رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان عزیز من فقط 5 روز نتم قطع بود و نتونستم با سیستم بیام الان اومدم 146 پست اسپم پاک کردم و باز هم ادامه داره پاک کردن و جارو کردنو ....:w74:

تو رو خدا یکم رعایت کنید:w74: وگرنه بزور متوسل میشم:vahidrk:

لینک به دیدگاه

سلام به همگي مديران....

مسابقه بهترين تاپيك هفته چرا مدتيه برگزار نميشه؟

همين.

تاپيكهي خوبي تو تالار هستن كه شرايط خوبي رو براي بهترين بودن دارن.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

نیاز نیست پستهای اسپم رو در دفتر بذارید قبلا هم گفتم گزارش تخلف بزنید و بنویسید اسپم مثل بقیه دوستانی که این کار رو میکنند

نیاز هم به شاخ و شونه کشیدن نیست یکبار پیام دادی متوجه شدم لزومی نیست دو بار بنویسی خودمون رسیدگی میکنیم

لینک به دیدگاه

من با 3نفر ازسایتی مهندسی که نمیخوام اسمش رو بگم اینجا اومدیم پست های ما باید تایید میشد اما اینحا خیلی ناهماهنگی بین شماوجود داره مثلا الان من 10 پست را رد کرده ام ولی پست های این تالار ازادبه علت غیبت یا بیتوجهی شما هنوز ازاد نشده معنای اینکار یعنی سرکار گذاشتن کاربرچراقبل از ثبت نام نمینویسیدکه کاربر باید 3روز انتظار بکشه تا تایید صلاحیت بشه مگه مردم علاف شما هستندکه وقتشان را تلف کنندپست بزنندولی بیفایده الان من محبورم دوباره ان پست ها را بزنم و اگر انها را ازادکنید میشه دوبار خیلی مسخره است در بخش مشاعره که فقط تالارش را دیدم باعث شدوارد سایت بشم باید با حرف گ شروع کنی بعداکه پست ازاد میشه یه جایی نوشته میشه که با روال مشاعره جور در نمیاد دوستانم که رفتندگفتنداینجا کار سخته

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تو تالار آزاد پست تایید نشده نیس تو تاپیک مشاعره مدیر اون تالار باید تایید کنه شما اول ببنید تو کدوم تالار تایید نشده بعد تو همون تالار با مدیرش صحبت کنید

لینک به دیدگاه
دوست عزیز تو تالار آزاد پست تایید نشده نیس تو تاپیک مشاعره مدیر اون تالار باید تایید کنه شما اول ببنید تو کدوم تالار تایید نشده بعد تو همون تالار با مدیرش صحبت کنید

منم میدونم که نیست پست زدم تاپیکاش هم میدونم چیه تالار مشاعره رو هم میدونم شما با اون کاری نداشته باش کارش از این تالار درست تره چون پستا دیر اومد ولی گم نشد حالا بیخیال قابل شمارا ندارد:icon_gol:

لینک به دیدگاه
منم میدونم که نیست پست زدم تاپیکاش هم میدونم چیه تالار مشاعره رو هم میدونم شما با اون کاری نداشته باش کارش از این تالار درست تره چون پستا دیر اومد ولی گم نشد حالا بیخیال قابل شمارا ندارد:icon_gol:

اگه میدونستی که شکایتت رو میبردی تو همون تالار

نه توی دفتر مدیریت همون تالار

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه شما نیومده و با 19 تا پست خیلی سریع تشخیص دادی که کار کدوم تالار درست تره اگر کاربر قدیمی هستی بهتره با یوزر اصلیت بیای اگر کاربر تازه وارد هستی پس فعلا واسه قضاوت زوده یکم فعالیت کن بعد نظر بده و جالب اینجاست که من فعلا فعالیت شما رو تو تالار آزاد ندیدم و اومدی انتقاد میکنی با این وجود فقط یه حدس میمونه که شما کاربر قدیمی هستی :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خیلی جالبه شما نیومده و با 19 تا پست خیلی سریع تشخیص دادی که کار کدوم تالار درست تره اگر کاربر قدیمی هستی بهتره با یوزر اصلیت بیای اگر کاربر تازه وارد هستی پس فعلا واسه قضاوت زوده یکم فعالیت کن بعد نظر بده و جالب اینجاست که من فعلا فعالیت شما رو تو تالار آزاد ندیدم و اومدی انتقاد میکنی با این وجود فقط یه حدس میمونه که شما کاربر قدیمی هستی :banel_smiley_4:

من نمیدونم چرا بعضیا میترسن تا با یوزر اصلیشون انتقاد کنن:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

میشه اسم تاپیکی که پست دادید و گم شد و بفرمایید ما اینجاییم رسیدگی کنیم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اگه میدونستی که شکایتت رو میبردی تو همون تالار

نه توی دفتر مدیریت همون تالار

چ

خوابت خوش اقا من دارم در مورد تالار ازاد صحبت میکنم و گریزی هم زدم به مشاعره محض نمونه یه نفر با یه نفر داره حرف میزنه و حل شد ضمنا شما مگر اسمت شقایق است ؟

لینک به دیدگاه
میشه اسم تاپیکی که پست دادید و گم شد و بفرمایید ما اینجاییم رسیدگی کنیم :banel_smiley_4:

یکیش ان که میگه حج نرویم یکیش اونکه نوشته چینی ها را تحریم کنیم فعلا اینها رو بگردین یعنی نگردین گفتم بیخیال :ws21:

لینک به دیدگاه

چقدر زود قضاوت میکنی چقدر زود تهمت میزنی من میگم کارش بهتره چون سریعتر پست هام رسید قدیم جدید چیه خانم متاسفم که هرکی میاد درددل کنه تهمت تحویل میگیره ضمنا کار معماری از مشاعره وازاد بهتره چون مدیرش حاضر بود زود پست هام ازاد شد الان یعنی دیگه خیلی خیلی قدیمی هستم !!!! من در همان پست گفتم از سایت دیگه اومدم اینجا یعنی به اینگونه سایت ها نا اشنا نیستم ادمین شما به شما نگفته با تازه وارد چطوری رفتار کنین ؟:icon_pf (34):الان چقدر باید بدم تا بدهکار از اینجا نرم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...