رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

[TABLE=width: 580]

[TR]

[TD=width: 240]سرو چمان من چرا ميل چمن نمي کند

[/TD]

[TD=width: 100]

[/TD]

[TD=width: 240] همدم گل نمي شود ياد سمن نمي کند:sad0:

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

• Like 10
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قد همون روزایی که مدرسه میرفتم و تو زمستون دعا دعا می کردم که برف بیاد و تعطیل بشه مدرسه دلم میخواد که فردا تعطیل بشه!!

ینی میشههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟:shad::w42::w14::w330:

• Like 12
لینک به دیدگاه

دیگر کسی نمانده که باهم آدم برفی درست کنیم.

اگر هم مانده حس و حالش را ندارد، میگوید برو بابا دلت خوشه......

رفقای بچگیم را میخوام که فردا که تعطیلم آدم برفی بسازم.

اما آدم برفی ذهن من هم خسته است.......:ws44:

ky2u84qgqutp4pf468.jpg

• Like 19
لینک به دیدگاه

امروز صبح مثه همیشه با نق زدنو و کلافگی از خواب نازنین پا شدم به خاطر یه واحد آزمایشگاه برم یونی که همه چیش برام تکراری شده ، فکرشو نمیکردم بعد از 4 سال خاطره ی جدید دیگه ای از اونجا برام ثبت شه .... اتوبوسهای یونی وسط راه توی برف گیر کردن چند کیلو متر تا دانشکده رو توی اون هوای مه آلود و برفی پیاده بالا رفتیم ... با اینکه استاد هم درست مثه ما توی برف گیر کرد و کلاس تشکیل نشد ولی خوشحالم از اینکه صبح بیدار شدم و با اون سختی خودمو به یونی رسوندم چون خاطره ی این روز "سخت و شیرین" رو با مدرک لیسانسی که قراره بگیرم عوض نمیکنم! :ws37:

omyflkkbo0mjxe0auto.jpg

• Like 22
لینک به دیدگاه

اولش این که عجب هوایی شده منم دیوونه ی ادم برفی...زده بود به سرم وسط حقانی پیاده شم برم برف بازی آیییییییییی مردم بهم بخندن دلشون باز شه که نگوووووووو...:biggrin:

دومش این که خدا عجیب با من بازیش گرفته هی حالم خوبه هی حالم بده...موندماااااااا از صبح تا شب صد دفعه تغییر حال میدم خب درست نیست بچه مردم چی میگن...کلا همه علامت تعجبن این روزا در برابر من...:w58:

• Like 16
لینک به دیدگاه

بگو چه مرگته دوباره میخونی

دوباره بی فایدست خودت که میدونی

بگو چه مرگته که بازم پر از حرفی

سراپا آتیشی تو این شب برفی.

هنوز منتظرییییییییی بیاد و یاره تو شه

بهاره تو مرده دلت چقدر خوشه

پرنده ای امااااااااااا اسیر کوچ خودت

همیشه هم میرسی به هیچو پوچ خودت

نگاه به اینه بکن چقدر شکسته شدی

شکستنت اما چقدر شکسته شدی

سحر تو راهه و تو دوباره بیتابی

چه مرگته دله من چرا نمیخوابی

نگوووو بهار چی شدهههههههه، برنده ی غمگین

برای هیشکی نخون؛ به پای هیشکی نشین

• Like 9
لینک به دیدگاه

بسيار مهم

یک خانواده معروف در شهری در نزدیکی دریاچه میشیگان امریکا پسر 25 ساله خود را در حادثه آتش سوزی منزل در چهارم ژوئن امسال از دست داد.

این پسر که دو هفته قبل از حادثه از دانشگاه Wisconsin-Madison فارغ التحصیل شده بود ، برای دیدن خانواده اش به خانه می آید. بعد از صرف ناهار با پدر به اتاقش می رود تا قبل از آمدن مادرش به خانه و دیدن او، کمی استراحت کند. اما مدتی بعد همسایه ها با دیدن آتش به 911 زنگ می زنند. متاسفانه پسر خانواده در این حادثه جان خود را از دست می دهد .

وقتی پلیس علت حادثه را جستجو می کند متوجه می شود که او از laptop در تخت موقع استراحت استفاده می کرده است.

استفاده از لپ تاپ در تخت بدلیل اینکه فن دستگاه بسیار گرم می شود و قابلیت خنک کردن سیستم را نخواهد داشت گاز مونواکسید کربن تولید می کند که کشنده و بی بو است و موجب خفگی می شود. همچنین دستگاه آتش می گیرد و خانه می سوزد.

تحقیقات نشان داد این پسر ابتدا از خفگی فوت نموده و سپس آتش سوزی رخ داده است.

لطفا مراقب باشید و هیچگاه در تخت و جایی که پتو و ملافه یا شرایطی مشابه وجود دارند که موجب گرم شدن لپ تاپ می شود، از این دستگاه استفاده نکنید.

حتی روی پای خود نیز نگذارید.

