رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

تلوزیون داشت حرم امام رضا(ع) رو نشون میداد. دلم یهو رفت اونجا،چقدر دلم میخواست اونجا بودم.

از همینجا به همتون میلاد امام رضا(ع) رو تبریک میگم.

بچه های مشهد حای ما هم زیارت کنید:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ساعت 5 عصر خوابیدم

یه خوابِ وحشتناکی دیدم که ساعت 6:30 از خواب پریدم:sad0:

فقط میدونم دویدم برقو روشن کردم

الان میترسم بخوابمicon_pf%20(34).gif

• Like 12
لینک به دیدگاه

از هر کی بپرسی از زندگیش چی میخواد جوابش راحته

چون میخواد شاد باشه

ولی بعضی وقتا واقعیت خیلی سخت تر از اونه که خودمون را شاد نشون بدیم

لبخند بزنیم، بخنیدم، بخندونیم، امیدوار باشیم نیمه پر لیوان را ببینیم ...

ممکنه سلامتیمون را از دست داده باشیم

کسی بهمون خیانت کرده باشه

شغلمون را از دست داده باشم

و هزار مشکل شخصی و درونی دیگه خیلا ازش خبر ندارن

هر کسی تو زندگی براش پیش میاد وقتایی که دلش میخواد خودش باشه نه یه دروغ یه دورغ متحرک.

دلش میخواد ناراحت باشه

فیلم بازی نکنه

و حتی گریه کنه،

من میگم اشکال نداره، خب گریه کنه هر چفد که دلش بخواد!

وقت برای شاد بودن هست برای لبخند زدن برای امیدوار بودن برای دیدن نیمه پر زندگی .

هر چی باشه فردایی هم هست فردایی متفاوت تر ...

مهم اینه ادم خودش باشه

خودی که میشناسیمش نه تو رویاهامون

نه تو اروز هامون

باش راحتیم، باش اشناییم...

• Like 17
لینک به دیدگاه

از فردا دوباره بر میگردم به عصر حجر

نه موبایلی دیگه دارم

نه چیزی

میشم مثل مردمان عصر حجر

چقد سخته بی موبایلی:4564:

• Like 7
لینک به دیدگاه

امروز پیش دوستم بودم...

اومدم خونه اس ام اس زده احساس میکنم از تو متلاشی هستی...

بخا دقیقا همین جمله رو گفت...

یعنی اینقد تابلوئم :w58:

• Like 10
لینک به دیدگاه

1. این تاپیکای "بدویید بیاید به فلانی تبریک بگید " رو میبینم یاد اعلی حضرت شاهنشاه میفتم که یه گوشه وایمیساد تک تک میومدن جلوش دست بوسی و عرض تبریک و ارادت برای خدمات عرضندش:biggrin:

2. آرش از هر کی بپرسی از زندگیش چی میخواد، اصلا هم جوابش راحت نیست.....هر چند با بقیه حرفات موافقم

3. چرا بعضیا میان پُست میدن آخرش مینویسن " البته این نظر من بود " ؟؟؟ مگه اگه اینو نگن کسی فک میکنه نظر همسایه بالاییشون بوده؟ :ws38:

4. یکشنبه هوا خیلی پاییزی شده بود، دوباره امروز اما گرم بود....

5. حقیقت چیه؟ واقعیت کدومه؟ گاهی این سوالا بدجور که نمیتونم توصیفش کنم تو ذهنم میچرخه

6. چرا فک ردن راحته؟ نسخه پیچیدن برا همه آسونه؟ اما عمل کردن این قد سخت؟ 380419_mindblowing.gif

7. 265319_ob69whpflgilx1xj.gif

8. چه قد دل مشغولیه ادما با هم فرق داره......یکی فقط تمام ذکر و خیرش اینه که مخ طرف رو بزنه سر و سامون بگیره.......یکی دنبال یه لقمه نونه از صبح زود تا بوق سگ......یکی پیدا کردن پول دیه شوهرش که هفته دیگه قراره اعدام شه.........یکی بستن چمدون مسافرت بعدی بعد از خالی کردن چمدون مسافرت قبلی همین چن روز پیش.........یکی فکر دوا درمون مرض بچه ش و پیدا کردن یه دونه از آمپولای نایاب مریضی سرطانش.......یکی دنبال کار........یکی دنبال بحث و کل کل و پیدا کردن عمق زندگیش......یکی دنبال هپلی هپو کردن پول بقیه ........یکی پیدا کردن دو گرم تریاک.........یکی روونه دادگاه ها برای گرفتن حقش........و یکی و یکی و یکی های دیگه......

