رفتن به مطلب

5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟

• 1
    • 1
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0

ارسال های توصیه شده

به نظر من اگر در درسی خیلی ضعیف هستید حتماً کلاس رو کنار نذارید! و برید اما زودتر مثلاً از عید به بعد برید...که برسید مطالب رو دوره کنید...

اما در خصوص آزمون من یه سال اومدم آزمون پارسه نوشتم آشغال بود... ترجیح میدم خونه بخونم و خودم برنامه عملی بنویسم نه یه برنامه کذایی

بچه ها من فقط موندم چه گرایشی بخونم... من آمار و احتمالم خیلی بده!:hanghead:

همون استاد مربوطه گفت الان کارخونه ها فقط متخصص تحلیل سیستم نیاز دارند و بازار کارش خوبه
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 388
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اممم درسته نیاز دارن اما من حتی روی ام بی ای دارم تحقیق میکنم ...

نمیخوام وقتم رو امسالم بیخودی هدر بدم.

اونم خوبه فقط تنها مشکلش اینه که از رشته های دیگه رقیب زیاد دارید
لینک به دیدگاه
تو بوگو چی بلدی ؟:whistle:

حرف خوبی زدی... واقعاض یادم رفتن مطالب!:sigh:اما بهتره! چون من آدمیم که یبار یچیزو بخونم و بفهمم دیگه حس خوندن ندارم پس اگه یادم نباش بهتر میخونم.

تخقیقم اون موقع خوب بود. اقتصاد و طرح ریزیمم اکی هست. کنترل پروژه هم همین طور... فقط مشکل اساسیم آماره!

اونم خوبه فقط تنها مشکلش اینه که از رشته های دیگه رقیب زیاد دارید

اوهوم همینجوره!

لینک به دیدگاه
نااازنین

کیه که با آمار مشکل نداره؟:4564::4564:

من دارم روی مدیریت صنعتی هم فکر میکنم:ws38:

:4564:

اممم مدیریت صنعتی؟

اون چیا واسه ارشد میخواد؟

لینک به دیدگاه
i4d8xq09hp39kd5a80.png

نظرت چیه؟

مرسی پریسا جان

خوب تئوری های مدیریت درس مساله سازی هست... ضمن اینکه ریاضی و آمار هم همین طور!مدیریت تولید هم دیدم.

من بین این و صنایع ، صنایع رو انتخاب میکنم!

چون این در ظاهر آسونه اما باطنن برای منی که صنایع خوندم سخته!

لینک به دیدگاه

منم خودم تعریف دپارتمانو شنیدم.هم کلاساش هم آزموناش گفتن عالیه،ولی هزینه کلاساش بالاست!

در مورد گرایش هم از چندجایی که پرسیدم گفتن صنایع صنایع بهتره..خودم هم بیشتر به این گرایش علاقه دارم..فقط آمار و زبانم خیلی ضعیفه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
منم خودم تعریف دپارتمانو شنیدم.هم کلاساش هم آزموناش گفتن عالیه،ولی هزینه کلاساش بالاست!

در مورد گرایش هم از چندجایی که پرسیدم گفتن صنایع صنایع بهتره..خودم هم بیشتر به این گرایش علاقه دارم..فقط آمار و زبانم خیلی ضعیفه:icon_pf (34):

ای جانم کوشولوی من داره ارشد میخونه...آژیل نازم.

آره عزیزم این گرایش بهتره ولی خوب سخت ترین گرایش هم هست.

لینک به دیدگاه
ای جانم کوشولوی من داره ارشد میخونه...آژیل نازم.

آره عزیزم این گرایش بهتره ولی خوب سخت ترین گرایش هم هست.

:ws3:

قربونت برم:w36:..آژیلی من بزلگ شدم دیجه کوشو لو نیستم:626gdau:

آره دقیقا:hanghead:

لینک به دیدگاه

تا کنکور 92 تقریبا 48-47 هفته مونده ،بیشتر دوستان هم استارت کنکور رو از بعد تعطیلات عید میزنن ،سوال من اینه که آیا بعد از انتخاب رشته مورد علاقه تون از دفتربرنامه ریزی برای مطالعه خودتون استفاده میکنید؟ ایا از مشاوره هم کمک میگیرید؟ یا صرفا بر اساس تجربه ای که در کنکور کارشناسی بدست اوردید استفاده میکنید ؟

و سوال دیگه ام اینه که خیلیا میگن از تابستان باید شروع کرد تا احساس خستگی کمتری به فرد وارد شه و انگیزه اش هم ازدست نره نظر شما چیه؟ چیکار می کنید که یکسال، مداوم انگیزه برای درس خواندن هم برای دروس دانشگاه هم برای ارشد داشته باشید؟

