رفتن به مطلب

5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟

• 1
    • 1
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0

ارسال های توصیه شده

پس چی این انجمن نخبه پروره

هستی تو گفتی اونجا اب معدنی میدن که فقط بیسکوییت دادن:icon_pf (34):

من بی تقصیرم...آب آوردن تو پارچ آبی رنگ با لیوان یک بار مصرف...:banel_smiley_4:

اما پارسال ما دانشگاه آزاد بود حوزه امتحانیمون...اونجا فکر میکنم دادن:ws38:

تازه دم در ورودی ،دوستام مداد هم گرفته بودن...مال تبلیغ یکی از موسسات کنکور بود...من اونم نگرفتم:ws28: یعنی حتی ندیدم ...بس که عجله داشتم برم سر جلسه کنکور...استعدادم رو شکوفا کنم ...گفتم که برای 1 رفته بودم احتمالا 30 میشم:sad0:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 388
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میشه یه تاپیک هم زد که هر کسی از دروس امتحانی ارشد سوال داره اونجا مطرح کنه،نظر شما چیه؟

خیلی عالیه پسر

فقط کی این سوالا رو جواب میده:ws3:

لینک به دیدگاه
در این 22 روز باقی مانده تا پایان سال اگه کاری پیدا نکنم از 15 فروردین انشالله میرم برای ارشد....:a030:

برنامه ش هم روز 14 هم مشخص میشه:w16:

افرین هستی خانوم میشه واسه منم برنامه ریزی کنی

اصلا بیا بشو مدیر برنامه های من:w02:

لینک به دیدگاه

مهندس جان شما که درست تموم نشده ،برنامه ت احتمالا با من فرق کنه...البته من 100% فعالیت های دیگه م رو هم ادامه خواهم داد...من جمله آموزش نرم افزارهای جدید،شرکت در دوره هاو...

اما خب با این حساب میتونیم برنامه رو با هم اجرا کنیم....

:a030:امسال(91) من 30 میشم شما 1:w02: من راضی هستم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مهندس جان شما که درست تموم نشده ،برنامه ت احتمالا با من فرق کنه...البته من 100% فعالیت های دیگه م رو هم ادامه خواهم داد...من جمله آموزش نرم افزارهای جدید،شرکت در دوره هاو...

اما خب با این حساب میتونیم برنامه رو با هم اجرا کنیم....

:a030:امسال(91) من 30 میشم شما 1:w02: من راضی هستم:banel_smiley_4:

نه رتبه ی اول واسه خودته من به دومی هم راضیم:w16:

لینک به دیدگاه
هر سوالی دارین بگین من از استادمون بپرسم خیلی راهنمتی خوبیه خودش امسال دکترا داده رتبه اش شده5

کدوم استادت؟:ws3:

خب خیلی عالیه جواب میده حتما؟

لینک به دیدگاه
خیلی عالیه پسر

فقط کی این سوالا رو جواب میده:ws3:

وقتی یه نفر از استادش میپرسه جواب درستی دریافت نمیکنه و احتمالا کلاسی هم نمیره پس در اون تاپیک مطرح میکنه در نتیجه میشه از اساتید دانشگاهمون بپرسیم همونطور که خانم lorena گفتن،قطعا تمام اساتید پاسخگو نیستند اما بعضیاشون جواب میدن.

و بالاخره با کمی کلنجار با سوال مطرح شده خودمون جوابشو میتونیم بدست بیاریم. در ضمن انجمن ،تالار ریاضی و.. هم داره و میشه از اونا هم در بعضی مباحث کمک گرفت

احتمالا راه های دیگه هم وجود داره

لینک به دیدگاه
lمنم از 15 فروردین میخوام بخونم...هر کی پایست باهم بخونیم.البته امیدوارم تابستون عروسیم نباشه!

منم هستم آژیلی:dancegirl2: فقط من خیلی گیجم!خودمون بخونیم بهتره یا کلاس بریم؟چه موسسه ای بهتره؟!:hanghead:

لینک به دیدگاه
منم هستم آژیلی:dancegirl2: فقط من خیلی گیجم!خودمون بخونیم بهتره یا کلاس بریم؟چه موسسه ای بهتره؟!:hanghead:

کلاسو نمیدونم!

ولی واسه آزمون من تعریف دپارتمانو زیاد شنیدم!

البته بچه هایی که تهرانن گزینه واسه کلاس زیاد دارن!

لینک به دیدگاه

قبلا بحثش شد کلاس خوبه مشکلی نداره فقط هزینش و اساتیدش رو باید در نظر گرفت

من خودم حتما ازمونا رو ثبت نام میکنم

لینک به دیدگاه

به نظر من اگر در درسی خیلی ضعیف هستید حتماً کلاس رو کنار نذارید! و برید اما زودتر مثلاً از عید به بعد برید...که برسید مطالب رو دوره کنید...

اما در خصوص آزمون من یه سال اومدم آزمون پارسه نوشتم آشغال بود... ترجیح میدم خونه بخونم و خودم برنامه عملی بنویسم نه یه برنامه کذایی

بچه ها من فقط موندم چه گرایشی بخونم... من آمار و احتمالم خیلی بده!:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...