رفتن به مطلب

5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. 5 تا درس تخصصی رو چه جوری میخونین؟

• 1
    • 1
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0

ارسال های توصیه شده

پس این کاروان کی راه میافته؟؟؟

شترامون دق کردننا:ws28:

سلام،حال شما؟خوبین؟

من که تازه در حال بستن بار هستم

ایشاالله 2 روز مونده ب کنکور شروع می کنیم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 388
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام،حال شما؟خوبین؟

من که تازه در حال بستن بار هستم

ایشاالله 2 روز مونده ب کنکور شروع می کنیم:ws3:

به به

سلام مهندس.مرسی عالی عالیم.

دی:

حالا داری چی میبندی مزنه!!!:ws3:

منتظر شوما بودیم دیگه:ws3:

مگه من شتربانممممممممممممممممم:vahidrk::whistle:

خوب بچه ها من میخوام سیستم شرکت کنم...کتابامم اکی هست، برنامه و همه چیز ردیف فقط مونده خودم برم سراغشون:ws28:

لینک به دیدگاه
به به

دی:

منم احتمال 100 درصد مدیریت صنعتی شرکت می کنم

احتمالش هم برای اینکه ممکنه منصرف بشم

فکر کنم بعد از کنکور ارشد و بعد از این همه جستجوی رشته ، بتونم ی کتاب در مورد کل رشته ها بنویسم:ws3:

لینک به دیدگاه
به به

دی:

مگه من شتربانممممممممممممممممم:vahidrk::whistle:

خوب بچه ها من میخوام سیستم شرکت کنم...کتابامم اکی هست، برنامه و همه چیز ردیف فقط مونده خودم برم سراغشون:ws28:

سلام و درود برنازی خانم خوبید؟کم پیداشدید؟کجابودید تواین مدت جاتون خالی بود

خیلی عالی اتفاقا سیستم خیلی گرایش خوبیه انشالله موفق باشید

منم احتمال 100 درصد مدیریت صنعتی شرکت می کنم

احتمالش هم برای اینکه ممکنه منصرف بشم

فکر کنم بعد از کنکور ارشد و بعد از این همه جستجوی رشته ، بتونم ی کتاب در مورد کل رشته ها بنویسم:ws3:

پس بالاخره تصمیمت را گرفتی مهندس

خوشت اومد از رشته(یعنی به اصطلاح خودمونی حال کردی بارشته؟:ws28:)

موفق باشید علی آقا مطمئن باش اگر عزمت جزم باشه یه صندلی تو دانشگاه واسه خودت رزرو کردی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

پس بالاخره تصمیمت را گرفتی مهندس

خوشت اومد از رشته(یعنی به اصطلاح خودمونی حال کردی بارشته؟:ws28:)

موفق باشید علی آقا مطمئن باش اگر عزمت جزم باشه یه صندلی تو دانشگاه واسه خودت رزرو کردی:icon_gol:

ممنون،ایشاالله رتبه یک نشم نفر دوم منم

نسبت به رشته های دیگه از این بیشتر خوشم اومد، بعضی از دروسی هم که دوست داشتم در موردشون بخونم هم باید تو این رشته پاس کنم که چه بهتر

لینک به دیدگاه

گرایش « مهندسی سیستم های سلامت » و « مدیریت مهندسی » به کارشناسی ارشد مهندسی صنایع افزوده شد.

بر اساس مصوبه ۶ تیرماه ۱۳۹۱، شورای برنامه ریزی آموزش عالی گرایش « مهندسی سیستم های سلامت » به گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی صنایع افزوده شد، بر همین اساس گرایش « مدیریت مهندسی » نیز جایگزین « سیستم و بهره وری » شده است.

لینک به دیدگاه
اینا هم که فقط میشینن .اسه ما بیچاره صنایعی ها مصوبه میدن،هی درس اضافه میکنن،فردا هم میگن منبع شد 15 تا برین بخونین...:w000:

ای بابا پس نسل بیچاره من چی بگه که همه تز های آموزشی رومون پیاده شده

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[h=1]راه اندازی ۱۳ کد رشته جدید کارشناسی ارشد در دانشگاه جهاد دانشگاهی یزد[/h]

۲ی به نقل از ایرنا: یزد- رئیس دانشگاه جهاددانشگاهی یزد از افزایش ۱۳ کد رشته تحصیلی جدید به رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه خبر داد.

