رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

آره مثلا یه بخش در مورد حیات وحش (کلی)-یه بخش برای چهار پایان-یه بخش برای حشرات و بند پایان-یه بخش برای ماهی ها چه آبهای شور چه آبهای شیرین-یه بخش که میتونه تو تالار ماهی ها هم قرار بگیر تالار آکواریوم و ماهی تزئینی ,در مورد تمیز کردنش,کاراهایی که باید در یک آکواریوم انجام بدیم-یه بخش برای خزندگان-یه بخش برای دوزیستان و... که حتی می تونید از دیگر سایت های حیات وحش الگو برداری (یا دزدی!! :ws3:) کنید.

لینک به دیدگاه

درود!!!!!!!!!!

چون دوستون دارم و میخوام به سرانجام برسید این پیشنهاد رو رو کردم!!!!!!

طرحش کاملا از خودم هست و یه جا پیشنهاد دادم

مقدمات اجرا شدنش در حال پیاده سازیه!!!!!!!

------------------------------------------------------------

در وهله اول همه به صورت عادی عضو میشن

اما نه عضو دائم، میشن عضو موقت

چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب میتونن مثلا تا 20 پست تا یه مقطع زمانی مثلا یک هفته تو سایت شرکت کنن

ولی به صورت محدود، یعنی بعضی قسمتها براشون بلاک باشه یا از بعضی امکانات سایت نتونن استفاده کنن

بعد از مدت مقرر، مدیر مربوطه، یعنی مسوئل رشتش مثلا مدیر تالار برق

بررسی میکنه فعالیت طرف رو

و اگه مورد تایید بود براش دعوتنامه دائم ارسال میکنه

----------------------------------------------------------------

برای توضیحات بیشتر در خدمتم

و چون دوستون دارم

و نمیخوام به سرنوشت جاهای دیگه که یهو بادکردن و بعد ترکیدن دچار بشین اینو گفتم

چون عضوگیری بیرویه، یه جور سم مهلک هست برای فروم ها!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
آره مثلا یه بخش در مورد حیات وحش (کلی)-یه بخش برای چهار پایان-یه بخش برای حشرات و بند پایان-یه بخش برای ماهی ها چه آبهای شور چه آبهای شیرین-یه بخش که میتونه تو تالار ماهی ها هم قرار بگیر تالار آکواریوم و ماهی تزئینی ,در مورد تمیز کردنش,کاراهایی که باید در یک آکواریوم انجام بدیم-یه بخش برای خزندگان-یه بخش برای دوزیستان و... که حتی می تونید از دیگر سایت های حیات وحش الگو برداری (یا دزدی!! :ws3:) کنید.

ایمان جان شما خودتون هم استعدادشو داری و هم توانایی شو ، پس لازم نیست چیزی رو دزدی کنیم.مطمئنم که موفق میشی.

لینک به دیدگاه
درود!!!!!!!!!!

چون دوستون دارم و میخوام به سرانجام برسید این پیشنهاد رو رو کردم!!!!!!

طرحش کاملا از خودم هست و یه جا پیشنهاد دادم

مقدمات اجرا شدنش در حال پیاده سازیه!!!!!!!

------------------------------------------------------------

در وهله اول همه به صورت عادی عضو میشن

اما نه عضو دائم، میشن عضو موقت

چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب میتونن مثلا تا 20 پست تا یه مقطع زمانی مثلا یک هفته تو سایت شرکت کنن

ولی به صورت محدود، یعنی بعضی قسمتها براشون بلاک باشه یا از بعضی امکانات سایت نتونن استفاده کنن

بعد از مدت مقرر، مدیر مربوطه، یعنی مسوئل رشتش مثلا مدیر تالار برق

بررسی میکنه فعالیت طرف رو

و اگه مورد تایید بود براش دعوتنامه دائم ارسال میکنه

----------------------------------------------------------------

برای توضیحات بیشتر در خدمتم

و چون دوستون دارم

و نمیخوام به سرنوشت جاهای دیگه که یهو بادکردن و بعد ترکیدن دچار بشین اینو گفتم

چون عضوگیری بیرویه، یه جور سم مهلک هست برای فروم ها!!!!!!!!!!

فکر نمیکنم اینجا هنوز به اون حد رسیده باشه...

هنوز افرادی که مطلب علمی میذارن خیلی کم هست...

اکثرا استفاده کننده هستن یا تو تالار عمومی فعالیت می کنن...

به نظرتون این کار باعث نمیشه که افرادی هم که بخوان تازه فعالیتشون رو شروع کنن یه کم دست و پاشون بسته باشه؟

لینک به دیدگاه

خوب ایمان جان. همونطور که دوستان دیگه گفتن خیلی مهمه که میتونی مطلب از خودت بذاری یا اینکه فقط میخوای کپی پیست کنی؟ البته درسته که تو هر تالاری خیلی از مطالب کپی پیست از جاهای دیگه هستش (البته با ذکر منبع) ولی این توانایی هم دارن که خودشون مطلب تولید کنن و بعضی تاپیکا به بحث و گفتگو بپردازن.

