رفتن به مطلب

5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟

• 1
    • 1
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0

ارسال های توصیه شده

منم ترجیح می دم اگر یه روز ثبت نام کردم ارشد و تو سراسری بخونم حداقل تو هزینه هام صرفه جویی میشه

ولی خب دانشگاه ازاد هم دارای اعتبار هست

من کلا با دانشگاه آزاد مشکل اساسی دارم....برادرام هم کارشناسی هم ارشدشون رو آزاد خوندن ولی من نمیدونم چرا از لحاظ روحی نمیتونم قبول کنم....:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 388
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستانی که ارشد دادن، چطور بود آزمون؟

نمیدونم رشته ی شما روندش چطوره.

ولی روندی که از سال 85 به بعد داشته یک سال در میان سخت و آسان بوده.

سالهای زوج سخت تره .کنکوری هم که دادیم اینو ثابت کرد.

لینک به دیدگاه
دوستانی که ارشد دادن، چطور بود آزمون؟

فکر کنم لحظه ای که کنکورت و میدی و میای بیرون احساسی که بهت دست میده فوق العادست و با هیچی قابل تعویض نیست برا من که اینجوری بوده تا الان یه ارامشی داره بدون دغدغه میشی سبک بال اصن یه وضعی:ws3:

ولی خب ما خیلی وقته قسمتمون نشده دیگر دوستان علی الخصوص هستی خانوم که طبق شنیده ها هم سیستم بوده هم صنایع - صنایع بگن ازسوالات و حس و حال کنکو ما هم استفاده کنیم :w02:

لینک به دیدگاه
فکر کنم لحظه ای که کنکورت و میدی و میای بیرون احساسی که بهت دست میده فوق العادست و با هیچی قابل تعویض نیست برا من که اینجوری بوده تا الان یه ارامشی داره بدون دغدغه میشی سبک بال اصن یه وضعی:ws3:

ولی خب ما خیلی وقته قسمتمون نشده دیگر دوستان علی الخصوص هستی خانوم که طبق شنیده ها هم سیستم بوده هم صنایع - صنایع بگن ازسوالات و حس و حال کنکو ما هم استفاده کنیم :w02:

این تیکه اولشو من تایید میکنم.:ws3:

لینک به دیدگاه

سوالهای امسال سیستم سخت بودن...به گفته کارشناسان سخت ترین کنکور سیستمی بوده که تا حالا برگزار شده بود....:banel_smiley_4:

سوالهای امروز هم واقعا سخت بودن ..البته من که نخونده بودم ولی اونهایی هم که خونده بودن و کارشناسان هم همین نظر رو دارن....:banel_smiley_4:

رتبه های تک و دو رقمی آزمونهای آزمایشی 4 تا سوال زدن و بهترین ها نهایت 20-30 درصد ...من هم 4-5 تا سوال جواب داده بودم بعد پاسخنامه م رو نگاه کردم دیدم خیلی سفیده و گفتم من که بهرحال امسال قبول نمیشم نشستم همه رو پر کردم....روی سوال رو نصفه میخوندم جوابش رو انتخاب میکردم و همه پاسخنامه م رو سیاه کردم.....الان میفهمم که چه اشتباهی کردم .... اگر فقط همونا میموندن اونطوری شانس قبولیم بیشتر بود.....:icon_pf (34):

بهرحال پرونده امسال هم به هر نحوی بود بسته شد....انشالله سال آینده....

لینک به دیدگاه

خب بسلامتی هستی خانوم باید یه شیرنی حداقل بدی به بچه ها :ws3:

ولی دوستانی که ارشد داشتن امروز چندتاشون با من تماس گرفتن و گفتن ازمون از این ساده تر نمیشه دیگه میگفتن از سادگی زیاد ترسیدن تستها رو بزنن

لینک به دیدگاه
خب بسلامتی هستی خانوم باید یه شیرنی حداقل بدی به بچه ها :ws3:

ولی دوستانی که ارشد داشتن امروز چندتاشون با من تماس گرفتن و گفتن ازمون از این ساده تر نمیشه دیگه میگفتن از سادگی زیاد ترسیدن تستها رو بزنن

شیرینی ؟؟؟ سر به سرم نذار مهندس....:hanghead:

سوغاتی رو البته تاپیک خنده بازار گذاشتم میتونی بری ببینی....

