رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

سلام

میشه فهمید چه تعداد تایپیک از من پاک شده؟ :ws3: برام سئواله

مساله بعدی ؛ تایپیک شرایط ازدواج با شیرخواره از نظر کدوم قانون خلاف بود که پاک شد؟ :ws52:

مرسی:icon_pf (44):

سلوم علیک خب چند تا دلیل داشت که وحید مجبور شد تاپیک بحذفه اول اینکه خیلی چیزها تو رساله هست که مطرح کردنش حتی تو جمع خانوادگی درست نیست چه برسه به محل عمومی! دوم اینکه ظاهرا اسپم بود سوم اینکه جاش تالار آزاد نبوده باز مورد آخر انقدرا مهم نبود دلیل اصلی حذف مورد اول بود و با نظر مستقیم مدیران ارشد وحید حذف کرد

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام خدمت تمام دوستان نو اندیش

چند تا نکته هست که لازم دیدم دوباره مطرح کنم

1-لطفا از تاپیک های کپی پیست در تالار گفتگوی آزاد خود داری کنید

2- هر گونه داستان و مطالب جالب و خواندنی جاش در تالار مطالب و جالب و آموزنده هست

3-از گذاشتنن هر نوع خبر در تالار آزاد خودداری کنید و در تالار اخبار تاپیکاتون رو استارت کنید

4- دوستانی که در عرض ده دقیقه 20 تا تاپیک میزنند و تمامش مربوط به تالار های دیگس و کپی پیست محسوب میشه لطف کنند در تالار مربوطش ارسال کنند

لطفا این موارد و رعایت کنید چون اگر کاربری موارد بالا رو تا سه بار رعایت نکنه و ما منتقلش کنیم برای بار چهارم تاپیک حذف میشه پس لطفا رعایت کنید و اگر از تالار ها و زیر تالار ها اطلاعی ندارید میتونید از اینجا انجمن نواندیشان

تالار مربوط رو پیدا کنید:banel_smiley_4:

ممنون از همکاری تک تکتون :rose:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

خدمت رسیدم جهت عرض سلام و علیک

تاپیکا رو نگاه می کردم، هر کدوم یه حرفی واسه گفتن دارن، خیلی می شه چیز یاد گرفت.

اول تشکر کنم از کاربرای خوب و دوست داشتنی تالار آزاد

بعد هم از زحمات شقایق و وحید و حامد عزیز

دمتون گرم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
چه ادمایی گیر میان اااااااااااااااا :jawdrop:

اسپم نکن بچه

تاپیکای منم مهدورالدم شناخته شدن امروز:ws3:

دست گل مدیرای تالار ازاد درد نکنه:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
اسپم نکن بچه

تاپیکای منم مهدورالدم شناخته شدن امروز:ws3:

دست گل مدیرای تالار ازاد درد نکنه:icon_gol::icon_gol:

:ws3::rose::rose:

خدمت رسیدم جهت عرض سلام و علیک

تاپیکا رو نگاه می کردم، هر کدوم یه حرفی واسه گفتن دارن، خیلی می شه چیز یاد گرفت.

اول تشکر کنم از کاربرای خوب و دوست داشتنی تالار آزاد

بعد هم از زحمات شقایق و وحید و حامد عزیز

دمتون گرم :icon_gol:

سلام از ماست رییس اعظم منور فرمودید دفتر آزاد رو:girl_blush2::rose:

منم از مدیران ارشد و کاربرای خوب تالار تشکر میکنم و اگر مدیران تالار ازاد کاری انجام میدن وظیفست و برای پیشرفت و بالا رفتن انجمن :girl_blush2::rose::rose:

لینک به دیدگاه

من هم از همه تشکر میکنم ، راستش مشوق اصلی من در این راه پدر و مادرم بودن که دست جفتشونو میبوسم، ولی از همه، از مدیران ارشد ، از مدیران گفتگوی آزاد ، از همشهریام و به خصوص از بروبچ محلمون خیلی تشکر میکنم که تو این مدت همیشه کمک حالم بودن!:ws3:

در ضمن از مدیران ارشد هم خیلی تشکر میکنم بابت تبلیغات بالای سایت ، مخصوصا سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
که خیلی سرگرم کنندس مخصوصا اون 3تا دکمه بالای سایتش که دینگ دینگ میکنن:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان عزیز همون جور که مطلع بودید بخش زنگ تفریح چند وقت پیش حذف شد و تالار مطالب جالب و خواندنی به تالار مطالب جالب و تفریحی تغییر نام داده شده بود خب دوستان لطف کردن و تاپیکهایی از این دسته بالایی و ببینی چی میگی و به قبلی چی هدیه میدی و.... استارت نکردند و ما هم تصمی گرفتیم اسم تالار رو به مطالب و جالب و آموزنده تغییر نام بدیم تا تالار پر بارتر بشه شما دوستان هم مطالب و داستانهای آموزنندتون رو لطفا در این تالار استارت کنید و نکته دوم اینکه فعلا از محمد خواهش کردم تایید کردن تاپیک هلای این تالار رو برداره:w02:

به امید موفقیت روز افزون همه شما:rose:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...