رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

یه ایده به ذهنم رسید امشب.:ws3:

چون جملاتی که بچه ها گفتن و بالای سایت گذاشته شده خیلی تو ذهن من مونده، داشتم به این فکر میکردم کاش میشد از امکانات این ابزار استفاده میکردیم برای یادگیری زبان انگلیسی.

بنظرم خیلی جنبه کاربردی تری هم داره و اینکه فکر کنم ایدۀ نویی باشه....

ایدۀ 100 امتیازی دادم آخجون :ws49:

منم همین ایده رو گفتم

گفتم حالا که این جمله ها اینقدر جلوی چشمونه و حفظ میشیم یه سری جمله های تلقینی و اینا که انرژی مثبت میدن بزارید:icon_redface:

یا جمله های قانون جاذبه و راز و اینا که به درد همه میخوره

ولی مدیر گفت هدفشون لذت بردنه فقط :ws54:

:shame:

لینک به دیدگاه
آدرس سایتو میدونی ؟

اگه یادت نیست می گردم پیداش می کنم.

دقیق خاطرم نیس. فکر کنم دنبال یه آهنگی میگشتم که برخوردم به اون سایت. سایت قدری هم بود.

لینک به دیدگاه
اگه بشه این ایده رو فقط تو تالار زبان عملیش کرد بهتره. چون شاید یکی دوست نداشته باشه کامه حفظ کنه. باید ببینیم محمد چی میگه... اگه بشه تفکیک کرد تالار ها رو خیلی بهتر میشه :w16:

نگاه کنین اتفاقا الان دیگه به دوست داشتن و دوست نداشتن ما ربطی نداره .

زبان انگلیسی زبان بین المللیه . ملتی که زبان انگلیسیشون ضعیف باشه از دسترسی به علم روز عقب میوفتن.

پس زبان انگلیسی رو نباید به عنوان یه زبان دلبخواه بهش نگاه کنیم.

تو این نوار میتونیم کلی واژه و اسلنگ و اصطلاحات و گرامر یاد بگیریم.

محسن جان هم میتونه این مجموعه رو با یه تیمی که خودش میدونه از بین بچه ها انتخاب کنن، یا حتی میتونه یه تاپیک برایش تهیه کنن به عنوان تاپیک مرجع که هر کی خواست به منبعش هم دسترسی داشته باشه.:ws3:

لینک به دیدگاه
محسن کی دوست نداره ?!!!

ببینین ... مثلا من وقتی اومدم و 2 تا پست گذاشتم. وقتی میبینمش اون بالا خودم لذت می برم. اما حالا اگه موافقت بشه با این طرح یه نظر سنجی میزاریم ببینیم کی به کیه ...

نگاه کنین اتفاقا الان دیگه به دوست داشتن و دوست نداشتن ما ربطی نداره .

زبان انگلیسی زبان بین المللیه . ملتی که زبان انگلیسیشون ضعیف باشه از دسترسی به علم روز عقب میوفتن.

پس زبان انگلیسی رو نباید به عنوان یه زبان دلبخواه بهش نگاه کنیم.

تو این نوار میتونیم کلی واژه و اسلنگ و اصطلاحات و گرامر یاد بگیریم.

محسن جان هم میتونه این مجموعه رو با یه تیمی که خودش میدونه از بین بچه ها انتخاب کنن، یا حتی میتونه یه تاپیک برایش تهیه کنن به عنوان تاپیک مرجع که هر کی خواست به منبعش هم دسترسی داشته باشه.:ws3:

بله حرف شما کاملا درسته ... اما من متوجه نشدم. من باید چکار کنم؟

خیلی ایده ی خوبیه. من با محمد صحبت می کنم شاید بتونیم این کارو عملی کنیم.

مهندس اگه این پستو می خونی عملیش کن. دعات می کنیم :ws3:. به درد همه می خوره :w16:

لینک به دیدگاه

شرمنده که من امروز دیر رسیدم و دیر دارم جواب میدم.

ایده خوبیه واقعاً لذت بردم. ولی تو یه تالار خاص نمیشه اینکار رو کرد. میتونیم در کنار جملات زیبای بچه ها از جملات و اصطلاحات انگلیسی هم استفاده کنیم. اینطوری تنوعش هم بیشتر میشه.

