رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار گفتگوی آزاد

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان عزیز

متاسفانه به خاطر مشغله کاری و شخصی من به مدت یک ماه نمیتونم در خدمتتون باشم البته گه گداری میتونم رفرش کنم و یا پست بزنم ولی عملا چون کارام خیلی خیلی زیاده نمیتونم به وظایفم برسم :icon_pf (34):

من و حامد از مریم maryam_k

عزیز کاربر ویژه تالار آزاد خواهش کردیم که یک ماه به حامد عزیز کمک کنه و تالار و با هم اداره کنند :ws37:

مریم جون هم قبول کردند و جا داره همین جا ازش تشکر کنم

دوستان از امروز هر کس مشکلی داشت میتونه به حامد یا مریم بگه تا رسیدگی بشه:a030:

انشالله سال جدید دوباره بر میگردم :sigh:

موفق و موید باشید:w71:

ايشالا هر جا كه هستي موفق باشي....اما غيبت كبري نداشته باش..دلتنگ ميشيم...

اما درباره انتخاب مريم بايد بگم كه انتخاب خيلي خوبي داشتين.

براي مريم هم آرزوي موفقيت دارم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 845
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ايشالا هر جا كه هستي موفق باشي....اما غيبت كبري نداشته باش..دلتنگ ميشيم...

اما درباره انتخاب مريم بايد بگم كه انتخاب خيلي خوبي داشتين.

براي مريم هم آرزوي موفقيت دارم.:icon_gol:

ممنون محسن جان

سعی میکنم زودی برگردم ولی بخاطر موقعیت شغلی نزدیک عید کارام خیلی فشردس سر میزنم حتما ولی عملا کاری نمیتونم انجاکم بدم چون وقتی ندارم:w821:

لینک به دیدگاه
موفق باشی شقایق جون و امیدوارم کاراتتون به خوبی و خوشی تموم شه و زودی برگردی

راستی انتخابتتون عالیه

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ممنون عزیزم

در انتخابمون شک ندارم چون مریم شایسته این کاره:a030:

لینک به دیدگاه

الهی مامان بودن و کارهای دیگت حالاهم که عید نزدیک و مشغله های خودش ............دلم برات تنگ میشه خوب.........زودی بیا :w821:

موفق باشی هرجا که هستی......قول میدیم بچه های خوفی باشیم تا دعوامون نکنند:ws3:

لینک به دیدگاه

من نمیدونم ما ایرانیا چه خصلتی داریم که تا یکی میاد و به کسی توهین میکنه همه کاسه داغتر از آش میشنو انواع و اقسام تاپیکها استارت میشه

اگه شخصی اومده یه سری خزعبلات گفته صد در صد شخصیت خودش و زیر سوال برده نه طرف مقالشو پس کاسه داغ تر از آش نشید و تاپیکی نزنید

چون با شخص خاطی برخورد شد و اخطار هم گرفت

فقط آیا اگر یه نفر تاپیک بزنه و قربون یه نفر بره باز تاپیک میزنید که وای چقدر این یارو خوبه قربون فلانی رفته!!!

اگر کسی مشکلات شخصیش و تو عمومی مطرح میکنه مشکل از خودشه که نتونسته درک کنه مشکل شخصی به همه ربطی نداره

لطفا دیگه از این تاپیکها نبینم چون شدیدا برخورد میکنم مشکلاتتون و تو خصوصی با هم مطرح کنید

اگر تاپیکهایی این چنینی استارت کردید و اخطار گرفتید جای گله ای نباشه چون الان گفتم که برخورد میکنم

موفق باشیم:w71:

لینک به دیدگاه

با توجه به مشكلات بوجود آمده و انواع و اقسام توهينهايي كه ميشه و كمك به كاربران جهت استفاده بهتر و مفيدتر از سايت بهتر نيست تالار گفتگوي آزاد رو حدف كنيم.يا يه جورايي محدودش كنيم.

لینک به دیدگاه
با توجه به مشكلات بوجود آمده و انواع و اقسام توهينهايي كه ميشه و كمك به كاربران جهت استفاده بهتر و مفيدتر از سايت بهتر نيست تالار گفتگوي آزاد رو حدف كنيم.يا يه جورايي محدودش كنيم.

