رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

کلی از شب برنامه ریزی کنی برای صبح.صبح پاشی ببینی یک عالمه برف اومده مجبور بشی بمونی تو خونه:icon_redface:

:sigh:

از یه طرف هم دوست داشته باشی بیای اینجا:icon_pf (34):از یه طرف درس :sad0:

لینک به دیدگاه

دوستی داشتم در دانشگاه که همشهری هم بودیم اتفاقا ، بالاترین افتخار این دوست ما این بود که اکثر کلاس هارو شرکت نمیکرد و کمترین وقت رو برای مطالعه میگذاشت اما نمرات خوبی میگرفت ، این دوست ما استاد تقلب بود به معنای واقعی کلمه ، اخیرا شنیدم در یکی از بانک های معروف دولتی مشغول هست و پست مهمی هم داره ، خب دیگه جای سوالی باقی نمیمونه که در سیستم بانکی کشور ما چطور میشه که امثال خاوری ها رشد میکنند:ws37:

لینک به دیدگاه

حس خوبی دارم....همه اینها رو از تو دارم ....تو بودی دیگه؟؟؟

چون فقط تویی که میتونی این حس خوب رو به من هدیه بدی....:ws37:

راستی ....ممنونم که دیشب صدای من رو شنیدی ....ممنونم که اومدی نزدیکتر....

باز هم میخوام باشی....نمیدونم... شاید اشتباه کردم ولی خوشحالم که تو رو دارم ....همین برای من از هر چیزی مهمتره....

با من باش ،همیشه ،همه جا ای معبود نازنین من.....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دیشب که از پنجره بیرون نگاه میکردم دلم میخواست برم بیرون قدم بزنم...:hapydancsmil:

هر چی خودم زدم به در و دیوار کسی پیدا نشد بیاد بریم ...غمگین و با حسرت نشسته بودم درس میخوندم!!!:banel_smiley_4:

ولی دیدم زنگ میزنن پریدم بیروووون!بله داداشم بود اومده بودن منو ببرن پیاده روی کنیم...وای که چقد خوش گذشت..انقد خندیدیم با برادرزاده ها :ws3:

در این مواقع میگن کاش یه چیز دیگه از خدا میخواستم:ws28:

وای خدا چقده نعمتات قشنگه

یه کاری کن همه این زیبایی ها رو ببینن و بفمن:ws37:

امروز صبحم خودم تنهایی باز رفتم پیاده روی... من قدم زدن روزای برفی خیلی دوست دارم:w16:...

خدایا شکرت:a030:

لینک به دیدگاه

بعضی وقتا اعصابم خورد میشه از خودم.

چراباید دلم برای همه بسوزه؟؟؟؟؟

انگار من باید بشم سنگ صبور همه:4564:

والا بخدا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

امروز حرفایی که شنیدم. از یه دوست اونم اینجا منو بد ریخت بهم. اینکه بخوای برای تالارت تلاش کنی و پیشنهاد بدی و اخطار بگیری خیلی دردناکه..

اینکه بچه ها ازت ناراحت باشن تو روت یه چیزی باشن و پشت سرت یه چیزه دیگه خیلی زور داره..

اینکه دوستی رو نتونی از دشمنی بشناسی خیلی.........

خواهش میکنم کسی برام نقل قول نفرسته .. نیومدم و نظرندادم ببخشید . ازتون تشکر میکنم ولی از نظردادن معذورم.

سکوت میکنم. و فعالیتمو از همین الان . متوقف میکنم.

حالا خوشحال باشید.:icon_gol:

فقط تو پروفایل دوستام هستم همین و بس.

ولی نمیبخشم کسانی که پشت من حرف زدن و روم یه چیزه دیگه بودن. اینو قلبن گفتم.

لینک به دیدگاه

اونايي رو كه يه روز اينقدر دوست داشتيم كه فكر نمي كرديم بتونيم فراموششون كنيم وقتي فراموششون كرديم باورمون نميشه يه روز يه همچين آدمي رو دوست داشتيم

لینک به دیدگاه

چند روز بود خیلی بیخیال شده بودم هی دلم صدام میزد گوش نمیدادم حوصله شو نداشتم....

اما حالا میبینم خیلی تنگ شده...اما نمیدونم برای کی و چرا؟؟؟

آخه دله من کسی که لیاقت نداره تورو نمی خواد چرا براش بی قراری میکنی ها؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

حدود یه هفته است هوا تمام ابریه و آسمون رو آبی ندیدم اولین باره از برف خسته شدم

دو تا عقده درمورد برف از کودکیم تا الان برام مونده یکی پا برهنه تو برف قدم بزنم یکی تو برفا غلط بزنم با اینکه هر سال این کار رو انجام می دم ولی باز جبران زمان کودکیم رو نمی کنه که از این کار منع شدم

لینک به دیدگاه

تلخ ترین جمله برایم این است می گویند:خیلی ها از اون بهترند ولی برای من تو بهترین بودی و همیشه خواهی بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...