رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

با کلی استرس و هیجان سوار ماشین شدم سرم تو جزوه بود که آقاهه گفت دیروز تو جاده ماشینه چپ کرده و 4 نفر مردن!!!

گفتم معبووودا....اول صبحی این چی بود...اول کمربندایمنیمو بستم و فقط نگاه میکردم راننده خوابش نبره...

درسته مرگ حقه ولی خوب ادم باید پیشگیری کنه دیگه!

خلاصه رسیدیم....

بعدش سوار یه ماشین دیگه شدم تا دانشگاه....آقا نصفه راه یه عالمه آب گل آلود اومد رو شیشش هیجارو نمیدید با سرعت زیاااد زیگزاگ زد....حتم داشتم امروز یه خبرایی هس!

وقتی پیاده شدم فقط میگفتم خدایا شکرت باورم نمیشد سالمم...هر چی خوندم پریده بود انگااار:w58:

ولی امتحان خوبی دادیم:ws3:بعد از 3.5 نوشتن !!!

امانات داره میگفت تنبلا موندید اخر..گفتم نخیرم ما زرنگیم!!برو بیوگرافی دربیار...گفت نخیرم میمونید اخر دنبال وحی الهی هستید...حالا منم کوتا نمیومدم!!!

دوستم گفت بیخیال بیا بریم:ws28:

برگشتنیم باز از همین ماجرا ها بووود!تازه تاریکیه هوا هم بش اضافه شده بود:icon_pf (34):

الان که تو اتاق خودمم ...همش میگم خدایا شکرت که یه بار دیگه بم فرصت دادی!!!

نزدیک بود هاااا:sad0:هیچکس از فرداش خبر نداره!!!!:sigh:

خدایا مراقب همه مسافرا باش:ws37:

لینک به دیدگاه

هر وقت یکی از لیست دوستام تو انجمن کم میشه دچار هیجان زاید الوصفی میشم که کــــــــــــــی حذفم کرده:ws3: و معمولا در موقع چک کردنش ذهنم میره سمت چند نفر (که بنا ب دلایلی حس میکنم از من خوششون نمیاد) و هی توبیخشون میکنه:whistle: و هر بار هم حدسم اشتباه از آب درمیاد و شرمنده اون چند نفر میشم:icon_redface: :ws3: و در پایان ب خودم میگم که نه...فلانی با جنبه تر از این حرفاست:w02:

البته ربطی ب جنبه نداره...من خودمم این کارو در قبال بعضیا با دلیل و بعضیا بی دلیل انجام دادم . حق طبیعیه هر کسیه...:ws37:

لینک به دیدگاه

دو تا حرف كه شايد دليلي نداشته باشه اينجا بگم اما دوست دارم بگم ....

1 .

سخته وقتي بفهمي ديگه نميتوني اون چيزي باشي كه هميشه ارزوش رو داشتي

عذاب آوره وقتي بفهمي از اون آدمي كه دوست داشتي باشي ، فاصله گرفتي و هيچوقت هيچوقت نميتوني اون آدم بشي

چون همه چيزو خراب كردي!

خودتو توبيخ ميكني

دلت ميگيره

عصبي ميشي

اما فايده نداره ... فقط وقتت رو حروم ميكني

اما سخته ! براي من خيلي گرون تموم ميشه

2.

تصميم گرفتم از اين به بعد هر كس به افكار و طرز تفكر من ... مخصوصا اهداف بزرگ و روياهام ، توهين كرد و يا مسخره كرد ، قطع رابطه كنم

قطع رابطه قطعي !

من هيچوقت نتونستم تفكر خودم رو به خوبي بيان كنم !! بارها گفتم ....

واژه كم ميارم ... اصلا يك سري چيزا رو نميشه گفت ، نه اينكه خيلي سري باشه / نه ... كلمات نميتونند بيانش كنند ، زبون نميتونه بگه

قابل بيان نيست ...

هر وقت ميگم و حرف ميزنم دست و پا شكسته و مبهم حرف ميزنم ....

