رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

Berlin-7.jpg

داستان خانواده ای عراقی که به دنبال آرامش به طور غیر قانونی وارد آلمان می شود و درخواست پناهندگی به آن کشور را دارد. فیلم درباره تلاش این خانواده برای دریافت اقامت و مشکلاتی است که برایشان بوجود می آید.

خوشم نیومد :hanghead:

• Like 1
لینک به دیدگاه

این روزها خیلی فیلم میبینم شاید روزی 2 فیلم ولی بهترینش رو معرفی میکنم یک فیلم هندی به نام PK ، فیلمی به نگاهی هوشمندانه به مقوله دین و رهبران مذهبی

816155-pk-1420210081-303-640x480.JPG

• Like 2
لینک به دیدگاه

قندون جهیزیه

کارگردان: پسر رسول ملاقلی پور

بازیگران: صابر ابر - نگار جواهریان - اکبر عبدی

آشغال محض. فحش دادن تو سینما کار درستی نیست اما متاسفانه این کار رو انجام دادم

• Like 1
لینک به دیدگاه
من وصبا جون هم همین نظر رو داشتیممممممم.....ارام جونیییییی......:hapydancsmil::icon_gol:

از اینجور فیلم ها خوشم میاد:whistle:

و من نیز هم....:whistle:

منم دیدم بالاخره.

خوب بود. اگر تو فاز فیلم های علمی تخیلی هستین حتما این دوتا رو هم ببینید. واقعا بر پایه علم هستن.

[h=3]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

xmen اخرین نسخه اش. یادم نیست اسم کاملش چی بود -

البته جفتشون تو فاز سفر در زمان هستن اما ب شدت پایه های علمی محکم تری از بقیه فیلمهای ساینس فیکشن تو این گروه رو دارن.

البته تو فاز هوش مصنوعی هم

[h=3]

[/h]هم دید جالبی داره.

اگر هم مایل بودین تو هر کدوم ازین فیلم می تونیم ی تاپیک داشته باشیم و باهم پایه های علمی این فیلم ها رو بررسی کنیم و چیز یادبگیریم.

مثلا نمیدونم متوجه شدین یا نه، بحث دایرکت انرژی تو همون قسمتای اول اونجر 2 - و لباس های پرنده. ممکنه کسی ک زیاد مجله های روز و کلیپ ها رو دنبال نیم کنه بگه اینا همش تخیلات 100 سال یا 50 سال اینده است!! اما اصلا اینطوری نیست.

• Like 12
لینک به دیدگاه
منم دیدم بالاخره.

خوب بود. اگر تو فاز فیلم های علمی تخیلی هستین حتما این دوتا رو هم ببینید. واقعا بر پایه علم هستن.

xmen اخرین نسخه اش. یادم نیست اسم کاملش چی بود -

البته جفتشون تو فاز سفر در زمان هستن اما ب شدت پایه های علمی محکم تری از بقیه فیلمهای ساینس فیکشن تو این گروه رو دارن.

البته تو فاز هوش مصنوعی هم

هم دید جالبی داره.

اگر هم مایل بودین تو هر کدوم ازین فیلم می تونیم ی تاپیک داشته باشیم و باهم پایه های علمی این فیلم ها رو بررسی کنیم و چیز یادبگیریم.

مثلا نمیدونم متوجه شدین یا نه، بحث دایرکت انرژی تو همون قسمتای اول اونجر 2 - و لباس های پرنده. ممکنه کسی ک زیاد مجله های روز و کلیپ ها رو دنبال نیم کنه بگه اینا همش تخیلات 100 سال یا 50 سال اینده است!! اما اصلا اینطوری نیست.

بله من هم با صحبت هاتون موافقم....خیلی از داستان پردازی ها ریشه علمی دارن....و در اینده دور و نزدیک محقق میشن....از این بابت از این نوع فیلم ها نگاه میکنم.....نمیدونم چرا...اما انگار اینده دنیا رو احساس میکنم ب تصویر کشیدن.....اینده ایی ک میدونم محقق میشه....اما عمرم شاید کفاف دیدن در واقعیت این تکنولوژی هارو نده....

