رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

یکی از کم نظیرترین حسای دنیا وقتی هست که ببینی تو دنیای واقعی حداقل اینقدی مورد اعتمادی که آدماش تورو امین رازترین رازاشون بدونن و از گفتگو باهات احساس آرامش کنن. :ws37:

این حس میتونه برات التیام بخش حس دنیای مجازی باشه ،

این حس که آدمای مجازی تورو (منو) مشکوک، مرموز و اینا میدونن غافل از اینکه شخصیت هر آدم از دیگری متفاوت هست .

لینک به دیدگاه

آدما قشنگ حرف میزنن اما بدتر از اون چیزی که فک کنن عمل میکنن....:5c6ipag2mnshmsf5ju3

این اتفاق تو دنیای مجازی که بیشتر حرفامون دیده میشه تا عملمون خیلی بیشتر برامون اتفاق میفته .....:hanghead:

همین که پای عمل پیش بیاد معلوم میشه چند مرده حلاجیم و چقد توانایی موندن پای حرفامونو داریم :|

لینک به دیدگاه

دیروز تو دانشگاه بودم و داشتم قهوه می خوردم که خواهرم زنگ زد... می گه: چی داری می خوری؟ :(50):

می گم: قهوه ی بدون کافئین؟:mornincoffee:

می گه: وااااااااااااااااااا اینم شد قهوه؟ اگه کافئین نداره پَ واسه چی می خوری؟:banel_smiley_4:

می گم فقط به خاطر بو و مزشه که دوست دارم...و چون دیشب هیچ چی نخوابیدم و می خوام امشب بخوابم دارم این مدلیش رو می خورم....:mornincoffee:

باز گفت واااااااااااااااااااااا خو بخور ببین چی می شه ...:w58:

لینک به دیدگاه

چقدر خوبه آدم یکی رو دوست داشته باشه نه به خاطر اینکه نیازش رو برطرف کنه ، نه به خاطر این که کس دیگری رو نداره ، نه به خاطر اینکه تنهاست و نه از روی اجبار ، بلکه به خاطر اینکه اون کس ارزش دوست داشتن رو داره:icon_gol:

لینک به دیدگاه

شانسه ما داریم آخه :icon_razz:

بعد یکی دوسال که کلاً قحطی عروسی مروسی بود، همزمان تو یه روز دونفر دعوت میکنن به عروسی. :banel_smiley_4:

بعد حالا ضدحالش به اینه که درست بعداز ظهر همون روز امتحان داشته باشی و نتونی به هیچ کدوم از عروسیا بری :4564:

لینک به دیدگاه

خداییش اگه همت میکردم به خر خوندن نوشتن یاد بدم الان موفق شده بودم ، تا حالی کردن بعضی بدیهیات به بعضی انسان نماها:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

گاهی آدما، خودشون ...با کاراشون... با حرفاشون طوری داغونت میکنن که دلت می خواد اسمشونو از اد لیست قلبت پاک کنی

.

.

.

ولی آدمه دیگه...اینکارو نمیکنه که هیچ لبخندم میزنه و سعی میکنه به زورم که شده فراموش کنه

عجیبه ...فقط همین

لینک به دیدگاه

برای یکی از اتفاقای زندگیم انقد ذهنم بالا پایین شد...که داشتم دیوونه میشدم!

اما امروز فهمیدم که بهترین تصمیم گرفتم...خودت بهم نشون دادی

خیلی خوشحالم

خدایا شکرت

کمکم کن....بیشتر:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...