لینک به دیدگاه
تا کنکور 92 تقریبا 48-47 هفته مونده ،بیشتر دوستان هم استارت کنکور رو از بعد تعطیلات عید میزنن ،سوال من اینه که آیا بعد از انتخاب رشته مورد علاقه تون از دفتربرنامه ریزی برای مطالعه خودتون استفاده میکنید؟ ایا از مشاوره هم کمک میگیرید؟ یا صرفا بر اساس تجربه ای که در کنکور کارشناسی بدست اوردید استفاده میکنید ؟

و سوال دیگه ام اینه که خیلیا میگن از تابستان باید شروع کرد تا احساس خستگی کمتری به فرد وارد شه و انگیزه اش هم ازدست نره نظر شما چیه؟ چیکار می کنید که یکسال، مداوم انگیزه برای درس خواندن هم برای دروس دانشگاه هم برای ارشد داشته باشید؟

دفتر برنامه ریزی رو آره!من توی برنامه ام هست!هم به ذهنم نظم میده هم کم کاریم مشخص میشه!

در مورد مشاوره هم واسه کارشناسی انقد مشاورا و مووسات مختلف رفتم و چرت و پرت شنیدم که کلا ازشون زده شم!چیزی که توی ذهن خودمه مشورت با دانشجوهای ارشده!نه بیشتر!

در مورد انگیزه هم سابقه یک سال درس خوندم مداومو واسه کارشناسی دارم!روندم سینوسی بوده و قابل قبول بوده!الانم ترجیح میدم زودتر شروع کنم تا به بهانه خسته شدن وقتمو بکشم!اگر تصمیمم قطعی بشه بعد عید شروع میکنم!حتی اگر نه با شدت!

کلا فکر میکنم توی این موارد نسخه هرکس فرق میکنه!با توجه به ویژگیهای شخصیتی و نوع درس خوندن هرکس میشه گفت کدوم راه بهتره!

لینک به دیدگاه

نمدونم دقیق منظورت از دفتر برنامه ریزی چیه اما من هم اگر قطعی شه عادت دارم توی یه سررسید سال جدید از ماه تا روز رو سعی میکنم به ترتیب با جزئیات زیاد و کم بنویسم و بعد یجوری بتونم ارزیابی کنم که چجور پیش میرم ...

مشاوره هم خوب من چون زود کارشناسیم رو گرفتم زیاد از دوستام شنیدم... و بیشتر جای اینکه از موسسات مشاوره بگیرم ترجیح میدم از دانشجویان ارشد مشاوره بگیرم. خوب من زیاد در کنکورها موفق نبودم چون کلا ادم تشریحی هستم نه تستی! ولی روش من برای خیلی دوستان ارشدم نتیجه بخش بوده و بیشتر سعی میکنم با کاستم کردن اون به خودمم کمک کنم.

در خصوص سوال آخرت هم با نظر پریسا موافقم. این مساله بسته به خود شخص هست. اما تجربه من ثابت کرده که بهتره زود شروع کنی چون در این چند ماه شما نمتونی هیچ پیشبینی در خصوص یکنواخت بودن وضعیت روحی و جسمی خودتون و اطرافیانتون که تاثیر مستقیم روی شما داره، داشته باشین... پس برای مدیریت این مساله هم شده از خیلی کم شروع به خوندن کنین تا از مهر ماه بتونین به صورت جدی و بسیار زیاد تست بزنین.

خصوصا، اگر میخواین کلاس برین واقعاً بهتون پیشنهاد میکنم کلاسای بهار رو برین و به هیچ وجه نذارین برای تابستون... چون برای مرور و مسلط شدن به مطالب واقعاً به وقت نیاز دارین.

یه چیزم بگم که من کلا آدمیم که زیاد نمتونم مرور کنم اما به نتیجه رسیدم که باید این اخلاقارو حداقل برای قبولی حتمی کنار گذاشت...

لینک به دیدگاه
نمدونم دقیق منظورت از دفتر برنامه ریزی چیه اما من هم اگر قطعی شه عادت دارم توی یه سررسید سال جدید از ماه تا روز رو سعی میکنم به ترتیب با جزئیات زیاد و کم بنویسم و بعد یجوری بتونم ارزیابی کنم که چجور پیش میرم ... منظورم همین بود که نوشتید ( محلی برای ثبت روزانه مطالعات و بررسیشون دراخر هفته یا یه دوره ی خاص).

چون اینطوری حداقل میشه فهمید چقدر داریم تلاش میکنیم و روی چه درسایی بیشتر داریم وقت میذاریم وبه چه درسایی اصلا اعتنا نمیکنیم و نتایج ازمون های ازمایشی رو هم میشه با میزان مطالعه مون که ثبت کردیم مقایسه کرد و برای اونها برنامه ریزی کرد

مشاوره هم خوب من چون زود کارشناسیم رو گرفتم زیاد از دوستام شنیدم... و بیشتر جای اینکه از موسسات مشاوره بگیرم ترجیح میدم از دانشجویان ارشد مشاوره بگیرم. خوب من زیاد در کنکورها موفق نبودم چون کلا ادم تشریحی هستم نه تستی! ولی روش من برای خیلی دوستان ارشدم نتیجه بخش بوده و بیشتر سعی میکنم با کاستم کردن اون به خودمم کمک کنم.

