رفتن به مطلب

5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟

• 1
    • 1
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0

ارسال های توصیه شده

• 3 ماه بعد...
  • پاسخ 388
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من که تصمیم گرفتم تا کار پیدا نکردم دنبال ارشد نرم ( با این تفاسیر فک کنم 10-20 سال بعد ارشد شرکت کنم:ws3:)

سلام

خوب کاری میکنی :a030:

من که واسه کار هر جا رفتم به دره بسته خوردم. انگار تموم درا بسته است. زندگی به کام یه عده ای خاصی هست. من که خیلی فکر کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم. خیلی سخته تو این سن بعده این همه درس خوندن بفهمی همه آرزوهات و داشتن درامد و کار و ازدواج و.. همش توهم بوده. جند روز کارگری میرم بعد چند روز خونه میشنم بعد دوباره همین سیکل ادامه داره. زندگی همین جور میگذره. واقعا پارتی واسه کار چه کارها که نمیکنه! خداییش معجزه میکنه که منم ندارم :4564:

اینکه که هر چی مدرک پایین تر باشه کار بیشتر پیدا میشه.

من که ترجیح میدم وقتمو به بطالت بگذرونم ولی دیگه درس نخونم. ادامه دادن فقط واسه بچه پول دارها و پارتی دارهاست. چه فایده 2ساله دیگه هم ارشد بگیری باز دوباره عقب تر از اینجایی که هستی...

لینک به دیدگاه
سلام

خوب کاری میکنی :a030:

من که واسه کار هر جا رفتم به دره بسته خوردم. انگار تموم درا بسته است. زندگی به کام یه عده ای خاصی هست. من که خیلی فکر کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم. خیلی سخته تو این سن بعده این همه درس خوندن بفهمی همه آرزوهات و داشتن درامد و کار و ازدواج و.. همش توهم بوده. جند روز کارگری میرم بعد چند روز خونه میشنم بعد دوباره همین سیکل ادامه داره. زندگی همین جور میگذره. واقعا پارتی واسه کار چه کارها که نمیکنه! خداییش معجزه میکنه که منم ندارم :4564:

اینکه که هر چی مدرک پایین تر باشه کار بیشتر پیدا میشه.

من که ترجیح میدم وقتمو به بطالت بگذرونم ولی دیگه درس نخونم. ادامه دادن فقط واسه بچه پول دارها و پارتی دارهاست. چه فایده 2ساله دیگه هم ارشد بگیری باز دوباره عقب تر از اینجایی که هستی...

سلام

خیلی هم ناامید نباشید، درست میشه

بنظرم اگر سابقه کار داشته باشیم(حتی یکی، دو سال) و بعدش ارشد شرکت کنیم، دوره ارشد تازه برامون معنا پیدا میکنه، تا ب مشکلات و مسئله هایی توی کار برخورد نکرده باشیم دروس ارشدم مثل دوره لیسانس میمونه ک فقط داریم حفظ میکنیم و ازش استفاده نمیکنیم و برای پایان نامه هم حداقل میتونیم چندتا موضوعی که مورد توجه بازار کار باشه انتخاب کنیم که بعدا بدردمون بخوره

لینک به دیدگاه
سلام

خیلی هم ناامید نباشید، درست میشه

بنظرم اگر سابقه کار داشته باشیم(حتی یکی، دو سال) و بعدش ارشد شرکت کنیم، دوره ارشد تازه برامون معنا پیدا میکنه، تا ب مشکلات و مسئله هایی توی کار برخورد نکرده باشیم دروس ارشدم مثل دوره لیسانس میمونه ک فقط داریم حفظ میکنیم و ازش استفاده نمیکنیم و برای پایان نامه هم حداقل میتونیم چندتا موضوعی که مورد توجه بازار کار باشه انتخاب کنیم که بعدا بدردمون بخوره

دوست عزیز هیچ چیز درست نمیشود. وضع همینی که هست. چرا امیدی الکی بدیم. باید قبول کنیم یه راههه طولانی آمدیم ولی هیچ نتیجه ای نداشته. من نمدونم چرا یکسری از دوستان نمیخوان قبول کنن این چیزا رو! یا شاید شما هنوز فارغ التحصیل نشده اید و سرتان به سنگ نخورده؟!

والله ما آخرش نفمیدم کی میخواد وضع کار درست شه!!!!!!!!!!!!! ما الان داریم تو حال حرف میزنیم. قبل و بعد رو بیخیال

دوست عزیز سابقه کار واسه شاید واسه 10% شرکت ها اونم شرکت های معتبر خصوصی مهم باشه که دنباله جذب افراد متخصص هستند و کار بلد هستند. 90% دیگه جاها اصن برای کارشون آدم با سابقه نمیخوان. هم این مسائل سابقه کاری بهونه هس.

من خودم فقط یک چیزی رو قبول دارم اونم پارتی هستش. البته تو رشته ما. رشته های دیگه شاید بدون پارتی بشه. خلاصه خودم دیدم این پارتی چه کار که نمیکنه. مثلا کاری که پروسش شاید تا 2سال طول بکشه( دیگه حداکثر شو گفتم) طی یه هفته تمام میشه!

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی کارشناسی ارشد اعلام شد... 14 بهمن ماه....خیلی عجله داشتن که زود اعلام کنند:hanghead:،2 هفته هنوز مونده....:ws3:

اعلام نتایج اولیه هم حدود 3 ماه بعد یعنی نیمه دوم اردیبهشت ماه خواهد بود...

با آرزوی موفقیت برای همه کنکوری های عزیز ....:icon_gol::ws37:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام به همگی دوستانی که کنکور دارن...:icon_gol:

از فردا میتونید کارت ورود به جلسه رو بگیرید... :w16:

این اطلاعیه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
رو حتما ببینید...

موفق باشید

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...

من امسال آزمايشي شركت كردم ! مجاز شدم

همه زير گروه ها تقريبا 4000

اصلا چيزي نخونده بودم تازه برخي منابع رو هنوز تو دانشگاه برنداشتم كه ببينم اصلا چي به چي هست !

انشالله بهمن امسال به ياري خداوند با رمز الله اكبر برگه پاسخنامه را بمبارن ميكنيم ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...