رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

سلام

یه سوال دیگه هم دارم .اینکه تو پنجره متریال همه کره ها پر شده و نمی تونم متریال جدید بدم. راهی واسه زیاد کردن تعداد کره ها هست؟

سلام

داخل پنجره material editor منوی Utility رو بزنید و Reset کنید

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون.این روشی رو که گفتین متریال های دیگه رو که اعمال شدن حذف نمیکنه؟

نه متریالی از کار حذف نمیشه، متریال های قبلی اگه نیاز به ادیت داشتن رو میتونید با ابزار قطره چکان دوباره انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا شانس ندارم ..لپ تاپم باید تو گنیس ثبت شه هر بار یه بامبولی در میاره .اه

ویندوزشم به تازگی عوض کردم ولی خو این دیگه برا من لپ تاپ نمیشه....بیخیال برم سر اصل مطلب....

میخوام مکس رو نصب کنم ولی وقتی install رو میزنم و مسیر رو میدم تو 3 ثانیه نشده همچین اروری میده!ببینید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

من مکس زیاد رو لپ تاپای این و اون نصب کردم پس مطمئننا مشکل از حافظه ی من نیست .....برا محکم کاری آموزش نصب هم از نت نگاه کردم.....تازه قبلا هم همینو رو

لپ تاپم نصب کرده بودم,خیر سرم بردم ویندوز عوض کردم و همه ی درایوارم پاک کردم تا لپ تاپ جوون تازه بگیره نگو که به مشکلاتش اضافه شده ...

دوستان به نظرتون چه بلایی سرش اومده؟:sad0:

لینک به دیدگاه
من نمیدونم چرا شانس ندارم ..لپ تاپم باید تو گنیس ثبت شه هر بار یه بامبولی در میاره .اه

ویندوزشم به تازگی عوض کردم ولی خو این دیگه برا من لپ تاپ نمیشه....بیخیال برم سر اصل مطلب....

میخوام مکس رو نصب کنم ولی وقتی install رو میزنم و مسیر رو میدم تو 3 ثانیه نشده همچین اروری میده!ببینید.

من مکس زیاد رو لپ تاپای این و اون نصب کردم پس مطمئننا مشکل از حافظه ی من نیست .....برا محکم کاری آموزش نصب هم از نت نگاه کردم.....تازه قبلا هم همینو رو

لپ تاپم نصب کرده بودم,خیر سرم بردم ویندوز عوض کردم و همه ی درایوارم پاک کردم تا لپ تاپ جوون تازه بگیره نگو که به مشکلاتش اضافه شده ...

دوستان به نظرتون چه بلایی سرش اومده؟:sad0:

درایورها کامل و درست نصب شدن؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم.دادم بیرون درایوها رو نصب کردن.مطمئن 100 درصد نیستم.

به اینجا که میرسه قطع میشه.

یادمه قبل از اینکه ویندوزم ُ عوض کنم microsoft visual c++2005 رو تو برنامه هام داشتم ولی الان ندارمش.اصلا نمیدونم چیه ! امکان داره مشکلش این باشه؟

لینک به دیدگاه

یادمه قبل از اینکه ویندوزم ُ عوض کنم microsoft visual c++2005 رو تو برنامه هام داشتم ولی الان ندارمش.اصلا نمیدونم چیه ! امکان داره مشکلش این باشه؟

باید نصب باشه، چون برای برنامه های گرافیکی لازمه، سیستمو ببرید جایی که ویندوز رو براتون نصب کردن بدید یه بار چک کنن

لینک به دیدگاه

توی اون عکس قبلی نوشته نصب شده ولی اگه مشکل از این هست، احتمال داره ورژن جدیدتر Visual C++ Redistributable روی سیستم نصب باشه، تو اونحالت فکر نکنم بتونه اینو نصب کنه، برای همین ارور بده. داخل برنامه های نصب شده (از کنترل پنل) یه چکی کن ببین اینجوری هست یا نه.:a030:

لینک به دیدگاه
توی اون عکس قبلی نوشته نصب شده ولی اگه مشکل از این هست، احتمال داره ورژن جدیدتر Visual C++ Redistributable روی سیستم نصب باشه، تو اونحالت فکر نکنم بتونه اینو نصب کنه، برای همین ارور بده. داخل برنامه های نصب شده (از کنترل پنل) یه چکی کن ببین اینجوری هست یا نه.:a030:

برنامه هام اینا هستن....البته قبلا تو برنامه ها بود ولی الان نیست.