در خصوص سوال آخرت هم با نظر پریسا موافقم. این مساله بسته به خود شخص هست. اما تجربه من ثابت کرده که بهتره زود شروع کنی چون در این چند ماه شما نمتونی هیچ پیشبینی در خصوص یکنواخت بودن وضعیت روحی و جسمی خودتون و اطرافیانتون که تاثیر مستقیم روی شما داره، داشته باشین... پس برای مدیریت این مساله هم شده از خیلی کم شروع به خوندن کنین تا از مهر ماه بتونین به صورت جدی و بسیار زیاد تست بزنین.

خصوصا، اگر میخواین کلاس برین واقعاً بهتون پیشنهاد میکنم کلاسای بهار رو برین و به هیچ وجه نذارین برای تابستون... چون برای مرور و مسلط شدن به مطالب واقعاً به وقت نیاز دارین.

یه چیزم بگم که من کلا آدمیم که زیاد نمتونم مرور کنم اما به نتیجه رسیدم که باید این اخلاقارو حداقل برای قبولی حتمی کنار گذاشت...

راستی خانم مدیر شما چه رشته ای امتحان میدید؟ تصمیم گرفتید؟mba یا صنایع.

من که mba

دفتر برنامه ریزی رو آره!من توی برنامه ام هست!هم به ذهنم نظم میده هم کم کاریم مشخص میشه!

چقدر خوب اتفاقا چون برای کنکور از دفتر برنامه ریزی استفاده میکردم و بهم کمک کرد خواستم ببینم اینجا کسی اسفاده میکنه یا نه

در مورد مشاوره هم واسه کارشناسی انقد مشاورا و مووسات مختلف رفتم و چرت و پرت شنیدم که کلا ازشون زده شم!چیزی که توی ذهن خودمه مشورت با دانشجوهای ارشده!نه بیشتر! نمیدونم ولی چون دوران کنکور کارشناسی به جز با بچه های مدرسه و معلما مشورت نمیکردم فکر میکردم بایدبرای ارشد پیش یکی از این موسسات برم

در مورد انگیزه هم سابقه یک سال درس خوندم مداومو واسه کارشناسی دارم!روندم سینوسی بوده و قابل قبول بوده!الانم ترجیح میدم زودتر شروع کنم تا به بهانه خسته شدن وقتمو بکشم!اگر تصمیمم قطعی بشه بعد عید شروع میکنم!حتی اگر نه با شدت!

کلا فکر میکنم توی این موارد نسخه هرکس فرق میکنه!با توجه به ویژگیهای شخصیتی و نوع درس خوندن هرکس میشه گفت کدوم راه بهتره!

خود من هم بیشتر انگیزه ام رو با همون دفتر برنامه ریزی بدست میاوردم

لینک به دیدگاه

سلام

بچه ها این دپارتمان ک میگین چیه؟ من تا حالا اسمشم نشنیده بودم :5c6ipag2mnshmsf5ju3 کجاست؟ چجوریه؟

منم جز کنکوری های 91 حساب کنیناااااا :5c6ipag2mnshmsf5ju3 به منم بگید هرکس هر کاری کرد :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

خود من هم بیشتر انگیزه ام رو با همون دفتر برنامه ریزی بدست میاوردم

بهبت مشاوره پیشنهاد میکنم از دانش مشاور مطمئن بشید قبلا!تجربه من میگه خیلی از این به اصطلاح مشاورا غیر از زبون هیچی ندارن!

البته اگه تهرانید احتمالا گزینه های خوبی دم دستتون هست!

سلام

بچه ها این دپارتمان ک میگین چیه؟ من تا حالا اسمشم نشنیده بودم :5c6ipag2mnshmsf5ju3 کجاست؟ چجوریه؟

منم جز کنکوری های 91 حساب کنیناااااا :5c6ipag2mnshmsf5ju3 به منم بگید هرکس هر کاری کرد :5c6ipag2mnshmsf5ju3

دپارتمان تخصصی صنایع

فقط توی زمینه صنایع فعالیت میکنه.آزمون و کلاس و اینا

طراحای سوالای آزموناشم خود ایوزیان و زاهدی سرشت و اینان!

تبلیغاشو حتما دیدی!

لینک به دیدگاه

دپارتمان تخصصی صنایع

فقط توی زمینه صنایع فعالیت میکنه.آزمون و کلاس و اینا

طراحای سوالای آزموناشم خود ایوزیان و زاهدی سرشت و اینان!

تبلیغاشو حتما دیدی!

مرسی

نه دیگه من حتی اسمشم نشنیده بودم

باید برم تحقیق

البته من درمورد مدرسان شریف تحقیق کردم بد نبوده ، البته همایشش به درد نمیخوردا باید یه سر برم مشاوره هاش رو امتحان کنم:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...