رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

Bicycle Thieves 1948

فیلم جالبی بود....مخصوصا پسر بچه که فوق العاده بازی کرده بود.... راضیم ازش

فیلم دزد دوچرخه، جایزه «بهترین فیلم نامه خارجی زبان» اسکار 1949 را نصیب «چزاره زاوالتینی» کرد و «لامبرتو ماجورانی» و «انتسو استیولا» نیز موفق به دریافت جایزه بازیگری شدند.

دزد دوچرخه، رابطه و احساسات پدر و پسری را به تصویر کشیده است. این فیلم، روایتگر مشقّات کارگری به نام «آنتونیو ریچی» (با بازی ماجورانی) است که پس از بحران فقر و بی کاری پس از جنگ جهانی، سرانجام با شرط دارا بودن دوچرخه برای چسباندن اعلامیه، استخدام می شود. او با مشقت، دوچرخه ای تهیه می کند و مشغول به کار می شود؛ اما پس از چندی، دوچرخه او را می دزدند. اکنون آنتونیو با خطر از دست دادن کارش مواجه است. او به همراه پسر کوچکش «برونو» (با بازی استیولا) برای پیدا کردن دوچرخه، تمام شهر را زیر پا می گذارد، ولی تلاشش بی نتیجه می ماند و دوچرخه را پیدا نمی کند، پس تصمیم می گیرد که یک دوچرخه بدزدد....

لینک به دیدگاه

بروس قدرتمند

Bruce Almighty

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
به کارگردانی
است که در سال ۲۰۰۳ ساخته شده و
بازیگر نقش اول آن است در این فیلم بازیگرانی همچون
،
،
،
،
و
ایفای نقش کرده‌اند.

بروس (جیم کری) یک

درجه ۲ در یک
است . او به اتفاق نامزد مهربانش گریس در یک آپارتمان کوچک زندگی می کند . زندگی او عیب و ایرادی ندارد اما او زندگی خود را متوسط ارزیابی کرده و از آن گله مند است . در یکی از روزها بدشانسی زیادی به سراغ او می آید و پس از اخراج از محل کار و تصادف با اتومبیلش، از اراذل و اوباش نیز کتک مفصلی می خورد . او شروع به شکایت از خدا می کند و خدا نیز در قالب یک مرد (
) در برابر او ظاهر می شود و به او می گوید که قصد دارد برای مدت کوتاهی تمام قدرتهای بی انتهای خود را به بروس بدهد تا وی با مشکلات این مسئولیت بزرگ آشنا شود . بروس با خوشحالی و تعجب این پیشنهاد را می پذیرد و به شکل خودخواهانه ای از این قدرتهای بی انتها استفاده می کند . اما پس از مدتی پی می برد که برخوردار شدن از این قدرت و پاسخگویی به همه نیازهای معنوی و مادی انسانها چه کار خطیری است و نیز یاد می گیرد که برای حل مشکلات باید به تواناییهای خودش تکیه کند .

این فیلم واقعا جالب بود اصولا تمام فیلمهای جیم کری و مورگان فریمن رو خیلی دوست دارم و عاشق بازی جفتشونم این فیلمم عالی بود.

472lk1exen1kpsplwvhr.jpg

لینک به دیدگاه

Matrix 1999

matrix_reloaded-Optimized.jpg

توماس ای. اندرسون مردی است که زندگی دوگانه‌ای دارد. در روز او یک برنامه نویس یک شرکت نرم افزاری است و شب‌ها هکری تحت عنوان نئو است. پس از مدتی او با یک هکر افسانه‌ای بنام مورفیوس آشنا می شود ، مورفیوس نئو را در دنیای واقعی بیدار می کند ، یک سرزمین بایر و ویران ، جایی که ذهن اکثر انسان‌ها توسط گونه‌ای از ماشین‌ها ، در ماتریکس اسیر شده‌ است. اکنون نئو باید در دنیای ماشین‌ها به ماتریکس بازگردد و با مامورها مقابله کند ، ابر برنامه‌های قدرتمند کامپیوتری ای که وظیفه دارند نئو و تمام کسانی که مثل او هستند را نابود کنند و...