و اما در مورد ایده امین نپو که مسئله مهمی رو هم اشاره کرد.

راستش ما تو اهدافمون هست که بعدها دسترسی بعضی قسمت های خاص رو واسه یه سری از کاربرا ببندیم و فقط کاربرای فعالی که مورد تأیید مدیر هستن بتونن از اون بخش ها دیدن کنن.

اما الان متأسفانه فعالیت کاربرا تو تالار تخصصی خیلی کمه و بیشتر تو مباحث عمومی شرکت میکنن. چو انجمن هم تازه راه افتاده. کاربرایی هم که شاید بعداً فعال بشن میخوان اول یه گشت خوب تو انجمن بزنن و ارزیابیش کنن. وقتی از همون اول به در بسته بخورن بیخیال میشن. واسه همین ما اینکار رو گذاشتیم وقتی انجمن تا یه حدی فعال شد. البته الان تالار مکانیک که کاربرای فعال بیشتری داره یه بخش مخصوص کاربران ویژه دارن که فقط کاربرانی که مورد تأیید مدیر تالار باشن به اونجا دسترسی دارن. تو اونجا هم هنوز مطالب زیادی مطرح نمیشه و بیشتر مباحث تو بخش های دیگه مطرح میشه چون باید کاربرا یه چیزی ببینن که جذب بشن. وگرنه کمتر کاربری پیدا میشه که بیاد مثلاً 20تا پست بذاره تا بتونه به بخش های دیگه هم دسترسی پیدا کنه. همین الان تو تالار برق که خودت مثال زدی کاربری هست که تو اون تالار فعالیت زیادی داشته باشه؟ الان متأسفانه همه استفاده کننده شدن.

این ایده ای که دادی خیلی مهم بود و حتماً با مدیرا مفصل در موردش صحبت میشه. :a030:

لینک به دیدگاه

یه پیشنهادی دارم...

اینکه به کسایی که عضو میشن و چند وقت (مثلا حدود 1 ماه) به انجمن سر نمیزنن، یه ایمیل بزنیم که توش مثلا یه چیزی مثل مارو فراموش کردی و این چیزا توش باشه...

اینو من تو یه انجمن دیگه دیدم به نظرم بد نیومد...

لینک به دیدگاه

اینو قبلاً یکی از دوستان هم گفته بود. الان همچین چیزی هست. اگه طرف یه ماه سر نزنه یه ایمیل با همچین مضمونی واسش فرستاده میشه. :a030:

من فکر کنم یه سری از کاربرموان از طریق همین ایمیل برگشتن.

لینک به دیدگاه

آره دوستان من خودم از پسش می تونم بر بیام (انجمن حیوانات) چون خودم عاشق حیواناتم و اطلاعاتی مفید و لازم رو می تونم در سایت بگونجونم.البته منظور من از دزدی نیست! :ws3: یه چیزی حالا پروندم جو عوض شه! :4chsmu1:

منظور من همون الگو برداری از شکله کلی انجمن رو می گم (مثله لینکهاش و... چون من خودم که نمی تونم یه انجمن تو سایت باز کنم به نام حیات وحش... که این اجازه برای مدیران هستش که طراحیش بکنند تا من بتونم تایپکهای حیوانات رو درونش بذارم.:w16:

لینک به دیدگاه

درود

غالب سایت تکراری است

تقسیم بندی ها فاقد جذابیت است

حضور اعضا محدود است و پیگیرانه نیست

تبلیغ دوستان و دعوت از سایرین کم است

اگر می خواهیم موفق عمل کنیم می بایست نوع آوری داشته باشیم

می بایست متفاوت عمل کنیم

البته این نوع آوری تا حد بسیار خوبی در تالار مکانیک ایجاد شده

اما نگاهی کلی به سایر بخش ها بخصوص بخش های عمومی نشان می دهد که از یک روند بسیار معمول در سایر فروم ها پیروی می کنیم که این باعث عدم جذابیت لازم برای حضور است

لینک به دیدگاه
درود

غالب سایت تکراری است

تقسیم بندی ها فاقد جذابیت است

حضور اعضا محدود است و پیگیرانه نیست

تبلیغ دوستان و دعوت از سایرین کم است

اگر می خواهیم موفق عمل کنیم می بایست نوع آوری داشته باشیم

می بایست متفاوت عمل کنیم

البته این نوع آوری تا حد بسیار خوبی در تالار مکانیک ایجاد شده

اما نگاهی کلی به سایر بخش ها بخصوص بخش های عمومی نشان می دهد که از یک روند بسیار معمول در سایر فروم ها پیروی می کنیم که این باعث عدم جذابیت لازم برای حضور است

مرسی امیر جان. در مورد بعضی از موارد نامبرده شده تا حالا صحبت شده و حتما در جلسه ی آتی در این باره بیشتر صحبت می کنیم. اگر ایده ای در این مواردی که نام بردی داری همین جا بگو، اگر فقط انتقاد و پیشنهاده در تاپیک مربوطه پیگیری می کنیم این بحث رو.

