رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

اسی جان هر تالار یک دوره رکود داره و یک دوره هم گل میکنه شاید الان زمان استراحت تالار آزاد ه و آرامش قبل از طوفانه

خب برو یه مرخصی بعدش وقتی برگشتی تو امضات بنویس 3ماه مرخصی [/url]تموم شد:banel_smiley_4:

:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نمیدونم تو دفتر شقی بانو یشه جک گفت یا نه ... :JC_thinking:

ولی من میگم ....

شرکت پگاه اعلام کرد :

هر پسری دل دختری یا هر مردی دل زنی رو بشکنه ...

شیرمو حلالش نمیکنم ....

:w02:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

با درود.

من یک پیشنهاد داشتم.

اینکه یک اساسنامه تشکر به عنوان اطلاعیه،بالای همه تاپیک های گفتگوی آزاد نشون داده بشه.

که از همه کاربران بخواهیم از مطالبی به شرح زیر تشکر شود.

و اینکه اگر مقدور است، گفتگوی آزاد به دو بخش تقسیم بشه:

گفتگوی اندیشمندانه

گفتگوی عامیانه

لینک به دیدگاه
با درود.

من یک پیشنهاد داشتم.

اینکه یک اساسنامه تشکر به عنوان اطلاعیه،بالای همه تاپیک های گفتگوی آزاد نشون داده بشه.

که از همه کاربران بخواهیم از مطالبی به شرح زیر تشکر شود.

و اینکه اگر مقدور است، گفتگوی آزاد به دو بخش تقسیم بشه:

گفتگوی اندیشمندانه

گفتگوی عامیانه

اسی جون در مورد اولی نمیشه دست و پای کاربر رو بست و دستورالعمل گذاشت. ولی خودت هم میتونی از تاپیکهایی که در خصوص تشکر کردن ارسال شده یه جمع بندی بکنی و ببینی میشه دستورالعملی گذاشت یا نه.

در مورد دومی هم نمیشه ولی با راه افتادن بخش طلایی گفتگوهای اندیشمندانه کم کم به اون بخش منتقل میشه.

لینک به دیدگاه
اسی جون در مورد اولی نمیشه دست و پای کاربر رو بست و دستورالعمل گذاشت. ولی خودت هم میتونی از تاپیکهایی که در خصوص تشکر کردن ارسال شده یه جمع بندی بکنی و ببینی میشه دستورالعملی گذاشت یا نه.

در مورد دومی هم نمیشه ولی با راه افتادن بخش طلایی گفتگوهای اندیشمندانه کم کم به اون بخش منتقل میشه.

اون بخش طلایی که پولی میشه بعدا...یعنی اینجا دیگه همش از اون تاپیکا( که اسی میگه عامیانه )میشه؟:ws52:

لینک به دیدگاه
اون بخش طلایی که پولی میشه بعدا...یعنی اینجا دیگه همش از اون تاپیکا( که اسی میگه عامیانه )میشه؟:ws52:

هنوز تصمیم قطعی در این خصوص گرفته نشده که پولی باشه یا نه. و اما در خصوص تاپیک ها باید بگم که تشخیصش با مدیر نمیتونه باشه چون دردسر ساز میشه. هرکی هرجور تاپیکی بخواد میتونه اینجا استارت کنه ولیتو بخش طلایی قطعا تاپیکی که ارزشمند نباشه نمیتونه جایگاهی پیدا کنه. البته هنوز برای انتقال یا حذف این تاپیکها و قوانین این بخش تصمیم خاصی اتخاذ نشده. ولی در کل نگران این موضوعات نباشید مدیریت انجمن قطعا کاری نخواهد کرد به ضرر کاربران یا انجمن تموم بشه.

لینک به دیدگاه

سلام اقا اولش بگم مدیران این تالار خیلی خوبند خیلی خیلی خیلی از همه جهت

این رو گفتم که همین اول فکر نکنین انتقاد یعنی دشمنی

اما فکر میکنم در مورد تاپیک هایی که در این بخش ارسال میشه در انجایی که باید تاپیک به بخش های دیگه برود یا نرود یکسان برخورد نمیشه . بعضی از مدیران گویا خود را صاحب حقی میدانند که در این حق حتما محق هستند و 4 خط به ذهنشان میرسه مینویسند و به هر تعداد که بخوان روزانه تاپیک روانه تالار ازاد میکنند البته بخش ویژه !!!