حالا در موردش با مدیرا صحبت میکنیم و نتیجه رو میگیم.

میلاد جان مثل اینکه منظور منو خوب درک نکردی. حالا بماند که مثل صدا و سیما به جای توجه به اصل موضوعی که گفتم یه کلمه رو که دوست داشتی بدون در نظر گرفتن منظورم برداشت کردی :ws2: ولی خوب یه سری هم با تاپیک زیر بزن :a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

میلاد جان مثل اینکه منظور منو خوب درک نکردی. حالا بماند که مثل صدا و سیما به جای توجه به اصل موضوعی که گفتم یه کلمه رو که دوست داشتی بدون در نظر گرفتن منظورم برداشت کردی :ws2: ولی خوب یه سری هم با تاپیک زیر بزن :a030:

اسپم نکن آقا:ws25:

منظورت رو هم درک کردم

خودم میزنم به اون راه :icon_redface:

:ws50:

لینک به دیدگاه

بچه ها یه بار هم مونا گفت که تو این تاپیک فقط ایده های نو رو مطرح کنید و در مورد ایده های دیگران نظر ندین. با مدیرا درباره ایده جداگانه بحث میشه و نظر نهایی توسط خود من اینجا گذاشته میشه.

پس فقط ایده نو رو بدین و من میگم ایده خوب نیست یا خوبه با مدیرا صحبت میکنیم و نظر نهایی رو میدم بعد میگم مثلاً فلان ایده پذیرفته شد و انقدر امتیاز به ایده دهنده تعلق گرفت. کاربرا لطفاً در مورد ایده ها تو این تاپیک نظری ندن (هرکی خواست نظری بده با پیغام خصوصی در خدمتم) فقط اگه ایده و پیشنهادی واسه تکمیل تر شدن ایده گفته شده دارن بگن.

از این به بعد اگر پستی حالت پیشنهادی داشته باشه به تاپیک زیر منتقل میشه:

اگر هم هیچ ایده نو و پیشنهادی نباشه هم پست حذف میشه.

لینک به دیدگاه
بچه ها یه بار هم مونا گفت که تو این تاپیک فقط ایده های نو رو مطرح کنید و در مورد ایده های دیگران نظر ندین. با مدیرا درباره ایده جداگانه بحث میشه و نظر نهایی توسط خود من اینجا گذاشته میشه.

پس فقط ایده نو رو بدین و من میگم ایده خوب نیست یا خوبه با مدیرا صحبت میکنیم و نظر نهایی رو میدم بعد میگم مثلاً فلان ایده پذیرفته شد و انقدر امتیاز به ایده دهنده تعلق گرفت. کاربرا لطفاً در مورد ایده ها تو این تاپیک نظری ندن (هرکی خواست نظری بده با پیغام خصوصی در خدمتم) فقط اگه ایده و پیشنهادی واسه تکمیل تر شدن ایده گفته شده دارن بگن.

از این به بعد اگر پستی حالت پیشنهادی داشته باشه به تاپیک زیر منتقل میشه:

اگر هم هیچ ایده نو و پیشنهادی نباشه هم پست حذف میشه.

من غیر مستقیم نمیفهمم

اگه مستقیم بهم بگی یا یه اخطار بدی دیگه اسپم ول نمیدم اینجا

:sorry:

لینک به دیدگاه

میلاد این مطلبی که گفتم فقط به خاطر تو نبود. چون دقت کنی خیلی ها بعد تذکر مونا بازم اسپم کردن. تو هم یکیشون بودی.

این یه بار پاک نکردم واسه اینکه به تو استثناً تذکر مستقیم هم میدم که میلاد لطفاً اسپم نکن.

پستای بعدی رو جواب نمیدم و پاک میکنما. ناراحت نشید.

