رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

یه نصیحت کاملا دوستانه : هیچ وقت سراغ رشته های فنی ،هنری ، فنی و مهندسی نروید. اینو وقتی خواستید اثاث کشی کنید متوجه میشید چرا:4564:قد کل خونه فقط اسباب کارتون میشه که نه نمیشه بریزد دور و نبرید نه جا میشه حتی تو جعبه و کارتن اصلا یه وضعیه ها.. له له ام الان

لینک به دیدگاه

گاهی فکر میکنم دنیای مجازی اونم از نوع داخلیش یا وطنی هم قدرناشناسه هم یه جورایی .......:ws52:معادل فارسی الان به هیچ وجه نمیاد تو ذهنم :icon_pf (34):ببخشید خب بعضی وقتها اینجوری تو بیان یه کلمه یا جمله کم میارم :hanghead:اما به هر حال میبینی بعد چند روز یا یه مدت وقتی میای یه کسانی هستند که بی هیچ توقعی و هیچ رفاقتی حتی یه پیغام پر از محبت برات میذارن که حتی از اپ شدن تایپیکهامم خوشحال میشن انقدر برات احترام قائلن که حتی کریسمس گفتن مادربزرگمم براشون شیرین بوده چیزی ندارم بگم جز اینکه دختر خوب و دوست داشتنی خیلی عزیزی و متشکرم.:icon_gol:.و باز میبنی دوستانی داری که گاهی تو عقایدی با هم اختلاف نظر داریم اما خصوصی بهت هشدار میده با هر کسی بحث نکن که نمیخوام اهانتی بهت بشه..دوست خوبم از تو هم متشکرم.....:icon_gol:کسانی هستند که ابراز میکنند در زندگیشان نقش موثر و مثبتی داشتم و بانی لبخند رضایت بر لبانشان...سپاس از تو نیز که منم از تو معرفت رو یاد گرفتم.:icon_gol:.درسته معدود دوستانی در نواندیشان دارم که حس میکنم دیوار شیشه ای مجازی رو شکسته اند و وارد دنیای واقعیم شده اند. شاید این اخرین گاه نوشته من باشد و به همین دلیل خواستم به گونه ای از همین چند نفر مهربان دوستم کمال قدردانی رو کنم و بگم همیشه در خاطرم خواهید ماند:icon_gol:

روز گار به کام هر نواندیشی خوش و سال 2015 میلادی بر همگی مباااااااارک:icon_gol:

لینک به دیدگاه

امروز خیلی حالم گرفتس

یه پیرزنی امروز اومده بود دخترش اول سال تصادف کرده و رفته تو کما و تازه به هوش اومده اونم به صورت فلج کامل شوهر دختره هم ولش کرده دختره مونده رو دست مادرش با 5 تا خواهر قدو نیم قد دیگه و بدون پدر

نمیدونم اینجور مواقع چطور میشه کار کرد که حداقل وجدان آدم راضی باشه

مرد بودن بعضی از مرد ها هم با نر بودن یک خر هیچ تفاوتی نداره

لینک به دیدگاه

این روزها حالم خوبست ملالی نیست جز تموم شدن کارتن خالی .... فکر جابجایی به مقصد رسیدن سالم اجناس کشف تجربه تازه حس غریب دور شدن از محله ام . خاطراتم انجام شدن یک به یک کارهایی که ضروری هستند .. قدم بزرگی قراره برداریم امیدوارم با موفقیت برداشته بشه . این روزها خوبم چون وجودم مفیده برای اطرافیانم. .. روزگار بکامتون باشه همیشه همگی

لینک به دیدگاه

تقریبا تو اوج مشکلات روحی که داشتم رفتم سربازی برای خیلی ها سخته خودشون رو بامحیط های نظامی سازگار کنن ولی خصوصیت خوبی که دارم شرایط هر طرو باشه منم به همون شکل در میام ، تحمل فشار های جسمی به نوعی باعث قوی شدن روحیه انسان ها میشه فکر میکنم بد نیست خودمون رو بندازیم وسط همچین موقعیتی ، داشتم فکر میکردم خیلی خوب میشد دوره های نظامی رو بشه به صورت داوطلبانه شرکت کرد و چقدر بهتر میشد دخترا هم بتونن چنین تجربه ای داشته باشن

لینک به دیدگاه

بعضی وقتا ادما حرفا و احساسات هم رو نمیدونن، حالا بیا یه شب تا صبح واسشون حرف بزن :banel_smiley_4:

در این جور مواقع دلت میخواد بزنی مخشو بترکونی :ws37:

لینک به دیدگاه

من باید روحم را از دست بدهم که بتوانم دوباره آنرا بدست بیاورم

ولی من نمیخوام روحم را از دست بدهم، من دلم میخواهد آنرا دوباره به دست بیاورم

لینک به دیدگاه

من سوده ام.

