رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

Annabelle 2014

Annabelle-2014.jpg

میا و جان یک زوج جوان هستند که بزودی صاحب فرزندی خواهند شد. اما زمانی که جان برای میا یک عروسک قدیمی می خرد و به او هدیه می دهد، اتفاقات ناگواری برای این زوج رخ می دهد که…

داستان فیلم واقعیه و وقتی سرچ کردم در موردش نوشته بود هر کسی که عروسک از نزدیک دیده بلایی سرش اومده نمیدونم من عکسش دیدم بلایی سرم میاد یا نه :icon_pf (34)::4564:

:ws28::ws28::ws28::ws28: من دیدم فیلمشو . زیاد قوی نیست

لینک به دیدگاه
از فیلم های ترسناک بدم میادخیلی بیکار بودم و فیلم هم نداشتم جز این دیدم:icon_pf (34):

برو فیلم see no evil رو دانلود کن ببین قدیمیه ولی قشنگه.ژانرش ترسناکه ولی ارش دیدن داره.وقتی دیدی فوش ندیا.هر چی گفتی به خودت گفتی:ws3:

لینک به دیدگاه

Tenacious D in The Pick of Destiny

2006

بازیگران: جک بلک

من از طرفدارای جک بلک هستم. اما این فیلمو دوست نداشتم. شوخی هاش خیلی جالب نبود....................

در مقایسه با مدرسه راک صفر بود

لینک به دیدگاه

A Little Chaos 2014

A-Little-Chaos-2014.jpg

فیلم نگاهی به جامعه‌ی مردسالاری و کشمکش‌های موجود میان زنان در این جامعه دارد. قهرمان فیلم "سابین دوبارا" است.

از شخصیت سابین خیلی خوشم اومد :ws37:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

Now you see me

کارگردان: لوییز لتریه

بازیگران: وودی هارلسون، مارک روفالو، موریگان فریمن، مایکل کین

همه جنبه های یه فیلم مفرح رو داشت. فقط من با پایان فیلم مشکل داشتم.

در کل خوب بود

لینک به دیدگاه

Room 237

مستندی درباره ی فیلم درخشش کوبریک

درباره تمام زیر و بم های فیلم درخشش کوبریک

مشکل کوبریک این بود که نابغه بود

همین همه رو آزار میداد

از نظر من فیلسوف سینما بود.

لینک به دیدگاه

خداحافظی طولانی

کارگردان: فرزاد موتمن

بازیگران: سعید آقاخانی

به جز بازی آقاخانی من چیزی ندیدم

5 دقیقه اول فیلم قصه فیلم لو رفت. تو سینما به بغل دستیم گفتم میخواست کلمو بکنه!!!!!!!!!!!!!!!1

لینک به دیدگاه

[h=4]The Mechanic 2011[/h]

The-Mechanic-2011.jpg

آرتور بیشاپ یک آدمکش حرفه ای است که درصد اشتباه او در هنگام از میان برداشتن اهدافش تقریبا صفر است. ماموریت جدید آرتور کشتن یکی از دوستان قدیمی و البته مربی سابقش ، هری است…

عاشق فیلم های جیسون ام :ws37:

لینک به دیدگاه
The Mechanic 2011

The-Mechanic-2011.jpg

آرتور بیشاپ یک آدمکش حرفه ای است که درصد اشتباه او در هنگام از میان برداشتن اهدافش تقریبا صفر است. ماموریت جدید آرتور کشتن یکی از دوستان قدیمی و البته مربی سابقش ، هری است…

عاشق فیلم های جیسون ام :ws37:

این فیلم نسخه ی بازسازی شده با همین اسم هست با بازی چارلز برانسون

هنوز اون فیلم کلاسیک از این فیلم قوی تره

پیشنها میکنم اونم ببین

لینک به دیدگاه

نهنگ عنبر

کارگردان: سامان مقدم

بازیگرانک رضا عطاران- مهناز افشار

شوخی های بامزه ای داشت. اما فیلم قصه ی جذابی نداشت

انگاری برای این شوخی ها متن نوشته بودند

در کل ضعیف

لینک به دیدگاه

عصر یخبندان

کارگردان: مصطفی کیایی

بازیگران: بهرام رادان - مهتاب کرامتی - فرهاد اصلانی -

فیلم قصه ی خوبی داره اما مشکل اصلی در فرم روایت و لحن فیلمه

یه جاهایی از فیلم حرف نویسنده میوفته تو دهن بازیگرا و شعاری میشه

بعضی از شخصیت های فیلم خیلی خوب نوشته نشدند مثل بهرام رادان. اگر یه ذره بیشتر روی فیلمنامه کار میکردند فیلم خیلی خوبی میشد. متاسفانه فیلم نامه نویسی جدی گرفته نمیشه

لینک به دیدگاه

the son's room

اتاق پسر یه فیلم ایتالیایی هست فک کنم مال سال 2004 که جایزه نخل طلایی کن رو برده به کارگردای نانی مورتی. فیلم خوبی بود. ماجرا در مورد یه خانواده چهار نفره است که پسرشون دچار حادثه میشه و میمیره. حالا اینکه خانواده چه جوری با این سوگ کنار میان ماجرای فیلمه. من خوشم اومد ازش. با اینکه فیلم موضوع اصلیش غم از دست دادنه اما خیلی لطیف برخورد کرده بود با قضیه و اصلن اعصاب خورد کن نبود.

لینک به دیدگاه

third person- 2013

سوم شخص فیلم عالی بود و به شخصه پیشنهاد میدم حتمن ببینینش. کارگردانش همون کارگردان فیلم crash یا تصادف هست. توی این فیلم هم 3 تا داستان جدا از همه که داره به موازات هم تعریف میشه و بعد اینها به نحوی بهم مرتبط میشن. تم اصلی فیلم در مورد دروغ و اعتماده. همشون دارن دروغ میگن و اعتماد طرف مقابلو زیر سوال میبرن. موضوع دیگه ای هم که اهمیت داره اینه که همه ی داستانها یه فرزندی دارن که یا از دست دادن یا الان در شرایط بدیه. خلاصه فیلم خوبیه. ببینینش. تا چن روز قیلی ویلی میرین که ماجراش چی بود.

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...