لینک به دیدگاه

ببخشيد خواستم ببينم چرا مهندسي صنايع رو به صورت يه زير بخش دراوردين؟

اي رشته ي مهندسي مي تونه به صورت يه بخش مجزا باشه

مثل ساير رشته هاي مهندسي:ws52:

لینک به دیدگاه
ببخشيد خواستم ببينم چرا مهندسي صنايع رو به صورت يه زير بخش دراوردين؟

اي رشته ي مهندسي مي تونه به صورت يه بخش مجزا باشه

مثل ساير رشته هاي مهندسي:ws52:

فانوس جان چون کسی رو برای مدیریتش و اینکه در اون بخش فعالیت کنه نداشتیم. اگر ببینیم فعالیت داره و کاربرهایی که ثبت نام کردن میان اینجا، حتما جدا می کنیم. متاسفانه تا حالا حتی 1 نفر از کاربرها درخواست جدا سازیش رو نداده بود.

لینک به دیدگاه
سلامی دوباره

راستی اگه امکان داره یه صندلی داغ راه بندازین از کاربرای قدیمی تا همه بیشتر اشنا بشن با هم

کمکی خواستینم ذر خدمتم

همچین تاپیکی وجود داره فقط اسمش با جاهای دیگه متفاوته. فعلا گفتیم تا همه درگیر امتحان و کنکور و... هستن کسی رو داغ نکنیم، انشاالله بعد امتحانا شروع می کنیم. الان هم البته راکد نمونده.

لینک به دیدگاه

اول از میلاد معذرت میخوام که انقدر دیر پیغامشو دیدم.

میلاد 2تا تاپیک هست. یکی پیشنهادای عادی واسه بهتر شدن انجمنه. یکی هم ایده های نو.

در مورد گذاشته شدن رندم عکس آلبوم های کاربرا اینکارو نمیشه کرد چون بعضی عکس های تو آلبوما مناسب یه انجمن علمی نیست و اگه تو صفحه اصلی به نمایش در بیاد جالب نیست.

محسن در مورد استفاده از فایل های فلش به زودی این قابلیت رو اضافه میکنیم. :a030:

مهدی جان شادتر شدن فضای یه انجمن بستگی به کاربرا داره. ما هم تا جایی که بتونیم این فضا رو مهیا میکنیم.

بخشای زیادی واسه گپای دوستانه ایجاد کردیم و خود مدیرا هم الان خیلی تو این قسمتا شرکت میکنن. اما چون هنوز انجمن زیاد فعال نشده و کاربرا هم اکثراً درگیر امتحان و کنکور هستن کمتر وقت میکنن که فعالیت کنن.

در مورد صندلی داغ هم قراره یه بخش جدید بعد از امتحانا واسش در نظر گرفته بشه. البته با یه عنوان متفاوت. گذاشتیم بعد امتحانا تا کاربرایی که الان درگیر امتحانا هستن وقت کنن که بیان. :a030:

فانوس جان همون طور که مونا هم گفت اگه بخش مهندسی صنایع فعال بشه تالار جداگانه واسش در نظر گرفته میشه. مهندسی مواد هم اولش تو سایر رشته ها بود ولی پیمان عزیز با حضورش این بخش رو فعال کرد و الان به صورت یه تالار جدا به فعالیت خودش ادامه میده. امیدوارم مهندسی صنایع هم زودتر فعال بشه.

لینک به دیدگاه

امکان گذاشتن فایل فلش تو پست ها اضافه شد. فقط کافیه لینک فایل فلش رو بذارید و بعد لینک رو انتخاب کنید و دکمه flash.gif رو تو صفحه پیشرفته ارسال پست بزنید. :a030:

لینک به دیدگاه

ممنون از توجه تان

درست مي فرماييد

يه پيشنهاد ديگه اي كه دااشتم در ارتباط با بخش اديان بود

اينجا بخش اديانش خيلي به صورت كلي دسته بندي شده

مثلا اگر اسلام به عنوان بخش جدا با زير بخشهايي و همچنين اديان ابراهيم

و اديان غير ابراهيمي هم به همين طور كاربر راحت تر مي تواند مطلب مورد نظر خودش رو در اين بخش ها جا بده و يا پيدا كنه

و بخش ديگه ايي كه فكر مي كنم لازمه بودنش چون همه ي ما بهش نياز داريم تا به خيلي از سئوالاتمون پاسخي داده بشه بخش دين پژوهيي اگر اين بخش هم اضافه بفرماييد ممنون مي شوم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...