رفتن به مطلب

5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟

• 1
    • 1
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 388
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه ها من خیلی کم خوندم تو این دوماه در حد روزی 1 ساعت:icon_pf (34):

چیکار کنم ؟ خیلی استرس گرفتم:sad0:میشه از الان خوند و رتبه ی خوب آورد؟دو رقمی خوب حداقل؟

آره چرا که نه،ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست:texc5lhcbtrocnmvtp8

بایدتلاشتو بیشتر کنی حتما میتونی ،کار نشد نداره:a030:

لینک به دیدگاه

یکی بخواد از مکانیک ساخت تولید برا ارشد صنایع اقدام کنه چقدر شانس موفقیت داره؟

رو چه دروسی باید تمرکز کنه

دروسی مشترکی دارن اصلا؟

کدوم گرایش صنایع بهتره؟

لینک به دیدگاه
یکی بخواد از مکانیک ساخت تولید برا ارشد صنایع اقدام کنه چقدر شانس موفقیت داره؟ توی دو گرایشی که همه میتونن شرکت کنن شانس تون برابر با تلاشتون هس

رو چه دروسی باید تمرکز کنه

دروسی مشترکی دارن اصلا؟ مشترک تو ارشد؟؟ فکر نمیکنم،نه ، برای دروس کنکور هم که کلا مشترک نداره بجز ریاضی و امار

کدوم گرایش صنایع بهتره؟ خیلی فرق نمیکنه ( بستگی به علاقه هم داره)

شما اگه می خواهید صنایع شرکت کنید باید رو کد1260 تمرکز کنی

اینجا هم یه نگاهی بکنید

از بخش تحصیلات تکمیلی هم میتونید معرفی رشته ها و دروسی که در ارشد میخوانید رو میتونید ببینید

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه
بچه ها من خیلی کم خوندم تو این دوماه در حد روزی 1 ساعت:icon_pf (34):

چیکار کنم ؟ خیلی استرس گرفتم:sad0:میشه از الان خوند و رتبه ی خوب آورد؟دو رقمی خوب حداقل؟

سلام به شما به نظرمن چراکه نه میتونی رتبه خوبی بیاری استرسو ازخودت دور کن چون بااسترس به هیچ جا نمیرسی الآن تا کنکور 5ماه تقریبا زمان داری یه سری سه ماه میخونند و نتیجه خوب میگیرند ولی باید خوب و عمقی بخونی اگر تفریحی بخونی اگر 5سالم بخونی به جایی نمیرسی

لینک به دیدگاه
من اصلا کم کم دارم از کنکور دادن منصرف میشم:whistle:

چرا؟حالا که داره نزدیک میشه به موعد برگزاری

برای چی داری منصرف میشی؟نخوندی یا میترسی؟

لینک به دیدگاه
سلام به شما به نظرمن چراکه نه میتونی رتبه خوبی بیاری استرسو ازخودت دور کن چون بااسترس به هیچ جا نمیرسی الآن تا کنکور 5ماه تقریبا زمان داری یه سری سه ماه میخونند و نتیجه خوب میگیرند ولی باید خوب و عمقی بخونی اگر تفریحی بخونی اگر 5سالم بخونی به جایی نمیرسی

یعنی وقت میشه اين 10-12 تا کتابو همشو خوب خوند؟!

لینک به دیدگاه
یعنی وقت میشه اين 10-12 تا کتابو همشو خوب خوند؟!

ببین مهندس هرکاری یه راه و رسمی داره

نه واقعا 12تا کتاب خوندنش تواین چندماه نمیشه ولی مثلا کتابای مخصوص کنکور ارشد که مال آموزشگاه ها هست را میشه تحقیق کنی و یه سری بگیری یا کپیشو بگیری (اینو یواشکی گفتم)

اون کتابا خلاصه گفته و مختصر ومفیده و نکات بیشتری دربر داره و بچسبی بخونیشون

من به شخصه صنایع کارشناسی دارم و الآن دانشجوی ارشد مدیریت هستم

من در عرض 2ماه تابستان سال 90 یه کتاب تئوری را خوندم و یه کم اقتصاد خوندم ویه ناخنکی به تحقیق زدم یعنی صبح ماه رمضون میرفتم بادوستم و تاظهرساعت 2 حدود 5ساعتتا 6ساعت میخوندم و هرروز حداقل 30صفحه میخوندم اونم تئوری که واقعا سخته ولی مثلا خودم همت نداشتم دیگه بعدازظهر کم می آوردم بعدشم گرفتار درسهای ترم آخر شدم و حداقل 3ماه من تلف شد تقریبا چون درسام سنگین بود و پرپروژه بود