گاهی من میبینم که گویا اینجا بخش ویژه را با بخشی در ادبیات به اسم دلنوشته یا دست نوشته یا خاطرات اشتباه میگیرند و هیچکس هم چیزی نمیگه . تشویق هم میشوند .

در کنار اینا همین الان تاپیک هایی در جریان است که از همون پست اول نشون میده و پست های بعدی ثابت میکنه که اصولا این باید در زیر تالار یا تالار دیگری میبود یعنی در صورت انتقال هیچ نوع اعتراضی هم نمیتونه بهش بشه چون خود استار تر در همون چند خط اول کار جایی برای اعتراض در صورت انتقال به تالار دیگه باقی نذاشته به قول معروف تاپیک خیلی تابلو هست

این دو مطلب را در نظر بگیرید و در کنار اینا خیلی زود خیلی تاپیک ها منتقل میشن ...

من متاسفانه دوست ندارم لینک بدم یا اسم ببرم اما واضح و مبرهن است . کاربر هم اینا رو میبینه و هم خاک خوری تالار ها و زیر تالار های فراوانی را

امیدوارم عصبی نشید و بدتون نیاد و خشم نگیرید اولش گفتم شما خیلی خوبید .

لینک به دیدگاه
سلام اقا اولش بگم مدیران این تالار خیلی خوبند خیلی خیلی خیلی از همه جهت

این رو گفتم که همین اول فکر نکنین انتقاد یعنی دشمنی

اما فکر میکنم در مورد تاپیک هایی که در این بخش ارسال میشه در انجایی که باید تاپیک به بخش های دیگه برود یا نرود یکسان برخورد نمیشه . بعضی از مدیران گویا خود را صاحب حقی میدانند که در این حق حتما محق هستند و 4 خط به ذهنشان میرسه مینویسند و به هر تعداد که بخوان روزانه تاپیک روانه تالار ازاد میکنند البته بخش ویژه !!!

گاهی من میبینم که گویا اینجا بخش ویژه را با بخشی در ادبیات به اسم دلنوشته یا دست نوشته یا خاطرات اشتباه میگیرند و هیچکس هم چیزی نمیگه . تشویق هم میشوند .

در کنار اینا همین الان تاپیک هایی در جریان است که از همون پست اول نشون میده و پست های بعدی ثابت میکنه که اصولا این باید در زیر تالار یا تالار دیگری میبود یعنی در صورت انتقال هیچ نوع اعتراضی هم نمیتونه بهش بشه چون خود استار تر در همون چند خط اول کار جایی برای اعتراض در صورت انتقال به تالار دیگه باقی نذاشته به قول معروف تاپیک خیلی تابلو هست

این دو مطلب را در نظر بگیرید و در کنار اینا خیلی زود خیلی تاپیک ها منتقل میشن ...

من متاسفانه دوست ندارم لینک بدم یا اسم ببرم اما واضح و مبرهن است . کاربر هم اینا رو میبینه و هم خاک خوری تالار ها و زیر تالار های فراوانی را

امیدوارم عصبی نشید و بدتون نیاد و خشم نگیرید اولش گفتم شما خیلی خوبید .

:biggrin:

چقدر خوشحال شدیم که از ما تعریف به عمل آمد. :lol:

و اما در مورد انتقادات شما. :167:

راستش هیچ تاپیکی نمیتونه در بخش ویژه استارت بشه و تاپیکهای موجود در این بخش بعد از رای گیری که طی چند تاپیک از بین تاپیکهای برگزیده انجام شد به این بخش منتقل شدند که البته در آینده مجددا یک رای گیری به عمل خواهد آمد و تاپیکهای دیگری هم به این بخش اضافه خواهد شد. پس دست مدیران نیست که تعیین کنن چه تاپیکی تو این بخش باشه. بلکه همه کاربران به تاپیکها رای دادن تا به این بخش منتقل شده.

