رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

با سلام به همه

دوستان عزیز همتون من و میشناسین و میدونید من کلا با اخلاق تند و جبر و اجبار کاملا مخالفم ولی متاسفانه تو این چند روز اخیر یک سری بحثا و برخوردایی از چند نفر دیدم که واقعا نه در شان خودشون بوده و نه در شان یک نواندیش چند بار از همه دوستان خواهش کردم که در این تالار به هیچ عنوان به هم توهین نکنن و باعث تنش نشن ولی انگار گوش شنوا یکم سخت پیدا میشه و من و مجبور کرد که بخوام بیام خیلی شفاف و واضح بگم از این به بعد اگر هر کاربری به کاربر دیگه توهین بکنه (حتی اگر از بهترین کاربران -دوست صمیمی و یا...) باشه بدون در نظر گرفتن هیچ سابقه ای از ایشون بلافاصله اخطار داده میشه و هیچ شوخی با کاربر توهین کننده ندارم و این کار و انجام خواهم داد

اگر کسی با یک کاربر دیگه مشکلی داره لطفا تو پیام خصوصی مشکلشون و برطرف کنند و نه توی تاپیک دیگران بحث و مطرح کنند

امیدوارم دیگه از این دسته اختلافات و مشکلات نبینیم

با تشکر از همتون و ممنون از همکاریتون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نکته دوم که باید عرض کنم قبلا یه تاپیکی بود که بهترین تاپیک هفته معرفی میشد از شنبه این جریان مثل سابق اجرا میشه و به ارسال کننده تاپیک امتیاز داده میشه و همینجا معرفی میشه

نکته سوم به با اخلاق ترین و فعال ترین کاربر در طول یک ماه امتیاز داده میشه و توی همین تاپیک معرفی میشه

امیدوارم تعداد اینقدر زیاد باشه که امتیازای ادمین و کش بریم:ws3:

به امید موفقیت هممون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من يه ماهي نبودم واسه همين از رويدادهاي مهم انجمن جا موندم! :ws3: مديريت جديد تالار گفتگو آزاد رو به شقايق و پيانيست عزيز تبريك ميگم اميدوارم توي كارشون موفق باشن با سابقه اي كه من ازشون سراغ دارم حتما همينجوري خواهد بود.:icon_gol:

نکته دوم که باید عرض کنم قبلا یه تاپیکی بود که بهترین تاپیک هفته معرفی میشد از شنبه این جریان مثل سابق اجرا میشه و به ارسال کننده تاپیک امتیاز داده میشه و همینجا معرفی میشه

نکته سوم به با اخلاق ترین و فعال ترین کاربر در طول یک ماه امتیاز داده میشه و توی همین تاپیک معرفی میشه

امیدوارم تعداد اینقدر زیاد باشه که امتیازای ادمین و کش بریم:ws3:

به امید موفقیت هممون:icon_gol:

ايول بازم بهترين تاپيك هفته رو راه ميندازي؟ :w42:

چه مدير دستو دل بازي :4chsmu1:

راستي شقي يه درخواست داشته بيدم! اون تاپيك شكار لحظه هارم بد نيست دوباره باز كني خيلي تاپيك باحالي بود متاسفانه به خاطر يه سري بچه بازي ها اون تاپيك بسته شد بعدشم ديگه هيچ وخ باز نشد ! اگه صلاح دونستي اونم دوباره راه بنداز ! :a030:

لینک به دیدگاه
من يه ماهي نبودم واسه همين از رويدادهاي مهم انجمن جا موندم! :ws3: مديريت جديد تالار گفتگو آزاد رو به شقايق و پيانيست عزيز تبريك ميگم اميدوارم توي كارشون موفق باشن با سابقه اي كه من ازشون سراغ دارم حتما همينجوري خواهد بود.:icon_gol:

ايول بازم بهترين تاپيك هفته رو راه ميندازي؟ :w42:

چه مدير دستو دل بازي :4chsmu1:

راستي شقي يه درخواست داشته بيدم! اون تاپيك شكار لحظه هارم بد نيست دوباره باز كني خيلي تاپيك باحالي بود متاسفانه به خاطر يه سري بچه بازي ها اون تاپيك بسته شد بعدشم ديگه هيچ وخ باز نشد ! اگه صلاح دونستي اونم دوباره راه بنداز ! :a030:

مرسی شادی جون ممنون که اومدی:ws3:

باشه اگه تاپیک شکار لحظه ها بخواد راه بیفته ترجیه میدم تاپیک جدید استارت کنم چون تو اون جنگ منگ هست البته هنوز قطعی نشده :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تاپیک ها رو با وسواس کمتری قفل کنید و منتقل کنیدو این حرفا :mornincoffee:

پویایی تالار از بین میره:ws37:

میلاد جون تاپیکایی که قفل شده تو سه هفته اخیر هر کدومش چند بار تکرار شده خب تو قوانین اومده اول سرچ کنید بعد ارسال کنید برای مثال تو صفحه اول دوتا از یک تاپیک مشابه هست برای تاپیکایی که منتقل میشه یا خبری بوده یا عکس که هر کدوم تالار مخصوص داره و چیزی برای بحث نداشت اگر هر تاپیکی (خبری و عکس و طنزو...)تو آزاد زده بشه و منتقل نشه میشه مشابه تالار آزاد بعضی از فروما که ارزش دیدن هم نداره چه برسه بحث کردن

لینک به دیدگاه
میلاد جون تاپیکایی که قفل شده تو سه هفته اخیر هر کدومش چند بار تکرار شده خب تو قوانین اومده اول سرچ کنید بعد ارسال کنید برای مثال تو صفحه اول دوتا از یک تاپیک مشابه هست برای تاپیکایی که منتقل میشه یا خبری بوده یا عکس که هر کدوم تالار مخصوص داره و چیزی برای بحث نداشت اگر هر تاپیکی (خبری و عکس و طنزو...)تو آزاد زده بشه و منتقل نشه میشه مشابه تالار آزاد بعضی از فروما که ارزش دیدن هم نداره چه برسه بحث کردن

میدونم:mornincoffee:

نگفتم بی دلیل بوده که....منم میگم با دلیل بوده و کارت درست بوده

فقط میگم بعضی هاشو زیر سیبیلی حالا رد کنین چیز بدی نمیشه بلکه سود هم داره.

من چیزی میدانم که شما نمیدانید:ws37:

تالار آزاد همون فروما از بهترین تالار آزاد هاست :ws51:

لینک به دیدگاه

چشم اگه بشه حتما

ولی اگه بهترین باشه اوضاع دیگه خیطه من خودم میرم تو اون تالار یه جوری میشم قبلا خوب بود جدیدا که افتضاح شده یاتاپیکش مثل زنک تفریح یا چاله میدون و جنگ یا در حال لاو ترکوندن بگذریم ولی شک نکن اگه تاپیکی جای بحث باشه امکان نداره منتقل بشه .

لینک به دیدگاه
این بعضی فرومها و اون فرومها و همون فرومها رو اسمشو بیارین ملت بدونن کجاس دیگه :ws3:

:ws2:

رضا نباید اسمش و بگیم دهه:w00:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز باید عرض کنم که یه سری نقل و انتقالات داریم که من و حامد عزیز باید انجام بدیم یک سری تاپیک باید از بخش ویژه منقل بشه به بخش عمومی آزاد و بالعکس تاپیکایی که دو.ر از تنش و اسپم هستند و با بحثو گفتگوی جالب و مفید به بخش ویژه منتقل میشه و تاپیکهایی که تو مسابقه بهترین تاپیک هم اول بشه به اون بخش منتقل میشه :a030:

ممنون از همکاریتون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان عزیز خسته نباشید باید عرض کنم خدمتتون لطفا تا اطلاع ثانوی در بخش ویژه گفتگوی آزاد تاپیکی ارسال نشه و تاپیکاتون و تو بخش گفتگوی آزاد ارسال کنید ما تاپیکایی که تو نظر ستجی اول میشن و جزء بهترین تاپیک محسوب میشن رو به بخش ویژه منتقل میکنیم :a030:

ممنون از همکاریتون:w71:

لینک به دیدگاه

من نمیدونم کلا 6 مورد مهم داشتیم چطور نصف صفحه رو گرفته:w58:

3 تا شو برداشتم که صفحه باز بشه :ws3:

دو تا از تاپیکا در بخش مطالب جالب و خواندنی مهم شد

تابلو اعلانات منتقل شد به بخش جالب و خواندنی

تاپیک معرفی: محک (موسسه حمایت از کودکان سرطانی) هم به بخش جالب و خواندنی منتقل شد و مهم شد

الان دیگگه نصف صفحه باز شد:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز

متاسفانه به خاطر مشغله کاری و شخصی من به مدت یک ماه نمیتونم در خدمتتون باشم البته گه گداری میتونم رفرش کنم و یا پست بزنم ولی عملا چون کارام خیلی خیلی زیاده نمیتونم به وظایفم برسم :icon_pf (34):

من و حامد از مریم maryam_k

عزیز کاربر ویژه تالار آزاد خواهش کردیم که یک ماه به حامد عزیز کمک کنه و تالار و با هم اداره کنند :ws37:

مریم جون هم قبول کردند و جا داره همین جا ازش تشکر کنم

دوستان از امروز هر کس مشکلی داشت میتونه به حامد یا مریم بگه تا رسیدگی بشه:a030:

انشالله سال جدید دوباره بر میگردم :sigh:

موفق و موید باشید:w71:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...