رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مگه اینجام کهریزک داره؟ :banel_smiley_52:

اره

خیلی هم وحشت ناکه :ws44:

کسانی که رفتن می دونن چقدر سخته :ws44: :ws44: :ws44:

ادمین روزی چهار وعده براشون نوشابه باز میکنه بخورن :ws44:

لینک به دیدگاه
اره

خیلی هم وحشت ناکه :ws44:

کسانی که رفتن می دونن چقدر سخته :ws44: :ws44: :ws44:

ادمین روزی چهار وعده براشون نوشابه باز میکنه بخورن :ws44:

:icon_pf (34):

شیشه هاشو میندازه دور دیگه اره؟:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
:icon_pf (34):

شیشه هاشو میندازه دور دیگه اره؟:banel_smiley_52:

نخیر نوشابه هاشو خودشون می خورن :icon_pf (34):

شیشه هاشون رو میدن به شماااااااااااا :banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه

خواهشا در تالار گفتگوی آزاد را ببندید.

یک اطلاعیه هم بدین،هر فردی در هر سه روز فقط میتواند یک تاپیک بزند و تاپیک بعدی باید سه روز بعد یا بیشتر ارسال شود.

متاسفانه اکثر تاپیک ها فقط یا یک خبر است یا یک داستان.

نظر خاصی از کسی نمیخواد که بحثی بخواد صورت بگیره.

بسیاری از این تاپیک ها یا ماله مطالب جالب و خواندنی هستند یا تالار اخبار

بهتره به فکر سایر تالارها هم باشیم و فقط اینجل چرخ نزنیم و مطالب مربوطه را در اون تالارها هم ارسال کنیم.

بنده میتوانستم مثلا تاپیک مغلطه را که خیلی موضوع مهمیه در گفتگوی آزاد بزنم اما به فلسفه و منطق بیشتر نزدیک بود،پس اونجا زدم.

اینجا (تالار گفتگوی آزاد) جای بحث و گفتگو و تبادل نظر هست هم جدی و هم شوخی است اما به اندازه.

لینک به دیدگاه
خواهشا در تالار گفتگوی آزاد را ببندید.

یک اطلاعیه هم بدین،هر فردی در هر سه روز فقط میتواند یک تاپیک بزند و تاپیک بعدی باید سه روز بعد یا بیشتر ارسال شود.

متاسفانه اکثر تاپیک ها فقط یا یک خبر است یا یک داستان.

نظر خاصی از کسی نمیخواد که بحثی بخواد صورت بگیره.

بسیاری از این تاپیک ها یا ماله مطالب جالب و خواندنی هستند یا تالار اخبار

بهتره به فکر سایر تالارها هم باشیم و فقط اینجل چرخ نزنیم و مطالب مربوطه را در اون تالارها هم ارسال کنیم.

بنده میتوانستم مثلا تاپیک مغلطه را که خیلی موضوع مهمیه در گفتگوی آزاد بزنم اما به فلسفه و منطق بیشتر نزدیک بود،پس اونجا زدم.

اینجا (تالار گفتگوی آزاد) جای بحث و گفتگو و تبادل نظر هست هم جدی و هم شوخی است اما به اندازه.

با هات مواففقم ولی بچه ها فکر میکنن چون اسمش گفتگوی ازاد هست باید بیاد شکایات سیاسی و یا شکایت از دست نیروی انتضامی و دولتی رو اینجا مطرح کنن:w74::w74:

لینک به دیدگاه

اسی جان اون روز حضورا صحبت کردیم متاسفانه نمیشه تاپیکها رو محدود کرد ولی ظاهرا بعضی از دوستان با خواهش و التماس متوجه منظورم نمیشن و حتما باید به زور متوسل شد

از این به بعد هر کس در تالار ازاد تاپیک اخبار -عکس -و کپی پیست و داستان بذاره بلافاصله تاپیک بسته میشه و هر کاربری که سه بار تاپیکش بسته شد بخاطر رعایت نکردن قوانین دسترسیش به تالار آزاد قطع میشه و هیچ سوالی هم در رابطه با بسته شدن تاپیک و حذف اون تاپیک به کاربر پاسخ داده نمیشه

اگر دوست دارید تاپیک هاتون بسته نشه و در اون تاپیک بحث بشه در تالار مخصوص بزنید

لینک به دیدگاه

خب درسته من خودم مدیر اونجا بودم ولی مدت زیادیه بیشتر برای تفریح و سرگرمی میام تالار آزاد و همون مطالب جالب خوندنی و...

دلیلش رو هم تو امضام گذاشتم ولی خب...

