رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

گاهی وقتا میبینی مکانی از زندگیت که روش ایستادی اون جایی که متعلق به تو هست نیست یعنی تمام مدت داشتی مسیر رو اشتباه میومدی و حالا هم نه راه برگشتی برات مونده و نه رمقی!

اما ممکن هم هست توی همین گم شدن ها یهو یه پل پیدا بشه و تو رو درست ببره سرجای واقعی که بهش تعلق داری

باید دید چقدر میتونی از این فرصتی که بهت داده شده استفاده کنی و به روزگارت سامان ببخشی

این پل درسته تو رو به جایگاهت میرسونه اما داخل مسیرش باید برای روبه رو شدن باهر چیزی آمادگی داشت.گاهی وقتا حتی ترس هم باعث میشه تکونی به خودت ندی و همونجای قبلی بمونی.امیدوارم قدر این فرصت ها رو بدونیم و هیچوقت توی زندگیمون به کمترین ها برای وجودمون قانع نباشیم.

ای خدایی که این فرصت ها را میبخشی قوای رسیدن به سرمنزل رو در ما قرار بده

و به هرکس آن جایگاه واقعیش را ببخش.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بعضی وقتا همه دنیا هم جمع بشن نمیتونن آرومت کنن

دلم میخواد حرم امام رضا باشم.بیشتر از همه چی دلم برای اونجا تنگه.بشینم یه دل سیر گریه کنم

خدایا امیدم به توئه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

چقدر بده كه بين دو تا دوست اختلاف پيش بياد! بعد تو وسطشون گير افتاده باشي!:icon_pf (34):

هر كدوم از دو طرف از تو تاوان ميخوان!...چرا؟چون تو وسطشون وايستادي كه خير سرت اوضاع رو آروم كني:banel_smiley_4:

بابا من نه سر پيازم، نه ته پياز!:w000:

...

بعضي وقتا آدم دلش ميخواد از خير هرچي كار خيره، بگذره!:ws37:

لینک به دیدگاه

از آدمایی که فقط تو روزایی سخت شمارو یاد میکنن دوری کنید

از آدمایی که فقط تو روزایی که بهتون احتیاج دارن شما رو یاد میکنن دوری کنید

از آدمایی که فقط تو سرخوشیاشون شمارو یاد میکنن دوری کنید

از آدمایی که بی وفا هستن دور کنید

این آدم میتونه دوست صمیمی و یا آشنا و یا فامیل و ... باشه پس دور و بریاتونو خوب بشناسید

نباید با هر کسی زیاد صمیمی شد:icon_redface:

لینک به دیدگاه

تو رو جون آرزوهاتون اگه دل و فکرتون پیش کسی گیره، یا انقدر تلاش کنید بهش برسید یا عین ی مـــــرد با نداشتنش کنار بیاید ... نرید سراغ یکی دیگه که قبلی رو فراموش کنید...خیلی نامردیه..:ws37:

لینک به دیدگاه

فَقرِ "رو" دارم...که فرق دارد با انواع فُقَرای دیگر!

کوپنِ این "رفتارِ لازم" در برخورد های اجتماعی امروز را...من در سبد کالای خانوار دیگری گذاشتم!...

برای همین به من اطلاق شد "کم رو" به او که مثل من نبود اطلاق شد" پُر رو"!

تفاوت این دو در جامعه ی ما این است که یکی به جای آنکه قوتش در استدلالش باشد در فَکِ اوست!

.

.

.

و این می شود که " پُر رو" نمادی می شود برای گرفتن حق...

و در آن جاست که اطرافیان او را مثال می زنند که ببین:فلانی حقش را به هر قیمتی بود، گرفت!

این قیمت گاهی صحت حق را می برد زیر سوال...و البته تعریف خوبی و بدی اعمال را هم معکوس می کند...

بَدا به حال جامعه ای که تعاریفش معکوس شد!:icon_redface:

لینک به دیدگاه

نمی دونم فقط من اینجوریم یا بقیه هم همینن

هر وقت راجع به یه بیماری روانی می خونم یه نشونه هایی ازش تو خودم پیدا میکنم.:ws3:

الان بخوام حساب کنم اوووووووه کلی بیماری روانی هست که من دارم

اصن می تونن به عنوان کیس رو من مطالعه کنن:ws28:

پ.ن: این روزا سخت میگذره... منم طاقتم تا یه حدیه. از اون به بعد میفتم رو دور چرت و پرت گفتن:ws28:

پ.ن۲: فیلم سر به مهرو دیدم. در بعضی نکات جالب بود.

پ.ن۳: دلم می خواد یه وبلاگ داشتم. ولی نمی دونم چرا عملیش نمی کنم

یعنی میدونم. دلیلش اینه که نمی خوام بیشتر از الان درگیر نت بشم... ولی واقعا دلم یه وبلاگ نقلی میخواد... پای هر پستشم حداکثر ۵ نفر ثابت نظر بدن و گاهی هم از دست به قلمم تعریف کنن:5c6ipag2mnshmsf5ju3یه آرشیوم داشته باشه از شونصد سال قبل تا حالا هر از گاهی برم نگاه بندازم و یاد جوونیا بکنم:sigh:

والا به خدا من به همینا راضیم:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...