رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

سلام

من یه سوال داشتم اینجا ایا تالار گفتگو ازاد نیست؟

چند لحظه پیش دیدم یکی از کاربرها تاپیک زده برای خداحافظی حلال کنید و خیلی سریع بسته شد جدا از تاپیک های توهین و سیاسی و تاپیکهایی که جنبه گفتگو ندارن و بیشتر تفریحی هستن چرا این مدل تاپیکها حذف میشه

این کاربر رو نمیشناسم اما پست های زیادشون رو که دیدم برای انجمن بوده و فکر میکنم همیچین حقی رو بشه براشون قائل شد که تاپیک خداحافظی از دوستاشون رو تو تالار ازاد بزنن

اگه این مدل تاپیکهای اینجا زده نشه کجا میتونه زده بشه؟

شاید بهتر باشه در مدیریت سلیقه ای عمل نشه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

من یه سوال داشتم اینجا ایا تالار گفتگو ازاد نیست؟

چند لحظه پیش دیدم یکی از کاربرها تاپیک زده برای خداحافظی حلال کنید و خیلی سریع بسته شد جدا از تاپیک های توهین و سیاسی و تاپیکهایی که جنبه گفتگو ندارن و بیشتر تفریحی هستن چرا این مدل تاپیکها حذف میشه

این کاربر رو نمیشناسم اما پست های زیادشون رو که دیدم برای انجمن بوده و فکر میکنم همیچین حقی رو بشه براشون قائل شد که تاپیک خداحافظی از دوستاشون رو تو تالار ازاد بزنن

اگه این مدل تاپیکهای اینجا زده نشه کجا میتونه زده بشه؟

شاید بهتر باشه در مدیریت سلیقه ای عمل نشه

ممنون از سوال خوبت جودی جان شما کاربر جدید هستید و از گذشته انجمن شاید خبر نداشته باشید بله اینجا تالار آزاد هست ولی قبلا این دسته تاپیک ها مشکلی نداشت ولی متاسفانه باز تاب خیلی بدی داشت یکی با یکی دیگه قهر میکرد تاپیک میزد من رفتم بخاطر اینکه فلانی این حرف و زد دو روز همه کاربرا میریختن دخالت میکردند کار به دعوا میکشید یک علم(الم):ws3: شنگه ای به پا میشد یکی عاشق میشد طرف تحویل نمیگرفت قهر میکرد میرفت ده نفر دخالت میکردند باز همون آش و همون کاسه حدودا از عید با جلسه ای مه با ادمین گذاشته بودیم به این نتیجه رسیدیم هیچ کاربری حق زدن تاپیک خدا حافظی رو نداره و میتونه در پروفایلش اعلام کنه تا هیچ جنجالی در هیچ تالاری بوجود نیاد

در ضمن جودی جان قوانین اینجا با نظارت مستقیم ادمین نوشته شده و اصلا سلیقه شخصی در هیچ کاری اعمال نمیشه حتی در بستن و حذف کردن تاپیک هم از همکارها نظر پرسیده میشه تا مبادا خدایی نکرده اشتباهی در مدیریت پیش بیاد:rose:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

وقتی که تو یه تاپیک استارتر خودش از اول بحث دینی رو شروع میکنه پس انتظار نداشته باشید جوابی درخور نگیره

ضمن اینکه واژه شهید کاملا دینیه و با چسبوندن عنوانی چون "از نگاه شما" نمیشه موضوعیتش رو تغییر داد

حالا اگه پست دینی تو این تالار خلافه پس همیشه باید خلاف باشه نه فقط موقعی که استارتر محترم تشخیص بدند

ضمن اینکه تو این تالار پستای سیاسی و توهین بشدت بیداد میکنه که من کاری بهش ندارم اما اگه قرار باشه توی تالار آزاد عقیده یک نفر ترویج بشه که البته بهتره بگم ضد عقیده و جوابی هم دریافت نکنه اصلا درست نیست