Constantine

constantine1.jpg

کنستانتین داستان مردی است که حرفه اصلی اش احضار ارواح، جن شناسی و جن گیری است و با اتکا به نیروی خود سعی دارد دنیا را از دست پسر شیطان نجات دهد …

[h=2]Devil’s Advocate 1997

[/h]

The-Devils-Advocate-1997.jpg

کوین لوماکس» (ریوز)، وکیل جوان و جسور اهل فلوریدا در قدرتمندترین شرکت وکالت دنیا استخدام می شود. اما دیری نمی گذرد که همسرش، «مری آن» (ترون) شاهد تجلی هایی شیطانی می شود. با این همه «کوین» که غرق در پرونده هایی جدید شده، کم تر و کم تر به همسرش توجه می کند…

چندتا فیلم قدیمی دیدم به یاد قدیما :ws37:

لینک به دیدگاه
Matrix 1999

توماس ای. اندرسون مردی است که زندگی دوگانه‌ای دارد. در روز او یک برنامه نویس یک شرکت نرم افزاری است و شب‌ها هکری تحت عنوان نئو است. پس از مدتی او با یک هکر افسانه‌ای بنام مورفیوس آشنا می شود ، مورفیوس نئو را در دنیای واقعی بیدار می کند ، یک سرزمین بایر و ویران ، جایی که ذهن اکثر انسان‌ها توسط گونه‌ای از ماشین‌ها ، در ماتریکس اسیر شده‌ است. اکنون نئو باید در دنیای ماشین‌ها به ماتریکس بازگردد و با مامورها مقابله کند ، ابر برنامه‌های قدرتمند کامپیوتری ای که وظیفه دارند نئو و تمام کسانی که مثل او هستند را نابود کنند و...

Constantine

constantine1.jpg

کنستانتین داستان مردی است که حرفه اصلی اش احضار ارواح، جن شناسی و جن گیری است و با اتکا به نیروی خود سعی دارد دنیا را از دست پسر شیطان نجات دهد …

Devil’s Advocate 1997

The-Devils-Advocate-1997.jpg

کوین لوماکس» (ریوز)، وکیل جوان و جسور اهل فلوریدا در قدرتمندترین شرکت وکالت دنیا استخدام می شود. اما دیری نمی گذرد که همسرش، «مری آن» (ترون) شاهد تجلی هایی شیطانی می شود. با این همه «کوین» که غرق در پرونده هایی جدید شده، کم تر و کم تر به همسرش توجه می کند…

چندتا فیلم قدیمی دیدم به یاد قدیما :ws37:

کیانو ریوز hanghead.gif وسوسه شدم دوباره همشونو ببینم :ws3:

*

زندگی خصوصی خانم و آقای میم / روح ا... حجازی

داستانی درمورد چالش های گذر از زندگی سنتی به مدرن، با تمرکز بر عنصر شک .

فیلم متوسطی بود . بازی ها رو دوست نداشتم . کلا در نیومده بود به نظرم . ولی ایده نو و خوبی داشت.

لینک به دیدگاه

sweet november 2001

mv5bmtc4nj.jpg

نلسون مردی عاشق کار تبلیغات است و در سان فرانسیسکو مشغول است . یک روز وقتی برای تست رانندگی به DMV می روند ، زنی به نام سارا را ملاقات میکند که با تمام زن هایی که تا به حال در زندگی اش بوده اند ، تفاوت دارد …

داستان فیلم مثل love story بود :ws37:

لینک به دیدگاه

دوران عاشقی

کارگردان: علیرضا ریسیان

بازیگران: لیلا حاتمی- شهاب حسینی- فرهاد اصلانی

داستان فیلم جذابه اما نویسنده نمیدونه با این داستان چیکار کنه یه سری داستان فرعی های به درد نخور تو فیلم هست که انگار داری تبلیغات تلویزیونی میبینی

