رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سریع و خشن7...... Fast.And.Furious7 .......خیلی هیجانی بود.......پیشنهاد میکنم حتما ببینید.....مخصوصا ک تو این قسمت جان استتهام هم بازی میکنِ.

vo9k0ge3qqpkm3yba8i.jpg

لینک به دیدگاه

گلوله ای در تاریکی

1964

کارگردان: بلیک ادواردز

بازیگران: پیتر سلرز

از سری فیلمهای پلنگ صورتی

اونقدر خندیدم که اشکم در اومد. عالی بود به خصوص یه شوخی تکراری داشت که قبل از اتفاق افتادنش من میخندیدم ......

لینک به دیدگاه

Ninja Shadow Of A Tear (2013)

سايه ترس با هنرمندي بازيگر سري فيلم هاي آنديسپوتد. به علاقمندان ورزش هاي رزمي شديدا پيشنهاد ميكنم كه حركات زيبا مخصوصا پا زياد داره:

Adkins.jpg

لینک به دیدگاه

the minions

2015

بهترین انیمیشن هایی که تو این چند سال دیدم من نفرت انگیز 1 و 2 بود. این انیمیشن هم بسیار مفرحه

ادم لذت میبره

لینک به دیدگاه

آخرین فیلمی که دیدم

دیشب بود و یک انیمیشن زیبا به نام

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
با امتیاز 8.5 از IMDB و قرار گرفتن در لیست دویست و پنجاه فیلم برتر با رتبه ۶۳

فیلم با تولد دختری به اسم رایلی شروع میشه و با تولد این دختر حس های ایشون شامل ناراحتی، شادی، خشم، انزجار و تضاد نیز با اون متولد میشن

در این فیلم بخوبی نشون داده میشه که چطور همه حس‌های انسانی در زندگی به انسان کمک میکنن و باید همه رو با هم دید

درسته که این پنج خس در درون انسان هستند، اما اون رو میشه به دید سایر انسانها ربط داد که هیچ وقت نمیتونن از یک شخص یک حس رو ببینن و همدیگه رو با همه حالات و احوال قبول کنن

این فیلم ارزش این رو داره که بارها و بارها دیده شه

لینک به دیدگاه

بدجورمنتظردیدن Inside out ام ...

بینظیره این انیمیشن...

.

.

.

man up

فیلمی که به بحران فکری و روحی افرادی میپرداخت که سن شون تقریبا بالاست و ازدواج یا مسئله ناموفقی درزندگی شون داشتند و امید رو باچاشنی بامزگی ،درفیلم نشون میداد.

لینک به دیدگاه

20150808124535cb-The_killer_inside_me-poster.jpg

سال 1957 است . لو فورد جانشین کلانتر در منطقه ای در نزدیکی تگزاس به نام سیرکا است که وظیفه دارد پسر یکی از ثروتمند ترین افراد شهر را از شر یک رابطه عاطفی با یک ف**شه به نام جویس خلاص کند . او باید جویس را به خارج از شهر انتقال دهد تا از یک رسوایی بزرگ جلوگیری شود اما لو هنگام انجام ماموریت درگیری رابطه ی با جویس می شود اما او در عین ناباوری نقشه قتل جویس را می کشد و...

لینک به دیدگاه

The killers

2014

یه فیلم اندونزیایی که پر از خشونت بود. یه فیلم سادیستی که جاکارتا رو مرکز خشونت و تجاوز نشون میده

لینک به دیدگاه

36-Amores-Perros.jpg

Amores Perros (عشق سگی)

کارگردان:

نویسنده :

بازیگران :

,
,

جوایز :

نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی در سال ۲۰۰۰

خلاصه داستان : در فیلم عشق سگی شاهد روایت سه داستان هستیم که بوسیله حادثه تصادف دو ماشین بهم مرتبط میشوند. سه داستانی که مجزا از هم ولی با مفهومی شبیه و تماما فیلم در مکزیک میگذرد.

خوب بعد از چند ماه فیلم ندیدن این فیلم رو انتخاب کردم و دیدمش، و باید بگم بسیار لذت بردم . کلا ایناریتو همیشه آدمو به وجد میاره. عشق سگی اولین فیلم بلند ایناریتو به حساب میاد و اولین فیلم از سه گانه مرگ او هست . دو تای دیگه " 21 گرم" و " بابِل" هستن. متاسفانه من اول اونارو دیدم بعد این فیلم رو.