ممنون1.gif

لینک به دیدگاه
سلام

وقتی که تو یه تاپیک استارتر خودش از اول بحث دینی رو شروع میکنه پس انتظار نداشته باشید جوابی درخور نگیره

ضمن اینکه واژه شهید کاملا دینیه و با چسبوندن عنوانی چون "از نگاه شما" نمیشه موضوعیتش رو تغییر داد

حالا اگه پست دینی تو این تالار خلافه پس همیشه باید خلاف باشه نه فقط موقعی که استارتر محترم تشخیص بدند

ضمن اینکه تو این تالار پستای سیاسی و توهین بشدت بیداد میکنه که من کاری بهش ندارم اما اگه قرار باشه توی تالار آزاد عقیده یک نفر ترویج بشه که البته بهتره بگم ضد عقیده و جوابی هم دریافت نکنه اصلا درست نیست

ممنون1.gif

دوست عزیز از ص اول تا 6اون تاپیک مشکلی نداشت باید عرض کنم پستهای استارتر محترم هم حذف شد اگر پست ایشون باقی میماند و برای شما حذف میشد صد درصد حق با شما بود برای پستهای سیاسی باید عرض کنم هر نوع پست سیاسی چه چپ چه راست چه بیطرف! خلاف قوانین هست و اگه ببینم سریع حذف میکنم ولی باز دوستان رعایت نمیکنند

لینک به دیدگاه
سلام

ممنون1.gif

خوب وازه شهید کاملا دینی هستش

فکر کنم همش اعلام می کنن ایران ازادی دموکراسی هستش همه حق نظر دارن

فقط حق ندارن به دین رو مسخره کنند

که فکر نکنم در اون تاپیک شهید مسخره کرده باشن :w58:

از مردم خواسته تا بگن از نظر شما شهید چه کسانی هستن :ws38:

مشکلیه :icon_redface:

اما اگه قرار باشه توی تالار آزاد عقیده یک نفر ترویج بشه که البته بهتره بگم ضد عقیده و جوابی هم دریافت نکنه اصلا درست نیست

ترویج عقیده نیست یک نظر هستش :yes:

می تونه موافق هم داشته باشه می تونه مخالف هم داشته باشه

بیان موافقت یا مخالفت بدون توهین و فحش و........... مشکلی نداره که :w58:

مگه تا حالا جواب کسی رو دادید به صورت رعایت ادب و مشکلی خوردید :w58:

من که تا حالا مشکلی نخوردم چه موافقت ام چه مخالفت ام :girl_blush2:

لینک به دیدگاه
سلام

شما کارت منحرف کردن بحث هاست..

بنده فقط یک جوابی به یکی از دوستان در مورد واژه الله دادم،شما اومدی اونرا دست گرفتی و بحث را بردی سمت دیگر.

اشتباه از من بود که بحث را مطرح کردم.

بنا براین هم مطلب بنده پاک شد،هم جوابیه های اون مطلب.

بحث دینی هم در حوزه شهید میشد مطرح بشه،شما کلا بحثت تو قسمت های دیگری از دین بود و روی یک چیز دیگری کلید کرده بودی.

اگر بنا بود عقیده من ترویج بشه،نوشته های خود من پاک نمیشد.

همین الانش هم هرچی درباره شهید خواستی میتونی بری بگی،کسی نمیگه نظرت پاک میشه.

پس سریعا شلوغ بازی برای مظلوم نمایی راه نیاندازید. :a030:

لینک به دیدگاه
شما کارت منحرف کردن بحث هاست..

بنده فقط یک جوابی به یکی از دوستان در مورد واژه الله دادم،شما اومدی اونرا دست گرفتی و بحث را بردی سمت دیگر.

اشتباه از من بود که بحث را مطرح کردم.

بنا براین هم مطلب بنده پاک شد،هم جوابیه های اون مطلب.

بحث دینی هم در حوزه شهید میشد مطرح بشه،شما کلا بحثت تو قسمت های دیگری از دین بود و روی یک چیز دیگری کلید کرده بودی.

اگر بنا بود عقیده من ترویج بشه،نوشته های خود من پاک نمیشد.