فیلم بعدی

اعتراف خطرناک ذهن من

کارگردان: هومن سیدی

بازیگران: سیامک صفری- نگار جواهریان

این فیلم هومن سیدی مثل من دو فیلم قبلیش درباره خلافکارن هست. فیلم با الهام از چند فیلم معروف ساخته شده مثل ممنتو. در کل از دو فیلم قبلیش یعنی افریقا و سیزده ضعیفتر بود. بازی صفری عالی بود.

فیلم بعدی

مردان خشن

کارگردان: صابر رهبر

بازیگران: فردین، جمشید مشایخی- ارحام صدر- شیراندامی - فیروزه

فیلم به سبک فیلمهای فردین بود. با تاثیر بر اینکه مردانگی بر هر چیزی ارجحه. خوشحالم این فیلم رو دیدم. حداقل فضای فیلم دوست داشتنی بود.

فیلم بعدی

من پاگنده هستم

کارگردان: ........

بازیگران: باد اسپنسر

از سری فیلمهای پاگنده که نقش یه افسر پلیس رو داره که بدون تفنگ مجرما رو دستگیر میکنه و البته رابطه خوبی با مردم داره..............

لینک به دیدگاه

The lake house 2006

The-Lake-House-baranfim.jpg

فیلم با اسباب کشی دکتری افسرده به نام «کیت فاستر» (سندرا بولاک) شروع می شود که از خانۀ زیبایش بروی دریاچه ای به شیکاگو میرود. در راه شیکاگو یاد داشتی برای مستاجر جدید خانه اش می گذارد و از او می خواهد که اگر نامه ای برای او آمد، به آدرس جدیدش در شیکاگو ارسال کند و درباره جاهای پای سگ مقابل درب و جعبۀ زیر شیروانی توضیحاتی می نویسد. کیت به بیمارستانی در شیکاگو می رود و شروع به کار می کند. دکتر سرپرست بخش او (شهره آغداشلو) با او گرم می گیرد و …

فیلم خیلی خیلی قشنگیه و موضوع جالب و غیر قابل پیشبینی داره :ws37:

لینک به دیدگاه

Katyn

Andrzej Wajda (2007) Poland

در میان عشاق فیلم نام وایدا نامی سرشناس است ، او که 10 سال وقت گذاشت تا فیلم نامه ی کاتین ماجرای حقیقی را به تصویر بکشد ، وایدا نه مانند اسپیلبرگ در فهرست شیندلر و نه به مانند پولانسکی در پیانیست به دنبال قهرمان سازی از یهودی ها و هرچه بی رحم نشان دادن نازی ها نیست! داستان از آنجا شروع می شود که ارتش شوروی در سال 1939 گروهی از افسران و سرابازان لهستانی را در مرز لهستان زندانی می کند، آنا همراه دخترش نیکا برای دیدن همسرش و افسر آندری می رود و سعی می کند اورا متقاعد کند تا سربازان را رها کند و از زندان بگریزد.

پ ن : بعدها حکومت وقت شوروی اعلام می کند که افسران لهستانی بوسیله ی آلمان ها در جنگل کاتین قتل عام شدند.

پ ن 2: حکومت روسیه پس از اکران فیلم و فشار اذهان عمومی ، قتل عام افسران لهستانی در جنگل کاتین را قبول کرد.

لینک به دیدگاه
میخواستم مخالفت کنم ولی دیدم حرف حق میزنی.اگه چرت بود این همه آدم نمیدیدن هر روز:sigh:

مخاطب زیاد داشتن دلیل بر خوب بودن اون کار نیست

اینجوری باشه پس اخراجی های 2و 3 و4 و .... شاهکار حساب میشن!