خوب ویژگی اصلی سینمای ایناریتو که روایت غیر خطی هست تو این کار هم دیده میشه. فیلم سه اپیزود مجزا هست که همگی در یک نقطه و با یک تصادف به هم مرتبط میشن. این روایت غیر خطی به هیچ عنوان برای مخاطب آزار دهنده نیس و اتفاقا باعث توجه بیشتر به جزییات داستان میشه. از همون اوایل هم بیننده کاملا در جریان خط زمانی ماجرا قرار میگیره. از نظر کارگردانی و تدوین که فوق العاده ست و حرفی که میخاد بزنه رو هم به بهترین شکل بیان کرده. نقش سگ تو هر سه داستان اساسی و تاثیرگذاره. البته تو نقدایی که از فیلم خوندم برداشت های متفاوتی شده از فیلم، ولی خوب هر کس با توجه به جهان بینی خودش میتونه تاویل کنه فیلم و نشانه هاش رو. البته ایناریتو هم آخرای هر اپیزود نتیجه گیری رو به عهده بیینده گذاشته که خوب با توجه به پرداخت داستان و شخصیت ها خیلی کار سختی نیست.

من که کلا لذت بردم. با توجه به اینکه اولین فیلم بلند رسمی ایناریتو بود بنظرم فراتر از انتظار بود.

امیدوارم این فیلم باعث شه حس فیلم دیدنم برگرده کامل :w16:

لینک به دیدگاه

141930_ab.jpg

Wild Tales

كارگردان:دامیان زیفرون

فيلمنامه:دامیان زیفرون

بازیگران:ماریو مارُل,مونیکا ویلا,ریکاردو دارین

محصول:2014-آرژانتین

خلاصه داستان:

در این فیلم، کارگردان در قالب شش داستان، شخصیت‌هایی را نشان می‌دهد که در مرز بین تمدن و توحش به‌سر می‌برند. این داستان‌ها در بوئنوس آیرس، پایتخت آرژانتین، و حومه این شهر اتفاق می‌افتند و به موضوعاتی مانند خیانت در عشق، سنگینی گذشته، تراژدی‌هایی در زندگی روزانه و پرتگاه‌های اخلاقی انسان می‌پردازند.

مهم ترين جوايز و افتخارات:

نامزد اسکار بهترین فیلم خارجی زبان,نامزد نخل طلای کن

یکی از فیلمای خوب و بشدت خوش ساخت امسال. من رو که حسابی به وجد آورد. لذت بردم از دیدنش.

شخصا لحن اثر و فضای کلیش رو خیلی دوست داشتم. فک نمیکنم کسی این فیلم رو ببینه و خوشش نیاد. هر سلیقه ای رو پوشش میده. فیلم اپیزودیک هست و تو هر اپیزود کارگردان سریع میره سراغ اصل مطلب، به همین دلیل به هیچ عنوان خسته کننده نیست و ریتمش تنده. نکته ی مهمش غافلگیری های زیادی هست که در هر قسمت بیننده باهاش روبه رو میشه. این چرخش ها و پیچش ها نه تنها ضعف حساب نمیشه، بلکه خیلی کمک کرده به جذابیت هر چه بیشتر فیلم و باعث شده اصلا قابل پیش بینی نباشه داستان ها.

درباره لحنش میشه گفت یه کمدی سیاه فوق العاده ست، با اینکه مضمون داستان هاش تلخه اما طنز جالبی هم بعضی جاها داره که خنده داره و علی رغم اینکه تم اصلی فیلم خشونت و انتقامه یه رضایتمندی دلچسبی رو مخاطب تجربه میکنه اخر هر اپیزود.

کارگردان جوان و باهوشی داره این فیلم و شما این خلاقیت ، خوش ذوقی و هوشمندی کارگردان رو به وضوح تو فیلم میتونید ببینید. علاوه بر کارگردانی ، فیلمبرداری و بازیا خیلی خوبه. فیلم شروع بسیار خوبی هم داره، و شما از همون ابتدا متوجه میشید که با یه فیلم خاص طرفید.