همین الانش هم هرچی درباره شهید خواستی میتونی بری بگی،کسی نمیگه نظرت پاک میشه.

پس سریعا شلوغ بازی برای مظلوم نمایی راه نیاندازید. :a030:

خوبه قبول دارین خودتون بحث دیگه رو اول پیش کشیدین

پس خواهشی که ازتون دارم کمتر بحث دیگه ای رو پیش بکشین و اگه کشیدین هم طاقت جواب رو داشته باشین نه اینکه درخواست حذف تمامیه پستهای منو و حتی خودتون رو بدینf34.gif

لینک به دیدگاه
خوبه قبول دارین خودتون بحث دیگه رو اول پیش کشیدین

پس خواهشی که ازتون دارم کمتر بحث دیگه ای رو پیش بکشین و اگه کشیدین هم طاقت جواب رو داشته باشین نه اینکه درخواست حذف تمامیه پستهای منو و حتی خودتون رو بدینf34.gif

اون بحثی هم که پیش کشیدم در جواب به یک کس دیگری بود.

وگرنه در جواب مطلبی که به شهید ربط داشته باشه،اون مطلب عنوان نمیشه.f34.gif

اما وقتی از دستمان در رفت،باید همه چیز پاک بشه،چه مال من چه مال دیگران.f34.gif

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز مشکلات شخصیتون رو در پروفایلتون مطرح کنید اینجا بحث نکنید از این به بعد هر پست شخصی که زده بشه پاک میشه

لینک به دیدگاه

مگسی را کشتم

نه به این جرم که حیوان پلیدیست، بد، است

و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است

طفل معصوم به دور سر من میچرخید

به خیالش قندم

یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد، گندم

ای دو صد نور به قبرش بارد

مگس خوبی بود

من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد

مگسی را کشتم...

لینک به دیدگاه
مگسی را کشتم

نه به این جرم که حیوان پلیدیست، بد، است

و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است

طفل معصوم به دور سر من میچرخید

به خیالش قندم

یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد، گندم

ای دو صد نور به قبرش بارد

مگس خوبی بود

من به این جرم که از یاد تو بیرونم کرد

مگسی را کشتم...

:w58:

چرا امشب همه گیر دادن به مگس؟:w58:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

میشه بخشی اضاف کنید و اسم تاپیکایی که قلف یا حفذ میشن رو با ذکر دلیل بذارید توش؟ :167:

(وقتی اضاف کردید تاپیکو قلف کنید تا ازین روح موحا نیان اسپم کنن:banel_smiley_4:)

لینک به دیدگاه

امین جان معمولا تاپیکایی که بسته میشو با ذکر دلیل بسته میشه تاپیکهای سیاسی که حذف میشه طبق قوانین نیاز به اطلاع دادن نیس چون استارتر خلاف قوانین تالار عمل کرده هر چند اکثر مواقع اطلاع داده میشه

ولی چشم با همکارا مشورتی میکنیم اگه قبول کردن تاپیکش استارت میشه

لینک به دیدگاه

فکر کنم گفتگوی آزاد رسما ورشکسته شده.

الان اومدم تو این تالار،یاد یک صحنه فیلم کلاه قرمزی و سرو ناز افتادم.

یکجا کلاه قرمزی،میومد با سرو ناز تو خیابون،بعد نگاهش افتاد به خونه خودشون و با ناله میخوند:

یه زمانی من اینجا خونه داشتم...... :sigh:

لینک به دیدگاه

اسی جان هر تالار یک دوره رکود داره و یک دوره هم گل میکنه شاید الان زمان استراحت تالار آزاد ه و آرامش قبل از طوفانه

لینک به دیدگاه
اسی جان هر تالار یک دوره رکود داره و یک دوره هم گل میکنه شاید الان زمان استراحت تالار آزاد ه و آرامش قبل از طوفانه

مگه تو میزاری طوفان بشه :14k8gag:

هر تاپیکی بزنن فوری کله اش رو پخ پخ می کنی :whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...