رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

چ

خوابت خوش اقا من دارم در مورد تالار ازاد صحبت میکنم و گریزی هم زدم به مشاعره محض نمونه یه نفر با یه نفر داره حرف میزنه و حل شد ضمنا شما مگر اسمت شقایق است ؟

دوست گرامی ایشون و حامد هم مدیران این تالار هستند و پاسخ گوی جواب بقیه کاربران لطفا مودبانه صحبت کنید ممنون:w71:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من نمیدونم چرا بعضیا میترسن تا با یوزر اصلیشون انتقاد کنن:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

برای اینکه شما در توهم غوطه ور شوید و دلتان را به قدیم جدید خوش کنید :ws28:من برای برخورد شما جدامتاسفم ترسو شمایید که تیر به تاریکی میزنید اگر مطمئن و منطقی بودیداسم میبردید ما اینجا اومدیم چون دوستان در مهندسان برایاینجا تبلیغ میکردن گناه ما همین بود

لینک به دیدگاه
دوست گرامی ایشون و حامد هم مدیران این تالار هستند و پاسخ گوی جواب بقیه کاربران لطفا مودبانه صحبت کنید ممنون:w71:

بی ادبانه بود ؟ ببخشید ضمنا این Oi8vd3d3Lm5vYW5kaXNoYWFuLmNvbS9mb3J1bXMvaW1hZ2VzL3NtaWxpZXMvbmV3IGljb25zL3c3MS5naWY%3D مال ممنون نیست مال تبریک است

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در تاپیک حج شما به هیچ عنوان پستی ارسال نکردید وگرنه برای مدیران نمایش داده میشد در تاپیک چینی ها هم پست جدید زدید و غیر تایید شده ندارید فکر کنم اشتباه فرمودید چون الان تمام تاپیکها رو مجدد چک کردم اصلا غیر تایید شده وجود نداره در ضمن دوست خوب اگر یک مدیر یک روز به مسایل شخصیش برسه و نتونه بیاد نت باید سرش لای گیوتین بره؟ خب ما هم مشغله داریم تمام وقت نمی تونیم خدمت دوستان باشیم اگر باعث دلخوریتون شد عذر خواهی ما رو بپذیرید

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
دوست عزیز در تاپیک حج شما به هیچ عنوان پستی ارسال نکردید وگرنه برای مدیران نمایش داده میشد در تاپیک چینی ها هم پست جدید زدید و غیر تایید شده ندارید فکر کنم اشتباه فرمودید چون الان تمام تاپیکها رو مجدد چک کردم اصلا غیر تایید شده وجود نداره در ضمن دوست خوب اگر یک مدیر یک روز به مسایل شخصیش برسه و نتونه بیاد نت باید سرش لای گیوتین بره؟ خب ما هم مشغله داریم تمام وقت نمی تونیم خدمت دوستان باشیم اگر باعث دلخوریتون شد عذر خواهی ما رو بپذیرید

شقایق جان تمام حرف های شما درست است ولی من نمی دانم دلایل وجود قانون 10 پست برای کاربران تازه وارد به چه علت بوجود آمده . چون تا انجا که دیدم و از شرایط کنونی تالار مشخصه باعث شده کاربران تازه وارد به دردسر های زیادی برخورد کنند و هم مدیران مجبور می شوند از وقت خود بزنند تا این پست ها را چک کنند . اگه سریع تر این قانون بر داشته شود کاربران تازه وارد از این سردرگمی در می آیند.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

شما ودوست شما هم بنده را عفو بفرمایید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
شقایق جان تمام حرف های شما درست است ولی من نمی دانم دلایل وجود قانون 10 پست برای کاربران تازه وارد به چه علت بوجود آمده . چون تا انجا که دیدم و از شرایط کنونی تالار مشخصه باعث شده کاربران تازه وارد به دردسر های زیادی برخورد کنند و هم مدیران مجبور می شوند از وقت خود بزنند تا این پست ها را چک کنند . اگه سریع تر این قانون بر داشته شود کاربران تازه وارد از این سردرگمی در می آیند.:icon_gol:

خب تصمیمیه که ادمین اتخاذ کرده بخاطر پاره ای از مشکلات که بوجود آمده فعلا همچین سیاستی رو اتخاذ کردند که بصورت موقت هست انشالله زودتر برطرف میشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام شایان جان خوش اومدی به انجمن برای آشنایی به تاپیک آشنایی با کاربران جدید مراجعه کنی بهتره اینجا بیشتر مشکلات تالار مطرح میشه دوست خوبم

موفق باشی

لینک به دیدگاه

عنوان این تاپیک اشتباه نگارشی دارد و نا مفهوم است.

