رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

یه وقتایی بعضی آدما بدون اینکه بخوایم واسمون عزیز میشن. بدون اینکه بدونیم چرا... :hanghead:

نمیدونم چی توی وجودشون هست... منم دوس دارم همچی آدمی باشم...:ws37:

لینک به دیدگاه

بستن زخمهایم مرا به سختی می آزرد. بعد از آن هرچه به سرم آمدمرا آزرد. اما گاه گاهی که کلید را می یابم و به اعماق هستی خود وارد میشوم در آنجا بر روی آینه تیره ای که تصاویر سرنوشت به خواب رفته اند، کاری ندارم؛ جز اینکه بر آینه گرد گرفته ای خم شوم و تصویرم را ببینم که اکنون کاملا شبیه توست!

تو دوست من و راهنمای من.

لینک به دیدگاه

احساس میکنم سالهاست که باهات حرف نزدم...

تو هستی و من این رو میدونم ...

این که همیشه حواست بهم هست ...

این که وقتی دستم رو گذاشتم توی دستت و چشمامو بستم ...

همیشه بردی جایی که قطعا بهترین بوده ...

چون تو ...

خدای من هستی ...

اما رها نکن دستامو ...

چون من ...

هنوز هم ...

چشمامو بستم ...

هنوز هم تو تنهاترینی هستی که از ظاهر و باطن و همه موجودیت من خبر داری....

فقط تو هوامو داشته باش...

ازت ممنونم...

لینک به دیدگاه

همه وایسادن من دسته پر بیام انگاار:ws28:

امروز با کلی دوندگی و اینور اونور...روز خوبی بود...امیدوارم نتیجش خوب بشه

و بلاخره اینکه دستم پره:ws3:...یه برگه جریمه 20000 هزاری هم روش:whistle:...

خدایا ممنونم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

گاهی وقتا یه حرف ساده، چنان سیلی محکمی به روزگارت میزنه که تازه از خواب پا میشی!

تازه چشمات باز میشه!

تازه حماقتاتو به یاد میاری...انگار یادت رفته بود...

هرچند که دردناکه ولی لازمه یکی یادت بیاره یه چیزایی رو...

مرسی که منو از خواب بیدار کردی!

لینک به دیدگاه

اندر باب مهاجرت... آدم دلتنگ به این چیزها فکر نمی‌کند. آدم می‌خواهد برگردد و همه چیز را بغل کند، فکر کند اگر برگردد، خوشبخت‌ترین آدم دنیاست و متوجه نیست که قبل از همه خودش دیگر آن ادم قبلی نیست. همینست که وقتی برمی‌گردد و هیچ چیز سر جایش نیست، سرخورده می‌شود، دلش می‌گیرد و حس می‌کند دیگر هیچ‌جا جایش نیست. نه جایی که از آن آمده، نه جایی که به آن برگشته.:hanghead:

لینک به دیدگاه

sigh.gif

خیلی سوت و کور شده انجمن...

یادم قبلنا خیلی پر شورتر بودن بچه ها....بحث و گفتگو زیاد بود....چه علمی چه خودمونیاشhanghead.gif

یادم قبلنا آخرین ارسالارو میزدم 40تا تاپیک جدید میدیدم ولی الان که میزنم تاپیکای دو روز پیشو میبینمsigh.gif

لینک به دیدگاه

چقدر ناراحتم

چقدر روشنفکر اطرافم زیاد شده!

چقدر واقعا هممون ناراحت شدیم از اینکه کاریکاتور پدر امتمونو کشیدن..

چقدر بیتعصبیم ما..

حالا اگه حمایت از کارای تتلو و گلشیفته بود یه تاپیک به افتخارشون میزدن و کلی مدافع و مخالف پیدا میشد..

حرفم نواندیشان نیست..همه شبکه های مجازیه

خودشون داعش ساختن..تروریست ساختن..کاریکاتور کشیدن

به خودشون حمله کردن..ماهم قبول میکنیم

سکوت میکنیم..میترسیم فکر کنن همفکر داعشیم..داعش یا هر مکتب بی سروته دیگه چرا اجازه داد از پیامبرمون دفاع نکنیم؟!

