رفتن به مطلب

5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟

• 1
    • 1
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها

خصوصا مسئول این بخش.

این کوچیکش یادم رفته خوووووف:ws3:

بچه ها به نظرتون با توجه به فاصله ای که من با درسا گرفتم بهتره MBAشرکت کنم یا صنایع؟

البته تحقیقات خودم گفته صنایع.به این دلیل که اگر قبول شم میتونم اینجا از طریقی بورس بگیرم.

بگین تا منم برنامم رو بذارم و باهم اکی کنیم.

درود

من تحقیق نکردم ولی نظر کاملا شخصیم اینه که صنایع بخون:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 388
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اتفاقا تو یه همایشی شرکت کردم واسه پوران پژوهش بود اونجا گفتن که صنایع قبول شدنش نسبت به باقی رشته ها سخت تره البته فکر کنم منظورش رشته های مهندسی بود ولی کلا میگفت تقاضا زیاده عرضه کم:ws3:

:w16:

سخت هست ولی رقیبات فقط صنایعی هستن نه از رشته های دیگه!

سو تفاهم نشه جسارت نمیکنم اما بچه های ریاضی .امار .مکانیک و برق بشدت تو صنایع شرکت میکنن و بچه های ریاضی و امار خیلی خوبم قبول میشن:hanghead:

لینک به دیدگاه
یه سوال دارم گرایش اجتماعی اقتصادی چیه :hanghead:خوبه؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
فایل رو بخونید تقریبا متوجه میشید.

گرایش سیستمهای اقتصادی اجتماعی خودش هم4 گرایش داره، در این فایل 77صفحه ای دروس 4گرایش این رشته رو معرفی کرده و یه توضیحی در موردشون داده شده

لینک به دیدگاه

سو تفاهم نشه جسارت نمیکنم اما بچه های ریاضی .امار .مکانیک و برق بشدت تو صنایع شرکت میکنن و بچه های ریاضی و امار خیلی خوبم قبول میشن:hanghead:

سوتفاوت:ws3:

همین سختش میکنه دیگه تقاضاش زیاده

لینک به دیدگاه

سو تفاهم نشه جسارت نمیکنم اما تا جایی که من می دونم دوستانی برقی و مکانیکی زیاد طرف صنایع نمیرن.. رشته های شناور(دوم) برای مکانیک و برق مورد توجه هست مث هوافضا،ابزار دقیق

لینک به دیدگاه
سو تفاهم نشه جسارت نمیکنم اما تا جایی که من می دونم دوستانی برقی و مکانیکی زیاد طرف صنایع نمیرن.. رشته های شناور(دوم) برای مکانیک و برق مورد توجه هست مث هوافضا،ابزار دقیق

نه الان من خودم با مکانیکیا هستم اغلبشون میگن ارشد صنایع میزنم حالا علی نیا نگو مکانیکا نمیان صنایع :ws3:برقیا الان خیلیا میان صنایع....چون واسشون راحتتره:sad0:

پیانیست نمونه یک مکانیکی که میخواد بیاد صنایع:4564:

لینک به دیدگاه
سلام منم هستم امسال بای:w16:د رتبه خوبی بیاریم تک رقمی هم نشد عیبی نداره

تو هم میای صنایع:4564:اخه ربط شهرسازی و صنایع چیه:4564:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
نه الان من خودم با مکانیکیا هستم اغلبشون میگن ارشد صنایع میزنم حالا علی نیا نگو مکانیکا نمیان صنایع :ws3:برقیا الان خیلیا میان صنایع....چون واسشون راحتتره:sad0:

پیانیست نمونه یک مکانیکی که میخواد بیاد صنایع:4564:

سلام

من با یکی از بچه های برق که فوق صنایع بود و از یکی از دنشگاه های معتبر مدرک گرفته بود همکار بودم متاسفانه این افراد به شدت ضعیف هستند به دلیل عدم آشنایی با مفاهیم پایه دوره کارشناسی و همچینین نداشتن دید درست نسبت به مسائل اغلب دچار مشکل میشن

لینک به دیدگاه
سلام

من با یکی از بچه های برق که فوق صنایع بود و از یکی از دنشگاه های معتبر مدرک گرفته بود همکار بودم متاسفانه این افراد به شدت ضعیف هستند به دلیل عدم آشنایی با مفاهیم پایه دوره کارشناسی و همچینین نداشتن دید درست نسبت به مسائل اغلب دچار مشکل میشن

صنایع چون یه جورایی میان رشته اییه و افتاده تو دهنا همه دیگه میخوان بیان تو این رشته خدا به داد برسه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...