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد صحیح است.

دفتر تالار مدیر گفتگوی آزاد چه معنایی میداند ، ادمین الله اعلم !!!!!

لینک به دیدگاه
عنوان این تاپیک اشتباه نگارشی دارد و نا مفهوم است.

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد صحیح است.

دفتر تالار مدیر گفتگوی آزاد چه معنایی میداند ، ادمین الله اعلم !!!!!

حسن کچل یا کچل حسن... :hanghead:

جفتش کچله دیگه... :w16:

لینک به دیدگاه
حسن کچل یا کچل حسن... :hanghead:

جفتش کچله دیگه... :w16:

کچل صفت است،قبل یا بعد از اسم بیاد ، زیاد فرق نمیکنه.

اما هم مدیر و هم تالار اسم هستند،جابجا شوند،معنایی نمیدهد. :w00:

تا دیروز باید عربی یاد میدادیم،حالا باید فارسی هم یاد بدیم.

این خانه از پای بست ویران است...... :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
چق با اسی من اول درست نوشته بودم ولی سجاد فکر کرد اشتب نوشتم ویرایش کرد

آفتاب آمد دلیل آفتاب.......

چقانیت با کی هست بالاخره !!!!! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
ای بابا اشتباه تایپی بود شرمنده با موبایلم پیش میاد الان تیتر ویرایش شد

حالا که ویرایش فرمودید،بین مدیر و تالار هم یک فاصله space بگذارید.

ما هم شدیم ملا لغتی !!!!! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

با تشکر از این که بعد از 6 ماه تقاضا این اطلاعیه قوانین تالار آزاد رو توی بخش جداگانه زدید:persiana__hahaha::icon_gol:

اون اطلاعیه مهم اون زیر هم جزو همین قوانینه پاکش نمی کنین؟

لینک به دیدگاه
با تشکر از این که بعد از 6 ماه تقاضا این اطلاعیه قوانین تالار آزاد رو توی بخش جداگانه زدید:persiana__hahaha::icon_gol:

اون اطلاعیه مهم اون زیر هم جزو همین قوانینه پاکش نمی کنین؟

مریم من 6ماه و اندی بنفش شدم روز دوم بنفش شدنم اطلاعیه قوانین تالار و اون بالا نوشتم ولی دو ماه بود که تاریخ انقضا اطلاعیه تموم شد که چند روز پیش نوشتم دوباره حالا چجوری 6 ماه درخواست کردی؟ به کی گفته بودی؟:ws52:

لینک به دیدگاه
مریم من 6ماه و اندی بنفش شدم روز دوم بنفش شدنم اطلاعیه قوانین تالار و اون بالا نوشتم ولی دو ماه بود که تاریخ انقضا اطلاعیه تموم شد که چند روز پیش نوشتم دوباره حالا چجوری 6 ماه درخواست کردی؟ به کی گفته بودی؟:ws52:

فکر کنم منظورم رو اشتباه متوجه شدی.

من نگفتم این قوانینُ ننوشتی، گفتم خوب شد که تو بخش جداگانه منظورم اون قسمت زرد رنگه گذاشتی.

هر چند دیگه نمی دونم این طور که می گی و از اول بودن ، اون اولشم همون جا بودن یا نه.

به خودت گفتم .... 6 ماه رو همین جوری گفتم:icon_redface: منظورم فک کنم 4 ماه پیش بود. برگشتم نبودن. ولی خودت می گی قبلش بوده دیگه.

مهم اینه که الان هست:w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

میشه فهمید چه تعداد تایپیک از من پاک شده؟ :ws3: برام سئواله

مساله بعدی ؛ تایپیک شرایط ازدواج با شیرخواره از نظر کدوم قانون خلاف بود که پاک شد؟ :ws52:

مرسی:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...