چطوره اوضاشون؟

لینک به دیدگاه
شیرینی ؟؟؟ سر به سرم نذار مهندس....:hanghead:

سوغاتی رو البته تاپیک خنده بازار گذاشتم میتونی بری ببینی....

چطوره اوضاشون؟

والا این دوستای من یه تختشون کمه در هر حالتی می خندن حتی اگه گند زده باشن به هر چی کنکور ارشده:ws3:

خب دیگه کسی ارشد نداده هستی خانوم فعلا پرچم دست شوماست من شیرنیمو میگیرم به هر حال:w02:

لینک به دیدگاه
میلاد تنهاخوری نکن :banel_smiley_4:

منم هستما

سلام به همه

هستی خانم ای کاش سیاه نمی کردید

شانستون خیلی بالا میرفت

چرااینکار را کردید؟

حالا کاریه که شده.من الان حال هستی رو درک میکنم.دیگه سرزنشش نکنین:sad0:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

مهرآذین عزیز حالا با معنیش کار نداشته باش.الان دوستان نمیگن چرا این همه سکوت میکنن؟؟؟میگم چه غلطی کردین دهه:vahidrk:

لینک به دیدگاه
مهرآذین عزیز حالا با معنیش کار نداشته باش.الان دوستان نمیگن چرا این همه سکوت میکنن؟؟؟میگم چه غلطی کردین دهه:vahidrk:

خانم اجازه :mrsbeasley:

ما به کوری چشم امریکا و برای اینکه تو دهنی بهش زده باشیم شرکت نکردیم

..........

البته من هنوز بخاطر اینکه نمیدونم چرا باید ارشد شرکت کنم و فوق لیسانس بگیرم تردید دارم چون هنوز از درسای لیسانسم چیز زیادی نفهمیدم

لینک به دیدگاه
خانم اجازه :mrsbeasley:

ما به کوری چشم امریکا و برای اینکه تو دهنی بهش زده باشیم شرکت نکردیم

..........

البته من هنوز بخاطر اینکه نمیدونم چرا باید ارشد شرکت کنم و فوق لیسانس بگیرم تردید دارم چون هنوز از درسای لیسانسم چیز زیادی نفهمیدم

درود بر رزمندگان بی نام و نشان

مانیز به خاطر اینکه شانس بیشتری به بقیه دوستان بدیم شرکت نکردیم

چون قبول میشدم گفتم الکی فضاپر نشه:ws28:

لینک به دیدگاه

:ws28:عه!چرا آخه؟؟؟البته از طرز فکرت خوشم اومد.اما یه مساله رو یادت باشه اونم اینکه عمر در گذر است!:whistle:

اما من دقیقاً بخاطر توو دهنی زدن به آمریکا توی آزمون شرکت کردم وبا رتبه نجومی مجاز شدم!:ws28:و با اعتماد به نفس کامل هم انتخاب شهر هم زدم!:ws3:

لینک به دیدگاه
دوستان عزیز با عرض معذرت امسال ارشد چه غلطی کردین؟؟؟

من یه غلط خعـــــــــــــلی خوب کردم :ws3: ارشد قبول شدم انتخاب رشته کردم

انتخابام هم :

صنایع شریف روزانه

صنایع امیرکبیر روزانه

" تهران "

" علم و صنعت "

یکیشو حتما قبولم

پ.ن :کپ کردین خدایی :ws3::whistle:

لینک به دیدگاه
من یه غلط خعـــــــــــــلی خوب کردم :ws3: ارشد قبول شدم انتخاب رشته کردم

انتخابام هم :

صنایع شریف روزانه

صنایع امیرکبیر روزانه

" تهران "

" علم و صنعت "

یکیشو حتما قبولم

پ.ن :کپ کردین خدایی :ws3::whistle:

ای جونممممم حتماً دوتامون باهم قبولیم.شک نکن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...