9. 258419_headache.gif

10. یکی هست تو میدون ونک میشینه زیر یه درخت و همیشه داره سنتور میزنه..........خیلی هم قشنگ......اگه میرفت تو یه گروه ارکستر کار میکرد که خیلی بیشتر در میاورد. عجبا..........شایدم برای شاد کردن مردمی میزنه که یه خورده اون ور تر از جلو گشت ارشاد رد شدن.........ولی وقتی گشت اونجا نبود ( در زمان های قدیم) اون باز هم بود که ؟!!!

بدم نمیاد یه روز بشینم کنارش و باهاش حرف بزنم و داستانشو بشنوم!!!!!

11. 175019_flies.gif

• Like 23
لینک به دیدگاه

عشق، دوستی و انسانیت !!!! کلمات شعارگونه ای هستن که ساخته توهمات چند تا آدم خوش خیالن...

.

.

انسان پست ترین موجودی بود که می شد آفریده بشه......

• Like 8
لینک به دیدگاه

شايد اينو خيلي شنيدين كه تاريك ترين لحظه‌ي آسمون شب، دقيقا قبل از طلوع خورشيده.

نمي‌دونم تجربه‌ش كردين يا نه... من زياد اون لحظه رو ديدم. ولي مفهوم واقعيشو وقتي متوجه شدم كه از تو آسمون داشتم اين لحظه رو مي‌ديدم...

يه طرف ماه بود كه تنهاي تنها تو تاريكي مي‌درخشيد. يه طرف زميني كه ابرا روشو پوشونده بودن. اون وسطم يه هاله‌ي تاريك و روشن، مرز اين دو تا دنيا شده بود. اولش ابرا تاريك‌تر از آسمون به نظر ميومدن. ماه تنها بود...

هرقدر طلوع خورشيد نزديك تر مي‌شد افق تبديل مي‌شد به يه خط خيلي باريك. آسمونم از ابرا تاريك تر شد...تاريك تر و تاريك تر... ماهم ديگه تنها نبود...

توي يه لحظه تاريكي اونقدر عمق داشت كه حس مي‌كردي حتي نگاه كردن بهش هم باعث غرق شدنت مي‌شه... خلاء محض... حس مي‌كردي تا تهشو داري مي‌بيني... بي اختيار به ماه خيره شده بودم تا اينكه اولين تابش خورشيد يهويي چشمامو سوزوند و مجبورم كرد روكش پنجره رو بكشم پايين...

دلم مي‌خواست ماه بودم... تنهايي تمام شب و محو شدن بعد از خورشيد، مي‌ارزيد به عمق و شكوه اون لحظه‌ي شگفت انگيز...

چقدر ساكنان آسمون خوشبختن...

• Like 12
لینک به دیدگاه

وجدانن اگه بـــذارم تــــو روی منو کم کنی‌!

انـقــــد میخنــــدم , انقــــد با درد میخنــــــــدم , انـقــــد به روی خودمــــ نمیا‌‌رم , انـقــــد شــــــــــــرررررر میشــــم , خطِ قرمــــز رد می‌کنــــم, ممــــنوعه زیــــــر پــــا میــــزارم, تــــابو میشکنــــــــم, havale.ir جلوت میــــزارم ک

جلـو پاهــام زانــــــــــــو بزنـــــــــــی‌!

تو دنیایی؟ روزگاری؟ زندگـــــــی‌؟ اسمت هرچــــی‌ ک هس. . . بــایـــــــد جلوم سر خَـــم کنی , زانـــو بشکــــنی . . قراره هــــرجــوری ک پیش بری, هــــر بلایی, اتفاقی‌, شرایطی پیش بیاری... من بــــاید تا هستم ازت لــــذت بـبــــرم.

تو زشتی, کثیفی, بی‌ عدالتی, قفســــــــی. . ولی‌ حالا ک اینجام؟ حالا ک هیچی‌ سر جاش نی‌؟ می‌گردم هرچی‌ لذتِ چـــنگ میزنم و کم نمیــــا‌‌رمــــ ،

گــــور بابای هســــتــــ و نـیــــس! عرق سگی‌ هم آتیش می‌زنه میره پایین, ولی‌ اگه آدمِ خوردنش باشی‌, میخوریو سمباده ب گلــو کشیده شنگــول میشی‌!

سَــــر مـیـــکِشـــمت زندگـــی‌, هــــر چــــقدرم تـــــــلخ و ســــوزنـده باشی‌، باهات مــستــــــــ می‌کنم, پای سر درد و‌ گــنگیِ فردا صبحِتم وایمیسم,

تا تویِ بطری دارمت, میــــرم بــــالا سلامتیــــ‌ـــــــ هـــــــــرچیــــ‌ــــــ خستگـــــــیـو غـــــــــــم و نــــکبـتـــــــــــِ

هــــــــمــــه بــیــــنیــــــــــــم بــــــــــــاااااااو , اصـــن همیـــــنـیـــــــــــــ کــــــــ نـیـــــــــــــــ

• Like 15
لینک به دیدگاه

از الان 12 ساعت بی موبایلی

بی تکنولوژی ای

بی ...........................

