رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

یه بار کلی زحمت کشیدم نیمه پر لیوان زندگیمو ببینم بعد تازه داشتم میدیدم که یهوو یکی هوس نوشیدن سرش زد همه لیوانو سر کشید :hanghead:

دوباره شروع کردم این ور اون ور زدن شاید یه چیز با ارزشی پیدا کنم بریزم توش نیمه پرش خالی نباشه و مزه خوبی هم بده

نتیجه اینکه خیلی سخته پر کردن نیمه پره لیوان زندگی اخه لیوان خیلی بزرگه اما نه بزرگتر از همه اونچه که ما میخوایم و دنبالشیم:w16:

نیمه پر لیوان زندگیتون پر پر

• Like 23
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کـــــــــاش دلتنگی هام تموم میشد...........

هیچ وقت اونقدر خودمو بد ندیدم ،که سنگ بشم ،یعنی حسم .........بی حس.........

دل سنگ بودن هم بد نیست گاهی ،برای خودت ، برای ادامه زندگیت...........،برای اینکه به خودت نشون بدی هنوز هستی باید ادامه بدی.......

hanghead.gif

• Like 26
لینک به دیدگاه

همیشه صدای کارناوالهای عروسی شوق عجیبی تو دلم به وجود میآورد162520_girl_dance.gif

اما حدود 2 سالی میشه که با صدای شنیدن بوق بوق ماشینا تپش قلب میگیرم....یه بغض عجیبی و اشک هایی که تو چشمام جمع میشه و بی اختیار صورتمو خیس میکنه599819_crying.gif

این اشک ها رو دوس دارم چون تداعی گر خاطراتمه....چون از دل شکسته شدمه که جاری میشه...بدون اینکه آزاری واسه کسی داشته باشم زندگیمو میکنم با تمام غم و غصه های تو دلم و امید به رسیدن به شادی هایی که دیگران برام آرزو میکنن 859619_begging.gif

ولی حالا همه چیز تموم شده:ws44:

تو حتی به قولی که بهَم دادیم عمل نکردی......قرار بود که منم باشم ولی....:sigh:

تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که واسه برآورده شدن آرزوهاتون دعا کنم219317_hands.gif

• Like 28
لینک به دیدگاه

گاهی وقت ها باید اجازه داد دیگران تا میتونن در محافلشون قضاوتت کنند.

تا میتونن تخریبت کنند.

چه مقصر باشی چه نباشی، مهم اینست که اجازه بدی بر تو بتازند و از خودت دفاعی نکنی، چه کلی حرف داشته باشی چه نداشته باشی.

اگر آدم درستی باشی گذر زمان همه چیو ثابت خواهد کرد و از قضاوت هایی یکطرفه بدون دانستن خیلی از علت ها پشیمان خواهند شد.

اگر هم آدم نادرستی باشی، بهتر است از جمع قضاوت کنندگان حذف بشی تا هم خودت کمتر آسیب ببینی هم قضاوت کنندگان.

این نیز بگذرد........ :icon_gol:

• Like 17
لینک به دیدگاه

دلم براي خودم تنگ شده:hanghead::sigh:خودمي كه براي بودنش انگيزه اي نمي خواست:hapydancsmil:...هميشه خودش بود!شاديش واقعي بود...خنده اش،گريه اش...خودِ خودش بود!!!:sigh:

خودم كجايي:sad0:؟!!!دلم برات تنگ شده عزيزم:sad0:

• Like 19
لینک به دیدگاه

خدای من اینجا آدم فروشی تنها هنری هست که آدماش خوب بلدن انجام بدن از رئیس تا پادو :jawdrop:.خدایا مارو از این شهر نفرین شده نجات بده:icon_pf (72):

• Like 15
لینک به دیدگاه

پردیس 11 ساله داره به حرفای من گوش میده...

پردیس وقتی اومد پیشِ من خیلی کوچیک بود،خیلی ضعیف بود،اوایل رشدِ کمی داشت،اما تو مدت زمانِ کوتاهی شد نازک آرایِ من...

پردیس الان بزرگ شده،خیلی بزرگتر از اون که فکرشو میکردم،تو تمامِ این سال ها همیشه حرفامو گوش کرد و کنارِ دردِ دل هام بالید...

امروز صبح اما، دیدم برگاش زرد شده،دیشب برای اولین بار کنارش گریه کرده بودم..........

• Like 18
لینک به دیدگاه

اینجا زمین است. جایی که محبت را ارزان میخرند،اصلا گاهی اوقات نمیخرند بی تفاوت از کنارش رد میشوند.

راحت دل میشکنند، باز هم بی تفاوت.....

باید از سنگ بود، وقتی محبتت را نمیخواهند، وظیفه میدانندش بهتر است از سنگ باشی.....