• Like 6
لینک به دیدگاه

بوی گندم

52366833798520403384-30528.jpg

رفان و دوستانش تصمیم دارند بر روی سکوی نفتی که پدر عرفان در آنجا شهید شده است، کنسرتی به یاد او و خیلج فارس اجرا کنند…

به معنای واقعی مزخرف :banel_smiley_4:

بادکنک سفید

white_balloon.jpg

زمان تحویل سال نو نزدیک است. «راضیه» از مادرش پول می‌گیرد تا برای سفره هفت سین ماهی قرمز بخرد، اما پولش بین راه گم می‌شود. او در جستجوی پول گمشده‌اش با کسانی آشنا می‌شود، کسانی که نمی‌توانند سر سفره هفت‌سین در کنارش باشند، اما هر یک به نوعی سعی می‌کنند تا «راضیه» را یاری کنند که به مقصودش دست یابد…

چقدر به خاطر حماقت دختر و خونوادش اعصابم خورد شد:w000:

• Like 6
لینک به دیدگاه
منم دیدم بالاخره.

عاشق این شاهکار کریستوفر نولانم :hapydancsmil:

Dreamcatcher 2003

خیلی ضعیف و مزخرف :icon_razz:

• Like 4
لینک به دیدگاه

"دکامرون" از پازولینی. بسیار مفرح. شاید از نظر تکنیکی ضعیف باشه کارهای پازولینی ولی قصه‌هایی که انتخاب میکنه و قصه‌گوییش و طنزش سر ذوق میاره مخاطب رو. پازولینی فیلم رو براساس رمان قرون وسطایی جیووانی بوکاچیو ساخته.

"بانویی از شانگهای" از اورسن ولز محبوب من. جدی اورسن ولز شخصیتی جذاب نبوده؟ فیلمنامه مینوشته، فیلم میساخته و بازی هم میکرده ولی نقش‌هاش کم پیش میاد سفید باشن، اون از مرد سوم، غریبه‌ و تاچ آو اویل، این هم از بانویی از شانگهای که به قول نقشی که بازی میکنه: بی‌گناه نبود، احمق بود.

"وست ساید استوری" از رابرت وایز. مشکل فیلمهای قدیمی اینه که از نظر فنی مضحک جلوه میکنن ولی ما به خاطر داستان و فیلمنامه قوی و بازیهای دلنشین فراموش میکنیم که این فقط یه فیلمه و شخصیتها رو باور میکنیم.

"ارباب حلقه‌ها". ارباب حلقه‌ها درمانی میکنم من. برای وقتایی که دلم گرفته ارباب حلقه‌ها رو تجویز کردم برای خودم. شش هفت بار دیدم ولی باز هم آماده روی دسکتاپ گذاشتم هروقت نمیدونم چه کنم، قلبم تندتر میزنه برای دیدن ارباب حلقه‌ها.

• Like 6
لینک به دیدگاه

The dead

کارگردان: جان هیوستن

1987

شاید همگی جان هیوستن رو با جنگل آسفالت یا نشان سرخ دلیری و یا ملکه آفریقا شناخته باشید

اما آخرین فیلم جان هیوستن یک شاهکار به تمام معنا است یه عاشقانه ......

دوبار پشت سر هم دیدم . اوج لذت بود. :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

استراحت مطلق

کارگردان: عبد الرضا کاهانی

بازیگران: ترانه علیدوستی، بابک حمیدیان، رضا عطاران، مجید صالحی و ...

کلا سینمای کاهانی خیلی سلیقه ی من نیست و باهاش ارتباط برقرار نمیکنم، بیشتر بخاطر ترانه دیدمش. مشکل کارای کاهانی اینه که انقد رو جزییات صحنه و میزانسن زوم میکنه از فیلمنامه و شخصیت پردازیا و روابطشون غافل میشه. مخصوصا تو این فیلم این ایرادا خیلی بیشتر به چشم میاد. داستان بی چفت و بست و پرداخت ضعیف شخصیتا باعث میشه بیننده اصلا همراه نشه با فیل و دنیای کاراکترا. با اینکه زمان فیلم هم کوتاه و حدودا 70 دقیقه ست ولی خودم فیلمو چند بار متوقف کردم بس که خسته کننده ست. خود سانسوری های خود فیلم هم بشدت رو اعصابه و همینطور اصرار بی دلیل کارگردان تو نشون دادن تماسای فیزیکی رضا عطاران و خانومش در فیلم (که همسر واقعی خودش هم هست) که هیچ نقشی در پیشبرد داستان نداره.

