رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

خب دوستان با توجه به اینکه عید هست و خیلی از بچه ها ( خصوصا مدیرا) برای استراحت و مسافرت و... میرن اینه که تایید تاپیک ها کمی با مشکل مواجه میشه.

با صحبتی که با محمد و شقایق داشتم بنا شد برای مدتی ( 13 روز) تایید تاپیکها لغو بشه و تاپیکها مستقیما نمایش داده بشن

پس لطفا همکاری لازم رو داشته باشید تا در این مدتی با مشکلی مواجه نشیم.

عیدتون مبارک... :icon_gol:

ممنون حامد جان دست گلت درد نکنه

‏_‏___________

جهت اطلاع

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=49156

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووم به همه :ws37:

من اومدم مجددا:ws3:

عید همتون دوباره مبارک:icon_redface:

باز هم هستم خدمتتون تا با لگد بندازنم بیرون:ws3:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز همونجور که مطلع بودید اواخر سال 89 قانون تایید کردن تاپیکها رو به دلایلی گذاشته بودیم و در ایام عید هم این قانون و موقتا لغو کردیم چون من و حامد نبودیم و قرار بر این بود از بعد از تعطیلات عید طبق روال قبل تاپیک ها تایید بشه و بعد نمایش داده باشه ولی الان با صحبتهایی که با حامد و محمد کردیم قرار بر این شد که تاییدکردن تاپیکها برداشته بشه ولی در صورت رعایت نکردن کاربرا و زدن تاپیکهای سیاسی و توهین آمیز به کاربران و یا قومی و... دوباره تاپیکها تایید خواهد شد پس عاجزانه تقاضا دارم برای راحت تر بودن خودتون هم که شده لطفا قوانین و رعایت کنید تا ما هم مجبور به یک سری از سختگیری ها نشیم

ممنون از همکاری تک تکتون

موید باشید:w71:

لینک به دیدگاه
دوستان عزیز همونجور که مطلع بودید اواخر سال 89 قانون تایید کردن تاپیکها رو به دلایلی گذاشته بودیم و در ایام عید هم این قانون و موقتا لغو کردیم چون من و حامد نبودیم و قرار بر این بود از بعد از تعطیلات عید طبق روال قبل تاپیک ها تایید بشه و بعد نمایش داده باشه ولی الان با صحبتهایی که با حامد و محمد کردیم قرار بر این شد که تاییدکردن تاپیکها برداشته بشه ولی در صورت رعایت نکردن کاربرا و زدن تاپیکهای سیاسی و توهین آمیز به کاربران و یا قومی و... دوباره تاپیکها تایید خواهد شد پس عاجزانه تقاضا دارم برای راحت تر بودن خودتون هم که شده لطفا قوانین و رعایت کنید تا ما هم مجبور به یک سری از سختگیری ها نشیم

ممنون از همکاری تک تکتون

موید باشید:w71:

ببخشید.شما؟؟؟

به جا نمیارم

لینک به دیدگاه
ببخشید.شما؟؟؟

به جا نمیارم

چه زود فراموش شدم:icon_pf (34):

فقط یک ماه فعالیت نداشتم و پست نزدم ولی نامحسوس میگشتیم این دور و برا:ws3:

خوب من و ببین ببین بجا میاریم:w02:

لینک به دیدگاه
چه زود فراموش شدم:icon_pf (34):

فقط یک ماه فعالیت نداشتم و پست نزدم ولی نامحسوس میگشتیم این دور و برا:ws3:

خوب من و ببین ببین بجا میاریم:w02:

داره یواش یواش یادم میاد.

شما همون مدیر ملعون نیستی که من زیاد اخطار میدادی ؟:ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
داره یواش یواش یادم میاد.

شما همون مدیر ملعون نیستی که من زیاد اخطار میدادی ؟:ws3::ws3:

بچه خوبی باش اخطار نگیری:w02::vahidrk:

لینک به دیدگاه

میشه اگر قرار بود تاپیک یا پُستی از من را پاک کنید،اول به خودم بگین......

خودم پاکش میکنم،خواهشا کسی اینجوری و بدون یادآوری قوانین پاک نکنه....

لینک به دیدگاه
میشه اگر قرار بود تاپیک یا پُستی از من را پاک کنید،اول به خودم بگین......

خودم پاکش میکنم،خواهشا کسی اینجوری و بدون یادآوری قوانین پاک نکنه....

پستهای سیاسی طبق قوانین بدون اطلاع قبلی پاک میشه:a030:

لینک به دیدگاه
پستهای سیاسی طبق قوانین بدون اطلاع قبلی پاک میشه:a030:

سیاســـــی : یعنی آوردن نام شخصی یا حرکـت و شعار سیاســـی.