لینک به دیدگاه

درود

برای تبلیغ می توان از دوستان فعال در خواست نمود یکبار لینک سایت را برای کلیه اد لیست خود در مسنجر ارسال کنند

البته می توان از سیستم های ارسال ایمیل به تعداد زیادی از کاربران ایرانی نیز بهره جست

در تالار مکانیک هسته ای نسبتا قوی و خوب تشکیل شده که به نظر می رسد تشکلیک چنین هسته هایی در سایر تالار ها نیز مفید باشد

تالار گفت و گوی آزاد را هدفمند کنید و از طرح مباحث تکراری و بی نتیجه(مانند سایر سایت ها) پرهیز شود

تالار های هنری و ادبی و علوم انسانی دارای افق دید گردند و برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت مطرح شود برایشان

وجود 1000 نفر عضو فعال و متخصص بهتر از حضور 100000 عضو غیر متخصص و غیر پویا می باشد

لینک به دیدگاه

درود بر سبزانديشان گرامي

سپاس از پيشنهاد هاي به جاي دوست بزرگوارم امير عزيز

بنده نيز با ايشان موافق مي باشم اما در يك كلام انجمن را بسيار نابه سامان برآورد كردم .

انشالله از اين پس در بخش ادبيات در ركاب بزرگواران كسب علم خواهيم نمود .

اما متاسفانه اين بخش از انجمن به شدت دچار آشفتگي و سردرگمي مي باشد .

البت جهت طرح چنين مسائلي در پي يافتن " دفتر بخش ادبيات " بوديم كه گويي متاسفانه هنوز چنين بخشي اغاز به فعاليت ننموده است .

همچنين بي نظمي هاي بسياري در آن بخش مشاهده ميشود كه انشالله به زودي به همت حضرات بر طرف خواهد گرديد .

و من الله توفيقا - ارادتمند يكايكتان ايليا :icon_gol:

لینک به دیدگاه

از پیشنهادهای امیر و ایلیای عزیز خیلی ممنونم. :w139: خیلی خوب بود و در حال بررسی هستش.

اما در مورد تالار ادبیات من هم خودم کاملاً موافق حرف شما هستم. حقیقت امر اینه که من خودم تو ادبیات اصلاً چیزی سر در نمیارم و فکر کنم تنها جایی از انجمن هست که فعالیتی ندارم. واسه همین بخش بندی این تالار هم یه چیز مقدماتی بوده. البته مشکل اصلی این تالار به نظرم نداشتن مدیره. علی رغم اینکه کاربرای زیادی توش فعالیت میکنن ولی کسی نیست که به این فعالیت ها سر و سامان بده. ما امیدوارم زودتر کسی که بتونه این تالار رو هدایت کنه و سطح معلومات خوبی هم داشته باشه پیدا کنیم تا تالار ادبیات از این وضعیت بهم رختگی و نابسامانی در بیاد.

لینک به دیدگاه

چه جالب من ندیده بودم که د مورد تالار ادبیات بحث شده .اما حرفای ایلیا را قبول دارم برای همین این تاپیک را زدم :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خوشحال میشم شما هم شرکت کنید .

لینک به دیدگاه

به ایمان بابت پیشنهادش واسه تالار حیات وحش 30 امتیاز داده شد.

در مورد پیشنهاد امین نپو واسه محدود شدن برخی مطالب سایت واسه کاربران فعال فعلاً اینکار زوده. در آینده احتمالاً اینکار انجام بشه.

تالار ادبیات هم که داره سر و سامون میگیره به امید خدا.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

میشه توی 7آمار برتره سایت به جدیدترین کاربرا لینکی اضافه کنید تا با کلیک رو اون لینک،کاربرای 1ماه اخیرو که تازه ثبت نام کردنو نشون بده؟

کاره سختیه؟

ولی خیلی بدرد میخوره.10.gif

لینک به دیدگاه

سیلام

ببقچیدا

نمیشه یه کاری کرد که مدیرا یا حالا همه بتونن آمار تاپیک رو ببینن که هر نفر چقد پست داده و از این حرفااا؟؟؟

بابا دیشب طفلی مونا داغون شد 600 صفحه رو مرور کرد!!

نمیشه؟؟

باشگاه میشداااااااااااا،مثلا میرفتن آمار ور میزدن که همه ببینن چقد توی یه تاپیک شرکت کردن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...