رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

نور سیگارم تنها روشنایی زندگیم بود...

من

و ته سیگار و پنجره...

نیمه باز !

مانده ایم که کدامیک برای سقوط مناسب تریم...؟!

• Like 20
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باز امد بوی ماه مدرسه...............

چقدر دلم میخواست امروز میرفتم مدرسه. خواهرم که امروز رفت مدرسه بعد از رفتنش یه دل سیر گریه کردم. دلم واسه اون قهرایی که فقط تا زنگ تفریح ادامه داشت تنگ شده. واسه زنگ ورزش. واسه دیکته، ریاضی. واسه 2 2 تا 4 تا. واسه بابای مدرسه. واسه دنیای کودکیم که هیچ چیز نمیتونست لبخندو از لبام دور کنه:ws37:. واسه موضوع انشا، واسه اون مقنعه چونه دار سفیدا، واسه مانتو شلوار سرمه ای که همیشه گشاد بود واسه لی لی رفتن تا دم در خونه..............................

• Like 17
لینک به دیدگاه

هیچوقتِ هیچوقتِ هیچوقت دلم واسه مدرسه تنگ نشده و هیچوقتِ هیچوقتِ هیچوقت دلم نمیخواد دوباره به اون دوران برگردم و خوشحالِ خوشحالِ خوشحالم که تموم شد

• Like 24
لینک به دیدگاه

اولین بار سال هفتاد و خورده ای بود کامپیوتر اومد تو خونه های ایرانی

یادمه چه قد ذوق مرگ بودم وقتی اولین بار ایمیل برا خودم ساختم.........وقتی میشستم پای بازیایی مثل SUP و PRINCE (نمیدونم اسماشونو درست نوشتم یا نه )

اما الان فقط یه چیز دلم میخواد

این کامپیوتر رو از زندگیم پرت کنم بیرون723419_fingersmiley.gif

ولی مگه میشه؟ 364219_no.gif

مگه میشه نت رو قطع کرد؟ الان اکبر آقا سوپر سر کوچه هم وبلاگ داره میگه برا آشنایی با محصولات جدیدمون به وبلاگم سر بزنید.....آدم اگه نخواد هم مجبورش میکنن به نت سر بزنه142719_iolaax0fo7j3d6d9.gif

مگه میشه کامپیوتر رو جمع کرد؟ همه درس و کار آدم وابسته به کامپیوتره142719_iolaax0fo7j3d6d9.gif

دلم تنگ شد برا روزایی که اصن نمیدونستم کامپیوتر چیه......همه درس و مشقامو بدون کامپیوتر انجام میدادم.....محبوب ترین بازیم هم منچ بود.849219_goodsigh2.gif

• Like 27
لینک به دیدگاه

نمره اون درسی که براش مقاله پیاده سازی کرده بودم اومد یه نمره عاااااااااااااالییییییییییی:ws3:

چی میشه نمره دفاعم بشه 20 و با یه مقاله ژورنال بغلش :hanghead:

برا موضوع پایان نامه ام دست کم ده تا ایده جدید دارم ولی مقاله نوشتن بلد نیستم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

دوستم میگه دختر تو باید همه این ایده هاتو تبدیل به مقاله می کردی

میگم هنوز خروجی از ایده ام نگرفتم که

هنوز مقایسه نکردم که

میگه عیب نداره

داده سازی کن

بخوای کلی جا می شناسم دو سوته برات مقاله اکسپت می کنن

میگم خب اون وقت خودم راضی نیستم خودم به خودم که نمی تونم دروغ بگم

اون وقت چه فرقی بین من و دکتر کردان و دکتر کامران دانشجو و بقیه برو بچه

میگه ای خااااااااااااااااااااااااااک بر سرت سارا :vahidrk:

تو ادم نمیشی :5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 15
لینک به دیدگاه

دختر خاله م دانشگاه آزاد....... قبول شده با کلی ذوق رفته ثبت نام:ws37:

امروز بهش زنگ زدن که پسرا از مهر میرن کلاس و دخترا از بهمن!!!!!!:w58:

میگم چه کاریه یه پرده بزنن وسط کشور زنونه مردونش کنن راحت!:banel_smiley_4:

معلوم نیست چی فکر میکنن این گوسفندا!!!!!:sigh: به کجا میرسیم؟! به ترکستانم نمیرسیم مطمئنا!:banel_smiley_4::icon_pf (34):

این سایتم باید زنونه مردونه شه! از پروفایل خودم شروع میکنم!

زوج و فردش میکنم به گناه نیافتیم:ws3:

• Like 18
لینک به دیدگاه

امسال پاییز خوبی باش

بوی ترنج، برگای زرد و سرخ، روزای کوتاه و سوز ملایم هوای عصر، پیاده روی های خلوت با نم بارون تو شبای بلند، همه اینا یه زمانی برام دلگیر بود

ولی حالا، با همه حیرت خودم از روز اول پاییز خوشم اومد، چند سالیه که دوست دارم تو هوای بارونی پاییز تو سکوت محض خیابون قدم بزنم و منتظر ادامه

بارش اسمون باشم...

هرسال که میگذره دارم پاییز رو بیشتر می فهمم...

امسال پاییز خوبی باش...!

• Like 36
لینک به دیدگاه

گاهی وقتا آروم و لرزون بجلو قدم برمیداری ولی مجبور میشی آروم و بی سر و صدا از همون مسیر به عقب برگردی...

جای پیش رفتن نیست ولی خوشبختانه هنوز میشه پس زد...!

منم دارم برمیگردم به عقب...

پشیمون نیستم ولی...

باید برگردم...

• Like 24
لینک به دیدگاه

گاهي فكر مي‌كنم براي لذت بردن از دنياي اطرافمون و چيزي كه هستيم راه زيادي پيش رو داريم...

از چه لحظاتي به خاطر حداقل‌ نيازهامون گذشتيم... بي تفاوت عجله كرديم و رد شديم...

يه جايي يادمون مياد... كه آخرين‌ها رو هم پشت سر گذاشتيم.

باشه... تو بردي...

• Like 22
لینک به دیدگاه

طرف فقط عضو شده که به طور نامحسوس (!) تبلیغ انجمنشو بکنه ! :banel_smiley_4:میگه دوست عزیز هیچ می دونستی با این تعداد پستی که داری اگه تو انجمن ما بودی الان مدیر بودی؟؟ :banel_smiley_4: شرمنده دیگه این یکی رو نتونستم بی پاسخ بزارم :w02:

تمام تاپیکاشونم گیر دادن به نفر قبل و نفر بعدیه :banel_smiley_4:

• Like 18
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...