رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

گاهی هراز گاهی ادم از کار زندگی نوشتن خوندن خسته میشه و کاش کر و کور بشه ادمی برای چند لحظه و مغزش سکوت کنه و در ارامش مطلق استراحن کنه خیلی میچسبه

لینک به دیدگاه

کافیه یه مدت به بعضیا که زیاد هم هستن سر نزنی تا مثل آب خوردن فراموشت کنن و اما بعضیا هم هستن که با بودن یا نبودنت به یادت هستن ، این آدمای بامعرفت خیلی کمن و من با تمام وجودم دوسشون دارم:ws37:

لینک به دیدگاه

آدم یه وقتایی اینقدر کار داره و سرش شلوغه که یادش میره زندگی کنه.... ما باید زندگی کنیم تا کار، نه برعکسش.

از سریع شدن زندگیم داره بدم میاد... همش بدو بدو....:hanghead:

لینک به دیدگاه

دلم نمیخواد به چیزی فکر کنم...:hanghead:

داشتن یه زندگی آروم و بی دغدغه خواسته خیلی بزرگی نیس بخدا:hanghead: حداقل داشتن یه فکر آروم... این دیگه واقعا زیاده خواهی نیس:hanghead:

لینک به دیدگاه

چندروز بود شاید بهتره بگم چندماه که فکر وذهنم مشغول یه تصمیم گیری بود . برام درعین سردرگمی شیرین هم بود.خیلی فکرکردم خیلی چیزهای مختلف روتصورکردم.از خیلی ها هم مشورت گرفتم.ولی هربار فقط از یک نفر کمک میخواستم وفقط میدونستم یه نفرهست که میتونه کمکم کنه وبهترین چیز رو نصیبم کنه.الان تصمیمم رو گرفتم ولی بازم چشم امیدم به خودشه.خیلی دوراهیه سختی بود.خدایا ممنونم ازت به خاطر اینکه همیشه هستی وکمکم میکنی.خدایا عاشقتم.هرچی خیره پیش بیار وهرچی شراست را ازما دورکن.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دلم گرفته ای رفیق...

.

.

.

گاهی اونقدر خاطرات در لحظه برای آدم زنده میشن ،که میمونه چطوراین همه رو در دل ِ تنگ جابده...:ws37:

.

..

+ و من خوبم...

لینک به دیدگاه

چند روزی میشه سعی میکنم خودمو به بی تفاوتی بزنم به این جمله رسیدم

ادعای بی تفاوتی سخت است

آن هم نسبت به کسی که زیباترین حس دنیا را با او تجربه کرده ای

مارگارات آتوود

لینک به دیدگاه
دلم برای ارتاش تنگ شده:hanghead:

ببخشید نقل قول گرفتم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

اما واسه اینه که خیلیا مث من و آقا سهند دوستش داریم :ws3:

حالش خداروشکر خیلی خوبه ، به همه سلام رسوند ، هنوزم مث قبل پر انرژی و شوخه و البته حرفاش پر از سوتیهای خنده دار که من همیشه اینجا بخاطرشون بهش گیر میدادم:ws28:

دیروز که به هم اسمس میدادیم یه چیزی نوشت که من نتونستم بخونم و ازش گذشتم بعد دیدم توی پیام بعدیشم همین کلمه هست دیگه زشت بود نمیدونستم چیه و جواب نمیدادم سعی کردم بخونم ببینم چی نوشته که متوجه شدم چی نوشته :whistle::ws28:

لینک به دیدگاه

دو هفته دیگه برمیگردم ..

مرسی از همتونheartshape2.gif

دیگه نتونستم تحمل کنم ، حدودا سه ماهی شد، یه سر اومدم انجمن که فقط ببینمتون.

n04ceseksak3krofud.jpg

:icon_gol::icon_gol:1393.11.08

لینک به دیدگاه

من ناخواسته ازاین اصل پیروی میکنم و اینو دیروز اتفاقی تو یه گروه گذاشته بودند. این ۶ اصل به آرامش رسیدنه انگار ۶گروه انسانی که باید از زندگی خود حذف کنید تا روحتان سالم بماند:۱-شخصی که شما را دوست ندارد.۲-شخصی که از چشمتان افتاده است.۳-شخصی که همیشه استرس دارد.۴-شخصی که همیشه با شما جر و بحث میکند.۵-شخصی که از شما استفاده می کند.۶-شخصی که بر شما تاثیرات مخرب می گذارد.دکتر هری ریس دانشگاه روچستر

لینک به دیدگاه

باشه

من خر

من احمق

من که هیچی نمیدونم

از هیچی خبر ندارم

اصلا من خمیر بازی دست شما

هرجور دلت راضی میشه منو همون شکلی کن

ولی

ولی فقط خواهشا شاد باش و شاد بمون

قوی باش

اون اعتماد به نفستو جلوی جنس موافق و مخالف بالا ببر

هرجووووووووور که بگی پشتم

باید تورو راهی زندگی کنم

راهی مسیر مطلوبت

شاید منم اینجوری آرووم گرفتم تویی که زندگیت هیچ ربطی به من نداره

پ.ن : چن سال پیش بخاطر مرگ یه نفر بشدت مورد شماتت قرار گرفتم کسی که دراثر افسردگی شدید با وجود زندگی خیلی مرفهی که داشت دست به خودکشی زد بعدشم گفتن چون فلانی دست رد به سینه اش زد و بش نه گفت خودشو کشت .

همه حرفای خاله زنکها به کنار اما حرف صمیمی ترین دوستم بدجور دلمو سوزوند

" سارا ، سایه مرگ اون همیشه رو زندگیت افتاده "

نمیدونم

نمیدونم

یعنی من دارم تقاص نه گفتن هامو میدم

این همه نگفتم و این همه نه شنیدن پس چرا این یکی باید خودشو می کشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...