منظورم برداشت های سیاســـی از مطالب غیر سیاســـی است.

مثلا بنده میگم مرگ بر نهنگ قاتل که حقی برای حیات ماهی های کوچک دریا قائل نیست،این کجاش سیاســــیه نفهمیدم. :ws52:

لینک به دیدگاه

اسی جان چرا همیشه توقع داری ما بلافاصله باید جوابگو باشیم ؟

چون قبلا تاپیک کوسه ها زده شده و همه هم منظور کوسه رو میدونن و یک جنجال حسابی هم بخاطر اون تاپیک و پستاش بپا شد بخاطر همین بلافاصله و بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد و در صورت تکرار کردن این قبیل پستها با کاربر برخورد جدی خواهد شد

لینک به دیدگاه
اسی جان چرا همیشه توقع داری ما بلافاصله باید جوابگو باشیم ؟

چون قبلا تاپیک کوسه ها زده شده و همه هم منظور کوسه رو میدونن و یک جنجال حسابی هم بخاطر اون تاپیک و پستاش بپا شد بخاطر همین بلافاصله و بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد و در صورت تکرار کردن این قبیل پستها با کاربر برخورد جدی خواهد شد

بلافاصله یعنی بعد از چند روز؟ :banel_smiley_4:

مدیریت و کسی که نظارت بر تاپیک ها میکنه،مگه نباید پاسخگو باشه؟

این چندمین بار است که مدیران از موضع قدرت وارد میشن و لفظ برخورد جدی را به کار میبرند.:banel_smiley_4:

ضمن تشکر از زحمات شما و سایر مدیران. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

دیروز پست زده شده نه چند روز پیش!

اگه از قدرت استفاده میکردیم دهها بار مستقیم و غیر مستقیم تذکر نمیدادیم من تو چند پست تذکر دادم و حتی به خودت با پیام خصوصی تذکر دادم ولی باز این قبیل پستها مشاهده میشه اگر میخواستم از قدرت استفاده کنم مثل باشگاه دیگه بلافاصله اخطار و اخراج میدادم وبه هیچ وجه جوابگو سوالاتتون هم نبودم پس بی انصافی نکن اسی!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بيخيال ديگه اسي جون:icon_gol:....ديگه تو كه بايد از محدوديتها و مشكلات انجمن با خبر باشي.شقايق تازه بعد يه ماه برگشته....

راستي شقي جون....خوشحالم كه برگشتي....ايشالا سال جديد كمتر برات مشكل پيش بياد.

لینک به دیدگاه

من فقط به یه نکته اشاره بکنم

اسی جان اگه یه سر به باشگاه مهندسان بزنی شاید بد نباشه

من خودم تازگی رفتم اونجا و دیدم که تقریبا خبری از گفتگوی آزاد نیست و مدیریت اونجا در واقع وظیفه داره از هرگونه گفتگو جلوگیری بکنه ( حتی غیر سیاسی!)

اگه نگاهی دقیق به تالارشون بندازی تقریبا فرقی با تالار زنگ تفریح و مطالب جالب و خواندنی اینجا نداره! :icon_pf (34):

فکر کنم بهتره حداقل قدر همین شرایط محدود اینجا رو بدونیم

مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

مرسی محسن جون ومرمت گرجون! انشالله سال جدید براتون سرشار از شادی و خوشی باشه و با کمک همه دوستان انجمن بتونه پیشرفت کنه

لینک به دیدگاه

اسی جان اگه یه سر به باشگاه مهندسان بزنی شاید بد نباشه

من خودم تازگی رفتم اونجا و دیدم که تقریبا خبری از گفتگوی آزاد نیست و مدیریت اونجا در واقع وظیفه داره از هرگونه گفتگو جلوگیری بکنه ( حتی غیر سیاسی!)

اگه نگاهی دقیق به تالارشون بندازی تقریبا فرقی با تالار زنگ تفریح و مطالب جالب و خواندنی اینجا نداره! :icon_pf (34):

فکر کنم بهتره حداقل قدر همین شرایط محدود اینجا رو بدونیم

مرسی :icon_gol:

یک انجمن مجازی خوب را کاربرهاش میسازند.

مهندسان اگه امروز به این وضعیت دچار شده،به خاطر اینست که دیگر کسی نمانده که حرفی بزنه.

اونهایی هم که مانده اند،بیشتر هدفشان اسپم و عشقولانه بودن است.

البته بنده منکر انسانیت مدیران اینجا نمیشم و از همشون سپاسگزارم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...