در کل دیدنش رو پیشنهاد میکنم به همه

:a030:

لینک به دیدگاه

Beasts of no Nation 2015

محصول کشور آمریکا و با کارگردانی Cary Fukunaga

و با حضور فوق العاده یک بازیگر خردسال

داستان بر اساس جنگ‌های داخلی شکل میگیره که در این میان مردم در منطقه حایل، منطقه‌ای که موافق با هیچ گروه شورشی نیستن و فقط خواهان امنیت هستن، دچار آسیب‌های جدی میشن، مردمی که تنها هدفشون زندگی کردنه، و یا کشته میشن و یا وارد یکی از گروه‌های شورشی یا امنیتی یا هرچیز دیگه میشن! و در نهایت محکوم به پیروی کردن از دستورات هستن

در این فیلم ابتدا زندگی مردمی رو در منطقه ای خارج از آشوب ها نشون میده و خانواده یک کودک خردسال رو که نقش اول فیلم رو بازی میکنه، سپس شورشی‌ها وارد این منطقه شده و نیروهای ارتشی از مردم میخوان منطقه رو ترک کنن

عده ای خارج میشن و مردان میمونن تا از داشته هاشون محافظت کنن، ولی مردان این منطقه هم به جرم شورشی بودن بدون هیچ دادگاهی ( !!!! ) کشته میشن توسط ارتش و در این بین کودک خردسال ما که نتونسته بوده راهی شهری دیگر همراه مادرش بشه، بعد از دیدن صحنه کشته شدن برادر و پدرش به جنگل فرار میکنه و اینجا در دام افراد شورشی میفته و آموزش میبینه که چطور قاتلان خانواده ش رو بکشه

رتبه فیلم هر روز در IMDB بالا میره و فیلم بسیار ارزشمند هست و کماکان جمله ای فیلم در ذهنمه در هنگام دعا خواندن

خدا حرف زدن رو دوست نداره، خدا موزیک و رقص رو دوست داره و برای همین ما هنگام دعا میرقصیم و میخونیم

لینک به دیدگاه
141930_ab.jpg

Wild Tales

كارگردان:دامیان زیفرون

فيلمنامه:دامیان زیفرون

بازیگران:ماریو مارُل,مونیکا ویلا,ریکاردو دارین

محصول:2014-آرژانتین

خلاصه داستان:

در این فیلم، کارگردان در قالب شش داستان، شخصیت‌هایی را نشان می‌دهد که در مرز بین تمدن و توحش به‌سر می‌برند. این داستان‌ها در بوئنوس آیرس، پایتخت آرژانتین، و حومه این شهر اتفاق می‌افتند و به موضوعاتی مانند خیانت در عشق، سنگینی گذشته، تراژدی‌هایی در زندگی روزانه و پرتگاه‌های اخلاقی انسان می‌پردازند.

مهم ترين جوايز و افتخارات:

نامزد اسکار بهترین فیلم خارجی زبان,نامزد نخل طلای کن

یکی از فیلمای خوب و بشدت خوش ساخت امسال. من رو که حسابی به وجد آورد. لذت بردم از دیدنش.

شخصا لحن اثر و فضای کلیش رو خیلی دوست داشتم. فک نمیکنم کسی این فیلم رو ببینه و خوشش نیاد. هر سلیقه ای رو پوشش میده. فیلم اپیزودیک هست و تو هر اپیزود کارگردان سریع میره سراغ اصل مطلب، به همین دلیل به هیچ عنوان خسته کننده نیست و ریتمش تنده. نکته ی مهمش غافلگیری های زیادی هست که در هر قسمت بیننده باهاش روبه رو میشه. این چرخش ها و پیچش ها نه تنها ضعف حساب نمیشه، بلکه خیلی کمک کرده به جذابیت هر چه بیشتر فیلم و باعث شده اصلا قابل پیش بینی نباشه داستان ها.

درباره لحنش میشه گفت یه کمدی سیاه فوق العاده ست، با اینکه مضمون داستان هاش تلخه اما طنز جالبی هم بعضی جاها داره که خنده داره و علی رغم اینکه تم اصلی فیلم خشونت و انتقامه یه رضایتمندی دلچسبی رو مخاطب تجربه میکنه اخر هر اپیزود.