راستی شقایق و وحید و ابوالفضل خسته نباشید دلم تنگ شده واسه این تالار... :ws37:

لینک به دیدگاه
اسی جان اون روز حضورا صحبت کردیم متاسفانه نمیشه تاپیکها رو محدود کرد ولی ظاهرا بعضی از دوستان با خواهش و التماس متوجه منظورم نمیشن و حتما باید به زور متوسل شد

از این به بعد هر کس در تالار ازاد تاپیک اخباز -عکس -و کپی پیس و داستان بذاره بلافاصله تاپیک بسته میشه و هر کاربری که سه بار تاپیکش بسته شد بخاطر رعایت نکردن قوانین دسترسیش به تالار آزاد قطع میشه و هیچ سوالی هم در رابطه با بسته شدن تاپیک و حذف اون تاپیک به کاربر پاسخ داده نمیشه

به نظرم بهتره این موضوع به صورت اطلاعیه تو انجمن به نمایش در بیاد. خیلی ها قوانین رو مطالعه نمیکنن.

لینک به دیدگاه

ابولفضل جان بالای تالار قوانین هست و لینکش هم در امضام گذاشتم هر کاربری قبل از فعالیت در تالار وظیفشه حد اقل یک بار قوانین ومطالعه کنه ولی خیلیا همچین زحمتی به خودشون نمیدن

لینک به دیدگاه

از این به بعد هر کس در تالار ازاد تاپیک اخباز -عکس -و کپی پیس و داستان بذاره بلافاصله تاپیک بسته میشه و هر کاربری که سه بار تاپیکش بسته شد بخاطر رعایت نکردن قوانین دسترسیش به تالار آزاد قطع میشه و هیچ سوالی هم در رابطه با بسته شدن تاپیک و حذف اون تاپیک به کاربر پاسخ داده نمیشه

واقعا میخواین دسترسی به تالار آزادو ببندین؟ بجاش کل انجمنو ببندین بهتر نیست؟

بعضی وقتا یه خبر خیلی داغ یا عکس خاص که جای بحث زیاد داره تو آزاد زده میشه تا یکی دو روز جلو چشم باشه و در موردش صحبت بشه بعد مدیرا زحمت میکشن انتقالش میدن. انقدا هم سخت و وحشتناک نیست که باعث بالا رفتن فشار خون مسئولین انجمن بشه....

بذارین جو انجمن همینجوری دوستانه باقی بمونه. سخت گیری زیاد باعث دلخوری خیلیا میشه. بهرحال انجمن خودتونه هرجور میخواین ادارش کنین.

ضمنا هیچ سوالی پاسخ داده نمیشه جمله آشناییه منو یاد خاطرات بدم تو مهندسان میندازه...

تو متن دو چیز بود که متوجه نشدم :ws38:

اخباز چیه؟

پیس ینی چی؟

لینک به دیدگاه
واقعا میخواین دسترسی به تالار آزادو ببندین؟ بجاش کل انجمنو ببندین بهتر نیست؟

بعضی وقتا یه خبر خیلی داغ یا عکس خاص که جای بحث زیاد داره تو آزاد زده میشه تا یکی دو روز جلو چشم باشه و در موردش صحبت بشه بعد مدیرا زحمت میکشن انتقالش میدن. انقدا هم سخت و وحشتناک نیست که باعث بالا رفتن فشار خون مسئولین انجمن بشه....

بذارین جو انجمن همینجوری دوستانه باقی بمونه. سخت گیری زیاد باعث دلخوری خیلیا میشه. بهرحال انجمن خودتونه هرجور میخواین ادارش کنین.

ضمنا هیچ سوالی پاسخ داده نمیشه جمله آشناییه منو یاد خاطرات بدم تو مهندسان میندازه...

تو متن دو چیز بود که متوجه نشدم :ws38:

اخباز چیه؟

پیس ینی چی؟

ببین رضا جان اگه از صفحه اول خونده باشی تمام درخواست هام با خواهش و دوستانه بوده ولی متاسفانه چند نفر انگار اصلا براشون مهم نیست که درخواست دوستانه یعتی چی خودت من و میشناسی میدونی صبر و تحملم خیلی بیشتر از این حرفاست ولی مهم اینه که خیلی از بچه ها هم الان از جو تالار بخاطر رعایت نکردن چند نفر ناراضی هستند:viannen_38:

بعد در مورد جوابی داده نمیشه باید عرض کنم همین الان برو تاپییکایی رو که بستم رو ببین زیرش با توضیح بسته شده پس نیازی نیست کاربر محترم بیاد 6 تا پیام بده و دلیل بخواد چون قبل از اینکه اون بپرسه جواب دادم و توضیح اضافه لازم نیست:w02:

در مورد غلط املایی اگه همه کاربرا انقدر دقت در نوشتار دارن در رعایت قوانین داشتن نصف مشکلات مدیران حل میشد:hanghead:من غلط املاییم و تصحیح میکنم ممنون از اینکه همه بجای گرفتن اصل مطلب به حاشیه میپردازن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سیلام