من نمیدونم دقیقا این چی هستش ولی سرچی که تو نت کردم دیدم حتما باید رو سیستم نصب شده باشه تا نرم افزارها نصب شن وگرنه نرم افزار نصب نمیشه ...ممنون میشم راهنماییم کنید اگه احیانا مجبورم برنامه رو نصب کنم بفرمایید تا نصبش کنم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

برنامه هام اینا هستن....البته قبلا تو برنامه ها بود ولی الان نیست.

من نمیدونم دقیقا این چی هستش ولی سرچی که تو نت کردم دیدم حتما باید رو سیستم نصب شده باشه تا نرم افزارها نصب شن وگرنه نرم افزار نصب نمیشه ...ممنون میشم راهنماییم کنید اگه احیانا مجبورم برنامه رو نصب کنم بفرمایید تا نصبش کنم.:icon_gol:

الان درایور گرافیکت نصب هست، من چیزی پیدا نکردم. از سایت لپ تاپت چک کن کدوم درایور را نداری، هر کدوم رو نداشتی دانلود کن.

یه ویندوز آپدیت رو چک می کنی، احتمالا اونجا میاد، بعد تیک مربوط به همینا رو بزن تا دانلود بشن.:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

چطوری میشه برای رسم پلان در تری دی مکس با دستور line ابعاد و اندازه دقیق وارد کرد؟

سلام

توی مکس نمیتونید با لاین اندازه ها رو دقیق وارد کنید، بهتر هستش که پلان رو در اتوکد رسم کنید و برای سه بعدی کردن وارد مکس کنید

لینک به دیدگاه
سلام

توی مکس نمیتونید با لاین اندازه ها رو دقیق وارد کنید، بهتر هستش که پلان رو در اتوکد رسم کنید و برای سه بعدی کردن وارد مکس کنید

این روشو میدونم ولی برای امتحان عملی تری دی مکس استادمون خواسته بود حجمو با دستور line رسم کنیم و ابعاد داده بود .ولی قبلا آموزش ندادن چطوری .برای همین پرسیدم.بلد نیستم

لینک به دیدگاه
این روشو میدونم ولی برای امتحان عملی تری دی مکس استادمون خواسته بود حجمو با دستور line رسم کنیم و ابعاد داده بود .ولی قبلا آموزش ندادن چطوری .برای همین پرسیدم.بلد نیستم

تا اونجایی که بنده میدونم خط رو نمیتونید در مکس مثل اتوکد دقیق اندازه بدید مگه با گریدها تنظیمش کنید

لینک به دیدگاه
تا اونجایی که بنده میدونم خط رو نمیتونید در مکس مثل اتوکد دقیق اندازه بدید مگه با گریدها تنظیمش کنید

ممنونم.فک کنم باید با همین روش تمرین کنم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
0dmhqx56kdo4ezy55kuq_thumb.jpg

سلام .. میشه بگین ک چه طوری میشه این بالای تاق رو مدلسازی کرد ؟؟ ممنون میشم کمک کنید :icon_gol:

سلام

با لاین راحت میتونید ترسیم کنید ، پلان و نمای طاق رو ایمپورت کنین داخل مکس، بعد شروع کنین به ترسیم

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز..من وقتی تری دی مکس رو باز می کنم این ارور رو میده .. سه بار این ارور رو می ده و بعد باز میشه .. کسی می تونه راهنمایی کنه مشکل از کجاست ؟ می ترسم بعدا دردسر ساز بشه .. از لطفتون ممنون..............

maxi.jpg

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان عزیز..من وقتی تری دی مکس رو باز می کنم این ارور رو میده .. سه بار این ارور رو می ده و بعد باز میشه .. کسی می تونه راهنمایی کنه مشکل از کجاست ؟ می ترسم بعدا دردسر ساز بشه .. از لطفتون ممنون..............

این فایل رو نمیتونه شناسایی کنهvrender2015.dlr ، ورژن vray تون چنده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...