رفتن به مطلب

5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟

• 1
    • 1
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0

ارسال های توصیه شده

در این 22 روز باقی مانده تا پایان سال اگه کاری پیدا نکنم از 15 فروردین انشالله میرم برای ارشد....:a030:

برنامه ش هم روز 14 هم مشخص میشه:w16:

خب دوستان این پست من یادتون هست؟

فکر کنم شاغل شدم تا پایان سال:ws28: اما خب میتونم وقتای بعد از کار رو به خوندن اختصاص بدم...از دفتر برنامه ریزی قلم چی هم احتمالا استفاده کنم....

رشته امتحانی که مسلما صنایع-صنایع میدم...آزمون رو هم شاید ثبت نام کردم.....

دیگه خب به نظرم من از همون بعد عید شروع کنم...اگه شاغل باشم...فکر کنم خوبه...کسی نظری نداره؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 388
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فکر کنم شاغل شدم تا پایان سال:ws28: اما خب میتونم وقتای بعد از کار رو به خوندن اختصاص بدم...از دفتر برنامه ریزی قلم چی هم احتمالا استفاده کنم....

دیگه خب به نظرم من از همون بعد عید شروع کنم...اگه شاغل باشم...فکر کنم خوبه...کسی نظری نداره؟

انشاالله که تجربه خوبی براتون باشه و موفق باشید

بهبت مشاوره پیشنهاد میکنم از دانش مشاور مطمئن بشید قبلا!تجربه من میگه خیلی از این به اصطلاح مشاورا غیر از زبون هیچی ندارن!

البته اگه تهرانید احتمالا گزینه های خوبی دم دستتون هست!

دپارتمان تخصصی صنایع

فقط توی زمینه صنایع فعالیت میکنه.آزمون و کلاس و اینا

طراحای سوالای آزموناشم خود ایوزیان و زاهدی سرشت و اینان!

تبلیغاشو حتما دیدی!

کرجم،خداروشکر شعبات موسسات هم نزدیک دانشگاه هست اما مرددم که کلاسا رو برم یا نه

بدبختی اینه که دانشگاه ما تازه امسال ارشد اونم مدیریت سیستم گرفته و کسی نیس که باهاش مشورت کنم

لینک به دیدگاه
راستی خانم مدیر شما چه رشته ای امتحان میدید؟ تصمیم گرفتید؟mba یا صنایع.

من که mba

خود من هم بیشتر انگیزه ام رو با همون دفتر برنامه ریزی بدست میاوردم

والا من مشکلم اینه که ریاضیاتم گرچه خوب بوده اما الان واقعاً یادم نیست! و همین طورم شنیدم اون استعداد و ... خیلی خیلی سخته و کلاس میخواد و منم اینجا شرایط کلاس رو ندارم...

فکر کنم همون صنایع -صنایع رو شرکت کنم.

سلام

بچه ها این دپارتمان ک میگین چیه؟ من تا حالا اسمشم نشنیده بودم :5c6ipag2mnshmsf5ju3 کجاست؟ چجوریه؟

منم جز کنکوری های 91 حساب کنیناااااا :5c6ipag2mnshmsf5ju3 به منم بگید هرکس هر کاری کرد :5c6ipag2mnshmsf5ju3

دی:

شما که استادمونی:icon_gol:

ما نیز در کنکور 91 شرکت می کنیم!

نظرتون راجع به تغییر رشته برای ارشد چیه ؟اونم از صنایع به مکانیک؟!آخه دیگه خوشم نمیاد از صنایع....

به سلامتی

به تالار هم خوش اومدین

والا خیلی خیلی انتخاب سختی کردین! دیدم از مکانیک بیان صنایع اما از صنایع نه! دروس مکانیک اونقدر راحت نیست که بتونین با یه کلاس سرهمش کنین...

لینک به دیدگاه

هستی جان به سلامتی

منم کار میخوام:hanghead:

به نظر منم حالا که شاغلی حتما از بعد از عید شروع کن...

البته نمدونم تایم کاریت چجوره اما سعی کن زیاد قرارداد نبندی چون واقعاً خسته بودن توی درس خوندن اثر میذاره

لینک به دیدگاه

آخه وقتی کار هست ادامه تحصیل چرا؟

میزان تفاوت لیسانس صنایع با ارشد در حقوق ماهیانه خیلی اندکه!

