رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هر چی به خودم می گم اینجوری نیست بی خیال!

هی باز میاد!

بد بیاری رو می گم!

همش حس می کنم امسال خیلی نحسه!

و این حسم با این تجربه هایی که اتفاق می افته بیشتر تایید میشه:icon_razz:

نمیگم هیچی ولی واقعا خوشیاش نزدیک به هیچه!:icon_razz:

• Like 16
لینک به دیدگاه

میدونی چرا بغل کردن قشنگه؟؟؟

چون طرف راستت که قلب نیست همیشه خالیه....

وقتی بغلش میکنی قلب اونه که پرش میکنه....

:hanghead:

• Like 25
لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

خدایا مطمئنی حفظ آبروی من برات مهمه؟!!!

این کارا چیه که میکنی؟!!!

اگه قراره دستم رو بشه بهم بگو خووووووو.....خودم زودتر خودمو لو بدم راحت بشم.........:5c6ipag2mnshmsf5ju3

چرا هر بار که من احساس رضایت میکنم زرتی میزنی تو سر من بدبخت؟!!!!

این رسم بنده نوازی نیستاااااااا:icon_razz:

• Like 10
لینک به دیدگاه

از امروز به مدت یک هفته می خوام متفاوت زندگی کنم !

کلا غرغر کردن ممنوع ، عصبانیت ممنوع ، تنبلی ممنوع ، آهنگهای غمگین ممنوع ! حرفها و جملات منفی و "ندارم ، نمی شه ، امکان نداره و ..." از این دست افعال ممنوع !

زیاده روی در نشستن پشت کامپیوتر هم ممنوع !

به جاش فقط به داشته ها و آرزوها و چیزهایی که احساس خوبی در من به وجود می یارن ، به جای یادآوری مسائلی که باعث عصبانیت و ناراحتیم می شن ، فکر میکنم...

باشد که این رفتار تبدیل به عادتی پسندیده شود و تحولی عظیــــــــــــــــــــم در زندگی اینجانب به وجود آورددددددد hapydancsmil.gif

• Like 22
لینک به دیدگاه

تنها چیزی که میتونه در حال من تغییر و تحول ایجاد کنه دستکاری کردن و آوردن بلا سر چهارتا موی بیچاره ام هست... بازم یکم کوتاهش کردم .. باشد که حاله منم روبراه شود...

• Like 11
لینک به دیدگاه

شلنگ تخته می ندازن این روزا آدم های دو رو برم:w58:....باور کنین...:ws37:

گاهی حتی جفتکشان شبیه یک حیوان زحمتکش دراز گوشم می شه...:banel_smiley_4:

خوب می خوای جفتک بندازی،بالاخره آدمی دیگه ،یک نگاهی به پشتت بنداز ببین شاید طرف مو به موت پارک کرده...whistle.gif

افسار این جماعت رو باید پای درخت گردو بست!!!(به هزار دلیل،با کمی اطلاعات عمومی می رسین برای چی:ws37:)

پ.ن:می گن به موقع و به جا و به اندازه تو آخور چهار پایان علف بریز....تو هر کدوم از این عوامل افراط کنی....

چهارپای زحمت کش هوا برش می داره...شروع می کنه به شلنگ تخته انداختن....

بالاخره جواب هر افراطی،یک تفریطه دیگه!!!

• Like 12
لینک به دیدگاه

بعضی از آدما بد جور درگیرن ؛ خودشون دوست میشن ، خودشون رابطشونو باهات زیاد می کنن ، خودشون باهات صمیمی میشن ،خودشون رابطشونو کم می کنن ، خودشون قهر می کنن

بعد دوباره خودشون میان باهات دوست میشن و ....:hanghead:

• Like 21
لینک به دیدگاه

چطوره که همه این گسل ها یادشون افتاده باهم فعال بشن در اقصی نقاط ایران ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ws38:

.................................................................................................................................................

امروز همش این سوال تو ذهنم تکرار شد آیا می تونم ؟

.........................................................................................

امیدوارم داستان حمله اسرائیل به ایران داستان چوپان دروغگو نشه

..........................................................................................................

امروز دوبرابر سهمیه روزانه ام خوردم ورزشم نکردم اعصابم بشدت داغونه

.........................................................................................................

امیدوارم روزی نرسه که روزی هزار بار آرزوی مرگ زیر آوار در اثر زلزله 21 مرداد رو بکنیم آخه آینده خیلی ترسناکه

............................................................................................................................

خیلی بده که بغضی از روی خشم تو گلوت باشه و نتونی بشکنیش

..............................................................................................................

بعضیا منتظر موجودی بنام امام زمانن اما من هر روز به امید شنیدن یه خبر از خواب بیدار میشم خبری که از سال 88 هر روز منتظرش هستم اما اینکه وسعت خبر درچه حد باشه و ماهیتش از چی تشکیل شده باشه هیچ تصوری ندارم خبری که بشه بهش گفت نقطه عطفی در تاریخ (دست کم 300 اخیر ) ایران است

خبری که برق درخشان و زیبای امید رو به چشای جوونای ایران بیاره

یعنی ممکنه :sigh:

این بود سر خط اخبار دل من در شنبه 28 مرداد 1392 - یک هفته بعد از زلزله وحدت-محبت آفرین

• Like 18
لینک به دیدگاه

عربها به ما آموختند که بجای خوراک، بگوییم غذا ، که خودشان به پیشاب شتر میگویند،

آنها به ما آموختند که برای شمارش خودمان بجای تن از نفر که برای شمارش حیوانات

استفاده میکنند بکار بریم،

عربها به ما آموختند که بجای واق واق سگ ، بگوییم پارس که نام اولیه سرزمینمان است،

آنها به ما آموختند که بگوییم شاهنامه آخرش خوش است چون آخر شاهنامه ایرانیان از اعراب

شکست میخورند، آیا وقت آن نرسیده که با دگرگونی فرهنگی ، خود را از این همه کوچکی رها

کنیم ؟؟؟؟؟؟:a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه

بدبخت شدم رفت

ماه رو دیدن

وای خدا به خیر کنه این دو روز رو

خدا کنه مشکلی شرکت پیش نیاددددددددددددد:4564:

وگرنه اخراجمممممممممممممممممممممم :4564:

• Like 5
لینک به دیدگاه

از تفریحات سالم من این شده که هر روز وارد سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
شم و ببینم از زلزله های جدید چه خبر! :ws37:

دمش گرم! هیچ وقتم ناامیدم نکرده. همیشه 3-4 تا آپدیت توو بند و بساطش داشته!

• Like 14
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...