رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چند روز پیش تو انجمن بودم،ناخودآگاه احساس کردم جای چند نفر از بچه های قدیمی واقعا خالیه،مثله Essi , SH E I KH، این دو نفر واقعا جاشون خالیه

امروز تو وبلاگ یکیشون پستی دیدم که واقعا از ته دلم خوشحال شدم،امیدوارم هر جا هستن شاد و سلامت و خوشبخت باشن

خدا رو شکر میکنم که دیگران شاد و سلامت هستن و منم از شادی اونا خوشحال.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه

دلم تنگه:hanghead:...كاش كسي ازم مي پرسيد:اين روزا چه مرگته؟!چرا با همه دعوا داري؟!:hanghead:

كاش:sigh:...كاش كسي بود تا باهاش درددل مي كردم!:sigh:غمم روي دلم بدجوري سنگيني مي كنه!...كاش...:hanghead:

• Like 12
لینک به دیدگاه

دارم نصمیم حودمو می گیرم!من با این حالت غمزده ی دِپرشن نمی تونم ادامه بدم!!

سعیمو می کنم،از همین الان... من می تونم،حتما ِ حتما ِ حتما...

خدایا کمکم کن لطفا

شما هم واسم دعا کنین لطفا

...

:ws37:

• Like 15
لینک به دیدگاه

روزهای گرم تابستان پشت سر هم می آیند و میروند. روزهایی پر از خاطره و شاید هم روزهای بی خاطره!

بد به حال روزهایی که از تنها فرصت خودشان استفاده نمی کنند و بی خاطره می میرند...!

ولی واقعاً باید گلایه از روزها کرد یا از آدم های بی خاطره ؟!

• Like 11
لینک به دیدگاه

این دو روزه با تعطیلات زندگی من هم یه جورایی تعطیل بود :hanghead: نیاز دارم به تنهایی اینجا هم یه جورایی تنهایی رو برای من تداعی میکنه :hanghead: صدایی نیست همش متنه و متن و متن ... کاش زبان آدمها بسته میشد میشد متن حیف حیف ...... :hanghead:

• Like 4
لینک به دیدگاه

جدیداً به یک اعتقاد رسیدم :

چیزی که فراوونه پسره :w58:

والا بغران چرا همیشه باید دخترها فراوون باشند..

هرکسی قراره بخاطر دوست داشتن کسی تحقیر بشه یا کوچیک بشه یا خیلی تحمل کنه بهتره کلا بی خیال طرف بشه...

.

.

.

این نشد یکی دیگه تا بالاخره آدمش پیدا بشه..

.

.

.

هیچی مثل این حال نمیده بسوزنی کسی رو که دلتو سوزونده:w02:

البته ما که توانائیشو ندارم ولی خب تجویز میشه برای دل سوختگان ...

• Like 5
لینک به دیدگاه

من امروز تمام دیروزها را به یاد دارم تو هم امروز را به خاطر بسپار .چقدر کم به تو گفتم دوستت دارم و تو چقدربه من نشان دادی که دوستم داری .باورت می شود چه زود از آن سالها گذشت و امروز من ام که برایت می نویسم آنچه را که تو بارها در گوشم خواندی .من خاطرم هست آن لالایی های زیبا من تو را و آن لالایی ها را دوست دارم مادر.:ws37:

نمی دونم چرا امروز اینقدر دوست دارم بچه باشم وقتی بچه ای همه چیز واقعیه، واقعی می خندی واقعی گریه می کنی همه چیز برات یه رنگ ،بو و مزه ی خاصی داره :icon_redface: چرا آرزو کردم بزرگ شم:4564:

• Like 6
لینک به دیدگاه

نقـش یـــک درخــت خشک را

در زنـدگی بازی میکـنم !

نمیـدانم که بایـد چشم انتظار بهار باشم

یا هیزم شکن پـیــر...

" تو " میدانی ؟!؟!:4564:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...