدم نمیتونم چک کنم. ولی فکر کنم مشکل برطرف شده باشه. ممنون میشم چک کنی و بهم خبرش رو بدی :a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
چند تا کتاب متالورژی دارم چطور می تونم به شما برسونم تا برای استفاده در سایت بزارین

خب اگه این کتابا رو به صورت pdf یا word تو کامپیوترتون دارین آپلود کنیین و لینک دانلود رو بذارین واسه ی استفاده دوستان.:icon_gol:

میتونین

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
آپلود کنین...

در ضمن این مسئله رو در تالار متالورژی مطرح کنین بهتره.

لینک به دیدگاه

تو قسمت دین اسلام واسه اهل سنت جایی قرار ندادید خواهشا همون طور که واسه تشیع هست واسه اهل سنت هم بزارید با توجه به اینکه واسه یهود هم هست که دز صدشون تو ایران کمتر از اهل سنت:w00:

بعدشم تو تالار عکس یه نظمی بدید چند تا تاپیک نقاشی هست اینا رو ادغام کنید ما یه قسمت دارید بهاسم متفرقه بعد رفتا تو قسمتای دیگه گزاشتن اینا هم منظم کنید:w00:

مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

از پیشنهادهایی که دادی ممنونم.

در مورد پیشنهاداتت در مورد تالار ادیان، با سمیرای عزیز صحبت میکنم.

در مورد ایجاد نظم تو تالار عکس هم به خاطر گستردگی زیادی که داره احتیاج به وقت و فرصت هست. حتماً واسه ایجاد نظم بیشتر تو این تالار اقدام میکنیم :a030:

لینک به دیدگاه
تو قسمت دین اسلام واسه اهل سنت جایی قرار ندادید خواهشا همون طور که واسه تشیع هست واسه اهل سنت هم بزارید با توجه به اینکه واسه یهود هم هست که دز صدشون تو ایران کمتر از اهل سنت:w00:

:icon_gol:

موناي عزيزم از توجه ات ممنونم

براي ايجاد زير بخش جديد مانيازمند تاپيك در مورد موضوع مربوطه هستيم

در اين صورت است كه نياز به آن بخش احساس مي شود اما چون در حال حاضر ما در مورد اهل سنت مطلبي در بين مطالب تالار نداريم بنابراين فعلا از ايجاد اين زيربخش معذوريم اما با اگر كاربران علاقه نشان دادند و مطالبي در اين باره ارسال كردند اين زير بخش هم به عنوان يكي از مذاهب اسلامي اضافه خواهد شد

ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...