رفتن به مطلب

5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟

• 1
    • 1
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0

ارسال های توصیه شده

جواب غرور انگیزی بود ولی درست نیست چون ممکنه بچه ها یه سری بروند سمت مدیریت واونجا کنکور بدهند مثل خودم که از صنایع رفتم مدیریت البته سال پیش

امسال هم ممکنه بچه ها رفته باشند

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 388
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دکتر ایوزیان در همایش صنایع دانشگاه بوعلی:

کنکور گرایش صنایع صنایع سخت تر ولی ادامه تحصیل آن راحتتر است ولی کنکور رشته ی تحلیل سیستم راحت و ادامه تحصیل در آن سخت تر است

حالا چه گرایشی میخواین برین؟:ws38:

لینک به دیدگاه
دکتر ایوزیان در همایش صنایع دانشگاه بوعلی:

کنکور گرایش صنایع صنایع سخت تر ولی ادامه تحصیل آن راحتتر است ولی کنکور رشته ی تحلیل سیستم راحت و ادامه تحصیل در آن سخت تر است

حالا چه گرایشی میخواین برین؟:ws38:

زدین تو خال:w000: چند سال پیش حدود 40 شاگرد ایشون آمار زدن 100 درصد:w58:

لینک به دیدگاه
جواب غرور انگیزی بود ولی درست نیست چون ممکنه بچه ها یه سری بروند سمت مدیریت واونجا کنکور بدهند مثل خودم که از صنایع رفتم مدیریت البته سال پیش

امسال هم ممکنه بچه ها رفته باشند

اولش می خواستم mba شرکت کنم اما الان... صنایع

نه:ws3: تا صنایع هست رشته ی دیگه معنی ای نمیده:a030:

من خودم به فکرش افتادم برم سراغ مدیریت ولی درونم میل به خوندن صنایع داره :ws3:

لینک به دیدگاه
مدیریت از همه ی رشته ها میان برا کنکورش

اما صنایع مخصوصا گرایش صنایع صنایع کار هرکس نیست

رقیب کمتره:icon_razz:

اتفاقا تو یه همایشی شرکت کردم واسه پوران پژوهش بود اونجا گفتن که صنایع قبول شدنش نسبت به باقی رشته ها سخت تره البته فکر کنم منظورش رشته های مهندسی بود ولی کلا میگفت تقاضا زیاده عرضه کم:ws3:

لینک به دیدگاه
زدین تو خال:w000: چند سال پیش حدود 40 شاگرد ایشون آمار زدن 100 درصد:w58:
25 سالگی دانشجوی دکترا بوده

کتابش هست برا امار هرکی خوب بخونتش میونه تستاشو بزنه

لینک به دیدگاه
اتفاقا تو یه همایشی شرکت کردم واسه پوران پژوهش بود اونجا گفتن که صنایع قبول شدنش نسبت به باقی رشته ها سخت تره البته فکر کنم منظورش رشته های مهندسی بود ولی کلا میگفت تقاضا زیاده عرضه کم:ws3:

سخت هست ولی رقیبات فقط صنایعی هستن نه از رشته های دیگه!

لینک به دیدگاه

شرکت کنندگان تقریبا 6000نفر و قبولی سراسری 650نفر

یه چیز دیگه اینکه ، درسته از رشته های دیگه نمیان ولی درنظر بگیرید چه تعداد افراد قوی هستند که سال قبلش قبول نشدن یا به هر دلیلی سال بعد شرکت میکنن

منظورم اینه که درسته تعداد شرکت کننده کم هست اما همشون افراد قوی هستند برعکس مدیریت که شاید همه ی شرکت کنندگانش قوی نباشن و یکسری فقط سیاهی لشکر باشن

لینک به دیدگاه
سخت هست ولی رقیبات فقط صنایعی هستن نه از رشته های دیگه!

اختیاردارید از بقیه رشته ها هم می آیند مخصوصا ریاضی کاربردی و آمار خصوصا که شانس قبولیشون توپه برای همینه که اصلا من صنایع نرفتم چون دیدم تو چندتا دانشگاه که خیلی بچه ها آمارندیاریاضی و اصلا هیچی از صنایع حالیشون نیست و به برکت زدن آمار و ریاضی کنکور به راحتی قبول می شوند

البته اشتباه نشه من مدیریت روی علاقه ام بود ولی به صنایع فوق العاده معتقدم حتی مرتب به دانشکده سابقم سرمیزنم یه مجله توی دانشکده مون کار می کرد بچه ها بهم پیشنهاد همکاری دادند ولی دیگه وقت نداشتم

این حرفها راکه گفتم از اساتیدم پرسیدم ازخودم نگفتم

لینک به دیدگاه
من هم جدیدا وسوسه شدم برای مدیریت استراتژیک ...اما صنایع یه چیز دیگه س..فقط صنایع:a030:

سلام برشما مدیریت استراتژیک کجا پذیرش داره؟ مواد امتحانیش چیه؟ من این رشته را واقعیت بگم ندیدم اگر تونستید مدیریت اجرایی شرکت کنید خیلی رشته پرکاربردیه و جدیده هنوز اشباع نشده

البته صنایع هم خیلی خوبه ولی برگ برنده باکسی هست که هم پژوهش خوب باشه و هم کارکنه که بعدش بتونه سابقه را برای استخدام روکنه دهان ها ببنده و راحت استخدام شه