چقدر از خودم و بیشعور بودنم بدم میاد

چقد گریه دارم

منو ببخش پیامبر خوبیها..باور کن خیلی دوسِت دارم ولی بی عرضه ام..میدونی

بی عرضه..

لینک به دیدگاه

خدایا کمکم کن ...

تا یه جایی میشه تنهایی ریسمون رو گرفت و رفت بالا

یه جایی جلوت یه دیوار میبینی ، یه دیوار محکم که زور تو بهش نمیرسه

اما

وقتی یکی دیگه کنارته که زورش بیشتر از توعه میتونه دیوارو کنار بزنه و به راحت ادمه بدی

خدایا تا یه جایی دارم میرم

نزار جلوم دیوار گذاشته شه اما اگه گذاشته شد

واسم برش دار

لطفا

میدونی که دیگه نمیتونم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

طرف در زمان حیاتش تحمل یک پیرمرد شاعر رو نداشته برای کشتنش جایزه تعیین می کنه حالا یه عده شدن کاسه داغ تر از آش ، کاش کمی اهل تاریخ بودیم .

لینک به دیدگاه

یه سری کارا و چیزا هستش که به معنای واقعی کلمه بهش میگن خریّت. یه زمانی آدم میفهمه خریت هم حدی داره و یه چیزایی رو باید بوسید و گذاشت کنار. بعله.... :icon_razz:

لینک به دیدگاه

این روزها خیلی عوضی شدم.جوری که از خود الانم نفرت دارم.خو عوضی برو بیرون از وجودم...

کاش همون آدم قبل بشم.

خدایا نظری به حال ما کن

:4564:

لینک به دیدگاه

اینکه به خاطر یه سری از ادما مجبور باشی تغییر کنی خیلی بده....مثلا یکیش خونسرد بودن!!!من اصلا دوسش ندارم ولی دارم ادای ادمای خونسرد درمیارم....دارم فک میکنم یعنی من تغییر کردم!!!:w58:

نه مطمئنم دارم فیلم بازی میکنم...طوری که همه نگرانمن...زنگ میزنن حالت خوبه!!!چقد تغییر کردی:w58:منم میگم از این بهتر نمیشه...چی شده مگه:ws28::ws3:از رو نمیرم که...

ولی اونا چطوری خونسردن...خیلی سخت تر از وظیفه شناسیه:ws37:..ادم کارش درست انجام بده که بهتره.البته همیشه کنار ادمای خونسرد یکی هس که کار بقیه رو انجام بده و هیچی نگه...اما اینبار نمیدونم دلیلش چی بود که من صدام درومد...شاید خستگی..شاید حس سو استفاده از اینکه من ناراحت میشم...شاید هر چیز دیگه ای!!!

میدونی خیلی شییک قید همه چیو زدم...میخوام بیخیال باشم....مثلااا البته ها:whistle:.

میخوام بدونم اینا که میگن حرص نخور درست میشه...کی اینجا پیدا میشه کارارو انجام بده!!!...

بازم هیچ شکایتی ندارم....فقط امیدوارم ادم بدی نشم و چون مثل اونام ادمه بدی جلوه نکنم....فقط میخوام با هر کس مثل خودش رفتار کنم.یه کوچولو بیشتر به خودم اهمیت بدم....:w02:

خوشحالم که این مرحله از زندگیمم داره تموم میشه:whistle:امیدوارم با شرایط بهتری وارد مرحله بعد بشم:hapydancsmil:

خدایا ممنونتم..خانواده و دوستای خوب نعمت دیگریست که به این دغدغه ها می ارزد

همیشه همه چیز اونجوری که ما میخوایم نیست...صبرم خوبه بعضی وقت ها:whistle:

لینک به دیدگاه

زندگی یه جای خاص که میخوای بهت آرامش میده

زندگی با یه سری افراد بهت ارامش میده

حرف زدن با یه سری افراد بهت ارامش میده

حتی زندگی به شیوه ای که خودت میخوایی بهت ارامش میده

ما آدما زندگی میکنیم فقط و فقط برای بدست اوردن ارامش ، حالا اگه این ارامش نباشه اصلا زندگی رو نمیخوایم

خدایا کاش هممون آرامش داشته باشیم یا بدستش بیاریم

واگرنه زندگی رو ازم بگیر:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...