به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی یزد ˈسید حبیب الله میرغفوریˈ افزود: هم‌اکنون دانشگاه جهاد دانشگاهی استان در ۱۷ کد رشته کارشناسی ارشد شامل مدیریت صنعتی ، مهندسی سیستم‌های اقتصادی اجتماعی، برنامه ریزی سیستم‌های اقتصادی و مهندسی صنایع در سه شعبه یزد، اردکان و اشکذر دانشجو می پذیرد.

وی مهندسی معماری، مدیریت جهانگردی، پژوهش هنر، گرایش مواداولیه و رنگرزی فرش، صنایع دستی و مدیریت فناوری اطلاعات از دیگر رشته های این دانشگاه بیان کرد.

رئیس دانشگاه جهاددانشگاهی یزد یادآور شد: ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود این مقطع تحصیلی از ۱۸ شهریور ماه آغاز شده است.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 و هيجدهمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور

1391/07/11

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 و هيجدهمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور مي رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 از ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه 9/8/91 (نهم آبان ماه 1391)به صورت اينترنتي آغاز مي‌شود و تا ساعت 24 روز سه شنبه 16/8/91 (شانزدهم آبان ماه 91) پايان مي‌پذيرد.

دفترچه راهنماي شركت در آزمون از روز شنبه 6/8/91 بر روي سايت سازمان قرار خواهد گرفت و اطلاعيه اين سازمان در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان در نشريه پيك سنجش روز دوشنبه 1/8/91 منتشر و همزمان نيز بر روي سايت سازمان قرار داده مي‌‌شود.

ضمناً به اطلاع مي رساند كه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 در صبح و بعد از ظهر روزهاي چهارشنبه 18، پنج‌شنبه19 و جمعه 20 بهمن ماه 1391 برگزار خواهد شد.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

خب خب دوستان فکر کنم دیگه ثبت نام ازمون ارشد از امروز شروع شد، چشم رو هم بذاریم خود ازمونم شروع شده

ولی شما اصلا استرس نداشته باشین :ws3:

لینک به دیدگاه
خب خب دوستان فکر کنم دیگه ثبت نام ازمون ارشد از امروز شروع شد، چشم رو هم بذاریم خود ازمونم شروع شده

ولی شما اصلا استرس نداشته باشین :ws3:

استرس که نه...من هیجان دارم آزمونو ببینم:ws28: واسه همین هیجانمم نمیتونم بخونم...:5c6ipag2mnshmsf5ju3 جدی میگما انگار انتظار کسیو بکشی و از اومدنش خوشحال باشی و بعد نتونی هیچ کاری از خوشحالیت انجام بدی و فقط منتظرش باشی...حسم دقیقا همینه:ws3: خودم موندم این حسه این وسط چطور یهو به روح من نفوذ کرده:ws37::ws52:

لینک به دیدگاه
استرس که نه...من هیجان دارم آزمونو ببینم:ws28: واسه همین هیجانمم نمیتونم بخونم...:5c6ipag2mnshmsf5ju3 جدی میگما انگار انتظار کسیو بکشی و از اومدنش خوشحال باشی و بعد نتونی هیچ کاری از خوشحالیت انجام بدی و فقط منتظرش باشی...حسم دقیقا همینه:ws3: خودم موندم این حسه این وسط چطور یهو به روح من نفوذ کرده:ws37::ws52:

به به چه قدر خوب و با احساس توصیفش کردی:ws37:

ولی من فکر کنم امسال بتونیم رتبه های خوبی داشه باشیم از بچه های نواندیشان:w02:

لینک به دیدگاه

برای ثبت نام و دانلود دفترچه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
کلیک کنید (همون سایت سنجش)

نکته ی قابل تحمل اضافه شدن رشته ی لجستیک و زنجیره ی تامین و رشته ی مدیریت نو وفناوری است

و همچنین برای ازمون صنایع صنایع ضریب درس تحقیق بیشتر شد و ضریب3شد و همچنان زبان و امار با ضریب 2 و دروس تخصصی با ضریب5

لینک به دیدگاه
خیلی بد شده تحقیق رو ضریب 3 دادن:hanghead:

اتفاقا اگر بتونید خوب تحقیق بخونی این فرصت خیلی خوبیه به شرطی که ازش بهره بگیری

از دوستان کیا دارند شدید تلاش میکنند؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...