اگر راهنمایی دیگه خواستی درخدمتم :icon_gol:

و یه نکته من بعضی درسها که مثلا 2تا3تا باشه را دیدم ضریبش کمه خیلی نخوندم یعنی باید واسه کنکور کاملا حرفه ای عمل کنی درسی که بیشتر ضریب داره را بیشتر بخونی یا مثلا اگر زبانت خوبه روی زبان سرمایه گذاری کنی چون کسی خیلی تو زبان موفق نیست

لینک به دیدگاه
چرا؟حالا که داره نزدیک میشه به موعد برگزاری

برای چی داری منصرف میشی؟نخوندی یا میترسی؟

ترس نه، اصلا شروع نکردم:banel_smiley_4: :icon_redface:

اول بخاطر اینکه فکر میکنم با همین مدرک کارشناسی هم میشه کار کرد

دوم اینکه دروس ارشد صنایع هیچ جذابیتی برام ندارم بنظرم بیشتر تئوریه تا عملیاتی

توی پستای قبلیم هم که گفتم بین صنایع mba هم تردید داشتم که خب ریاضی خیلی قوی میخواد که من در ریاضی درحد قوی هم نیستم بعدش مدیریت اجرایی را خواستم شرکت کنم که بازار کارش رو تردید دارم اما به mba نزدیکه و برام جذاب اما باز هم نمیدونم شرکت کنم یا نه

کلا به چیزی که علاقه نداشته باشم و برام هیجان نداشته باشه نمیتونم سمتش برم به همین خاطر هنوز دنبال دلیل درست و حسابی میگردم که ارشد شرکت کنم

راستی شما مدیریت چ گرایشی می خونید؟

لینک به دیدگاه

ببین مهندس هرکاری یه راه و رسمی داره

نه واقعا 12تا کتاب خوندنش تواین چندماه نمیشه ولی مثلا کتابای مخصوص کنکور ارشد که مال آموزشگاه ها هست را میشه تحقیق کنی و یه سری بگیری یا کپیشو بگیری (اینو یواشکی گفتم)

اون کتابا خلاصه گفته و مختصر ومفیده و نکات بیشتری دربر داره و بچسبی بخونیشون

من به شخصه صنایع کارشناسی دارم و الآن دانشجوی ارشد مدیریت هستم

من در عرض 2ماه تابستان سال 90 یه کتاب تئوری را خوندم و یه کم اقتصاد خوندم ویه ناخنکی به تحقیق زدم یعنی صبح ماه رمضون میرفتم بادوستم و تاظهرساعت 2 حدود 5ساعتتا 6ساعت میخوندم و هرروز حداقل 30صفحه میخوندم اونم تئوری که واقعا سخته ولی مثلا خودم همت نداشتم دیگه بعدازظهر کم می آوردم بعدشم گرفتار درسهای ترم آخر شدم و حداقل 3ماه من تلف شد تقریبا چون درسام سنگین بود و پرپروژه بود

اگر راهنمایی دیگه خواستی درخدمتم :icon_gol:

و یه نکته من بعضی درسها که مثلا 2تا3تا باشه را دیدم ضریبش کمه خیلی نخوندم یعنی باید واسه کنکور کاملا حرفه ای عمل کنی درسی که بیشتر ضریب داره را بیشتر بخونی یا مثلا اگر زبانت خوبه روی زبان سرمایه گذاری کنی چون کسی خیلی تو زبان موفق نیست

نه،منظورم همون کتابای آموزشگاههاست...دارم اونارو...

اوووه،خیلی همت داشتین که!ماه رمضون روزی 5 ساعت:w16:

مررررررررسی از رهنماییتون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ترس نه، اصلا شروع نکردم:banel_smiley_4: :icon_redface:

اول بخاطر اینکه فکر میکنم با همین مدرک کارشناسی هم میشه کار کرد

دوم اینکه دروس ارشد صنایع هیچ جذابیتی برام ندارم بنظرم بیشتر تئوریه تا عملیاتی

توی پستای قبلیم هم که گفتم بین صنایع mba هم تردید داشتم که خب ریاضی خیلی قوی میخواد که من در ریاضی درحد قوی هم نیستم بعدش مدیریت اجرایی را خواستم شرکت کنم که بازار کارش رو تردید دارم اما به mba نزدیکه و برام جذاب اما باز هم نمیدونم شرکت کنم یا نه