به همین سادگی!

اما راستَش را که بخواهید، مدت هاست فهمیده ام که خیلی از آدم ها به همین سادگی «سوده بودن» را در نمی یابند...! توضیح می خواهند و معنا...! به دنبال

«سوده» می گردند، نه من... که معنایِ من، درون من است، نه در چهار حرفی که من را به یدک می کشند... و با این حال گاهی حس می کنم باید به کسی که

دنبالِ «منِ واقعی» می گردد و لا به لای جست و جو هاش به بن بست «سوده» بر می خورد نیز احترام گذاشت.:icon_gol:

سوده هر چه می خواهد باشد و هر که را که می خواهد نشان دهد، برای من خیلی اهمیتی ندارد. من سوده ام. سوده ی خودم... ========================================

پ.ن: خیلی ها ازم میپرسن معنیِ اسمت چی هست؟؟؟بعد از کلی پرس و جو امروز فهمیدم اسمم زیاد معنیه خوبی نداره اما من یه تُن اسمم رو دوست دارم..:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

همیشه هاا یه گوشه ای از ذهنم این بود که یه شب چشمامو میبندمو صبحش که بیدار میشم 10 سال گذشته !!:hanghead:

تو دوره ای که همه چی بهم میریزه و نمیدونم باید چیکار کنم شبا به این امید میخوابم ...:sigh:

من تازه فهمیدم که اصلا آدم سختی و مشکلات نیستم ... من خیلی ضعیف تر از این حرفام ...

انقدری که یه فکر ، یه خیال واهی میتونه متلاشی کنه فاطمه ای رو که 5 سال با همه چی جنگید و بزرگ شد ....

:sigh:

لینک به دیدگاه

چقدر از دورویی بعض آدما دلم میگیره...

امروز دیدم یک نفر رو که فکر میکردم خیلی آدم خوبیه و خیلی من و دوستامو میفهمه چقدر آب زیر کاه و دوروئه... از روبرو این شکلیه و از پشت سر... :sigh:

چقدر دلم میخواد همه آدما زلال باشند... عین خودم صاف و ساده....:sigh:

لینک به دیدگاه

بیماری شخصیت مرزی می دونید چیه ؟!

حس می کنم تو جامعه ما هر روز داره بر تعداد این افراد افزوده میشه

اصلا آدما این روزا با خودشون چند چندن ؟

لینک به دیدگاه

حیف اسم "دوست" که روو بعضی ها گذاشته میشه

کاری که بعضی دوستها(!!!!) با آدم میکنن رو دشمنشم باهاش نمیکنه:|

پ ن:چه خوبه جایی هست که وقتی آدم دلش از دنیای واقعی میگیره بیاد توش بنویسه.

لینک به دیدگاه

.... بعضی وقتها با خودم فکر میکنم چه زود میگذره و فرصت برگشتن به گذشته و مرور خاطرات برات میسر نیست لذتی که از کودکی و نوجوانی و همینطور جوانی مزه دهنتو شیرین کرده بود و الان فرصتی نیست تا بیادش بیاری و لحظهای در موردش مکث کنی و لبخندی بر لبات بنشینه و در اخرش یه اه کوچیک بکشی و بگی چه زود گذشت و کاش میموندی درون لحظه و دیگه به حال نمی رسیدی گه طعم تلخی داره که نتونی و بخوای باشی درون لحظه:sigh:

لینک به دیدگاه

داستان آدم ها ...حکایت قایم موشکه بچگی هاست...

باید یک وقتایی چشمت رو روی افرادی که دوست داری ببندی...

:sigh:

شاید خیلی چیزا اینجوری راحت تر و بهتر حل بشه...

:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...