شرو میشه:hanghead:

سخته هه

اما یه چیزش خوبه

سر کار ادم بره یه گوشه قایم بشه

حالا همه بگردن دنبالت :ws3:

اگر تونستن پیدات کنن:ws3:

موبایلی نیست که زنگ بزنن کجایی:hapydancsmil:

خخخخخخخ:whistles:

• Like 12
لینک به دیدگاه

بعضی ترانه ها رو که ادم گوش میکنه میگه خدایا من کی درد و دل کردم براش که همچین آهنگی رو برام خوندش:hanghead:

[flash= width = 100 height = 40]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 18
لینک به دیدگاه

کاش یاد بگیریم قضاوت نکنیم،با زبونمون کسی رو نرنجونیم

کاش آدما یادشون میومد که وجودشون پاک و پر از احساسات زیباست،نه خشم،نه دروغ،نه کینه و نفرت و نه قضاوت

کاش اون لحظه ای که میخوایم در مورد یکی صحبت کنیم، یک دقیقه سکوت کنیم و به حرفی که میخوایم بزنیم فکر کنیم،ببینیم اصلا ارزش داره؟

کاش اون موقعی که با زبونمون دل یه آدم دیگه رو میرنجونیم،یه دقیقه سکوت کنیم

کاش اون زمانی که قضاوت میکنیم ، قبلش یه دقیقه سکوت کنیم و به کارمون فکر کنیم

• Like 22
لینک به دیدگاه

چقدر خوبه که اومدم اینجا. تو این انجمن ادمایی رو دیدم انگار با همه فرق دارن، از جنس دوستای الکی نیستن.

خدایا شکرت واسه همه ی این دوستایی که گذاشتی تو زندگیم.

ندیدمتون اما بهتون احساس دارم، چند تا از بچه های اینجا واقعا محشرن. مرسییییییییییییییییییی:icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه

عید همگی مبارک:icon_gol:

الان شاهچراغ بودم کلی براتون دعا کردم:w16:

اگه تونستین امشب واسه منم دعا کنین، خیلی داغونم:hanghead:

انشاله خدا همه ی بیمارا رو شفا بده،مریض ما رو هم شفا بده...

• Like 15
لینک به دیدگاه

چقد آدم تو شب تولد امامش آرومه....

بغض دارم همچنان اما با همیشه فرق داره...

حسش میکنم تو زندگیم...:icon_redface:

• Like 4
لینک به دیدگاه

تویی که تو رگ هات یخ حریان داره

لطفا احساسات را واسه خودت نگه داره

شده یه با زندگی را با همه زیبایاش انکار نکنی و زیبا ببینی .

شده یه بار از تو پیله افکارت بیرون بیای و دنیا را پرواز کنی .

لازم نیست هیچ نسخه ای پیچده بشه

چون زندگی ادما اینقد پیجیده هست که نیاز به پیجیدگی جدید نداره

تو فقط انکار نکن چه خوب چه بد، با انکار کردن حقیقت تغییر نمیکنه

زندگی شادی میخواد

دیدن شنیدن و حس کردن و بویدن میخواد

گاهی وقتا حتی یه مزه جدید تنها چیزی که به زندگی بودن میبخشه به همین سادگی

تو اینا را انکار میکنی و فقط تاریکی جلو چشمت را گرفته چسبدی به افکار منفی که یه عمر به زور تو کلت چپوندن

تا بترسی تا خسته بشی از ادما از خودت ...

بعد بیای با این کلمات ترسو بودنت را، خستگی هات را انکار کنی و بگردن دیگرون بندازی

نه عزیز من بزار زندگی ساده تر حریان داشته باشه اینقدر سخت و زشتش نکن

دوده ی نفرتی که بر اینه قلبت بر صفحه سفید ذهنت نشسته دنیات را تیره و تار میکنه

پشت سدی که ساختی بیرون بیا قبل ازاونکه سد بشکنه و تو هرچقد شنا گر ماهری باشی ...

• Like 9
لینک به دیدگاه

بعضی از بچه ها اینجا پیام سرخ پوستی میدن :ws3::w16:

یعنی با یکی جرفشون میشه میان اینجا براش یه چی مینویسن بقیه هم هرچی نوشته شون رو زیر رو رو میکنن هیچی دسگیرشون نمیشه :ws52::ws38:

مثله سرخ پوست ها که با اتیش و دو به هم پیام میدن هیچکی هم نمیفهمه چی میگن به هم :w58:

• Like 12
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...