رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب اینجا که نور رندر شده! فقط یه مقدار باید جایگیریش رو تغییر بدید و با شدتش کار کنین

لینک به دیدگاه
هر کاری میکنم همینه شدت نور رو زیاد میکنم رنگشو تغییر میدم ..جاشم بین اون دو دیوار :banel_smiley_4:

unit نور رو روی وات بزارید ببینید نتیجه همین میشه

لینک به دیدگاه
ببخشید از کدوم قسمت تغییر بدم ؟

روش دیگه ای هست ک راحتتر بشه نور مخفی داد ؟

همون پنل تنظیمات نور قسمتintensity رول اوت unit

از نور planهم میتونید استفاده کنین

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

پلاگین multiscatter برای vray2.00.03 و باسیستم عامل 32 بیتی میخوام تو انجمن برای 64 بیت بود!......آخه چرا هیچی برا 32 بیت نیست....forest_pack هم نیست کلا...:sigh:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

پلاگین multiscatter برای vray2.00.03 و باسیستم عامل 32 بیتی میخوام تو انجمن برای 64 بیت بود!......آخه چرا هیچی برا 32 بیت نیست....forest_pack هم نیست کلا...:sigh:

اینو ببینید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام به همگی:

دوستان می تونن هر اشکالی در مورد 3DMAXدارن اینجا مطرح کنن تا روند آموزشی به هم نخوره.

پیشایپش سپاسگزارم.:icon_gol:

سلام من آبجکت پکیج دیواری میخوام برای طراحی غرفه از هیچ کجا نتونستم پیدا کنم:cryingf: میتونین کمکم کنین

لینک به دیدگاه
سلام من آبجکت پکیج دیواری میخوام برای طراحی غرفه از هیچ کجا نتونستم پیدا کنم:cryingf: میتونین کمکم کنین

سلام

این لینک رو ببینید

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام .

من با تری دی مکس یه رندر پانوراما گرفتن حالا چطور میتونم از این رندر خروجی با فرمت exe بگیرم که بتونم تحویل کارفرما بدم ؟

از برنامه هایی مثل Easypano.PanoWeaver.Professional و Tourweaver.Professional هم استفاده کردم اما نتونستم باهاشون کار کنم و به نتیجه ای برسم :ws52:

لینک به دیدگاه
سلام .

من با تری دی مکس یه رندر پانوراما گرفتن حالا چطور میتونم از این رندر خروجی با فرمت exe بگیرم که بتونم تحویل کارفرما بدم ؟

از برنامه هایی مثل Easypano.PanoWeaver.Professional و Tourweaver.Professional هم استفاده کردم اما نتونستم باهاشون کار کنم و به نتیجه ای برسم :ws52:

سلام

این برنامه رو دانلود کنین

این لینک هم نحوه کار با نرم افزار و تهیه تصاویر پانوراما رو کامل توضیح داده

لینک به دیدگاه
سلام

این برنامه رو دانلود کنین

این لینک هم نحوه کار با نرم افزار و تهیه تصاویر پانوراما رو کامل توضیح داده

ممنون از پاسخگویی اما من دنبال خروجی هستم که نیازی به نرم افزارهای جانبی واسه اجرا کردنش نباشه مثل QuickTime Player . میخوام با فرمت exe بتونم خروجی بگیرم و تحویل کارفرما بدم که با 2کلیک فایل رو باز کنه . مثل تصویر زیر :

dnl1.tebyan.net/1387/07/20081013144201180.rar

من میخوام همچین خروجی داشته باشم . :4564:

لینک به دیدگاه
ممنون از پاسخگویی اما من دنبال خروجی هستم که نیازی به نرم افزارهای جانبی واسه اجرا کردنش نباشه مثل QuickTime Player . میخوام با فرمت exe بتونم خروجی بگیرم و تحویل کارفرما بدم که با 2کلیک فایل رو باز کنه . مثل تصویر زیر :

dnl1.tebyan.net/1387/07/20081013144201180.rar

من میخوام همچین خروجی داشته باشم . :4564:

از easypano که استفاده کردید خروجی بهتون نداد؟!

لینک به دیدگاه

سلام

من میخوام برای صحنه خارجی دوربین vray physical camera بزارم ولی وقتی رندر میگیرم تصویر HDRI که برای صحنه گذاشتم نشون نمیده ولی دوربین های دیگه این مشکلو نداره.کسی میدونه علتش چی میتونه باشه؟:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...