محسن جان حذف تالار و ادمین باید تصمیمش و بگیره بعد دوست عزیز باید مشکل و حل کرد نه صورت مسئله رو

:a030:

لینک به دیدگاه

ربطی به تالار ازاد نداره اقا محسن .

مسئله دخالت بی حای ما تو مسائلی هست که بهمون ربطی نداره مه شقایق جون گفتن .

طرف تاپیک میزنه از مدیر بخش فلان سوال داره ، یکی دیگه میره جواب میده کل کل میکنه و یه دعوا شروع میشه .

یا یکی به یکی دیگه فحش میده یه عده دیگه داغ میکنن و تا 3 روز تالار متشنجه .

لینک به دیدگاه
محسن جان حذف تالار و ادمین باید تصمیمش و بگیره بعد دوست عزیز باید مشکل و حل کرد نه صورت مسئله رو

:a030:

منم در حد پيشنهاد گفتم شقايق جون...به هر حال همه جور آدم دور و برمون هست.تو دنياي نت هم كه تنوعش بيشتره.....نميخوام به بحثاي قبلي دامن يزنم....ولي تو هم ميدوني كه اولين بار نيست و اخرين بار هم نخواهد بود.

لینک به دیدگاه

میشه کاری کنید که هر کسی در طول یک روز،فقط حق داشته باشه یک تاپیک در گفتگوی آزاد بزنه؟

الان کمیت کاملا داره کیفیت را از بین میبره...

لینک به دیدگاه
میشه کاری کنید که هر کسی در طول یک روز،فقط حق داشته باشه یک تاپیک در گفتگوی آزاد بزنه؟

الان کمیت کاملا داره کیفیت را از بین میبره...

اسی جان انشالله یک روندی و از سال جدید اگه مورد تایید مدیران ارشد و ادمین باشه میخوایم در پیش بگیریم که هر تاپیکی که زده میشه اول تایید بشه بعد مرئی بشه چون خیلی از تاپیکها یا جاش تو تالار آزاد نیست و ما باید بعد از چند صفحه منتقل کنیم و خیلی از تاپیکها هم سیاسیه که نباید زده بشه و ما بلافاصله حذف میکنیم:a030:

لینک به دیدگاه
اسی جان انشالله یک روندی و از سال جدید اگه مورد تایید مدیران ارشد و ادمین باشه میخوایم در پیش بگیریم که هر تاپیکی که زده میشه اول تایید بشه بعد مرئی بشه چون خیلی از تاپیکها یا جاش تو تالار آزاد نیست و ما باید بعد از چند صفحه منتقل کنیم و خیلی از تاپیکها هم سیاسیه که نباید زده بشه و ما بلافاصله حذف میکنیم:a030:

اما محدودیت ارسال تاپیک غیر تخصصی هم حتما مطرح کنین،هر کس روزی یک تاپیک.

لینک به دیدگاه
چه کسی تاپیک ماهی ها و کوسه های مرا پاک کرده و چرا؟
دلیل برای حذف (اختیاری):

بی توجهی غیر مسئولانه مدیریت به این پیام.

اسی جان من تا جایی که اطلاع دارم فرناز جان از طریق پیام خصوصی شما رو مطلع کردن:banel_smiley_4:

دوما اگر سوالی 3 روز جواب داده نشه دلیل بر بیتوجهی مدیر نیست بنده اعلام کردم یک ماه مرخصی ام و حامد عزیز هم 4 روز در هفته نیستن باز لا تمام مشغله ای که دارم سعیم اینه که بیام و پاسخگو باشم لطفا توقع پاسخ گویی سریع و فعلا از ما نداشته باشید:a030:

لینک به دیدگاه
شقایق جان ببینم چه میکنیا ..... این پست اخریت خوب بود .... :ws31:

البته من سر حرف خودم هستم ...... حذف .. :ws3:

این که حذف بشه امکانش صفره خیالت راحت باشه:ws31:

لینک به دیدگاه
میتونین امتحانی حذفش کنین.

آمار بازدید با سرعت نور کم میشه....... :icon_pf (34):

در جریان بحثمون نیستی اسی جون ... :ws3:

اینو بجون میخریم .... تا واقعا بشه انجمن علمی ... حتی با 10 تا کاربر .. :ws31:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...