• Like 11
لینک به دیدگاه

بابا این ماهواره ام شری شده واسه ماها....سریال مارکوسه چیه pmc میزاره؟...

هی نو سیگنال میشه بابام و مامان و مادر بزرگم داد میرنن علیرضــــا علیرضــــا علیرضــــا علیرضــــا .....

جانم؟

بیا برو بالا همون کاری رو کردی دوباره بکن درست شه:viannen_38:

منم هلک و هلک قوری بدست آبجوش رو میریزم رو lnb ماهواره...

خوب شد خوب شد بیا ...ننه مرسی جای حساسش بود..کجاش بود مادر بزرگ؟

مادر بزرگ:مارکوس داشت ماچ میکرد :icon_pf (34):

• Like 15
لینک به دیدگاه
اولش این که عجب هوایی شده منم دیوونه ی ادم برفی...زده بود به سرم وسط حقانی پیاده شم برم برف بازی آیییییییییی مردم بهم بخندن دلشون باز شه که نگوووووووو...:biggrin:

دومش این که خدا عجیب با من بازیش گرفته هی حالم خوبه هی حالم بده...موندماااااااا از صبح تا شب صد دفعه تغییر حال میدم خب درست نیست بچه مردم چی میگن...کلا همه علامت تعجبن این روزا در برابر من...:w58:

عوضش من رفتم کلی برف بازی کردم :shad:

انقده حال داد

انگاری همین الان متولد شدم

هرچی حس کودکی داشتم همشو بدون هیچ ترسی ریختم بیرون

جیع

داد

بدو

بدو

شیطونی

یه اقا رو هم با گوله برف زدم بعدش هم قایم شدم ندید:ws17:

واااااااااااااااااااااااااای چقدر امشب حالم معرکه است :w14:

• Like 13
لینک به دیدگاه
خدا رو شکر همه حالشون خوبه امروز.

خواستم از حال بدم بنویسم اما دلم نیومد این شادی رو خراب کنم.

سلامتی هر چی بامعرفته

سلامتی دل در به درت سلامتی دل خونت

اینم میگذره دادا...زیاد غصشو نخور:icon_pf (17):

• Like 8
لینک به دیدگاه

به سلامتی عقرب! که به خواری تن نمی ده (عرض شود که عقرب وقتی تو آتیش می‌ره و دورش همش آتیشه با نیشش خودش می‌کُشه که کسی ناله‌هاشو نشنوه.)

به سلامتی اونی که بی کسه ولی ناکس نیست

به سلامتی همه خوبا که سخت مشغول شطرنج زندگی اند و نمیدونن ما مات رفاقتشون هستیم.

به سلامتی اونی که باخت تا رفیقش برنده باشه.

به سلامتی بچه های قدیم که با زغال واسه ی خودشون سبیل می ذاشتن تا شبیه باباهاشون بشن نه بچه های الان که ابروهاشون رو بر می دارن تا شبیه مادراشون بشن.

به سلامتی آسمون که با اون همه ستاره اش یه ذره ادعا نداره ولی یه سرهنگ با سه تا ستاره اش دهن عالم و آدمو سرویس کرده.

و به سلامتی میخی که هرچی توسرش زدن خم نشد.

و به سلامتی شراب ناب اندلس

securedownload.gif

• Like 9
لینک به دیدگاه
به سلامتی عقرب! که به خواری تن نمی ده (عرض شود که عقرب وقتی تو آتیش می‌ره و دورش همش آتیشه با نیشش خودش می‌کُشه که کسی ناله‌هاشو نشنوه.)

به سلامتی اونی که بی کسه ولی ناکس نیست

به سلامتی همه خوبا که سخت مشغول شطرنج زندگی اند و نمیدونن ما مات رفاقتشون هستیم.

به سلامتی اونی که باخت تا رفیقش برنده باشه.

به سلامتی بچه های قدیم که با زغال واسه ی خودشون سبیل می ذاشتن تا شبیه باباهاشون بشن نه بچه های الان که ابروهاشون رو بر می دارن تا شبیه مادراشون بشن.

به سلامتی آسمون که با اون همه ستاره اش یه ذره ادعا نداره ولی یه سرهنگ با سه تا ستاره اش دهن عالم و آدمو سرویس کرده.

و به سلامتی میخی که هرچی توسرش زدن خم نشد.

و به سلامتی شراب ناب اندلس

securedownload.gif

سرهنگ که ستاره نداره عزیزم . اون سروانه که ستاره داره و مال سرهنگ یه چی دیگه بهش میگن :vahidrk::vahidrk:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سرهنگ که ستاره نداره عزیزم . اون سروانه که ستاره داره و مال سرهنگ یه چی دیگه بهش میگن :vahidrk::vahidrk:

حالا ستاره نه سیاره

• Like 4
لینک به دیدگاه

2ساعت زير برف قدم زدم امروز...

مثل ديوونه ها ميرفتم زير درختا، بعد تكونشون ميدادم كل برف روش ميريخت سرم!

ولي بازم نشد...

• Like 20
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...