یه پیشنهاد

با توجه به این که این تالار داره با 3 تا مدیر اداره میشه

پیشنهاد می کنم کل کار های قفل یا انتقال تاپیک ها رو یک نفر انجام بده:ws37:

شقایق که خیلی از وقتش رو در این انجمن می گذرونه مثلا بشه مسئول این کار

یه تاپیک میزنیم هر مدیری به صورت سلیقه ای با اون برخورد می کنه

یکی میگه مشکلی نداره بمونه یکی می خواد انتقال بده یکی می خواد فقل کنه

تاپیک میزنی وقتی(انتقال یا قفل میشه)

وقتی می ری می پرسی که چرا جا به جا شده این مدیر میگه من نبودم اون میگه من نبودم

اخرش میشه کی بود کی بود من نبودم :icon_pf (34):

جوابی رو.................... :banel_smiley_4:

اخرش هم کاربر بدبخت نمی دونه کی به تاپیکش دست زده :icon_pf (34):

(حالا میگید کار تالار زیاده و نمیشه کل کار انتقال و قفل رو یه نفر انجام بده )

پس حداقل

وقتی تاپیکی رو جا به جا یا قفل می کنند یه نفر به عنوان روابط عمومی باشه تا پاسخ گو باشه :w16:

لینک به دیدگاه
سیلام

یه پیشنهاد

با توجه به این که این تالار داره با 3 تا مدیر اداره میشه

پیشنهاد می کنم کل کار های قفل یا انتقال تاپیک ها رو یک نفر انجام بده:ws37:

شقایق که خیلی از وقتش رو در این انجمن می گذرونه مثلا بشه مسئول این کار

یه تاپیک میزنیم هر مدیری به صورت سلیقه ای با اون برخورد می کنه

یکی میگه مشکلی نداره بمونه یکی می خواد انتقال بده یکی می خواد فقل کنه

تاپیک میزنی وقتی(انتقال یا قفل میشه)

وقتی می ری می پرسی که چرا جا به جا شده این مدیر میگه من نبودم اون میگه من نبودم

اخرش میشه کی بود کی بود من نبودم :icon_pf (34):

جوابی رو.................... :banel_smiley_4:

اخرش هم کاربر بدبخت نمی دونه کی به تاپیکش دست زده :icon_pf (34):

(حالا میگید کار تالار زیاده و نمیشه کل کار انتقال و قفل رو یه نفر انجام بده )

پس حداقل

وقتی تاپیکی رو جا به جا یا قفل می کنند یه نفر به عنوان روابط عمومی باشه تا پاسخ گو باشه :w16:

امید جان اگه تاپیکی منتقل میشه یا بسته میشه معمولا به کاربر خبر داده میشه یا زیر تاپیک نوشته میشه و اکثریت هممیان قبل از پرسیده سر من بیچاره داد و بیداد میکنن:hanghead: قبل از اینکه دلیل بپرسن

در کل همچین کاری امکان پذیر نیست درسته من اکثرا هستم ولی بیستر مواقع در حد رفرش یه نگاه به تالار میندازم و پای سیستم نیستم شما که ماشالله تو همه پروفایلا هستی دو کلمه بپرسی هیچیت نمیشه اطلاعاتت فقط زیاد میشه:w58::w02:

لینک به دیدگاه

خوب میپرسم اما جوابی نمیگیرم :ws3:

مشکل اینه :ws44:

به نظرم به جاییه مدیر و دو همکار :jawdrop:

یه مدیر ویه همکار و یه مدیر روابط عمومی داشته باشید بهتره :a030:

حداقل یک نفر جواب گوووووووووووووووو باشه

و مدیرانی که تاپیک رو قوفول یا انتقال میدن با مدیر روابط مومی هماهنگ باشن تا فقط اون مدیر پاسخ گو باشن

این طوری سر خودتون هم خلوت تر میشه

فقط به کار تالار می رسید و وظیفه پاسخ گویی از شونه تون خارج میشه :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

خب امید جان گفتم که زیر تاپیک ها دلیل قفل نوشته میشه و دلیل حذف هم در پروفایل گفته میشه انتقال هم که معلومه حتما در تالار مربوط استارت نشهده وقتی هم که دلیل نوشته بشه نیاز به توضیح اضافه نیست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اخه اون تاپیکپر ازپند و اندرز من کجاش مناسبتی بود :ws44:

رفتش اونجااااااااااااااااااااا :ws44:

من برا راحتی کار خودتون میگم

اخه هر وقتمیام پروفت میبینم حداقل یه پیام هست که شکایت کرده چرا تاپیک بستهشده

این ها بیوفته گردن روابط عمومی بیتره :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...