لینک به دیدگاه
تا کنکور 92 تقریبا 48-47 هفته مونده ،بیشتر دوستان هم استارت کنکور رو از بعد تعطیلات عید میزنن ،سوال من اینه که آیا بعد از انتخاب رشته مورد علاقه تون از دفتربرنامه ریزی برای مطالعه خودتون استفاده میکنید؟ ایا از مشاوره هم کمک میگیرید؟ یا صرفا بر اساس تجربه ای که در کنکور کارشناسی بدست اوردید استفاده میکنید ؟

و سوال دیگه ام اینه که خیلیا میگن از تابستان باید شروع کرد تا احساس خستگی کمتری به فرد وارد شه و انگیزه اش هم ازدست نره نظر شما چیه؟ چیکار می کنید که یکسال، مداوم انگیزه برای درس خواندن هم برای دروس دانشگاه هم برای ارشد داشته باشید؟

رفیق شما قبلا خبرنگار نبودی:w02:

من که شدیدا به مشاوره نیاز دارم

من فکر میکنم اگر هدف داشته باشیم خسته نمیشیم

واقعا ببینیم لازم هست ارشد بخونیم

من هرگز دوست ندارم اشتباه 4 سال لیسانس رو تکرار کنم برا همین اساسی دارم به این مطلب فکر میکنم تا ببینم ارزش داره بخشی از عمرم رو صرف گرفتن مدر ک ارشد کنم یا نه!

لینک به دیدگاه

هستی خانوم

شیرنی ما فراموش نشه:ws3:

من نظر خاصی ندارم

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستای گلم...:icon_gol:

ممنون آقای1716 (معذرت میخوام اسمتون رو نمیدونم).امیدوارم شما هم موفق باشید.

ایشالله نازنین جان شما هم یه کار خوب پیدا میکنی...ساعت کاری و باقی مسائل رو نمیدونم هنوز...اما سعی میکنم برای درس خوندن هم وقت بذارم...

هانیه جان دیگه چند سال بعد کسی به لیسانس بها نخواهد داد...تا دیر نشده باید بگیریم بذاریم زیر سرمون...

مهندس خوشفکر عزیز خوب شد گفتی ...شیرینی پس کووووو؟؟؟ دست خالی اومدی؟ فارغ التحصیلی م رو هم یه تبریک خشک و خالی نگفتی...حالا شیرینی اومدی بگیری؟:vahidrk:

بذار قطعی بشه حقوقم مشخص شد میام به حضورتون میرسم:w16:

لینک به دیدگاه
ممنون از دوستای گلم...:icon_gol:

مهندس خوشفکر عزیز خوب شد گفتی ...شیرینی پس کووووو؟؟؟ دست خالی اومدی؟ فارغ التحصیلی م رو هم یه تبریک خشک و خالی نگفتی...حالا شیرینی اومدی بگیری؟:vahidrk:

بذار قطعی بشه حقوقم مشخص شد میام به حضورتون میرسم:w16:

مگه فارغ التحصیل شدی:whistle:

تبریک میگم حالا باید دوبل شیرنی بدی:ws3:

ارشد رو هم بگیری پایه حقوقت میره بالا خوبه اونورم ازت شیرنی میگرم

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
هم فک کنم قبل از تصمیم به استارت ارشد مفید باشه

لینک به دیدگاه
هم فک کنم قبل از تصمیم به استارت ارشد مفید باشه

یه ذرش رو خوندم جالب بود مرسی:w16:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام به دوستان راهیان...

یه چیزی برای من نا مفهومه. برای ارشد، از اون 5 درس اختصاصی، باید فقط 10 سوال مربوط به یک درس رو بزنیم یا اینکه هر 50 سوال مربوط به هر 5 درس رو باید پاسخ داد؟ تو تاپیکای قبلی حرف شده بود از ضریب 5. میخواستم بیزحمت یکی برام توضیح بده.:hanghead:

مرسی

لینک به دیدگاه

درود:icon_gol:

دوستان میگم یه لیستی از ارشدیای امسال تهیه کنیم که بدونیم چندتا رقیب ِ دوست داریم ، اینطوری هم میتونیم به همدیگه کمک کنیم هم میشه یک تلنگر به هممون که از تلاش دست نکشیم.

