رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

میشه یه قسمت بزارید تو تالار گفت و. گو ی ازاد به اسم مقاله

که هر کی مقاله داره اونجا بزاره

منظورم اینه که یه قسمت تو تالار گفت و گ. بزنید واسه این

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
میشه یه قسمت بزارید تو تالار گفت و. گو ی ازاد به اسم مقاله

که هر کی مقاله داره اونجا بزاره

منظورم اینه که یه قسمت تو تالار گفت و گ. بزنید واسه این

:icon_gol:

محتوای مقالات چیه؟یعنی راجع به چی هستن؟

لینک به دیدگاه
که چی بشه؟:ws52:

خوب این همه سایت واسه آپلود هست....اونجا آپلود کن دیگه:ws38:

:w58:

خوب من منظورم مثل سایت پرشین دان بود که رو سرور سایتشون آپ می کنن و لینکاش مستقیم و بخش فیلمش کلی طرفدار داره بازی هم رو سرور آپ می کنن

یه نگاه به بخش فیلم اینجا بنداز 2 نفر هم بازدید نمی کنن اما چرا پرشین دان انقدر بخش فیلمش پر طرفداره (بگذریم از اینکه کل بخش های اون سایت پر طرفداره)

لینک به دیدگاه
:w58:

خوب من منظورم مثل سایت پرشین دان بود که رو سرور سایتشون آپ می کنن و لینکاش مستقیم و بخش فیلمش کلی طرفدار داره بازی هم رو سرور آپ می کنن

یه نگاه به بخش فیلم اینجا بنداز 2 نفر هم بازدید نمی کنن اما چرا پرشین دان انقدر بخش فیلمش پر طرفداره (بگذریم از اینکه کل بخش های اون سایت پر طرفداره)

این قرطی بازیا ماله خارجیاست 9.gif

تاریخ راه اندازی اون سایت با اینجا یکیه؟:ws38:

زمینه ی فعالیت اونجا با اینجا یکیه؟:ws38:

لینک به دیدگاه

من کلا با بخش دانلود فیلم مخالفم

یکی از دلایل ف...ل...ت.ر شدن فرهیختگان همین تالار دانلود فیلم بود

اینهمه سایت دالود فیلم هستش

لینک به دیدگاه
من کلا با بخش دانلود فیلم مخالفم

یکی از دلایل ف...ل...ت.ر شدن فرهیختگان همین تالار دانلود فیلم بود

اینهمه سایت دالود فیلم هستش

نه دلیلش یه تاپیک سیاسی بود اما یکی از شرایط باز کردن سایت این بود که این بخش دانلود فیلم و موزیک و مد و فشن و بانوان از توش حذف بشه:jawdrop:

لینک به دیدگاه
محتوای مقالات چیه؟یعنی راجع به چی هستن؟

این که یه فروم بزنی تو تالار ازاد به اسم مقاله

چون مقاله واسه زیاد شدن اطلاعاته و چیزی نداره واسه بحث اما تالار گفت و گو ازاد واسه بحث:banel_smiley_4:

محمد واسه ما اهل سنت هیچی نزدیااا الان چند نفر همینجا اهل سنتن این یه نوع بی احترامیه:w00:تو حتی واسه یهودیتم که تعدادشون تو ایران کمه زدی اما اهل سنت نه:w00:

لینک به دیدگاه

مونا جان، خوب این همه تالارای تخصصی هست، مقاله ها تو تالارای تخصصی خودشون باشن که بهتره.

گفتگوی آزاد همونطور که گفتی جای صحبت کردن پیرامون یه موضوع هستش.

در مورد بخش سنی هم خوب یه کمی فعالیت کنید و تو تالار اسلام مطلب بذارین قطعاً ایجاد میشه. :a030:

لینک به دیدگاه

اکه ما تو بخش شیعه در مورد سنی مطلب بزاریم که تیکه تیکه مون میکنن :banel_smiley_4:اینو ما از مهندسان تجربه داریم که چه توهینایی میشه به هر حال ممنون:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

هنگامی که بخواهیم موضوع جدیدی را پست کنیم یک کشو می آید که پیشوند آن را تعیین می کند 

به نظر من بهتر است پیشوند بحث را گفتگو یا گفتمان و پیشوند سوال را به پرسش تغییر دهید

لینک به دیدگاه
اکه ما تو بخش شیعه در مورد سنی مطلب بزاریم که تیکه تیکه مون میکنن :banel_smiley_4:اینو ما از مهندسان تجربه داریم که چه توهینایی میشه به هر حال ممنون:banel_smiley_4:

نه مونا جان ما با برادران اهل تسنن مشكلي نداريم اما همون طوري كه محمد گفت بهتره توي صفحه ي اصلي تالار اسلام بگذاري تا در اسرع وقت اين زير بخش هم ايجاد كينم:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
هنگامی که بخواهیم موضوع جدیدی را پست کنیم یک کشو می آید که پیشوند آن را تعیین می کند

به نظر من بهتر است پیشوند بحث را گفتگو یا گفتمان و پیشوند سوال را به پرسش تغییر دهید

ممنون از پیشنهادی که دادی. تغییرات اعمال شد :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...