رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

اهان فیکست و کاستوم روم

بزارش روی حالت Adaptive subdivision sampler ، تنظیماتش رو هم دست نزن، این حالت برا وقتی خوبه که سطوح اکثرا صاف هستن و مقدار افکت محو هم کمه و بافت ها هم صاف هستن

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 593
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

http://www.noandishaan.com/upload/images/gqv2bh2g7mkjyl02kjeh.png

سلام من هنوز هم موفق به رندر گیری نشدم

این تصویر رو ببینید لطفا در حال رندره گوشه سمت راست اون پنجره که روند رندر رو نشون میده قبلن توی سه مرحله درصدش پر میشد لایت کش و ایدریس مپ و رندر الان تا اخر همینه

لطفا کمک

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید من همچنان منتظرم که جواب بدید سامیار جان شرمنده خیلی هم مزاحم شدم !!من فکر میکنم اروری که میده و وسط رندر قطع میشه و تی ری دی بسته میشه به خاطر ابجکت اماده هام باشه !!!!میشه بگید چ راهی هست برا اینکه این اتفاق نیوفته ؟

لینک به دیدگاه
سلام ببخشید من همچنان منتظرم که جواب بدید سامیار جان شرمنده خیلی هم مزاحم شدم !!من فکر میکنم اروری که میده و وسط رندر قطع میشه و تی ری دی بسته میشه به خاطر ابجکت اماده هام باشه !!!!میشه بگید چ راهی هست برا اینکه این اتفاق نیوفته ؟

آبجکتها ممکنه نیار به purg داشته باشن این

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
رو امتحان کن شاید جواب بده

اینم

آموزش کار با اسکریپت

لینک به دیدگاه
سلام خدمت دوستان عزیز کسی میدونه چه تنظیمی انجام بدم که در هنگام کشیدن Wall و جابجایی Viewport دستور تمام نشه?

سلام

از میانبر ویوپورتها استفاده کنین بطور مثال اگه از نمای top دستور رو شروع کردید و میخواین در نمایleft دستور رو ادامه بدید کلید L رو فشار بدید تا ویوپورت عوض بشه.

لینک به دیدگاه
آبجکتها ممکنه نیار به purg داشته باشن این
رو امتحان کن شاید جواب بده

اینم

آموزش کار با اسکریپت

سامیار جان ششرمنده لینکو باز کردم من انگلیسیم خیل یقوی نیست فقط توضیحات اولشو متوجه شدم اصل کاری رو نفهمیدم میشه لطفا اگر وققتون رو نمیگیره خودتون توضیح بدبد؟؟

البته خیلی خیلی شرمنده شما هستم

لینک به دیدگاه
سامیار جان ششرمنده لینکو باز کردم من انگلیسیم خیل یقوی نیست فقط توضیحات اولشو متوجه شدم اصل کاری رو نفهمیدم میشه لطفا اگر وققتون رو نمیگیره خودتون توضیح بدبد؟؟

البته خیلی خیلی شرمنده شما هستم

نحوه لود کردن اسکریپت در برنامه رو هم از

و هم از این
میتونید ببینید. نحوه کار با اسکریپت رو هم بصورت فیلم در لینک قبلی گذاشته شده.

این اسکریپت آبجکت هارو از لحاظ مش و پلیگانها اصطلاحا تمیز میکنه و نمیزاره فایل سنگین بشه

لینک به دیدگاه
دارم یه فضایی رو محوطه سازی میکنم ..فواره داره ..نمیدونم چ جوری بسازم ..منظورم همون شبیه سازیه مایعات :w16:

با نرم افزار Realflow میتونید این کار رو انجام بدید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز!خوب هستید انشالله

من مکس 2013 رونصب کردم

یه مشکلی که باهاش دارم نور خیلی زیاد داره و در حالی که من اصلن نور نزاشتم این باعث شده اصلن نتونم متریالا رو ببینم وفکر میکنم نور دیفیوز باشه

نمیدونم جچوری باید خاموشش کنم

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز!خوب هستید انشالله

من مکس 2013 رونصب کردم

یه مشکلی که باهاش دارم نور خیلی زیاد داره و در حالی که من اصلن نور نزاشتم این باعث شده اصلن نتونم متریالا رو ببینم وفکر میکنم نور دیفیوز باشه

نمیدونم جچوری باید خاموشش کنم

سلام

با وی ری رندر میکنین؟ تنظیمات پیشفرضش رو دست نزدید هنوز؟

یه تصویرم اگه میشه بزارید ببینم

لینک به دیدگاه
سلام

با وی ری رندر میکنین؟ تنظیمات پیشفرضش رو دست نزدید هنوز؟

یه تصویرم اگه میشه بزارید ببینم

موقع رندر مشکلی ندارم در حالت عادی وقتی دارم مدل سازی میکنم این مشکل رو دارم

http://www.noandishaan.com/upload/images/5ysnu7ie2bnjs6po0n6.png

لینک به دیدگاه
موقع رندر مشکلی ندارم در حالت عادی وقتی دارم مدل سازی میکنم این مشکل رو دارم

http://www.noandishaan.com/upload/images/5ysnu7ie2bnjs6po0n6.png

آها، اون حالت smooth & highlight رو بزارید روی حالت realistic

لینک به دیدگاه
شرمنده قبلن هم گفتم من تجربی یاد گرفتم مکس رو اینی که شما میگید نمیدونم کجاست :ws52::sad0::icon_pf (34):

ببینید گوشه هرکدوم از ویوپورت ها نوع view و نوع نمایش ترسیمات رو نشون داده مثلا در نمای تاپ نوشته[top] [wireframe] اون حالت دوم رو توی ویوپورت پرسپکتیو از حالت smooth +highlight تغییر بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...