من که اصلا خوشم نیومد از این فیلم

• Like 6
لینک به دیدگاه

مزار شریف

کارگردان: برزیده

بازیگران: حسین یاری-مهتاب کرامتی - مسعود رایگان

کمتر پیش میاد همه ی اجزای یه فیلم بد باشه. فیلمنامه- کارگردانی - بازیگری

از این فیلمهای سفارشی آشغال که به قول دوستم به لعنت سگ هم نمی ارزه

• Like 4
لینک به دیدگاه

امپراطور شمال

کارگردان: رابرت آلدریچ

بازیگران: ارنست بورگناین و لی ماروین و کیث کارادین

فیلم عجیبی بود. یه فیلم سادیستی و غریب

اصلا نمیدونستم همچین فیلمی تو کارای آلدریچ هست

خوشم اومد به خصوص با پایانش خیلی حال کردم

• Like 3
لینک به دیدگاه
qchvlxkbel98n1jn68za.jpg

لوسی (Lucy).

آخ آخ بچه مختون نابود میشه.

علمی تخیلی مستند.:ws52:

با بازی مورگان فریمن و اسکارلت حانسون.

اسکارلت جانسون بر حسب اتفاق مجبور میشه یه نوع ماده مخدر خیلی خیلی قوی و جدید رو تو شکمش قاچاق کنه به اروپا ولی وسط راه این بسته پاره میشه و این مواد یه انرژی فوق العاده میده بهش که باعث میشه بتونه از 100% قدرت مغزش استفاده کنه.

همزمان مورگان فریمن در نقش یه پروفسور داره در مورد قدرت ذهن آدم و اینکه انسان ها تنها از 10 % مغزشون رو استفاده میکنن و چی میشه اگر بتونن این 10% رو بیشتر کنن سخنرانی میکنه.

هم تخیلیه، هم باور پذیر.

لوسیو من دیدم دوسش نداشتم خیلی تخیلی بود :icon_razz:

آخرین فیلمم دیروز the great gatsby رو دیدم قبلنم چندبار دیده بودم بازهم خواهم دید کلا سیر نمی شم از این فیلم براساس رمان معروف گتسبی بزرگ ساخته شده و دیالوگا بازی دی کاپریو که دیگه اصلا حرف نداره بخوام بهتون بگم فیلمش طولانیه ولی فوق العاده جذاب...

قبل از اون فیلم گرگ وال استریتم دیدم اونم که دیگه یه کلمه بگم نامبر وانه هم ***یه هم بیزینسه هم موادبازیه کلا همی چی درهمو برهمه ...

قبل از اونم یه فیلم دیدم به اسم " Oscura seduccion" فیلم فک کنم مکزیکی بود تنهایی ببینید حالت خانوادگی نداره :icon_redface::whistle: فیلمش خیلی قشنگه راجب یه پسره اس که مریض روانیه و با یه خانوم سن بالا مثلا 20 سال از خودش بزرگتر دوست میشه و .... دیگه خودتون باید ببینید حیفه تعریف کنم

:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

دلتنگی های عاشقانه

کارگردان: رضا اعظمیان

بازیگران: محمدرضا فروتن، میترا حجار، رویا تیموریان، شاهرخ فروتنیان،

فرض کنید یه فیلم جدی از دفاع مقدس .......... اما همه تو سالن با صدای بلند میخندیدند

انصافا هم خنده دار بود

• Like 4
لینک به دیدگاه

em5787auvefr06suatz1.jpg

«هري سنبورن» (نيکلسن) خيال دارد دو روز تعطيل آخر هفته را با «مارين» (پيت) در ويلاي کنار درياي مادر او بگذراند ولي از بخت بد قلبش در آن جا درد مي گيرد. «اريکا بري» (کيتن)، مادر «مارين» با اکراه مي پذيرد چند روزي از او مواظبت کند. اما خيلي زود «هري» در مي يابد که به «اريکا» علاقه پيدا کرده است.

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...