يا بهم توهين ميشه يا مسخره ام ميكنند ....

يا با دهن منو نگاه ميكنند ...

از اين به بعد كمتر حرف ميزنم ... و هركس هم كه بخواد خدشه اي به آرمان ها و آرزو هاي من وارد كنه دورش خط ميكشم هيچ ، روش هم خط ميكشم !

(( شما هم حرفاي داريد كه كلمات از توصيف اون عاجز باشند ؟؟؟ يا فقط من يكي خل و چلم به قول دوستام ))

لینک به دیدگاه

به جایی خواهم رفت..

که آسمانش از همیشه آبـــــی تر و هوایش از برگِ گل ها لطیف تر است

خورشیدش تابــان و مهربانتر از همیشه و ابرهایش...

ابرهایش به زیبایی رویاهای شبانه ام باشد

لینک به دیدگاه

خيلي از ماها فقط ادعاي روشنفكر بودن رو داريم! وقتي حتي بلد نيستيم به اعتقادات همديگه توي همين فضاي مجازي احترام بذاريم!:ws37:

دنياي واقعي از دنياي مجازي خيلي خيلي بزرگتره دوستان!:ws37:

لینک به دیدگاه

والا نمیدونم ما آبروی گوگل رو برده ایم یا او آبروی ما را . یا خودمان آبروی خودمان را ! هرچه هست امار گوگل نشون میده که در سال گذشته ميلادي بیشترین جسنجوی ایرانیان کلمه ......( خاك بر سري ) ...... بوده است !!!! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

آروم آروم آروم باشیم همگی یه نفس عمیق بکشیم:w16:زندگی رو خیلی سخت نگیریم تا بتونیم مشکلاتشو حل کنیم هر چی سختر و محکمتر و جدی تر بگیریمش بیشتر گرهش محکم میشه و سخت میشه بازش کرد.زندگی همون چیزیه که خودمون میخوایم:w16:محیط اطراف خیلی تاثیر گذاره امااااااا هیچ چیز و هیچ کس عین خودمون تاثیر نداریم تو زندگیمون:w16:

لینک به دیدگاه

يادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند

طلب عشق ز هر بي سر و پايي نکنيم ...

يادمان باشد اگر اين دلمان بي کس ماند

طلب مهر ز هر چشم خماري نکنيم ...

يادمان باشد که دگر ليلي و مجنوني نيست

به چه قيمت دلمان بهر کسي چاک کنيم ...

يادمان باشد که در اين بحر دو رنگي و ريا

دگر حتي طلب آب ز دريا نکنيم ...

يادمان باشد اگر از پس هر شب ، روزيست

دگر آن روز پي قلب سياهي نرويم ...

يادمان باشد اگر شمعي و پروانه به يکجا ديديم

طلب سوختن بال و پر کس نکنيم ...

لینک به دیدگاه

کاش میشد جلوی حرکت زندگی رو گرفت یا سرعتش رو کم کرد........:icon_pf (34):

چرا زندگی با ما راه نمیاد.........:sigh:

چرا وقتی فکر میکنی به جواب تمام سوالات رسیدی و همه مشکلاتت حل شده یه دفعه یکی پیدا میشه و بهت میگه که راه رو از اول اشتباه اومدی...............:w000:

لینک به دیدگاه

دقیقا وقتی فکر میکنی اوضاع رو به راهه انگار یه مشکل از اسمون میفته رو سرت

واقعا دیگه تو حکمت خدا موندم.خدایا لاقل اونقد بهمون درک و فهم بده که ما هم بتونیم یه ذره سر از کارت در بیاریم.کلا ذهنم درگیره چرا اینجوری شد اونجوری شد.بیخیالی هم حدی داره.

اصلا مگه آدم میتونه نسبت به خودش و آینده بیخیال باشه؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4: اونم من که همیشه خواستم همه کارا به بهترین شکل اتفاق بیفته:sad0:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...