رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

ببینید گوشه هرکدوم از ویوپورت ها نوع view و نوع نمایش ترسیمات رو نشون داده مثلا در نمای تاپ نوشته[top] [wireframe] اون حالت دوم رو توی ویوپورت پرسپکتیو از حالت smooth +highlight تغییر بدید

منون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پیداش کردم ولی این گزینه که شما میگید داخل منوش نیست

از منوی customize قسمت preference تب viewport ببینید روی حالت nitrous هست یا نه، اگه نبود بزاریدش روی این حالت

لینک به دیدگاه
یعنی نمیشه تو مکس زد ؟؟ من تا حالا با این نرم افزار کار نکردم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه متاسفانه:icon_gol:

سلااااام.....روش کار با shapemerge چه جوریه ..اگه کمک کنید ممنون میشم :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

آقا سامیار سلام

با توجه باینکه کارهای تری دی مکس , ویری میشوند.

برای دستیابی به تصاویر بهتر و کیفیت بالاتر ,

استفاده از آبجکت آماده و متریال تری دی مکس بهتر است , یا استفاده از آبجکت و متریال ویری؟

ممنون

مهدی

لینک به دیدگاه

سلام

با اجازه ی آقا سامیار

بهترین حالت و حرفه ای ترین حالت اینه که شما آبجکت ها رو خودتون مدل کنید و متریال ها رو هم خودتون به وجود بیارین. (ویری)

اما اگه نمیخواین آبجکت ها رو مدل کنید از آبجکت های با متریال ویری استفاده کنید.باعث طبیعی تر شدن کارتون میشه.البته متریال های آماده ی ویری چون خودشون تنظیم کردن همه چیز رو باعث سنگینی میشه و میتونید تو material editor به دلخواه تنظیمات رو تغییر بدین.

البته تنظیمات رندر هم مهم هستش روی متریال و طبیعی تر شدن کار.

لینک به دیدگاه
آقا سامیار سلام

با توجه باینکه کارهای تری دی مکس , ویری میشوند.

برای دستیابی به تصاوی بهتر و کیفیت بالاتر ,

استفاده از آبجکت آماده و متریال تری دی مکس بهتر است , یا استفاده از آبجکت و متریال ویری؟

ممنون

مهدی

سلام

خب وی ری محبوب تر از سایر موتورها هستش ولی خیلی کاربرای این نرم افزار هستن که از موتورهای دیگه استفاده میکنن مثلا منتال

درمورد آبجکتها به نظر من به هیچ وجه وقت برای مدلینگشون صرف نکنین ،آماده دانلود کنین:a030:

در مورد متریال هم همونطور که خانوم بهمنی فرمودن از متهای آماده استفاده کنین تا وقتی که خودتون توی مت سازی حرفه ای بشید

لینک به دیدگاه

باتشکر از آقا سامیار عزیز و خانم سارا

پس اگر بدلیل کمی وقت , من بخواهم از آبجکت و متریال آماده , در تر سیمات تر دی مکس استفاده کنم.

برای نتیجه بهتر و طبیعی تر در رندر گیری , استفاده از آبجکت و متریال آماده ویری ارجح تر از آبجکت و متریال آماده تری دی مکس هست ؟

ممنون - مهدی

لینک به دیدگاه
باتشکر از آقا سامیار عزیز و خانم سارا

پس اگر بدلیل کمی وقت من ,بخواهم از آبجکت و متریال آماده , در تر سیمات تر دی مکس استفاده کنم.

و برای نتیجه بهتر و طبیعی تر در رندر گیری , استفاده از آبجکت و متریال آماده ویری ارجح تر از آبجکت و متریال آماده تری دی مکس هست ؟

ممنون - مهدی

چیزی به اسم آبجکت آماده ویری نداریم ولی متریال چرا، برای آبجکت پیشنهاد میکنم یا Archmodels رو تهیه کنید یا از این سایت که صورت مجانی هستش استفاده کنید

از این سایت هم میتونید تعدادی متریال آماده وی ری رو تهیه کنید

لینک به دیدگاه
آقا سامیار

آیا در نرم افزار تری دی مکس , دستور Ortho همانند اتوکد وجود داره ؟

ممنون - مهدی

بله،اگر حین ترسیم کلید shift رو نگه دارید مشابه دستور ortho عمل میکنه.

لینک به دیدگاه
سلام ..یه قسمت دیوار رو نور مخفی دادم با ویری مش وقتی میخام رندر بگیرم دیده نمیشه ..میشه بگیین مشکل از چیه ؟

سلام

در قسمت option باید گزینه effect diffuse فعال باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...