لینک به دیدگاه
اولش می خواستم mba شرکت کنم اما الان... صنایع

نمیدونم چرابه ارشد فکر میکنم روزا( که دانشگاهم) ،دوست دارم ارشد، صنایع شرکت کنم و بعدازظهر و شب mba :ws52::whistle:

هردو این رشته ها رو هم دوست دارم اما نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم

لینک به دیدگاه

خب تا الان یه دور خوندین دیگه؟:ws3:

9644180429_240.jpgکتاب "زندگی یعنی...رهایش" اثر: باربارا دابس٬خلاصه ی کتاب "زندگی یعنی...رهایش" اثر باربارا دابس با دخل و تصرف. قسمت اول:

موانع رهایش و راههای فائق آمدن بر آنها:

۱-باورها وعادات ما: این مورد را آنقدر شنیدید و در جاهای مختلف خواندید که لازم نمی بینمدر این مورد بیشتر توضیح دهم٬فقط یک مثال:این باور که چیزی به غیراز خود ما و خارج از وجود ما٬ قادر به شادی بخشیدنو تحقق آرزوهای ماست اشتباه است.

۲-وابسته کردن خوشبختی خود به موقعیت ها وشرایط خارجی:جملات زیر اشتباه هستند:خوشبختم اگر در کنکور کارشناسی ارشد قبول شوم.خوشبختم اگر همسرم همه ی ویژگی های مورد علاقه ی من را داشته باشد. خوشبختم اگر...چرا اشتباه است؟ چون زندگی هرگز همه چیز را به انسان تمام و کمال نمی دهد.به همین سادگی!پس اگر در مورد خوشبختی مثل جملات بالا بیندیشیم٬هیچ وقت احساس خوشبختی نخواهیم کرد. پس :خوشبختم اگر تمام تلاش خود را برای قبولی در کنکور کارشناسی ارشد انجام دهمحتی اگر قبول نشوم. خوشبختم اگر...

۳-هدف هایی که برای خود تعریف می کنیم:فکر کنم یک مثال از خودم موضوع را کاملا مشخص کند:قبلا گفتم هدفم قبولی در دانشگاه شریف در کنکور کارشناسی ارشدامسال (بهمن 88) می باشد.یک هدف را انتخاب کردم تا تلاشهایم جهتدار شوند. انگیزه ایجاد شود. یک انرژی و استرس مثبتدر من بوجود آید تا به سمت جلو حرکت کنم.fly.jpgاما رهایش به من می گوید:این هدف نباید جزیی از وجودت گردد. نباید بگذاری استرس این هدف سنگین،تو را هلاک سازد. باید استرس را کنترل کنی. از الان نباید به این موضوع فکر کنی که:" بهار 89 جواب کنکور می آید٬ اگر در دانشگاه شریف قبول نشوم٬جواب دوستان را چه بدهم جواب خانواده را چه بدهم و..."هدفت را به دوستانت گفتی٬ به پدر٬مادر و خواهرت گفتی٬ که اینقدر بی خیال نباشی٬یک نیروی محرکی ایجاد شود تا به سمت جلو حرکت کنی٬همین وبس.

۴-احساسات منفی که در خود می پرورانیم: مثل بغض٬ کینه٬ نفرت٬ میل به انتقام٬ ترس و...

۵-عدم توانایی در پایان بخشیدن٬ جداشدن و پشت سرگذاشتن چیزهایی استکه دیگر لزومی به نگهداری یا ادامه دادن آنها وجود ندارد:اگر امسال در کنکور قبول نشدی اگر ... :حق داری ناراحت شوی. این ناراحتی هم بستگی به میزان تلاشتبرای قبولی در کنکوردارد٬هر چقدرتلاشت برای رسیدن به هدف بیشتر بود ناراحتی هم بیشتر(در صورت نرسیدن به هدف) اما برای مدتی ناراحت باش24 ساعت٬ 48 ساعت یا یک هفته. بعد از این مدت شعارت این باشد:تا شقایق هست زندگی باید کرد.

منبع:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

امیدوارم انرژی + گرفته باشینavatar3086_2.gif

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام بچه ها

خصوصا مسئول این بخش.

این کوچیکش یادم رفته خوووووف:ws3:

بچه ها به نظرتون با توجه به فاصله ای که من با درسا گرفتم بهتره MBAشرکت کنم یا صنایع؟

البته تحقیقات خودم گفته صنایع.به این دلیل که اگر قبول شم میتونم اینجا از طریقی بورس بگیرم.

بگین تا منم برنامم رو بذارم و باهم اکی کنیم.

لینک به دیدگاه
سیلااااااااااام

خواهران وبرادران گرامی یه سوالی برام پیش اومده یعنی یه مسئله ای هست که سالها ماهها و روزها ذهن من رو به خودش مشغول کرده:ws3:

هست کسی تو جمع بچه ها که بخواد ارشد رشته ی دیگه ای شرکت کنه؟

اوهوم

بعد از مدتها درگیری با خودم:banel_smiley_4:

میخوام مدیریت صنعتی شرکت کنم من

از اول تیرم شروع میکنم طوفانی میخونم:w16:

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

خصوصا مسئول این بخش.

این کوچیکش یادم رفته خوووووف:ws3:

بچه ها به نظرتون با توجه به فاصله ای که من با درسا گرفتم بهتره MBAشرکت کنم یا صنایع؟

البته تحقیقات خودم گفته صنایع.به این دلیل که اگر قبول شم میتونم اینجا از طریقی بورس بگیرم.

بگین تا منم برنامم رو بذارم و باهم اکی کنیم.

هی این فاصله ای که از درسا گرفتی رو تکرار کن تو:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...