اما در خصوص انتقال و سایر کارها باید پذیرفت که قطعا اشتباهاتی صورت میگیره که دلایلش تو چند روز گذشته این بود که من دست تنها بودم و متاسفانه این دست تنهایی در انجمن با مشغله کاری هم همراه شد. این بود که شاید خیلی از تاپیکها رو هنوز ندیدم. وگرنه در صورت نیاز منتقل میشه. اما مطلب دیگه اینکه من همیشه سعی میکنم به صلاحدید تاپیک عمل کنم. نه استارتر یا تالار آزاد و سایر بخش های انجمن. یعنی به این فکر میکنم این تاپیک کجا میتونه با کیفیت بهتری جلو بره و منتقلش میکنم اونجا. بازم اگه مواردی هست خواهش میکنم عنوان کنید و اگر چیزی از چشم ما پنهون میمونه حتما بگید چون با این وقتی که من میزارم فقط باید مدیریت کنم و مجالی برای فعالیت نمیمونه. از طرفی دوست دارم خودم هم روزی چند تا دونه پست بدم که یه وقت کسی فکر نکنه ما تافته جدا بافته ایم. پس این کمبود وقت ما رو در نظر بگیرید و در این راه مدیران رو یاری کنید. اگر تاپیکی هست که احساس میکنید نیاز به بررسی داره برای من یا شقایق پیام بدید تا در اولین فرصت که به انجمن اومدیم کارا رو ردیف کنیم. مرسی. :a030:

لینک به دیدگاه

راست میگه..یه قانونی بزارین هر کی یه اتفاقی براش میوفته نیاد تاپیک بزنه تعریف کنه :ws37:

منتقل کنین تاپیک خاطرات این جور تاپیکا رو

مگر اینکه تاپیکه یه بحثی رو تهش باز کنه یا یه چیز جدید یاد بده یا یه دید دیگه ای رو نشون بده برای بقیه

لینک به دیدگاه
:biggrin:

چقدر خوشحال شدیم که از ما تعریف به عمل آمد. :lol:

و اما در مورد انتقادات شما. :167:

راستش هیچ تاپیکی نمیتونه در بخش ویژه استارت بشه و تاپیکهای موجود در این بخش بعد از رای گیری که طی چند تاپیک از بین تاپیکهای برگزیده انجام شد به این بخش منتقل شدند که البته در آینده مجددا یک رای گیری به عمل خواهد آمد و تاپیکهای دیگری هم به این بخش اضافه خواهد شد. پس دست مدیران نیست که تعیین کنن چه تاپیکی تو این بخش باشه. بلکه همه کاربران به تاپیکها رای دادن تا به این بخش منتقل شده.

اما در خصوص انتقال و سایر کارها باید پذیرفت که قطعا اشتباهاتی صورت میگیره که دلایلش تو چند روز گذشته این بود که من دست تنها بودم و متاسفانه این دست تنهایی در انجمن با مشغله کاری هم همراه شد. این بود که شاید خیلی از تاپیکها رو هنوز ندیدم. وگرنه در صورت نیاز منتقل میشه. اما مطلب دیگه اینکه من همیشه سعی میکنم به صلاحدید تاپیک عمل کنم. نه استارتر یا تالار آزاد و سایر بخش های انجمن. یعنی به این فکر میکنم این تاپیک کجا میتونه با کیفیت بهتری جلو بره و منتقلش میکنم اونجا. بازم اگه مواردی هست خواهش میکنم عنوان کنید و اگر چیزی از چشم ما پنهون میمونه حتما بگید چون با این وقتی که من میزارم فقط باید مدیریت کنم و مجالی برای فعالیت نمیمونه. از طرفی دوست دارم خودم هم روزی چند تا دونه پست بدم که یه وقت کسی فکر نکنه ما تافته جدا بافته ایم. پس این کمبود وقت ما رو در نظر بگیرید و در این راه مدیران رو یاری کنید. اگر تاپیکی هست که احساس میکنید نیاز به بررسی داره برای من یا شقایق پیام بدید تا در اولین فرصت که به انجمن اومدیم کارا رو ردیف کنیم. مرسی. :a030:

مرسی همینکه این همه وقت گذاشتید و جواب دادید جای تشکر داره

خوشبختانه خودم تاپیکی در بخش ازاد نذاشتم که ذینفع باشم. انتقادی کلی بود . راست هم میگی الان دوزاریم افتاد میبینم خیلی وقته خیلی دست تنهایی . خدا قوت :icon_gol:

لینک به دیدگاه
راست میگه..یه قانونی بزارین هر کی یه اتفاقی براش میوفته نیاد تاپیک بزنه تعریف کنه :ws37:

مگر اینکه تاپیکه یه بحثی رو تهش باز کنه یا یه چیز جدید یاد بده یا یه دید دیگه ای رو نشون بده برای بقیه

بله . و اینا هم بعد از 24 ساعت معلوم میشه :rose:

لینک به دیدگاه

راستش میلاد جان اتفاقا دیروز داشتم با یکی از بچه ها در خصوص این موضوع و اسپم هایی که در تاپیک ها میشه صحبت میکردم. بنده خودم واقف بر این موضوع هستم ولی گاهی اوقات انعطاف هم لازمه. اگه قرار باشه قوانین رو سفت و سخت برای همه اجرا کنیم جو متشنج میشه. چنانچه در این چند روز اگه شاهد باشید حتی یک گزارش تخلف رد نشده و این نشان از آرامش تالار داره. طرف واقعا دچار حمله های احساسی شده که اومده یه تاپیک زده. میدونم که از اهداف و رسالت انجمن دوره ولی اگه بخوایم ببندیم و حذف کنیم یه جای دیگه میره به یکی دیگه توهین میکنه و بحث تند پیش میکشه و مشکل جدی تری پیش میاد. پس من به شخصه ترجیح میدم یه کم آروم در کنار همدیگه حرف بزنن و بعدش هم اون تاپیک فراموش میشه و میره تا اینکه فضا پر از درگیری بشه. هرچند که در مورد همه اینکارو نمیکنم. چون اگه شما که کاربر قدیمی این انجمن هستی بخوای از اینکارا بکنی قطعا برخورد میکنم. یکم هوای تازه کارها رو داشته باشیم هم بد نیست.:a030:

مرسی همینکه این همه وقت گذاشتید و جواب دادید جای تشکر داره

خوشبختانه خودم تاپیکی در بخش ازاد نذاشتم که ذینفع باشم. انتقادی کلی بود . راست هم میگی الان دوزاریم افتاد میبینم خیلی وقته خیلی فدابی دست تنهایی . خدا قوت :icon_gol:

فدای تو :icon_pf (44):

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشيد به همه و تشكر ويزه از ابولفضل عزيز كه دو هفته اخير تمام زحمات تالار بدوش ايشون بوده متاسفانه بدليل مشغله كاريم فعلا نمي تونم بايد و شايد به وظايفم عمل كنم به همين دليل احتمالا تا روز هاي آتي استعفاي مديريتم رو خدمت مديران ارشد تقديم كنم ولي تمام سعيم و ميكنم تا زمان قبول استعفاي بنده به وظايفم عمل كنم اميدوارم كوتاهي بنده رو در اين امر ببخشيد

لینک به دیدگاه
با سلام و خسته نباشيد به همه و تشكر ويزه از ابولفضل عزيز كه دو هفته اخير تمام زحمات تالار بدوش ايشون بوده متاسفانه بدليل مشغله كاريم فعلا نمي تونم بايد و شايد به وظايفم عمل كنم به همين دليل احتمالا تا روز هاي آتي استعفاي مديريتم رو خدمت مديران ارشد تقديم كنم ولي تمام سعيم و ميكنم تا زمان قبول استعفاي بنده به وظايفم عمل كنم اميدوارم كوتاهي بنده رو در اين امر ببخشيد

ای وااای من

شقایق تو بری همکاراتم میبری؟! :banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
بعيد ميدونم احتمالا اونا هستن

باز شروع کردی؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

ده روز مرخصی تموم شد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چرا. ولی شقایق بره این انجمن بی مادر میشه. :icon_pf (34):

خب از انجمن که نمیخواد بره؟ :JC_thinking: یا میخواد بره؟!!!! :jawdrop:

فک نمیکنم!! بابا خب درک کنین دیگه!!! اگه بخواد جدی بره دنبال یه کار جدید تو دنیای واقعی وقتی ما اینجا هی آه بکشیم و غصه بخوریم براش سخت تره دیگه!!!

شقایق جون من برات از ته ته قلبم آرزوی موفقیت میکنم!!! زندگی مجازی خوبه ولی واقعی اش خیلی بهتره! :girl_yes2:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...