مثل خودشان...

اما نه ، نمیتوانم از کنار دل شکسته راحت بگذرم، دلی که کس دیگر شکسته را شاید بتوانم بند بزنم.

نمیدانم....

شاید.......

شاید کسی هم بتواند دل شکته ی من را بند بزند، اما بعید میدانم.....

• Like 16
لینک به دیدگاه

های جارچیِ امنیت و آرامش کوجایی....

کوجایی جار بزنی..شهر در امن و امان است...

کوجایی که به صدای تو محتاجم....وقتی از در و دیوار اتاقم بوی نا امنی بلنده!!!

های کوجایی..که بامدادان جار بزنی....آسوده بخوابید....شهر در امن و امان است....

بیا که باید خاک پات رو توتیا کرد و به چشم کشید!

که حالا کلاغ ها دو ترکه سوار بر یک خر موتوری جولان می دن و...هیچکی جولو دارشون نیست!!!

های کوجایی....که گردن بگیرا..اومدن تو شهر....و خدمات سیار می دن در لخت کردن ملت!...:icon_pf (95):

های کوجایی....دلم برای سیبیل های مردونه ات تنگ شده!:ws53:

پ.ن:خدا نصیب گرگ بیابون نکنه این کلاغ های دوترکه سوار بر یک خر موتوری رو......:ws37:

• Like 20
لینک به دیدگاه

این دل که دوستی به تو خون خواره می‌کند

خصمی به خود نه ، با من بیچاره می‌کند

بد خوییت به آخر دیدن گذاشته است

حالا نظر به خوبی رخساره می‌کند

این صید بی ملاحظه غافل از کمند

گردن دراز کرده چه نظاره می‌کند

این شیشهٔ ظریف که صد جا شکسته بیش

این اختلاط چیست که با خاره می‌کند

فردا نمایمش که سوی جیب جان رود

وحشی که جیب عاریتی پاره می‌کند

• Like 10
لینک به دیدگاه

دروغ میگن زندگی رو هر جور بگیری همون میشه ...

خیلی وقته بیخیال دنیا شدم بلکه اونم بیخیال من بشه...

اما گویا تا پودرم نکنه ول کن نیس...

لعنتی.................

• Like 14
لینک به دیدگاه

یعنی میشه که بشه ؟ ..... این روزهت اینو زیاد تکرار میکنم ... گاهی پر از حسم انگاری میتونم کوه رو جابحا کنم انگاری هیچی جلوی من و نمیتونه بگیره ... و گاهی انقدر بی حسم که دیوار خونه صداش در میاد میگه هی تو منم از رو بردی .........

• Like 15
لینک به دیدگاه

تعجب مي كنم:w58:!!!چه زود بهت وابسته شدم:5c6ipag2mnshmsf5ju3...وقتي نبودنت به چند دقيقه مي رسه قلبم مي خواد وايسه!:sad0:

عجيب نيست براي تو اين...:hanghead:

دوري و دوستي هم عالمي داره برا خودش:sigh:

بس عجيب...:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

آخر هفته ها بدترین زمان هفتست.انگاری تازه این موقعست که میفهمی چقدر تنهایی.مابقی روزا رو میشه کجدار و مریض گذروند اما این آخر هفته های کوفتی به هیچ صراطی مستقیم نمیشن.دلت خونه میخواد، خانواده میخواد، دورهمی، شلوغ پلوغی.:sigh:

• Like 11
لینک به دیدگاه

دیروز سر کار دیدیم یه صدای زوزه خیلی کم میاد پیگیر شدیم دیدیم یه سگ رفته تو کانال تخلیه آبی که هنوز کار نمیکنه این کاناله آخرین بار 1 ماهنیم پیش باز بوده

یعنی یه ماه تو تاریکی بی آب و غذا و نور بوده رفتیم دیدیم نا نداره اصلا تکون بوخوره به یه سختیی آوردیمش بالا

بهش غذا آب دادیم بردیم تو قضای باز

امروز دیدیم مرد

حکمت خدارو نمیدونم چی بوده:w58:

• Like 14
لینک به دیدگاه

بین دو نفر چالش بدی بود من و دوستم این وسط مونده بودیم که طرف کدوم رو بگیریم....من که این وسط سعی کردم هیچی نگم و طفلک دوستم هم همیشه سعی در آرام کردن هر دو طرف داشت...... حالا بعد از مدتی که خودمون با هم رابطشون رو درست کردیم و خودم ازشون خواستم که با هم صحبت کنند ...الان دوستم اس ام اس داده که این وسط ما ادم بده شدیم....روابط اونا حسنه....دلم گرفت...بدجوری گرفت....:sad0: چرا برای تبرئه خودمون از دیگرون مایه میزاریم...:sigh:

• Like 16
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...