کلا به چیزی که علاقه نداشته باشم و برام هیجان نداشته باشه نمیتونم سمتش برم به همین خاطر هنوز دنبال دلیل درست و حسابی میگردم که ارشد شرکت کنم

راستی شما مدیریت چ گرایشی می خونید؟

سلام من مدیریت صنعتی گرایش تولید میخونم که کاملا ارتباط داره با صنایع

لینک به دیدگاه
سلام من مدیریت صنعتی گرایش تولید میخونم که کاملا ارتباط داره با صنایع

به نظر شما با اون توضیحی ک دادم کنکور شرکت کنم یا نه؟

شما از مدیریت صنعتی راضی هستید؟بازار کارش، دروس ارشد،

بیشتر حفظیه یا عملی؟

لینک به دیدگاه

سلام علی آقا من نمیتونم بگم شما چکار کنی

خودمن به مدیریت علاقه داشتم ولی دوست داشتم برای کارشناسی برم صنایع بعد واسه ارشد رفتم مدیریت امتحان دادم من اصلا ارشد صنایع امتحان ندادم

من میخواستم هم تو صنعت فرصت شغلی داشته باشم وهم فرصت ادارات دولتی را ازدست ندم واز طرفی رشته ای رفتم که خیلی به صنایع شبیه هست

بستگی به علاقه خودت داره

تو رشته ماهم درس حفظی وجودداره که همش کنفرانس باید بدی من این ترم در عرض 1ماه 3تا سمینارسنگین دادم بچه های مدیریت خیلی درسخونند مخصوصا پیام نوریا

و هم درسهای تخصصی مثل مدیریت تولید یا موجودی داره

مختصر بگم من کنکور مدیریت اجرایی هم شرکت کردم از سوالاتش خیلی خوشم اومد ولی از بازارش اصلا اطلاعی ندارم

بازاگر راهنمایی خواستید درخدمتم

لینک به دیدگاه
دروسی که الان دارید می خوانید رو میشه ی معرفی کنید، پس منم احتمالا مدیریت صنعتی شرکت خواهم کرد( اگر بازم دچار تردید نشم)

من تمر اولم که گذراندم تئوری مدیریت پیشرفته و رفتارسازمانی پیشرفته و ام آی اس پیشرفته داشتم و سه تادرس پیش نیاز به همه میدهند تحقیق درعملیات و زبان تخصصی و روش تحقیق

که البته نمراتش تو معدل اصلی بی تاثیر است

لینک به دیدگاه
من تمر اولم که گذراندم تئوری مدیریت پیشرفته و رفتارسازمانی پیشرفته و ام آی اس پیشرفته داشتم و سه تادرس پیش نیاز به همه میدهند تحقیق درعملیات و زبان تخصصی و روش تحقیق

که البته نمراتش تو معدل اصلی بی تاثیر است

از بین این دروسی که گفتید من فقط با mis اشنا هستم که میتونم الان بگذرونم بقیه رو کم و بیش ی چیزایی شنیدم . دردسرساز نمیشه برام چون ی لفظ پیشرفته هم که جلوشون اضافه شده

چارت دروس شما همونیه که تو اینترنت هم هست؟یا بعضی درسا فرق کرده

ممنون بابت راهنماییتون:a030:

لینک به دیدگاه
از بین این دروسی که گفتید من فقط با mis اشنا هستم که میتونم الان بگذرونم بقیه رو کم و بیش ی چیزایی شنیدم . دردسرساز نمیشه برام چون ی لفظ پیشرفته هم که جلوشون اضافه شده

چارت دروس شما همونیه که تو اینترنت هم هست؟یا بعضی درسا فرق کرده

ممنون بابت راهنماییتون:a030:

اتفاقا لفظ پیشرفته هیچ تاثیری تو مفاهیمش نداشه البته تاالآن ولی شنیدم برامون مفاهیمش آشناست

نمیدونم چارتمون را یه باردیدم خیلی یادم نیست به ما میگویند که چه دروسی باید بگیریم و ما میگیریم البته تو ارشداینطوری شده ولی تو صنایع ماخودمون برمیداشتیم ولی اینجا میگویند که میخواهیم بچه ها باهم هماهنگ باشند پیش نیازی هم به جز یکی دوتا دیگه نداره رشته ماهم مرتبطه باهاش و دروس اضافه نیازی نیست پاس کنیم

خواهش میکنم مهندس:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...