کارگردان جوان و باهوشی داره این فیلم و شما این خلاقیت ، خوش ذوقی و هوشمندی کارگردان رو به وضوح تو فیلم میتونید ببینید. علاوه بر کارگردانی ، فیلمبرداری و بازیا خیلی خوبه. فیلم شروع بسیار خوبی هم داره، و شما از همون ابتدا متوجه میشید که با یه فیلم خاص طرفید.

در کل دیدنش رو پیشنهاد میکنم به همه

:a030:

فوق العااااده بود، مخصوصا بخش عروسی دو زوج

خیلی دراماتیک بود

لینک به دیدگاه

کاپوتی از بنت میلر براساس زندگینامه ترومن کاپوتی نویسنده کتاب در کمال خونسردی و بازی فیلیپ سیمور هافمن. از فیلمهایی بود که هیچ‌وقت تمایلی به دیدنش نداشتم، هرچند که نقدهای خیلی خوبی ازش تو مجله فیلم اون موقعها که مجله فیلم میخووندم، خوونده بودم. بازی فیلیپ سیمور هافمن خیلی خوبه واقعن، شرمندگی و خودویرانگری و افسردگی شخصیتی که بازی میکنه، ناامید کردن مخاطب (حداقل من یکی) از خودش وقتی که به قاتل دلگرمی نمیده و ... عالی هست.

***, lies and videotape از استیون سودربرگ ساخت 1989. روابطی که آدمها براساس مفاهیم توخالی و تحمیلی اجتماع با یکدیگر برقرار میکنند خب البته نتایجی جز دروغ و خیانت و سرخوردگی در پی نخواهد داشت. خیلی خوبه.

لولیتا از استنلی کوبریک براساس رمان ناباکوف. با توجه به امتناع همیشگیم در برابر دیدن فیلمهای کوبریک هیچ میلی به دیدن این فیلم هم نداشتم. مخصوصا که رمان "خنده در تاریکی" ناباکف رو خوونده بودم و میدونستم که لولیتا هم مثل خنده در تاریکی درباره عشق مردی میانسال به دختری نوجوان هست و احساس میکردم تکراریه دیگه ولی بالاخره نشستم دیدم و باز به این نتیجه رسیدم که کارگردانان بزرگ بیخود بزرگ نشدن. هرچند به پای اودیسه فضایی 2001 نمیرسه.

Alien از ریدلی اسکات و بازی سیگورنی ویور ساخت 1979. برخلاف انتظارم فیلم آنچنان هم اکشن نیست. انسان کاملا عاجز در برابر موجودی ناشناخته و نهایتا زنی که موفق میشود خودش و گربه‌ش رو نجات بده. اینکه قهرمان فیلم علمی/تخیلی زن باشه، در زمان ساخت فیلم که از دیالوگ‌های فیلم مشخص هست در آن زمان فرمانبری مردان از فرماندهان زن چندان مرسوم نبوده به فیلم جلوه زمینی و انسانی و قابل درک داده.

Aliens از جیمز کامرون سساخت 1986 ادامه همون بیگانه هست. هالیوودی‌تر از قسمت اول هست و این توذوق‌زننده هست کمی مخصوصا شخصیت منفی فیلم که خیلی احمقه و اصلا رفتارش با عقل سلیم جور در نمیاد، ولی باز میشه از تماشای فیلم و قهرمان‌بازی‌های سیگورنی ویور و جنگ تن به تنش با مادر بیگانه‌ها لذت فراوان برد.

_کلا خیلی خوبه که نذاشتم اسم کارگردانها و فیلم‌ها ذوق‌زده‌ام کنن و همه رو یکهو خیلی وقت پیش ببینیم، اینطوری هر چند وقت چندتا شاهکار میبینم و همون لذتی رو که وقتی بچه بودم با تماشای فیلم‌ها میبردم؛ میبرم و زندگی هنوز زیباست...

لینک به دیدگاه

hot tub time machine 2010

ژانر : کمدی

کلا خیلی معمولی بود :banel_smiley_4:

Wild Tales

بار اول خودم به تنهایی دیدم و بار دوم با خواهرم، خیلی خیلی خوب بود، از اپیزودهای اول و سوم و آخر بیشتر خوشم اومد

مرسی از شیوای عزیز به خاطر معرفی این فیلم عالـــی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...