ببخشید بابت اسپم

لینک به دیدگاه

نام فارسی فیلم : انتقام جویان 2 : دوران اولترون

ژانر: اکشن ، جنایی ، هیجان انگیز

خلاصه داستان : در قسمت دوم سری فیلم های اونجرز ،

بار دیگر مرد آهنی ، هالک شگفت انگیز ، کاپیتان آمریکا و دیگر ابرقهرمانان

با هم متحد می شوند تا به جنگ روباتی خبیث به نام اُلترون بروند. اما

Avengers2.jpg

منتظر انتقام جویان 3 هستم :ws3:

لینک به دیدگاه
نام فارسی فیلم : انتقام جویان 2 : دوران اولترون

ژانر: اکشن ، جنایی ، هیجان انگیز

خلاصه داستان : در قسمت دوم سری فیلم های اونجرز ،

بار دیگر مرد آهنی ، هالک شگفت انگیز ، کاپیتان آمریکا و دیگر ابرقهرمانان

با هم متحد می شوند تا به جنگ روباتی خبیث به نام اُلترون بروند. اما

Avengers2.jpg

منتظر انتقام جویان 3 هستم :ws3:

و من نیز هم....:ws3:

لینک به دیدگاه

زندگی

یکی از بهترین های یو اف سی

[h=3]

[/h]gsp6401.jpg

یکی از بهترین هاست توی قفس مبارزه.

این اواخر هم فیلم کاپیتان امریکا رو بازی کرده فک کنم.

تمام فیلم ب دیالوگی ک گفت " باید ایگو " تفکر درباره خود" رو بیرون از قفس مبارزه بزارم و بیام تو" می ارزید.

البته متاسفانه زیرنویس فارسی براش موجود نیست.

دیدن فیلم های بیوگرافی فرصتی فراهم می کنه ک جای افراد مختلف زندگی کنیم.

[h=3][/h]

لینک به دیدگاه

di83jsglaq6llc6rj.jpg

فیلمی عالی با کلی هیجااااااان...... و نکته جالبش بازی اسکارت جوها نسون بود با اینکه 5 ماهه باردار بود واقعا نقش افرینی کرد و بسیار رو فرم و استیل قشنگی بود.

لینک به دیدگاه
di83jsglaq6llc6rj.jpg

فیلمی عالی با کلی هیجااااااان...... و نکته جالبش بازی اسکارت جوها نسون بود با اینکه 5 ماهه باردار بود واقعا نقش افرینی کرد و بسیار رو فرم و استیل قشنگی بود.

من وصبا جون هم همین نظر رو داشتیممممممم.....ارام جونیییییی......:hapydancsmil::icon_gol:

لینک به دیدگاه

Boulevard/2014

Boulevard-2014.jpg

از نظر من فیلم متوسط رو به پایینی بود.

داستان مخاطب رو درگیر نمیکرد، یک روایت ساده از زندگی یک مردی که بعد از چهل و هشت سال تصمیم گرفته حقیقت زندگیش رو بپذیره

این روند خیلی سطحی به تصویر کشیده شده . نه ارتباط میان نولان و همسرش خوب پرداخت شده نه رابطه نولان و لیو .

پیام فیلم ( تو پوستر فیلم هم هست ) در گفتگوی نولان و دوستش کاملا روشن وواضح بیان میشه :

" شاید خیلی دیر نیست تا زندگی ای که واقعا میخوای رو شروع کنی "

در کل با ندیدن فیلم چیزی رو از دست نمیدین، مگر اینکه از طرفدارای رابین ویلیامز فقید باشین و بخواین فیلمو فقط به خاطر حضور اون ببینین.

* دیالوگی که دوست داشتم :

نولان : دوستت دارم جوی، اون دروغ نبود، فقط وقتشه توی دنیای واقعی باشیم

جوی : اگه نخوام توی دنیای واقعی باشم چی؟

نولان : خب من میخوام

جوی : خب من نمیخوام، واسه همین باهات ازدواج کردم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...