در ضمن موقع اعلام نتایج هم میفهمیم که باید بریم از کی بپرسیم d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif

--------------------

اسامی شرکت کنندگان امسال و البته قبول شدگان سال دیگه انشالا d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif

1. نازی گل گلاب

2. لورنا گل گلاب

3.حنانه گل گلاب

4. یوحنا گل گلاب

5. ؟

و...

اضافه کنید1npvi95ovegf5vrn3ymb.gif

لینک به دیدگاه
سلام به دوستان راهیان...

یه چیزی برای من نا مفهومه. برای ارشد، از اون 5 درس اختصاصی، باید فقط 10 سوال مربوط به یک درس رو بزنیم یا اینکه هر 50 سوال مربوط به هر 5 درس رو باید پاسخ داد؟ تو تاپیکای قبلی حرف شده بود از ضریب 5. میخواستم بیزحمت یکی برام توضیح بده.:hanghead:

مرسی

من متاسفانه متوجه سوالت نشدم حنانه خانوم!؟:ws52:

سوالاتت رو اینجا مطرح کن

http://www.noandishaan.com/forums/thread82242.html

درود:icon_gol:

دوستان میگم یه لیستی از ارشدیای امسال تهیه کنیم که بدونیم چندتا رقیب ِ دوست داریم ، اینطوری هم میتونیم به همدیگه کمک کنیم هم میشه یک تلنگر به هممون که از تلاش دست نکشیم.

در ضمن موقع اعلام نتایج هم میفهمیم که باید بریم از کی بپرسیم d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif

--------------------

اسامی شرکت کنندگان امسال و البته قبول شدگان سال دیگه انشالا d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif

1. نازی گل گلاب

2. لورنا گل گلاب

3.حنانه گل گلاب

4. یوحنا گل گلاب

5. ؟

و...

اضافه کنید1npvi95ovegf5vrn3ymb.gif

بدرود:ws3:

لیست نمیخواد که مشخصه دیگه حتی رتبه ها هم مشخص شده :whistle:

لینک به دیدگاه

با سلام.

تحلیل جامع آزمون صنایع 1391 + پاسخ نامه کاملاً تشریحی دروس تخصصی را می توانید از لینک ذیل دریافت نمایید.

اولین طوفان تقدیم به مدیر..:whistle:

لینک به دیدگاه
با سلام.

تحلیل جامع آزمون صنایع 1391 + پاسخ نامه کاملاً تشریحی دروس تخصصی را می توانید از لینک ذیل دریافت نمایید.

اولین طوفان تقدیم به مدیر..:whistle:

دمت گرم :w02:

طوفان حنانه زد رو دست طوفان کاترینا:ws3:

این جور فایلها رو میتونی لینکش رو تو این بخش ها هم قرار بدی.

http://www.noandishaan.com/forums/thread8688-2.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread72040.html

لینک به دیدگاه

سلام یه سوال شما برای کنکور 91 استارت زدید پس کنکور 90 یعنی همین کنکور قبلی ارشد چی شد؟ کسی برای اون استارت نزده بود؟

راستی کیا هستند که استارت زدند که مایه لیستی تهیه کنیم بعد شیرینیشو بگیریم اونم به ترتیب از بهترین رتبه به پایین

خوبه؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سیلااااااااااام

خواهران وبرادران گرامی یه سوالی برام پیش اومده یعنی یه مسئله ای هست که سالها ماهها و روزها ذهن من رو به خودش مشغول کرده:ws3:

هست کسی تو جمع بچه ها که بخواد ارشد رشته ی دیگه ای شرکت کنه؟

لینک به دیدگاه
سیلااااااااااام

خواهران وبرادران گرامی یه سوالی برام پیش اومده یعنی یه مسئله ای هست که سالها ماهها و روزها ذهن من رو به خودش مشغول کرده:ws3:

هست کسی تو جمع بچه ها که بخواد ارشد رشته ی دیگه ای شرکت کنه؟

نه:ws3: تا صنایع هست رشته ی دیگه معنی ای نمیده:a030:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...