رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

چند وقته میخوام بیام ولی حس اینکه اسمم رو وارد کنم توی موبم نداشتم پی سی هم که باید ویندوزش عوض بشه وحید فعلا وقت نکرده اصلا وضعی شده کارا با هم قاطی شده زمان کم میاد خلاصه!

از طرفی دیگه دوست ندارم بیام اینجا ماشالله کاربرای جدید زیاد شدن و کاربرای قدیمی هم ناپدید!!ادم دلش میگیره خب:hanghead:

وضعیت جسمانیم روز بروز داره بدتر میشه کی آبان میاد؟:4564:

لینک به دیدگاه

کارت عروسی آوردن برامون ... عروسی دوست داداشم که همسایمونم هس:banel_smiley_4:

پسره متولد 71:w58:

اصن حس عروسی آدم نداره انقد بَچَس... :icon_razz:به داداشم میگم کلاه بوقی بزار برو،عروسی نیس که مثه تولد میمونه. والا...:whistle:

آخه مردم چی فکر میکنن؟؟ همه چی رو به بازی گرفتن... 21 ساله میخواد چجوری زندگی جمع کنه اونکه تا دیروز تو کوچه گل کوچیک بازی میکرد:banel_smiley_4:

بعد میگن چرا آمار طلاق بالا رفته.... یا زن نمیگیرن اگرم میگیرن اینجوری:banel_smiley_4:

کلا ما ایرانیا عادت داریم یا از این ور بوم بیفتیم یا از اون ور بوم:banel_smiley_4:

پ.ن: هرچی به جا و به موقعش خوبه... سر موقعش که نباشه حسی که آدم باید داشته باشه ، نداره:hanghead:

لینک به دیدگاه

همیشه کسی وجود خواهد داشت که سر راهتان سنگ پرتاب کند،این به شما بستگی دارد که با آن سنگها چه می سازید، پل یا دیوار،یادتان باشد، شما معمار زندگی تان هستید.

معمار خوبی باشید.icon_gol.gif

لینک به دیدگاه

وای خداجوووونم مرسیییی بخاطر این همه حس خوبو مثبتی که بهم دادی :ws21:

منو اینهمه خوشبختی محااااااااالههههههههههههه music.gif

یک هفته عاااااااااااالیییی از یک زندگی عااااالی که روبه خوشبختی و شادی میره

وای چقد خوبه انگاری دارم پرواز میکنم حالا منه بی جنبه چطوری اینهمه حس رو تخلیه کنم تا دیوونه نشم 80x7izu87acutttcy9t.gif

2eaoapgxehimkak1y7ei.gif:w42: 6snuiio5gm0n52hzey4.gif mbj6ivxkw3ccem7bie7e.gif

لینک به دیدگاه

نمی دونم والا... مردم فرت و فرت عمل زیبایی می کنن ، اونوقت من 6-7 ساله نمیتونم خودمو راضی کنم برم انحراف بینی مو عمل کنم :w58:

یعنی به آدمی مثل من که به خاطر انحراف بینیش ، هرچندماه یک بار سینوسهاش عفونت میکنه و قوی ترین آنتی بیوتیک ها و آمپول هارو باید مصرف کنه ، اما از عمل می ترسه باید چی گفت ؟؟:w58:

چرا اونقدر قوی نیستم که خودمو راضی کنم ؟ جدیدا هم که دوره افتادم از دیگران نظرخواهی میکنم که جای من بودن عمل می کردن ؟!

گاهی فکر میکنم چون انگیزه تغییر در چهره و زیبایی همراهش نیست و اگر قرار بود زیبایی عمل کنم و چهرم عوض بشه دلمو به دریا می زدم...

فقط امیدوارم بتونم زودتر یه تصمیم قطعی بگیرم ! داره سه هفته می شه که بعد سرما خوردگیم ، بینیم دیگه باز نشد :w58:

لینک به دیدگاه

یا میشه یا نمیشه دیگه

منتظر موندن تو این حالت عذاب آوره

ای بابا چی گیرتون میاد از این همه به انتظار گذاشتن ما

یکی که نمی دونم کی بود و کی بود و کجا بود می گفت انتظار چه خوبش چه بدش کلا سخته یا شاید میگفت کلا بده

اون از منم بی حوصله تر بوده انگار

چون تا اینجاشو خوب دووم آوردم ...اما فک کنم واسه از اینجا به بعدش باید صبر ایوب بخوام

لینک به دیدگاه

ضربدر آبی روی دست چپم قرار بود یادم بندازه که یه کار مهمی دارم که نبایستی فراموشش کنم!84121_LaieA_002.gif

نه اینکه تمام روز اعصابمو خرد کنه که اون کار لعنتی مهم که نباید فراموش می شده چی بوده؟599212_angry8.gif

چــــــی شد که تو این سن و سال از دست رفتیم؟!hanghead.gif

لینک به دیدگاه

دارم تو ذهنم تقلا می کنم؛ دارم دست و با می زنم به معنای واقعی کلمه ! آشفته ی آشفته !

نمی تونم افکارمو سرو سامون بدم... دارم دست و پا می زنم بینشون...

لینک به دیدگاه

میگن پاییز همون بهــــــاره که یه چیزی کم داره ... واسه همینه که غم داره...hanghead.gif

نمی دونم شاید واسه هرکسی پاییز یادآور یه جای خالیه...

هـــــر روز بزرگتر میشه جـــای خالیت...hanghead.gif

واسه من پاییز بهــــاریه که تو رو کم داره...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...